Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Jorgos01 válasza tuareg85 (#4892) üzenetére


Jorgos01
tag

A google-ban " android wear 2 hiváskezelés" rákeresve sem lettem okosabb.
Nem akarok tiszteletlen lenni, de esetleg akkor tudnál válaszolni az eredeti kérdésemre?
Köszi.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#4902) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

Megnéztem az Amazfit Stratos+ -t szép de tudja azt az 5 napot? :F Lehetne nagyobb felbontású a kijelző, egyébként szépn néz ki...
A Ticwatch2 kijelzője szerintem kiváló meg az 1-2 nap is reális. A Zafír kristály üveghez adják a "képernyő védő" fóliát? :F

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4903) Samanbacsii válasza Jorgos01 (#4901) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Csak droiddal működik a beszéd! (19. pont)
Nem tudom segít-e de nekem HW1 van, AW 2.0. Híváskor csörög mindkettő ha az órán veszem fel ott beszélek, ha a telefonon akkor azon beszélek és nem csörög az óra tovább. Nem kell mókolgatni semmit.

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4904) Jorgos01 válasza Samanbacsii (#4903) üzenetére


Jorgos01
tag

Ez, az. Erre voltam kíváncsi.
Nagyon köszönöm.

Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

(#4905) Jarod1


Jarod1
addikt

Na beugrottam egy zpax órára, erre ma osztogatja a cégem a samus gear fit prot:(

(#4906) alpe1503 válasza fatomas673 (#4899) üzenetére


alpe1503
csendes tag

Szia, pü. ment. :)

"Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

(#4907) Memmaao válasza Samanbacsii (#4902) üzenetére


Memmaao
addikt

Bírja az 5 napot. Többet is.

My name is Bond, James... Dean.

(#4908) tothjani81


tothjani81
senior tag

Üdv. Lem5 pron hogy kell a szíjat kicserélni tudja valki? Nem talslok róla videót

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#4909) gjoco1 válasza tothjani81 (#4908) üzenetére


gjoco1
addikt

Szia!

Itt próbáld meg:[link]
Vagy itt:[link]

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4910) Samanbacsii válasza Macika66 (#4866) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Magyar menü Nem annyira fontos inkább az a legfontosabb szerintem, hogy a bediktált szöveget leírja magyarul. Így végre órával is használhatóak lennének a csevegő proggik. Állítólag az AW 1.0 "értett" magyarul, sokan használták a diktálással. Remélem minél hamarabb bekerül a magyar nyelv.
Tényleg: az S3 ért magyarul? Az nem wear...

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4911) Samanbacsii válasza Memmaao (#4907) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Ez igen... :C

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4912) Macika66 válasza Samanbacsii (#4910) üzenetére


Macika66
addikt

Ez jó lehet, valóban.

Mondjuk én még nem hallottam ilyenről...

(#4913) Samanbacsii válasza Macika66 (#4912) üzenetére


Samanbacsii
őstag

Ugyanúgy működik mint IWatchnál vagy mint a droid telefonon.

[ Szerkesztve ]

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#4914) tothjani81


tothjani81
senior tag

Na gyerekek sikerült kicserélnem a szíjat lem 5 pron. Senki ne fogjon hozzá. Se órás se gsm bolt nem vallalta. Laza 6 órás küzdelem nagyítóval szemüvegbe. Agyrém. Ugye a szíjba van a gps awifi és a bt antenna. Ahogy szedtem le a szíjat el is szakítottam a rwgi szíjon a vezetéket. És ezt mind azé nert nekem a szürke szíj nem jött be nekem a narancs kell. De a lényeg, hogy sikerült

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#4915) Dexter68


Dexter68
addikt

A kici ócccó (FunDo wear) MTK chipes kínai órák lelkivilágáról mit tudunk? pl. Bluetoothon leszinkronizálja a telefonkönyv egy részét. Mi alapján válogat? Van egy rakat tel.szám A-Z-ig, de nincs benne mindenki. Mi alapján dönti el, hogy kiírja a nevet vagy nem?
Microwear L1 a konkrét darab.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4916) Black_Raven válasza Dexter68 (#4915) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem inkább a darabszám a limit(500db)és nem szelektál?:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4917) Dexter68 válasza Black_Raven (#4916) üzenetére


Dexter68
addikt

én is erre gondoltam először, de A-Z-ig egyenletesen van, és nem úgy van, hogy A-M-ig vagy ilyesmi. És nem másolja át a saját belsejébe... a local tel.számok üresek.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4918) Black_Raven válasza Dexter68 (#4917) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez a mesterséges inteligencia.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4919) -Bagira- válasza Dexter68 (#4917) üzenetére


-Bagira-
tag

Úgy tudom, hogy ha nemzetközi formátumban van a szám (+36....) akkor átviszi.

(#4920) Dexter68 válasza -Bagira- (#4919) üzenetére


Dexter68
addikt

Amikor kierült, hogy ez lesz a szabvány (tizenöt éve talán), minden számot átírtam és azóta csak így tárolom őket

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4921) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata Ticwatch S és E órákkal?
Megéri az a +10-11e Ft a Ticwatch S a szíjba épített GPS vevő illetve modern design miatt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#4922) QG


QG
tag

Használ valaki LG Watch Style-t?
Csak a notification-t bekapcsolva elmegy 18 órát?

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#4923) #15494400


#15494400
törölt tag

Van egy Amazfit Stratos órám. Van egy Huawei p8 Android 6.0 verzóval.Szeretném a Viber üzeneteimet szinkronizálni,hogy az órán is megjelenjen. Hogyan lehet ezt megoldani? Sajnos nem működik.

(#4924) Memmaao válasza #15494400 (#4923) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem egészen egyértelmű a kérdésed, ha az a baj, hogy nem megy át az amazfitre az értesítés: Az Amazfit watch alkalmazásban kapcsold ki a "Nincs push bek. képernyőnél"-t.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#4925) zeon.hu válasza #15494400 (#4923) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ha minden más értesítés átmegy, akkor a Viber hibája.
Jelenleg nálam az egyetlen, amiről csak néha kapok értesítést, minden más rendesen átjön a Pebble-re.

#?*@&!

(#4926) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy minőségi okosórát. Eddig a samsung gear S3 és a Huawei watch 2 ami tetszik. Nem ragaszkodom hozzá, h sim-et fogadjon. Ami fontos, h tudjak zenét hallgatni rajta bt-s fülessel és ne merüljön egy nap alatt. Melyiket ajánlanátok vagy van esetleg jobb ennyiért? Honor 8-al használnám
köszi

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#4927) energomatt válasza zeon.hu (#4925) üzenetére


energomatt
senior tag

Ez egy minimum megkérdőjelezhető állítás. A Vibert mobiltelefonra fejlesztették. Az okosóra alkalmazás + az óra feladata, hogy minden mobilra érkező értesítést átvigyen az órára. Ha más óráknak ez sikerül, akkor meg miről beszélünk? A megoldás az lehet, hogy egy korábbi Vibert érdemes megpróbálni, azzal esetleg még jól működhet. Most tekintsünk el attól, hogy a kérdés mennyire pontosan lett feltéve!

(#4928) zeon.hu válasza energomatt (#4927) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Képben vagyok, van mentésem több korábbi verzióról is és nem csak nálam jelentkezik ez a probléma.
Az utolsó mondattal egyetértek :)

#?*@&!

(#4929) alpe1503


alpe1503
csendes tag

Sziasztok!
A Kínai Androidos Órák topikban is feltettem már a kérdést, de nem érkezett válasz. Hátha itt tud valaki megoldást az alábbi kérdésre.
"Tud valaki abban segíteni, hogy a Microwear H1 Android 4.4.2 operációs rendszerű órából, illetve a hozzá kapcsolódó FunFit alkalmazás Sports history-jából hogy lehet kinyerni a mentett adatokat (exportálás, vagy feltöltés pl. Google Fitbe, illetve hasonló alkalmazásba) vagy esetleg ajánlani olyan alternatív kezelőfelületet, amivel az órával végzett sport aktivitás adatai letölthetőek?"

"Valami nem attól lesz új, hogy még nem találkoztál vele, hanem hogy mindig mást veszel észre benne."

(#4930) QG válasza QG (#4922) üzenetére


QG
tag

Csak a notification-t bekapcsolva elmegy az LG Watch Style 18 órát?

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through our political and cultural life, nurtured by the false notion that democracy means that 'my ignorance is just as good as your knowledge.'” ― Isaac Asimov

(#4931) energomatt válasza QG (#4930) üzenetére


energomatt
senior tag

Az elmúlt három napban sem vett itt senki ilyet. Egyébként a kérdésed alapján többeknek megjöhet hozzá a kedve.

(#4932) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, Huawei Band 2 Pro-t szeretnék venni. Időnként fel-feltűnik apróhirdetésben egy-két darab, amit talán szolgáltató adott ajándékba, de neki nem kell, így olcsón meg lehet venni. (Nekem nem kell gari, meg ilyenek.)

Most, hogy vásárolnék, mert a Mi Band feldobta a talpát, s amúgy is Huawei a mobilom, most bezzeg nem látok ilyet. :((

Lenne tippetek priviben vagy itt, hogy most épp merre kapható olcsón? :R

(Tudom, a Google a barátom, de ezúttal nem segít.)

(#4933) #15494400 válasza Memmaao (#4924) üzenetére


#15494400
törölt tag

Köszönöm a segítséget. Most úgy néz ki , hogy működik.Megjeleníti az üzeneteket.

(#4934) Maladar


Maladar
tag

Sziasztok !

Abban tudnátok segíteni, hogy Garmin Fenix 3-ban mi a különbség a HR és nem HR nevű között? Most látom több helyen "kiárusítva" pl egyik helyen Garmin Fenix 3 Gray 89e máshol Garmin Fenix3 HR 110e. Teszteken csak mindig Fenix3 nak olvastam és nem sikerült rájönnöm hogy mi a különbség. (úszáshoz, futáshoz venném egyébként)

(#4935) air válasza Maladar (#4934) üzenetére


air
nagyúr

HR = heart rate, vagyis pulzus mérés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4936) Maladar válasza air (#4935) üzenetére


Maladar
tag

Nem esett le , köszönöm ! :-)
És akkor a Fenix 3 ból van 2 féle (a zaphirt nem számítva) u azzal a tudással annyi különbségel ha jól értem hogy az egyik pulzusmérős a másik nem?

(#4937) kartalhu


kartalhu
tag

Sziasztok!
X86 okosórába milyen memóriamegy? 5mm-rel szélesebb és eggyel kevesebb csatlakozója van mint az sd kártyának.

(#4938) air válasza kartalhu (#4937) üzenetére


air
nagyúr

Biztos, hogy memóriakártya foglalat? Nem nano SIM, esetleg?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4939) kartalhu válasza air (#4938) üzenetére


kartalhu
tag

Hát a volt gazdálya azt írta, hogy megy bele TF kártya. De a kérdésed miatt elkezdtem vizsgálni s kiderült az érintkezők alacsonyabban vannak a SIM-nél.

(#4940) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy a Lenovo Watch 9-ről mi a véleményetek?

Esetleg milyen órával tudnék kiváltani egy Mi Band 2-öt?
Tudásban nem kellene több,
- jelezze az időt (az előny ha folyamatosan),
- hívásokról, SMS-ről, szocial mediákról rezgős értesítés,
- lépésszámláló,
- alvásmonitorozás,
- ébresztés,
- normális telefonos app,
- vízállóság,
- hosszú üzemidő.

(#4941) air válasza Jabby (#4940) üzenetére


air
nagyúr

Amazfit Bip vagy Cor?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4942) Jabby válasza air (#4941) üzenetére


Jabby
őstag

Először is köszi a segítséget!
Cor hasonló a Band 2-höz, karkötő, Bip óralapjai nem nagyon jönnek be nekem, s a vízállósága sem egyértelmű, hogy mit bír.

(#4943) szpeti40


szpeti40
addikt

Sziasztok!

Ha minden igaz holnaptól egy Ticwatch E boldog tulajdonosa leszek. Okos órára érdemes üvegfóliát rakni? Az ilyen mágneses szíjnak van értelme, nem csúszkál a kezen vele az óra?

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4944) varázsgömb válasza szpeti40 (#4943) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Mindenképpen érdemes! Én is odakoccantottam valahová, de szerencsére gyárilag adtak hozzá fóliát, amit azon nyomban ráraktam, így csak az sérült meg.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4945) szpeti40 válasza varázsgömb (#4944) üzenetére


szpeti40
addikt

Neked is ticwatch van?
Meg vagy vele elégedve? :))

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4946) varázsgömb válasza szpeti40 (#4945) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nem, másmilyen.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4947) VeryByte válasza szpeti40 (#4943) üzenetére


VeryByte
őstag

Én egy Ticwatch S-t használok (és egy Huawei SW1-et), én nem tettem rá semmi fóliát, eddig jól bírja. Épp most vágtam vele füvet (fűkaszával), de járt már tengerben is.
Nagyon szeretem mindkét órát.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4948) zkosaras válasza szpeti40 (#4943) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Nekem is Ticwatch E-m van, az első dolgom volt beszerezni hozzá üvegfóliát. Ez az első okosórám, kicsit vaskosabb mint a korábban hordott hagyományos, és míg ezt megszoktam odavertem párszor.

(#4949) szpeti40 válasza zkosaras (#4948) üzenetére


szpeti40
addikt

Nekem is ez lesz az első, remélem ma délutánra ideér. Igen én is ettől félek, hogy oda fogom verni, eddig egy mi band 1-em volt, de sajnos megadta magát 1 éve, azóta nem volt semmi a kezemen.
Te vettél hozzá másik szíjat/szíjakat?

[ Szerkesztve ]

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#4950) kispalsz


kispalsz
tag

Sziasztok,

szeretném megvenni első okosórámat, de segítséget kérnék a választáshoz.

Leginkább görkorcsolyához és jégkorcsolyához használnám, persze kevés futás is van mellette.
Most abba ne menjünk bele, hogy a 2 legnagyobb tracker app teljesen más kalóriaértéket jegyez ugyanazt a sportot űzve, egyszerre futtatva ( gör korcsolya) :(

Eddig használt alkalmazások: endomondo és s-health ( samsung telefonom van s9+)

A megszokott alkalmazásokat szeretném használni. Esetleg kipróbálom még a Google Fit-et. ( még nem ismerem, csak a nevét hallottam)

Amit szeretnék elsődlegesen,hogy lássam az órán a pulzusszámot, az aktuális sebsességet, eltelt és aktuáis időt. ( opció a max sebesség). Jó lenne, ha ezt az óra magába meg tudná oldani, ergó legyen GPS-es, azaz ha teló nincs mindig nálam akkor is ez a 2 adat a későbbiekben rendelkezésre álljon, valamilyen sync által bekerülshessen az endomondoba és az s-health ba.

GS3-at drágállom, Amazfit Stratossal szemezek. Talán a Stratos a felső határ, de ha kicsit drágábban jobb van, akkor meggondolom.

A stratos tudná amit nekem kell? Telefontól független működés. Endomondóval, S-health-tal hogy áll/működik?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.