Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3701) varázsgömb válasza blt.62 (#3695) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Igen, le kell tölteni egy app-ot a telóra. Ha még nincs meg a megoldás, akkor töltsd le ezt.
[link]
Nekem ezzel működött a legstabilabban.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3702) varázsgömb válasza blt.62 (#3695) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Valamiért nem működik a fenti link.
Szóval ez kell:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ruanan.bt

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3703) profit


profit
junior tag

Látom, hogy itt jóval több a kérdés, mint a válasz, mert mindenki más készüléket kap vagy vásárol.

Karácsonyra egy Garmin Vivosmart 3 okosórát kaptam, és az angolul is pontatlan online használati utasítás miatt napokig tartott beállítanom. Mostmár teszi a dolgát. Szerintem jobb, mint a Fitbit.

Van benne pulzusfigyelmeztetés, de nem írja ki, éppen milyen tartományhoz viszonyítva figyel.

Vízálló, de nincs benne uszodai program.

Szerintetek milyen készülékre lépjek tovább? Becserélném és ráfordítanék pluszba.

(#3704) PhaetonV10


PhaetonV10
tag

Adott egy Huawei color band a1 okoskarkötő, minden oké vele de a gyári applikációjában nincs lehetőség be állítani, hogy rezegjen messenger üzenetekre. Van erre megoldás?

(#3705) sebgutkopf válasza profit (#3703) üzenetére


sebgutkopf
őstag

A pulzus figyelmeztetés más garmin órákon edzés módban működik, ahol 5 aktivitási zóna közül lehet választani. A zónákat a saját korod alapján határozza meg, de igény esetén át is állíthatod a zónákat akár weben, akár a garmin connect appal (pár perc alatt beállítható napok helyett). Eleve a folyamatos pulzus figyelés csak edzés közben él, nap közbeni naplózáshoz bizonyos időnként mér pulzust.
Az, hogy az okosóra fícsörök érdekelnek-e az jó kérdés (értesítések).

Illetve mivel még új készülék, ezért jó néhány fw frissítésre lehet számítani mielőtt mindent hibamentesen csinál.

(#3706) Throme


Throme
veterán

Sziasztok!

Kaptam egy DZ09 típusú (bocs de más típusjelzés nincs ) okosórát.

Ilyen

Sikerült BT-on keresztül összekapcsolni a telefonommal.
2 problémám van

- BT-on keresztül a telefon névlistáját látja, de ha kiválasztok egy tetszőleges nevet, hogy nyissa meg, akkor egy teljesen más nevet jelenít meg. Más telefonnal is összekötöttem BT-on keresztül az okosórát, és ott is ezt csinálja.
Nem értem mi az oka.

- sim kártyát nem tettem bele, de úgy tudom sms-ek megtekintéséhez nem kell. Lényeg, hogy bizonyos alkalmazásokhoz BT notification program alkalmazását követeli a telefonon. Ezt leszedtem google appok közül (2 verziót is). Engedélyeztem a működését a telón, de továbbra is a BT alkalmazás meglétét kéri az óra...

Keressek valahol valami firmware-t és tegyem fel, vagy hibás az óra, vagy nem értem...?!
Sosem volt még ilyen eszközöm, de amennyit szívok ezzel, nem is lesz, akár be lehet üzemelni ezt az órát, akár kuka lesz.

Mondjuk az időt mutatja, meg ha a tárcsázóba bepötyögöm a telszámot, akkor működik, de a fentiek miatt nem látom értelmét a használatának.

Tud valaki megoldást?

Kösz!

(#3707) stunts


stunts
újonc

Üdv

Van egy dz09-es órám. működik rajta SIM-el a hívás, az üzenetek fogadása minden.
Beállítottam az APN-t is, és nem akar SIM-el az internet mi lehet a gond?
Rákanttintok az ikon-ra, facebook, twiter stb. Install update-olni akar, majd elfogadom, akkor update Library felírat, és egy idő után Time Out.

Mi lehet, miért nem tud felcsatlakozni SIM-el a netre?
Okos teló ugyan az a T-mobil-os SIM-el működik.

Köszi.

(#3708) profit válasza sebgutkopf (#3705) üzenetére


profit
junior tag

Igen, ezzel eléggé kibővített a Garmin funkcionalitása. Beállítottam az Egyéb edzésbe (a Connect szoftveren keresztül az óránál) az 5., Custom pulzustartományt edzésen kívüli figyelmeztetéshez. Persze az óra edzésnek gondolja, de időbeli korlát nélkül bármeddig tarthat, és nem hazudik eredményeket. Így figyelmeztet, ha bármikor csak úgy 120 fölé menne a pulzusom.

Ezalatt nem rögzíti a napi mini grafikont az órán, a pulzus grafikon csak telefonon, a Connect szoftverben tekinthető meg (csak utólag). Az ezalatt spontán fogyasztott kalóriát az edzési kalóriafogyasztáshoz rendeli hozzá. Edzéssel egyidőben stresszszintet persze nem mér az óra.

Mialatt az órán fut az beállított Egyéb edzés, látom az órán az időt, dátumot, pillanatnyi pulzust (és amit még látni szeretnék az "edzésről").
Egyidejűleg tudom kezelni a telefon zenelejátszóját az óráról, és megkapom az értesítéseket.

Hogy milyen fejlettebb modellt szeretnék?

Már a Vivosmart 3 is teljesen vízálló, de nem rendelhető hozzá úszás edzés. Olyan kellene, amelyhez rendelhető.

A fenti trükköt a napi pulzus figyelmeztetésre szívesen leváltanám olyan órára, amely edzés indítása nélkül képes extrém alacsony magas pulzus miatt napközben figyelmeztetni. A mostani órám erre csak edzés alatt képes, és csak azt közli, hogy Túl magas vagy Túl alacsony, de egyidejűleg nem jeleníti a szöveggel, hogy szám szerint mennyi.

Alvás közben is szeretnék értesülni a hirtelen emelkedő pulzusról.

A Connect szoftver részletes pulzusgrafikont csak egy napra vagy edzésre ad. Jó lenne hónapokon át követni, de úgy csak az átlagot rajzolja ki.

Egyébként a formája is kényelmes, ergonomikus, ezt nem adnám fel.
Jó a tétlenségi figyelmeztetés, de ezt szívesen kapnám még továbbfejlesztve.

Az alvást csak a beállított idő tartományban méri, 21-8 órát adtam , hogy addig halk legyen. Jó lenne, ha észlelné a napközbeni elalvást, és azalatt sem értesítene a Viber üzenetekről, vagy ha befejeződött egy Tubemate video letöltése. Ezek hasznosak, ha ébren vagyok, de ha pihenhetek, az a leghasznosabb.
Esetleg értesüléseket mély alvás alatt tiltanám, de éber alvás alatt ötösével egy rövid vibrálással engedném.

Túrázáshoz szívesen látnék még funkciókat.

Szívesen látnék több hírt az erőnlétemről, egészségemről. A Vivosmart 3 GPS nélküli modell, de pl az időjárás ikonhoz kéri a telefon GPS adatait. A telefon nélkül nagyon jó becsléseket ad, a pulzus folyamatos pontos. Messze túlszárnyalja a csak kicsit olcsóbb Tomtom Cardio+Body modellt, ahol a pulzus nagyon pontatlan.

(#3709) dgporscster


dgporscster
újonc

Sziasztok!

Tudom, hogy ez nem a kínai órás topic, de ott nem kapok választ.
Most rendelném az első okosórám és nem tudom jó e az irány.
Főbb szempotok amik nekem fontosak:
Vízállóság, wifi, sim-mel külön telefonként használhatóság.
A Microwear H1 a kiszemelt darab. Róla szeretnék vélemény kérni tőletek.
Válaszokat előre köszönöm!

http://www.microweartech.com/Microwear_H1.html

[ Szerkesztve ]

(#3710) savaria0417


savaria0417
újonc

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni abban, hogy a Huawei y6ii telefonhoz miért nem lehet párosítani okos karórát?

Köszönöm

(#3711) gacsoi válasza savaria0417 (#3710) üzenetére


gacsoi
senior tag

mit próbálsz hozzá párosítani ???

(#3712) varázsgömb válasza dgporscster (#3709) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Én is nézegettem ezt, mert fontos a vízállóság, de inkább egy másik típus mellett döntöttem: Lemfo lem6.
Dupla RAM, 4-szer annyi memória, kb.40%-al nagyobb akku, dupla Antutu érték.

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3713) Hauptmann válasza varázsgömb (#3712) üzenetére


Hauptmann
addikt

Dobnál egy linket ehhez a videóhoz?

(#3714) Samanbacsii


Samanbacsii
őstag

ZenWatch3 van már valakinek? Vélemény? Topikjai halottak...

" ... ááhhh, zavaros ez Szilágyi úr, kérem...! "

(#3715) sebgutkopf válasza profit (#3708) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Eléggé speciális elvárásokat támasztasz az óra, vagy egy fitness karkötővel szemben, ezért így nem lesz könnyű dolgod, ha valóban tovább akarsz lépni, akkor árban nagyon fölfelé kell nézelődni.

Amit még garmin vonalról el tudok mondani, nekem igaz vivosmart hr+-om van, de sok mindenben azonosak:
- az óra az utolsó 14 nap adatát tárolja, tehát nem igényli a folyamatos, sőt a napi szinkronizálást se az appal. Az hogy pulzus grafikont csak az utolsó 4 órára jelenít meg annak egyszerűsítési célja van.
- ellenben a garmin connectben a pulzust tetszőleges ideig vissza lehet nézni. A pulzus adatok részleteinél ott vannak a naptári dátumok, ahol bármennyit vissza lehet menni, sőt ha ott edzés is van, akkor annak részletesebb figyelése is megoldható.
- én futáshoz használom és a jobb kiértékeléshez beállítottam, hogy a connect az edzés adatokat automatikusan adja át a strava-nak, ami gps és pulzus adatokkal átveszi, ami nagyon jó.
- alvás időben az éjszakát veszi az óra figyelembe és a megadott időt rugalmasan kezeli az alvás felismerésében. Nekem pl 22:30 - 06:30 van beállítva, de az ünnepek alatt tisztán felismerte, hogy pl éjfélkor feküldtem le és 9 előtt kicsivel keltem, miközben semmit se állítottam át. A napközbeni szunyókálást valóban nem támogatja, ezt dokumentáltan a leírásban is benne van, hogy nap közben nem alszunk.

Az elvárásaid kapcsán nem teljesen értem a motivációdat.
Miért kéne a nap 24 órájában teljesen folyamatos pulzus szám figyelés és riasztás, főleg éjszaka? Miért akarod akár alvás közben riasztással felébreszteni magad az órával?
Esetleg van valami sajnálatos speciális betegséged, ami miatt az ilyen monitorozás orvosi előírás szerint szükséges? Ha igen, arra külön orvosi műszerek vannak. Ha a napi grafikonodon aktivitásodhoz mérten abnormális értéket látsz nap végén/elején, akkor el kell menni orvoshoz egy komplett kivizsgálás érdekében.
Viszont ezek az órák pontosságra nem nyújtsák orvosi műszerek szintjét és nem is céljuk. Az a fogyasztó megtévesztése lenne, ha fals riasztásokkal hipochondriát ébresztenének a felhasználókban (ennek jogi következménye is lenne).

Ettől érdekesebb az alvás közbeni mozgások rögzítése, amit a giro és gyorsulás szenzorok alapján ábrázol grafikusan a connect.

Edzés mód közben természetes, hogy nincs stressz szint figyelés. Stressz szintet mérni csak nyugalmi állapotban lehet, mert azon kívül a mérés eredménye értelmezhetetlen. Edzés közben az emelkedett pulzus miatt eleve stressznek állítaná be minden eszköz az értéket, ami téves adat.

Az általad elvárt testre szabhatóságot és folyamatos monitorozást szerintem egyik garmin készülék se tudja (a drágák se). A megfogalmazásod alapján alapján nem a sport és fitness órák között kéne nézelődnöd, de mivel mivel nem ismerlek, hogy mi az elvárásod egészségügyi háttered. Neked kell eldöntened merre tovább.

(#3716) air válasza varázsgömb (#3712) üzenetére


air
nagyúr

Mondjuk a full Androidot futtató "okosórák" nincsenek az ajánlott eszközök között.
Kevés pozitív tapasztalat van velük. Itt az MA-n kettőt teszteltek, mindkettőről egyértelműen a hulladék volt a vélemény.

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3718) varázsgömb válasza Hauptmann (#3713) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Már régen néztem, de megkerestem Neked.😃
Tessék:
[link]

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3720) Fsharp


Fsharp
csendes tag

Samsung Gear S2 megéri még venni 58k-ért manapság?(újonnan)

(#3721) varázsgömb válasza Hauptmann (#3713) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Egyébként itt van egy hosszabb videó a Lemfo Lem6-ról. Kissé idegesítő a stílusa a pasinak, de aránylag alaposan bemutatja az órát. Ráadásul ha jól láttam, pont az általad kinézett H1-el hasonlítja össze.
[link]
Egyébként az én Lemfo-m szilveszter környékén érkezik meg, azután tudok tapasztalatokat megosztani róla. Remélem 28.000 -ért annyira azért nem lesz "hulladék"...

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3722) air válasza varázsgömb (#3717) üzenetére


air
nagyúr

Egyébként az IP67 nem jelent vízálló minősítést. Ha egyáltalán valóban megfelel az IP67-es minősítésnek. A "suitable for swimming" pedig még megtévesztő is.
Ez inkább a "life waterproof" kategória. Fröccsenő víz, izzadság, kézmosás elleni védelmet jelent maximum.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3724) varázsgömb válasza air (#3722) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Ugyan nézz már utána mit is jelent az IP67-ből a 7? De bemásolom a kedvedért: "Vízbe merülés ellen védett korlátozott ideig. (0.15-1 m között, 30 percig)fürdés, úszás. A búvárkodás már nem!
Amiről te beszélsz, az az IP65, azaz "Kisnyomású vízsugár ellen védett minden irányból." Na ez a kézmosás katégória.
Az más kérdés, hogy valóban tudja-e az IP 67-t, majd kiderül.
Csak egy észrevétel. Ha annyira be akarna csapni a Lemfo, akkor a többi órájára miért nem írja az IP 67-t?

[ Módosította: Intruder2k5 ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3725) air válasza varázsgömb (#3724) üzenetére


air
nagyúr

Majd várjuk a vízbe merülős teszt videódat.
Ha pedig mégis beázik, akkor így jártál.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3726) blt.62


blt.62
őstag

Miért van az hogy DZ09-es óránál hiába állítom be kézzel az időt nem mutatja 24órás módban. Hogy lehet ezt beállítani?

MegtorloXp

(#3727) blt.62


blt.62
őstag

Ezeknél a 8000ft-os DZ09-es óráknál nem lehet plussz órakijelzés módokat rárakni? Hívást lehet vele indítani es fogadni. Üzeneteknél ugyan ez. Viszont nem tud jelzést adni ha messzebb kerül az óra a telefontól. Ha az órán fogadom a hívást akkor én az órán jól hallok mindent viszont amit az órába mondok az darabos és torz. Tudom nem lehet csodát várni ennyi pénzért.

MegtorloXp

(#3728) profit válasza sebgutkopf (#3715) üzenetére


profit
junior tag

Az első okosórám, vagy inkább még sportórám, 4500 forintért 4+1 testreszabható pulzuskategóriában követte nyomon az edzéseket. A kör Kijelző közepén a pillanatnyi pulzust mutatta nagyban, felette a pontosidőt piciben.fent a beállított pulzus tartomány alsó felső szélső értékét, amely alatt illetve felett csipogott. Alul az éppen zajló edzés folyamán mert legalacsonyabb és legmagasabb értéket folyamatosan is megjelentette.
Lapozni kellett a kalória és az edzés indítása óta eltelt idő, dátum, meg hasonlók megjelenítéséhez. Elég pontosan személyre lehetett szabni.
Persze nem rajzolt grafikont és nem csatlakozott telefonhoz, bár a pánt miatt bluetooth-képes volt.

Örülök, hogy a legtöbb okosórával szemben a Garmin Vivosmart 3 képes a fentiekre, noha az alsó és felső értékeket nem jeleníti meg.

Érdekes, hogy kézileg nem indítható kerékpáros edzés, de valójában érzékeli, méri és automatikusan elindítja.

(#3729) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok!!
Nézegettem kettő okosórát. Érdekelne a véleményetek a kettő termékről.
Elsődleges szempont,hogy kézmosás,és fürdés/zuhanyzás ne okozzon neki gondot. SIM kártya foglalat nem érdekel,az óra vibrálással,hanggal jelezze a bejövő dolgokat. Azt nem tudom,hogy hívás esetén a tk-ben szereplő nevet írják ki,vagy a számot?

[link]

[link]

Köszi a válaszokat előre is!!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Attila

(#3730) SharpSA válasza varázsgömb (#3721) üzenetére


SharpSA
veterán

Úgy látom itt is az üzemidő lesz karcsú, ahogy általában a legtöbb ilyen kütyü esetén. Vajon nálad hogy lesz ez majd átlagos napi használattal?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3731) dgporscster válasza varázsgömb (#3712) üzenetére


dgporscster
újonc

Köszönöm a választ! A Lem6 ip67 ezzel szemben a H1 ip68 tehát a vízállóság egyel nagyobb besorolású. A többi tulajdonságban teljesen igazat adok.
Lényegében nekem gyògyfürdőzés (ez max 80 cm mély medencében történik) és biciklizés közben lenne fontos, hogy a család elérjen telefonon. Illetve wifi közelben megtudjam nézni a messengert és vibert. Nem akarok nagyobb mennyiségű adatot tárolni és használni az órán. Ezért gondoltam inkább a H1-re. Sajnos valóban nem áll módomban 100ezer forint feletti órát vásárolni erre a célra. És én is azt gondolom, hogy a 100 dollár körüli kategória talán már nem a céllövöldés egy pálcás cucc. Bár nem sok közöm a témához! Viszont mint ahogy tőled is várják a,, vízbe merítős" rivjút, igérem én is csinálok egyet ha a H1 mellett döntök! :-)

(#3732) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet

Elméletileg egy komolyabb okos óra pl Samsung wear s3 ki tud váltani egy sport órát? Pulzus gps stb van benne, képes lenne mellkaspantot kezelni?
Illetve valahogy jó lenne egy kombo elegáns és uakkor futni is jó vele, mármint pontosan méri a futás paramétereit

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#3733) gyuszmó


gyuszmó
őstag

A hua Watch 2 nézem még erre a célra

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#3734) viktor0911 válasza tillatrilla (#3729) üzenetére


viktor0911
csendes tag

Szia!

Vibe3-al az a baj hogy csak hangot ad, rezegni nem rezeg. Meglepődve tapasztaltam. Az óra nagyon mutatós darab, egy ismerősöm rendelte. Árban szeretnék én is hasonlót venni, de fontos szempont a rező hívásjelzés.

(#3735) ZolkoW válasza gyuszmó (#3732) üzenetére


ZolkoW
őstag

a pulzusméréséről valahol láttam egy összehasonlítást egy mellkaspánthoz képest, és elég lehangoló volt az eredmény... azt nem tudom, pántot kezel-e.

(engem meg az érdekelne, hogy a BT smart pulzusmérő pántok vajon mennyire működnek a nem azonos gyártmányú sportórákkal, de eddig sehol nem találtam érdemi infót erről)

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3736) tillatrilla válasza viktor0911 (#3734) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!!
Többet én sem nagyon áldoznék rá,mert túl sok értelmük nincs. És a másik vekker szerinted?

Üdv: Attila

(#3737) varázsgömb válasza air (#3725) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Tessék.
A 30-ik perctől kezdődik a vízbe merülős teszt. És ez nem gyári demó...
[link]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3738) dgporscster válasza varázsgömb (#3737) üzenetére


dgporscster
újonc

Engem meggyőzött!

(#3739) air válasza dgporscster (#3738) üzenetére


air
nagyúr

Engem pedig az győzött meg, hogy gyönyörűen megmérte a levegő, a víz és az asztal pulzusát. :))
Folyamatosan írta a teljesen fals, értelmetlen pulzus értéket. :C
Ha ez kamu, mitől lenne igaz bármi, amit állítanak a termékről. Szóval nekem ennyi bőven elég.
Egyébként ez a videó semmit sem bizonyít.
Fél óra vagy 2 nap múlva is működik?
Majd az lesz az igazi teszt, ha innen valaki tartósan használja úszás vagy egyéb tevékenység közben, és azt is bírja.
Vagyis komoly tapasztalat alapján lehet kijelenteni róla, hogy valóban bírja a vizet.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3740) hrobi76


hrobi76
csendes tag

Sziasztok!
Már a külföldi oldalakat nézegetve is megtetszett a LEMFO LEM5 óra, és a rendszerigény.hu által írt tesztet elolvasva csak erősödött bennem a döntés hogy ezt az órát vegyem meg, illetve a pro változatát. Viszont lehet hogy én voltam figyelmetlen, de nem egészen tiszta, ha az órába nem rakok sim kártyát, hanem bt-tal van csatlakoztatva a telefonhoz, akkor lehet hívást fogadni vele, illetve ha jön üzenet, akkor azt el tudom olvasni? Vagy csak jelez hogy hívásom van, illetve valamilyen üzenetet kaptam?
Ismeri valaki? Tudtok mondani róla véleményt?
Köszönöm!

(#3741) dgporscster válasza air (#3739) üzenetére


dgporscster
újonc

Igazad lehet! Az autókhoz értek ( szakmám és munkám szerint) ehhez a témához viszont nem. Akaratom ellenére sikerült egy kis feszkót gerjesztenem. Ezért ( és azért is mert úgy látom nincs senkinek tapasztalata az általam választott típusal) berendelem a H1-et és letesztelem. Igérem videóval bővített beszámolót csinálok róla! Így lesz anyag a Lem6-ról és a H1-ről is. Talán hasznos lesz másoknak is. Gondolom varázsgömb is tesztel nekünk. :)

(#3742) Robertó79


Robertó79
tag

Szemezgetek az okosórákkal ,de nem értek hozzá. Tudnátok olyat ajánlani amivel lehet telefonálni, illetve jelzi az értesítéseket. Árban olyan 50 körül

(#3743) szebe válasza gyuszmó (#3732) üzenetére


szebe
őstag

A helyedben Garmin/Polar/Suunto vonalon keresgélnék olyan órát, amivel jön mellkaspánt, de alap dolgokban képes kommunikálni a telefonnal (értesítések pl).

Futáshoz nem ajánlom az optikai szenzoros órákat, mert azok maximum nyugalomban tudnak "jól" mérni.

Sajnos az oldal jelenleg nem elérhető, ahol futás szempontjából hasonlítanak össze egy Garmin FR 230-at és 235-öt (előbbi mellkaspántos, utóbbi optikai szenzoros).

[ Szerkesztve ]

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#3744) PainKiller13


PainKiller13
őstag

Sziasztok. Olyan okosóra létezik ami vízálló, bírja a minuszt és van benne diktafon funkció?

(#3745) varázsgömb válasza dgporscster (#3741) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Nem a Te hibád, én voltam a hülye, hogy a nyilvánvaló jelek ellenére leálltam vitázni, pedig Woody Allen is megmondta:" Soha ne vitatkozz az idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal."
Én befejeztem, innentől kezdve semmilyen hozzászólására sem fogok reagálni. Csak egy x-et fogok írni, hogy láttam, de nem fogok érdemben válaszolni semmilyen írására sem.

Igen, lesz videó, és részletes teszt. De ő úgy is bele fog kötni. Az előző videó sem volt elég, ő két napos tapasztalatot akar. Ha az lesz, akkor 2 hetest fog kérni...

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#3746) gyemipapa válasza varázsgömb (#3745) üzenetére


gyemipapa
senior tag

:C egyet értek....

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3747) Memmaao válasza PainKiller13 (#3744) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, Nixon mission.

My name is Bond, James... Dean.

(#3749) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Xiaomi Mi Band 2-t mire érdemes cserélni, ami egy kicsivel komolyabb, árban 20e körül megáll?
Óraként, aktivitás figyelőként használom főleg, az értesítés jelzés másodlagos.
Vízállóság kellene.

:R

(#3750) kisapa


kisapa
senior tag

Sziasztok! Nem tudom lehetne-e összeállítani egy összefoglalót mint a többi topikban. Tartalmazhatná a kerülendő processzor típusokat esetleg ha van konkrét márkanév azt is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.