Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4201) energomatt válasza Nabii (#4200) üzenetére


energomatt
senior tag

Azok a bizonyos vegyes tapasztalatok, netán nem személyes tapasztalatok? Csak az együtt gondolkodás kedvéért.
Egyébként az egy napot minden óra ki kell bírja, ezzel nagyon alacsonyra tetted a mércét. A "jól néz ki" az meg teljesen szubjektív. (Csak kötözködök persze, de előszőr neked kell kiszűrni mi jöhet szóba és azokról el kell olvasni amit lehet a különböző fórumokban. Ezután a saját kockázatodra hozol egy jó, vagy kevésbé jó döntést. )

(#4202) Nabii válasza energomatt (#4201) üzenetére


Nabii
újonc

Nem személyes tapasztalatok, nekem még nem volt okosórám, ezért szeretnék inkább valami szolidabb árban találni így elsőre. Hát őszintén szólva utánanézegettem a felsorolt óráknak kommentek, tesztek formájában, de valaki teljesen leírta őket, valaki pedig az egekbe emelte, és nem tudom, hogy melyiknek hihetek inkább. Azért kérdezem, hogy esetleg tud-e valaki hasonló típust a felsoroltakon kívűl, ami megfelel a felsorolt igényeknek. Egyébként még a No.1 S9 típust nézegettem, de erről is vegyesek a vélemények. A "jól néz ki" pedig szerintem a felsorolt órákból nagyjából leszűrhető, hogy én mit tartok annak.

(#4203) air válasza Nabii (#4200) üzenetére


air
nagyúr

Pebble Classic
Amazonon $55

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4204) #40564480 válasza Nabii (#4202) üzenetére


#40564480
törölt tag

Egy kis teszt féleség. nagyjából minden MTK2502 órára igaz.
Első benyomások és tapasztalatok:
Az óra tényleg olyan szép és jó kidolgozású mint ahogy képeken látszik. Ebben( az LW01 ellentétben) van gumitömítés a hátlap és az óraház között. Ha úszni vagy kezet mosni nem is érdemes benne, de esőben azért ki szabad vinni.
Bekapcsoláskor a mtk2502 nál szokásos brutális hangos bejelentkező hang.
Ciril betűkkel, oroszul próbált meg velem kapcsolatot tartani egy gyors "reset" és az angolt választottam.
Javaslom mindenkinek első lépésként megkeresni "volume" menüt és mindent minimálisra levenni. Illetve az "Alert type"ot átállítani csak rezgésre. Ez után már nem idegesítő a ketyere.
Ugye a szokásos közvetítő progik egyikét fel kell rakni:
Mediatek smart device vagy a Fundo smart device.
A mediatekes (play ből) progin be lehet állítani, hogy SPP vagy a GATT módban csatlakozzon az óra.
Fundo-ban erre nincs lehetőség.
Egy gyors Bt párosítás után már megy is az óra. A létező összes menüt végignyomogattam. Mind működik.
"Notifications" üzenetek átmennek (érdemes csak a fontosakat bekapcsolva hagyni mert különben megőrülsz a sok jelzéstől)
Pl nekem a call service, sms service, naptár és messenger maradt bent, meg persze a rendszerüzenetek.
Telefonon a Fundo ban A "Range alert" eltávolodás figyelmeztetést, és a "Disconnected alert" szétkapcsolódás figyelmeztetés nyugodtan ki lehet kapcsolni az óra úgy is jelez ha eldobja a Bt kapcsolatot.
A rossz kritikáktól eltérően az a tapasztalatom hogy egész jó a BT hatótávolság legalábbis nem rosszabb mint a Huawei Band 0 nak amit használok bár nem érzem annyira stabilnak de közel sem zavaró a szétkapcsolások száma.
SMS olvasása csak betöltés után megy. (mindig újra beolvassa őket nem tárolja az óra).
A Fundo programmal minden esetben minden megy, a MTK SMD- vel csak ha SPP módban kapcsolódik a két készülék.
Híváskor alapból átmegy a hang az órára. A telefonon hívás fogadás után lehet váltani, hogy hol szeretnénk beszélni.
- órán
- kézibeszélőn (normál fejhez tartott telefon)
- telefon belső kihangosítóján
- Esetleg más hozzá kapcsol Bt eszközön.
És itt had jegyezzem meg mert nem mindenkinek evidens. Igen akár több "beszédképes" Bluetooth eszközt is lehet kapcsolni egyszerre egy telefonhoz.Legalábbis a 4es szabványtól felfelé biztos alatta nem tudom.
Számomra még ami nem világos, hogy hogyan tudom beállítani, hogy alapból ne az óra vegye át a beszélgetés hangját, mert ha a telefon Bt menüjében veszem ki a "telefon hangja" opciót a GW01től. Akkor nem jelzi a hívás és természetesen így a hívó fél nevét sem. Ez még megoldásra vár számomra de ha van jó ötleted, vagy bevált megoldás akkor szívesen várom.
WatchFace vagyis számlapot rengeteget lehet találni a neten VXP formátumban. Azonban nem mindegyik működik a gw01en.
A másik, hogy nagyon kell figyelni nehogy kitöröld a "face"-t miközben használatban van mert abban a pillanatban tetszhalottá válik az óra és kínkeservesen lehet visszahozni az élők sorába.
Készenléti idő eddig amit néztem egy nap alatt (nem munkanap hanem 24 óra) 100ról 30% csökkent a töltöttség. Természetesen az újdonság miatti folyamatos nyomkodás, próbálgatás, állítgatás telepítés és face csere miatt várhatóan ez a érték pozitív irányba fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#4205) Tiger. válasza Nabii (#4200) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Amazfit bip.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4206) #40564480 válasza #40564480 (#4204) üzenetére


#40564480
törölt tag

Ezt egy éve írtam. Az órát mai napig használom. Szerintem teljesen jó.
Ha csak óra módban használom simán kibír még most is két napot röhögve. ( sőt még többet is ha estére kikapcsolom)
Jelenleg én úgy használom, hogy a csuklófordításra bekapcsolódó kijelzővel és Bt kapcsolattal.
1 munka napot így is minden további nélkül elketyeg. Így az üzenetek és értesítések átjönnek.
Ha be van kapcsolva a hang is akkor automatikusan újra kapcsolódik a bt. egyébként nem.
Szerintem nagyon szép. 50$ alatt megvan. Milliónyi watchface van hozzá.

(#4207) #40564480


#40564480
törölt tag

Amit nem értek, hogy miért ajánlgattok neki kocka órát amikor felsorolt 4 olyat ami neki tetszik mind kör alakú?!

(#4208) han_lev válasza #40564480 (#4207) üzenetére


han_lev
senior tag

Mert ezt írta:
"előny a kerek érintős számlap, de ha szögletes és jól néz ki, akkor az sem probléma"
Szerintem... :D
A többi paraméternek meg amit leírt az ajánlottak felelnek meg a legjobban...
talán... ;]

:R :R :R

[ Szerkesztve ]

MI9 6/64

(#4209) Memmaao válasza #40564480 (#4207) üzenetére


Memmaao
addikt

Ha kerek, akkor egy másik kritériumot kimaxolva: " Okosórát keresnék olyan 20k körül, nagyon max 30k-t szánnék rá " - én egy Amazfit Pace-t vennék, gearbest international edition gyakran van 89$-ért, és körökkel jobb, mint bármelyik kínai android óra.

My name is Bond, James... Dean.

(#4210) air válasza Tiger. (#4205) üzenetére


air
nagyúr

Mióta tud zenét vezérelni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4211) Tiger. válasza air (#4210) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Gyári app nem tudja, de ez igen.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4212) air válasza Memmaao (#4209) üzenetére


air
nagyúr

Mire ideér, ÁFÁ-val, eljárási költséggel bőven 30 felett lesz.
Neki pedig a 30 nagyon max.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4214) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Ár érték arányban nagy jó.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#4215) Memmaao válasza air (#4212) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem mire ideért, 24,5 e ft volt mindennel együtt, eu expressz, anglián keresztül küldték, így a postaköltség 12 $ volt, de aki NL post trackinggal kérte 1,4 $ szállítási költséggel, annak sem fogta meg a vám. Ha meg para a vám, jobbfogás tele van vele, illetve eu stock-on 35e ft két év garanciával. Igaz, az felette van a 30.nak, de úgy biztos, és garanciális, és 1 nap alatt háznál van. Ha meg ár érzékeny a sztori, akkor ott a Bip.

My name is Bond, James... Dean.

(#4216) #61392896 válasza Tiger. (#4214) üzenetére


#61392896
törölt tag

Bővebben? :F

(#4217) tillatrilla


tillatrilla
senior tag

Sziasztok! Hogy én is bonyolítsam a vásárlásra fejüket adó fórumtársakat...Magamnak vásároltam egy a linken található vekkert.Mivel vékony csuklóm van,nem szeretem a nagyon nagy órákat. Saját tapasztalat 2-3 hét használat után:2 napot simán kibír értesítésekkel,nyegtetéssel. Értesítések,amiket én használok:Víber,Gmail. Víber-nél az üzenet szövege is olvasható az óra kijelzőjén. Óráról vissza tudom adni a beszélgetést a telefonra,így nem az órába kell beszélni.Névjegyzéket beolvassa a telefonról,zenét tudok vele léptetni. A zene kezelése amúgy hidegen hagy,szint úgy,mint a lépésszámláló,stb..Energia takarékos mód is van benne,tompítja a kijelző fényerejét,de bőven elég világos helyen is.Magyar nyelvű ,ami plusz pont! Erősen rezeg,beszéd érthetően hangos.Én kéz alól vettem,mert aki vette,az nem bírta IOS-sal házasítani.Néhány napos használat után vettem kézbe fél áron.Hogy mennyire víz álló azt nem tudom,nem mertem próbálni...
Ha valakinek kép kell a menüről,magyar felületről,üzenjen.
Link:[link]

A másik készülék.. A páromnak rendeltem GB-ről egy okos karkötőt. Nagyon tetszik neki,a munkahelyén is azt mondták,hogy jól néz ki. Ennek üzemideje szerintem simán 5 nap lehet,eddig 2nap után töltöttem kíváncsiságból,és 66%-ról töltött felfelé. A használatiban lévő appot letöltve szinkronizál azonnal,értesítések,rezgés minden az appban állítható,majd küldi a mentést az órára.Értesítés kezelés,amit kipróbáltunk:Híváskor az óra eléggé érezhetően rezeg,a kijelzőn írja a hívófél nevét.Hívás fogadás-kezdeményezés nem lehetséges.Egy érintőfelületes,ezzel lehet lapozni a menüben.Vízálló,eddig legalábbis ebből nem adódott probléma.Pulzusmérős.Itthon egy felkaros digitális is van,így volt hasonlítási alap.Szinte ugyanazt mérte mindkettő. Ha valaki meglepné a párját egy ilyennel,szívesen ajánlom. Ha van kérdés,próbálok válaszolni.
A páromé:[link]

Üdv: Attila

(#4218) kisapa válasza tillatrilla (#4217) üzenetére


kisapa
senior tag

Örülök, hogy meg vagy vele elégedve. :R

(#4219) tillatrilla válasza kisapa (#4218) üzenetére


tillatrilla
senior tag

Szia!! A kedves eladó!!
Csak egy linket dobtam be az óráról,amit típus után elsőre találtam. Azt írják itt is,meg aliexpressen is,hogy life waterresist. Hogy ez mit takar,fogalmam sincs,de a zuhanyzást,kádban fürdést nem komálja.Működésbeli zavarok léptek fel nála,de a meleg radiátoron hamar rendbe jött. :C

Üdv: Attila

(#4220) zeus_2k14


zeus_2k14
senior tag

Szia

Kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy nektek mi a véleményetek ( döntés képtelen vagyok ).

Nos a kérdés a következő .

Gondolkodtam a napokba, hogy kellene vennem valami okos óra félét. Eleinte jó ötletnek tűnt , nézegettem a YT-t, stb, mindent.
Amit akartam az vagy a Samsung Gear S3 vagy az Apple Watch Series 3. E kettő között gondolkodtam / gondolkodok.
A fő szempont az, hogy hamarosan műteni fognak. Műtét után ( 2 év után ) vissza térhetek sportolni, így valahogy naplózni , nézni akarom, hogy hogyan fejlődők . ( Foci , úszás , tenisz ) .

Gondolkodom sport karkötőn is. De ott meg megint nem tudom, hogy érdemes e ..

Igazából a Gear S3 vagy az Apple watch 3 az megéri a 130.000 Ft-t, vagy csak felesleges Luxus?

Nektek mi a véleményetek?

Amivel használnám az eleinte Iphone 5s, majd később vagy Iphone, vagy vissza térek 4 év után az Androidok világába.

(#4221) Memmaao válasza zeus_2k14 (#4220) üzenetére


Memmaao
addikt

Amit írsz, az alapján ráérsz ezen két év múlva gondolkodni. Addigra rengeteg új eszköz kijön még.

My name is Bond, James... Dean.

(#4222) zeus_2k14 válasza Memmaao (#4221) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

Hamarosan lesz, Júniusba .

Nos, gondolkodok még a Hibryd órába, főleg a Fossil q-ba. Érdemes esetleg azt?

(#4223) Memmaao válasza zeus_2k14 (#4222) üzenetére


Memmaao
addikt

De akkor júniustól 2 év múlva lesz aktuális, nem?

Nekem volt Gear s3 is, most van fossil Q hybrid. A Gear s3 aktivity tracking funkciója nagyon jó, az S health nagyon jó. A fossil óra nagyon pontatlan. Az általad írt dolgokra Garmin Fenix 3/5 vennék.

My name is Bond, James... Dean.

(#4224) zeus_2k14 válasza Memmaao (#4223) üzenetére


zeus_2k14
senior tag

nem, még idén, na m1.

Fossil miért pontatlan? Unokatesómnak az van, de ő nem tudja megmondani, alig ért hozzá :D

(#4225) Memmaao válasza zeus_2k14 (#4224) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem tudom, miért pontatlan, gondolom gyenge benne a girosenzor. De rendre fele annyi lépést mér, mint amit megteszek.

My name is Bond, James... Dean.

(#4226) energomatt válasza Memmaao (#4225) üzenetére


energomatt
senior tag

Nem lehet az, hogy csak az egyik kezedre tettél egy órát?

(#4227) Memmaao válasza energomatt (#4226) üzenetére


Memmaao
addikt

Ezt nem értem? Vagy ezt viccnek szántad?

My name is Bond, James... Dean.

(#4228) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Oksorát szeretnék vásárolni max keret 30k.
Nem kell kamera, sim foglalat, gps stb nem kell semmi extra.

Elvárásaim között szerepen a 400 aksi(vagy nagyobb) sportos legyen,(alap funkciókat gondolom minden okos óra tudja pulzus,lépésszámláló stb stb) és lehessen változtatni az óra kinézetét illetve ha lehet hozzáadni kinézetet annak még jobban örülnék, ami még fontos számomra ,hogy vízálló legyen és erős óraszíj .
Nem vagyok nagy óraszakértő szakértő (ami látszik az írásomból is)nekem ennyi elég lenne.

Van egy típus ami nagyon tetszik ALLCALL W1 3G de sajna nem vízálló ami mindennapos használatba nagyon fontos számomra.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4229) energomatt válasza Memmaao (#4227) üzenetére


energomatt
senior tag

Ez az egész egy vicc. A lépés számlálás, a kalória mérés, alvás figyelés és a többi. Évtizedek óta részt veszek egy sportágban, de így sem merült fel bennem soha, hogy ne lennék tisztában azzal, hogy mennyit edzettem, megfelelő e az állóképességem, jól és eleget aludtam e stb.
De mondjuk azt, hogy ez egyéni eset, vannak olyanok akikre pont ezek a fajta méricskélések hatnak ösztönzően, bár megengedem magamnak azt a feltételezést, hogy a felhasználók többségének ez csak egyfajta játszadozásra jó és egy idő után a többségük ráun ezekre. Mint ahogy a számlapok életvitel szerű csereberéjére is. Ez természetesen csak egy egyéni vélemény, bárki akinek ez okoz mégis örömöt, attól én ezt nem irígylem.

(#4230) gyemipapa válasza energomatt (#4229) üzenetére


gyemipapa
senior tag

Ebbe a topikba nyilván azok jönnek és írnak, akik valamilyen módon érdeklődnek az okosórák iránt. Nyilvánvaló, hogy te nem tartozol közéjük, így nem értem, miből gondolod, hogy bárki kíváncsi rá, te miért NEM akarsz ilyen órát. Én sem írogatok olyan topikokba, ahol számomra érdektelen termékekről vagy tevékenységekről cserélnek véleményt, tapasztalatokat, hogy engem mennyire nem érdekel......
Vagy csak trollkodni jöttél? Persze valakinek ez is örömet okoz... ;]

[ Szerkesztve ]

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#4231) #40564480 válasza energomatt (#4229) üzenetére


#40564480
törölt tag

Futásnál azért van ösztönző hatása. Feleségemnek vettem egy Mi-Band 2-est kicsivel több mint egy éve.
Addig is futott de most, egyre nagyobb távokat megy. Az eddigi 8-10km ről már 20-22km nél tart. (több mint 15 éve jár futni most az elmúlt évben ekkor a fejlődés) folyamatos HR méréssel mert bent tud maradni az aerob tartományba, (beállítható a figyelmeztetési érték) eddig mindig elszabadult neki a pulzus pedig mellkas öves pulzus mérő órát használt de ugye folyamatosan nem lehet az órát bámulni futás közben. Ennél rezgéssel figyelmeztet, hogy lassítson.
Ismerősi körben sok pofára esés volt már abból, hogy a vélt távolságról kiderült sokkal kevesebb. Most a telefon gps-nek köszönhetően pontosabb értékekkel lehet kalkulálni.
A másik dolog ( ez nem párom hanem ismerősök.) az eredmények megosztási lehetősége ami szerintem is nagyon gyerekes, de ha valakit ez ösztönöz mozgásra akkor megbocsátható.

(#4232) Memmaao válasza SRII (#4228) üzenetére


Memmaao
addikt

A vízállósággal lehetetlenre emelted a 30e kategóriát. Ebben az árszegmensben nem találsz 50M vízállósággal rendelkező órát, még IP67 szabványt se nagyon

My name is Bond, James... Dean.

(#4233) varázsgömb válasza SRII (#4228) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Szia!
Nekem is az elsődleges szempont volt a vízállóság, így esett a választásom a Lemfo Lem6-ra. A feltételeidnek a többi fronton is megfelel. Keress rá a hozzászólásaimra, azokból megtudsz róla sok mindent. De ha kérdésed lenne keress nyugodtan.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4234) SRII válasza varázsgömb (#4233) üzenetére


SRII
őstag

Köszönöm szépen, láttam a leírásod az óráról, nekem tetszett hogy időt fektettél bele ,hogy leírd véleményed tapasztalatod.

Vízállóságát tekintve mennyire vízálló? tehát fürdeni, úszni és esőben meló közben is lehet használni?(erdészként) vagy csak cseppálló?

Lehet a 30k keretem bővel túltépi?! :P

szerk..a külföldi oldalakon találtam 100 dollárért [link]hazánkban viszont ennek a kétszeres, akkor most az van,hogy egy utánzatot találtam vagy nálunk szeretnek mindent 2x áron adni?

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4235) Jabby


Jabby
őstag

Sziasztok!
Visszaolvasva látom nagyon lehúzzátok a No.1 órákat, pedig az F5-ről szeretnék kérdezni, hátha valaki használja (magyar teszteket nem találtam, külföldi vélemények jók róla).

Nem szívesen adnék ki 50-60 ezret egy óráért, mert eddigi tapasztalatom a BT-os kiegészítőkkel, hogy általában a nem cserélhető akkuk adják meg hirtelen magukat 1 év alatt. Ez így történt több karkötőmmel, fülhallgatóval.

(#4236) varázsgömb válasza SRII (#4234) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

A vízállóságról is írtam, képet is raktam fel, olvass még picit vissza... Sokat nem kell, mert bő egy hónapja van meg az óra.
Én is a Banggood-ról rendeltem, sőt amit csak lehet, onnan szoktam.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4237) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

Kifejezetten uszasra való okosora létezik e már?
Gondolok itt a víz alatti gombnyomasra, kezelesre, illetve víz alatti folyamatos pulzusmeresre.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4238) air válasza bajnokpityu (#4237) üzenetére


air
nagyúr

Víz alatti pulzusmérés szerinted mennyire lesz pontos?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#4239) Macika66 válasza bajnokpityu (#4237) üzenetére


Macika66
addikt

Van VALAMI, ami víz alatt képes pulzust mérni amúgy??? :D

(#4240) anrb válasza Macika66 (#4239) üzenetére


anrb
aktív tag

Belső adattárolással: Polar OH1 Sensor, Suunto Smart Sensor, Garmin HRM-Tri Sensor, Garmin HRM-Swim Sensor
Analóg Broadcast: Polar H7 Sensor
Saját szenzorral: Polar M430, Polar M600
És persze a triatlon órák (Garmin, Suunto, stb.)

(#4241) Macika66 válasza anrb (#4240) üzenetére


Macika66
addikt

Valami van 100ezer alatt is? :D

(#4242) anrb válasza Macika66 (#4241) üzenetére


anrb
aktív tag

Polar M430 - 60e, bár ez csak 3 ATM
Suunto Spartan Trainer Wrist HR - 74e a legolcsóbb változatban (5 ATM)

Mivel ezek elsődlegesen sportórák, az okos funkció az aktivitás/alvás monitorban és a BT üzenetekben valósul meg. A Polar M600-on Android Wear 2.7 fut, a Garmin-okon meg a ConnectIQ alkalmazás platform.

[ Szerkesztve ]

(#4243) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Üdv! Xiaomi Amazfit Cor-t használ valaki? Hasonló áron van mint a Bip (kicsivel olcsóbb), kevesebb szenzor van benne (pl GPS+ glonass), viszont a Cor rozsdamentes acél házas és sportosabb dizájnt kapott. Nekem jobban bejön mint a bip.

Itt egy összehasonlító táblázat a Cor, Bip és Pace Xiaomi okosórákról, hátha valakinek segít a választásban:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4244) energomatt válasza #40564480 (#4231) üzenetére


energomatt
senior tag

Igen, ez teljesen érthető. Nem is feltételeztem, hogy ez ne lenne ez többeknek valóban hasznos. Azonban ahhoz képest, hogy az okosóra felhasználók nagy hányada ezeket nem használja, esetleg valameddig csak jatszadozik ezekkel, mégis az órák túlnyomó része ezekre a funkciókra van úgymond kihegyezve. Örülök egyébként, hogy helyesen értelmezted a hozzaszólásomat.

(#4245) laszlou


laszlou
csendes tag

Sziasztok! Okosórát keresek, eddig csak egy megfelelőt találtam, de abból épp nem lehet rendelni itthonról, külföldi rendelés pedig nem megy. Zeblaze Blitz a kiválasztott de nincs tapasztalatom vele. Nekem fontos tulajdonságok:
1. Bő egy nap üzemidő ha minden be van kapcsolva(480mah, elég kell legyen, nem?)
2. Vizállóság, porállóság és legalább 2Mpx-es kamera(nem szelfi!)
3. Értesitések kezelése, betekintés. Ha újra közel kerül a mobilhoz, kapcsolódjon vissza!
4. Szép, nagy kijelző, vékony káva, jobb lenne szögletes, de a kerek is elfogadható
5. Gps, android kompatibilitás, lépésszámláló,

Samsung gear 2 van jelenleg de az csak tizen kompatibilis mobilokkal képes kapcsolódni, nekem pedig egy Blackview BV8000Prom van és inkább azt használnám mint a Samsung Note 4-et. Lemfo les1-em volt, de annak kapcsolata nem volt stabil, nem kapcsolódott vissza, és az akkuja nem volt elég nagy. Van valakinek tapasztalata a Zeblaze Bliztről, vagy tud jobbat ajánlani?

Hirdetéseim: http://www.startapro.hu/user/useradverts/303719

(#4246) bajnokpityu válasza Macika66 (#4239) üzenetére


bajnokpityu
félisten

ez volt a kérdés. erre egyik lehetséges válasz: az, hogy ilyet ne keress.

másik válassz, hogy X képes rá, ill. Y-t tudod vizes ujjal is vezérelni, de amúgy pulzust vizes környezetben egyik se fog mérni.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#4247) DarkKarol válasza laszlou (#4245) üzenetére


DarkKarol
tag

SZIA!!!

Nekem is note 4em van!!!
És ezért érdekelne, hogy a Samsung Gear 2 hogy működik vele???
A samsung gear 2 csak azért nem tetszik, mert másik telefonra váltottál?

(#4248) DarkKarol válasza anrb (#4242) üzenetére


DarkKarol
tag

A Suunto Spartan Trainer Wrist HR -t össze lehet kapcsolni bármilyen telefonnal? Tud megjeleníteni értesítéseket? Milyen alkalmazás kell hozzá?

A Lemfo Lem6-hoz milyen alkalmazás kell?

(#4249) varázsgömb válasza DarkKarol (#4248) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

A Lem6-hoz a gyártó által adott kell, amit az app-ok között található Lemfo watch végén lévő qr kóddal lehet letölteni. Mással nem volt hajlandó működni, de ezzel tökéletes.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4250) DarkKarol válasza DarkKarol (#4248) üzenetére


DarkKarol
tag

Még annyit, hogy akkor a Suunto Spartan Trainer Wrist HR nem érintőkijelzős?
És látom a számlapon van h kiírja, hogy 4 Aug meg 5PM meg ilyenek
Ezekből nincs esetleg kicsit magyarosabb verzió?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.