Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4751) Jarod1 válasza keszo (#4750) üzenetére


Jarod1
addikt

ilyet rendeltem én is..

(#4752) ZüD válasza tothjani81 (#4736) üzenetére


ZüD
tag

Meglesem. Koszonom a tanacsodat! :R

(#4753) Macika66 válasza #07400704 (#4747) üzenetére


Macika66
addikt

Nem.

Más a logikája az IOS-nek.

(#4754) gjoco1 válasza keszo (#4750) üzenetére


gjoco1
addikt

A kívánalmaidnak,amit elmondtál ebben a kategóriában nem lehet rossz.Mondjuk Nekem az a tappancsos akku töltő nem tetszik,de ez huszadrangú dolog.
Nyálazgattam az este egész sokáig,és valóban van 30 alatt elég sok,de ajánlani,hogy tuti jó lesz nyilván,még Magamnak sem tudok,nemhogy másnak.Ami biztos(de az Nekünk horror ár) a Samu S3 Frontier.Ezt tapasztalatból tudom,hogy tuti,mert a lányom férjének van egy éve és nagyon szuper. :)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4755) keszo válasza gjoco1 (#4754) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm szépen, hogy rabolhatom az idődet!!!

Attila

(#4756) gjoco1 válasza keszo (#4755) üzenetére


gjoco1
addikt

Nincs mit,ha valamibe bele bukom,akkor PÜ-be küldöm. ;)

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4757) #hpq


#hpq
aktív tag

Sziasztok!
Kérdeztem az egyik Fitbit topikba de, nem sok sikerrel. Az lenne a problémám, hogy van egy Fitbit Alta HR eszközöm amit androiddal szinkronizálnék. Feltelepítettem az alkalmazását be is sikerült állítani minden oké. Viszont a szinkronizálás nem az igazi, elég sok idő amíg megtalálják egymást, a másik pedig, hogy a hívás vagy üzenet értesítőket nem küldi át az órára. A telefonomon kell valamit beállítani vagy a fitbit alkalmazáson belül?
Előre is köszönöm a segítséget!

// -

(#4758) energomatt válasza #hpq (#4757) üzenetére


energomatt
senior tag

Akinek az ajánlására pont ezt az órát választottad, annak ezt tudnia kell. Szerintem itt még senkinek sem volt ilyen.(A kereső barátom szerint sem.)

(#4759) mtibee2 válasza mtibee2 (#1870) üzenetére


mtibee2
tag

Domino DM368 vélemény 1 év után:

+ az akkumulátor még mindig annyi ideig bírja, mint a vásárláskor
+ nincsenek használati nyomok sem a kijelzőn, sem a szíjon, olyan, mint az új
+ a Universal Launcherrel számtalan számlap érhető el hozzá
+ a Watch Droid Phone/Assistant alkalmazásokkal több opció is elérhető a gyárilag támogatott SinWearnél/WiiWearnél
+ több mint 2 hónapig üzemelt többször is újraindítás nélkül (jellemzően egy-egy program beragadása okozta akkufogyasztás-növekedés miatt kellett a restart)
+ ugyanolyan gyors a menüje, mint vásárláskor

Update az eredeti véleményemhez:
+ már nem csak a SinWear/WiiWear alkalmazásokkal tud kommunikálni a telefonnal, hanem a Watch Droid Phone/Assistant nevű programokkal is
+ a Universal Launcher használatakor már csak az értesítések nem mennek, a számlapok, és a menü elemei hibátlanul működnek (az értesítések átvitelét meg lehet oldani a fentebb említett appok használatával)
- a kijelző giroszkóp általi élesztésekor nem a beállított számlap jelenik meg, hanem egy magas kontrasztú, puritán digitális óra (bizonyos körülmények között - pl. erős napsütés -, akár hasznos is lehet, de számomra inkább zavaró) - minden launcherrel ezt csinálja

Összegzés:
+ az óra teljesítménye a mai napig elegendő minden funkció ellátására
+ nem karcolódik, és nem kopik sem a kijelző, sem a fémház, sem a szíj

Az eredeti véleményem itt található.

Ha valakinek kérdése merülne fel, szívesen válaszolok!

Üdv.:
M. Tibor

(#4760) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok,
Adott egy huawei amazfit bip óra. Ha hív valaki, kiírja a hívó fél nevét, de kb. fél-1 mp-en belül eltűnik a név, és csak az unknown caller felirat látszik.
Van valakinek tippje ezt hogy lehetne orvosolni?
Notify & Fitness for Amazfit Pro verzióját használom+Mi fit-et.
Köszi előre is a választ

(#4761) energomatt válasza tome0001 (#4760) üzenetére


energomatt
senior tag

A saját fórumtopikjában esetleg?

(#4762) Jarod1 válasza tome0001 (#4760) üzenetére


Jarod1
addikt

firmware frissítve van?

(#4763) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Valakinek esetleg,aki MTK órát használ megvan ez az óra lapja?

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4764) energomatt válasza gjoco1 (#4763) üzenetére


energomatt
senior tag

Mert a számtalan sem elég.......

(#4765) gjoco1 válasza energomatt (#4764) üzenetére


gjoco1
addikt

:DDD
Ezt nagyon szeretném.......

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4766) verycool


verycool
tag

Sziasztok.

Rendeltem nem régen egy ilyen NO.1 G8 Smartwatch Phone -t. A problémám a következő vele, hátha valakinek volt már hasonló. Nem kapcsol be és nem tölti, a számítógépen valamilyen alacsony feszültségről hadovál a windows. A kábel rendbe elektromos cigi és telefon is működik, ugyanazon az usb porton, illetve másik portban is. Szóval visszaküldtem gearbest -hez egy levelet garancia miatt és azt írták, hogy van az akkumulátornak valami alacsony feszültség elleni védelme, ami ha sokáig nincs töltőn aktiválódik és innentől nem működik, amíg ki nem kapcsolják az akkun, esetleg egy szervízben. Debrecenben nem találtam ilyet a neten, aki foglalkozna okosórával. Esetleg valaki tud ajánlani valamit, vagy oldott már meg hasonló problémát? Akkor neki esnék én is felnyitnám ha mondjuk csak egy egyszerű kapcsolóról van szó, de nem találtam hasonló problémáról semmit, kivéve egy elektromos kisautónál, de ugye az egész más nagy hatalmas akksi nagy hatalmas on és off gombbal :D A gearbest -nek is megírtam, hogy itt nincs szervíz erre és felnyitomén ha tud küldeni eg dokumentációt erről, hogyan is megoldható ez. Erre inkább felajánlotta, hogy mivel jó ügyfél vagyok, nem akar elveszíteni igaz hogy lejárt a pénz visszafizetési garanciám, de utalna nekem 15 dollárt a kellemetlenségekért és megtarthatom az órát is egyébként valami 38 -ért rendeltem :D Szóval visszalehet küldeni jó sok pénzért vagy itthon megnézetni ebből a 15 dollárból. De hol? Előre is köszi a helpet. Üdv

(#4767) Black_Raven válasza verycool (#4766) üzenetére


Black_Raven
veterán

És miért nem próbálod rendes telefontöltővel? pár órát rajta hagyod és feléled az akksi ha nem döglött teljesen, mert utána nehezebb az ügy. Használt GSM boltokban ami Szerviz is, ott érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4768) Memmaao


Memmaao
addikt

Beüzemeltem az új amazfit stratost. Első benyomások: Nem hiszem el, hogy a gearbest képtelen korrektül becsomagolni egy terméket! Kukás zacskó. Semmi légbuborék védelem! Így a doboz kapott pár horpadást, de semmi komoly, csak ocd szinten nem olyan esztétikus. A doboz amúgy első osztályú, minőségi darab. Az óra nem tud benne mozogni. Az óra elhelyezése szemet gyönyörködtető! Kivéve az első érzet: úr isten, ez mennyire könnyű! Az aramid szövet nagyon minőségi. A szíjat tartó szárak fémből vannak. A lunetta kerámia. A töltő megint kicsit elpuskázott. Mint bölcső, négy kis műanyag fül pattan a pvd bevont fülekre. Szerintem idővel ott kopni fog. Az üzemelés és beüzemelés egyezik a pace-vel. Az android alkalmazás továbbra is bekavar note 8 mellet a wifi jelnek, ha az óra nem kapcsolódik és így btle jelen folyamatosan keres az app, mondjuk csak 2,4 GHz esetén, az 5 GHz nem zavarja. Eddig nagyon tetszik.



Holnap lövök pár kültéri fotót.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#4769) Macika66 válasza Memmaao (#4768) üzenetére


Macika66
addikt

Mennyiért sikerült meglőni?

(#4770) Memmaao válasza Macika66 (#4769) üzenetére


Memmaao
addikt

188,2$ mindennel együtt.

My name is Bond, James... Dean.

(#4771) energomatt válasza Memmaao (#4768) üzenetére


energomatt
senior tag

Hiányolom, hogy a postai feladás cimkéjéről semmit sem írtál? A csomagolás kinézetéről, ha valakinek ez egyáltalán szempont a Youtubon könnyen tájékozódhat. Az azután valószínüleg bekerül egy fiókba és soha többé rá sem nézel. Az órát is meg tudjuk nézni hasonló módon, az érdemi információk bizonyára fontosabbak, annak aki szintén ennyit szánna egy órára. Ezeket várjuk.

(#4772) Memmaao válasza energomatt (#4771) üzenetére


Memmaao
addikt

A feladás címkéjéről? Azt meg sem néztem. Konstatáltam, hogy egy gyenge vékony kukás zacsi van rajta, leszedtem, kuka. Ha nem haragszol, nem veszem ki. A rendeljkibait oldalon minden releváns infó fent van. Itt is jopár alkalommal ki lett tárgyalva, hogy érdemes garantáltan vámmentes szállítást kérni. Gearbest esetén ez az EU Express. Megéri azt a 8 dollár felárat. És kapsz követhető tracing numbert, ami Angliától működik.

My name is Bond, James... Dean.

(#4773) Memmaao


Memmaao
addikt

My name is Bond, James... Dean.

(#4774) Ateszpapa válasza Memmaao (#4773) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Jól néz ki, gratula hozzá!
Szerinted jobb mint a Gear S3?
Méretre nem nagy?
Samsungos Shealtel kompatibilis?

Nekem Gear S2 van, de gondolkodok a váltáson amiben úszni is lehet nem csak IP68.
Amit eddig néztem az ez meg a Gear Sport óra.

[ Szerkesztve ]

(#4775) varázsgömb válasza Ateszpapa (#4774) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Az IP68 pont, hogy a teljes vízállóságot jelenti, átlagos használat mellett,amiben az úszás benne van. Az IP68 felett felett már búvár órák vannak.
Az csak a Samsung f@szsága, hogy nem engedi az úszást benne. Az IP67 a Lite vízállóság, pl. eső, kézmosás.

A strapa telefonok is IP68-asok, nekem is az van. Amit azok kibírnak... Az IP68-as Samsung órában meg nem lehet úszni. Röhejes.

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4776) energomatt válasza Ateszpapa (#4774) üzenetére


energomatt
senior tag

Te nem figyelsz? Tegnap kapta meg.

(#4777) Memmaao válasza Ateszpapa (#4774) üzenetére


Memmaao
addikt

Én nem szerettem a gear s3at. Kb fél évig használtam . A kedvenc órám továbbra is a pebble time round. Ez a stratos nem rossz, dena pebble traszflektív kijelzője szebb. Elég nagy, de nem ormótlan. Még nagy a hype, de lehet ez sem marad.

My name is Bond, James... Dean.

(#4778) Macika66 válasza Memmaao (#4773) üzenetére


Macika66
addikt

Azért ez szép, na...
Bár nem tudok elviselni a karomon, csak vagy fém vagy kerámiaszíjat, tehát amiatt felejtős nekem.

Én az Amazfit után épp egy S3 Classicon gondolkozom...
Nagyon nagy bajom az Amazfittel, hogy aprók a betűi az én 52 éves szememnek már. És nagyítani (sajnos csak ennél a típusnál) nincs lehetőség.

Sajnos attól félek, a Stratosnál sem nagyobbak a karakterek. Nekem meg nem lesz már jobb a szemem.
Emiatt gondolkozom az S3 Classicon...
Pedig az Amazfit 7,5-8 napos készenléti ideje az mindent lever...

(#4779) Ateszpapa válasza Memmaao (#4777) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Igen, a Pebbléért kár. :(
Nekem abból az alap verzió volt meg.

Most gondolkodok ennek a kistesóján a BIP-en, az nem is drága egy próbát megérne szerintem.

varázsgömb:

Na igen, de a Samsung mégis 30 percet ír másfél méterig.
Strandon meg többet van a kezem a vízben mint 30 perc. :)

Ahhoz meg drága, hogy még a végén beázzon. :(

Lehet nézek használtan Amazfit BIP-et, az is IP68, de jóval olcsóbb mint egy Gear S2.

(#4780) energomatt válasza Macika66 (#4778) üzenetére


energomatt
senior tag

"Pedig az Amazfit 7,5-8 napos készenléti ideje az mindent lever..."
Még a 90-est is.

[ Szerkesztve ]

(#4781) varázsgömb válasza Ateszpapa (#4779) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Csak akkor van gond, ha másfél méteres kezed van.. :DD

Egyébként nincs folyamatosan olyan nyomáson az óra, hogy bejusson a víz. Ha csak áztatod magad, akkor nem lesz baja mell magasságon.

Én nyáron zsebre vágom a telóm, és úgy áztatom a golyókat a medencében, és nem csak 30 percig, és semmi gondja.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4782) Black_Raven válasza varázsgömb (#4781) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem semmi, bátor vagy. Én nem mertem sosem megbízni ennyire az IP68 dolgokban.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#4783) varázsgömb válasza Black_Raven (#4782) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Szeretek veszélyesen élni... :D

Ha nem próbálom ki, soha nem tudom meg, hogy működik-e.
Az IP67-es Lemfo Lem6-ot is megúsztattam már, igaz csak egy kancsó vízben, de kibírta. A medence még hátravan. 😃

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4784) energomatt válasza varázsgömb (#4783) üzenetére


energomatt
senior tag

Ha nem próbálom ki, soha nem tudom meg, hogy működik-e.
De az is csak arra az egy darabra lesz igaz. Amit majd helyette veszel, ha ez mégis tönkremegy, az meg lehet, hogy pont bírná. Az viszont már valószínűleg nem fog kiderülni.
Egyébként strandon azért is "jó" órát hordani, mert meglátszik a nyoma. Amúgy meg kikapcsolódni megy általában oda az emberek nagy része, többek közt az egész éves kütyüzést is félretéve. Jobb strandokon meg már amúgy is kap az ember egy karórát, ami tuti vízálló....

[ Szerkesztve ]

(#4785) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Keresek olyan sport vagy okos órát a garmin vivoactive 1em helyett, ami sajnos tört, ami

Bírja 1.5 - 2 hétig egy töltéssel óra üzemben, gps van benne, méretileg nem vastag, inkább lapos féle, bluetooth, és ha lehet tudjon futáshoz edzéstervet. Telefonálni nem akarok róla, elég ha jelzi ha hívnak. Az üzemidő fontos. Nem tudom 2-4 naponta tölteni. Tudtok javasolni valami típust?

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#4786) gbela válasza vilmaboy (#4785) üzenetére


gbela
senior tag

Elsőre beugrok az Amazfit Bip-pel, ha jól látom minden feltételed teljesíti, én is szemeztem vele csak nekem kell az mp3 lejátszás is, azt meg nem tudja, cserébe az üzemideje mégjobb.

(#4787) Jarod1


Jarod1
addikt

Na megjött a ZGpax okosóra
Huawei band0 váltotta le.

kicsomagolás:
[link]

[link]

(#4788) keszo válasza Jarod1 (#4787) üzenetére


keszo
őstag

a két link ugyanaz

Kérhetnék majd egy rövidebb beszámolót.

[ Szerkesztve ]

Attila

(#4789) energomatt válasza keszo (#4788) üzenetére


energomatt
senior tag

A topik az smafu?
Rövid beszámolónak akkor van értelme, ha egy órát, valami miatt nem érdemes ajánlani. Ajánlható óra esetén alapos beszámolónak van értelme, a rövidekkel, meg a hiányosokkal tele van a padlás. (Padlás=net, benne ez a topik is.) Tisztelet a kivételeknek, nevek nélkül. Pl. Varázsgömb.

(#4790) Memmaao válasza energomatt (#4789) üzenetére


Memmaao
addikt

Hú basszus, nálad aztán tombolnak az indulatok. Kb mintha háborúzni járnál ide. :DDD

My name is Bond, James... Dean.

(#4791) energomatt válasza Memmaao (#4790) üzenetére


energomatt
senior tag

Ne indulatokat keress ott, ahol csak gondolatok vannak. :)

(#4792) varázsgömb válasza energomatt (#4791) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Akkor legközelebb se felejts el smiley-kat tenni a mondatok végére, mert azok nélkül elég beszólás szagúak a "gondolataid"... :)

"Mert a számtalan sem elég......."
"Te nem figyelsz? Tegnap kapta meg."
"Még a 90-est is."

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4793) energomatt válasza varázsgömb (#4792) üzenetére


energomatt
senior tag

A smiley sem helyettesítheti a humorérzéket.

(#4794) varázsgömb válasza energomatt (#4793) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

De jelzi, hogy Te humornak szántad a mondandód, és nincs szándékodban senkit megbántani...

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4795) Ateszpapa válasza energomatt (#4793) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Neked nincs humorod.

És jó lenne ha az Off-ot is használnád.

(#4796) keszo válasza Jarod1 (#4787) üzenetére


keszo
őstag

Szia!

energomatt (#4789) fórumtárs érzékenységét figyelembe véve, privátban kérhetek egy rövidke beszámolót, hogy ne szemeteljük a forúmot
Engem érdekelne az óráról a benyomásod, ilyet tervezek venni, arra lennék kíváncsi megéri-e a beruházás.
pl. mennyire könnyen lehet rá új számlapot telepíteni

Köszönöm előre is a fáradozásodat

Attila

(#4797) varázsgömb válasza keszo (#4796) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Én meg kérem, hogy ne privátban, mert mások ebből szereznek információkat.

[ Szerkesztve ]

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4798) jagert76


jagert76
csendes tag

Sziasztok!
8-9 éves gyereknek okosóra/okoskarkötő magyar menüvel, Sim-es létezik kb. 20.000 huf-ig ami ajánlott?
Nincsenek nagy igények, ne legyen full gagyi kinézet, és lehessen róla telefonálni, oda-vissza, ez lenne a fő szempont.

(#4799) FeZ... válasza varázsgömb (#4797) üzenetére


FeZ...
aktív tag

Pont akartam mondani, hogy ha egy leírással szemeteljük a fórumot, akkor miről is szól ez az oldal ??
:F

Igen, kérjük szépen nyilvánosan a beszámolókat ! :))

(#4800) Macika66 válasza jagert76 (#4798) üzenetére


Macika66
addikt

Magyar menüvel, SIM-mel, max. 20e-ért????

Nincsenek nagy igények? BIZTOS? ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.