Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) thomasa


thomasa
senior tag

Véletlen megtudtam, hogy a feleségem egy Xiaomi Amazfit Pace-t fog nekem ajándékozni karácsonyra. Én is pont egy okosórára gondoltam, esetleg lenne tippetek, hogy árban és tudásban kb milyen hasonlót érdemes venni? Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#3502) thomasa válasza thomasa (#3501) üzenetére


thomasa
senior tag

Ahogy nézegettem a lehetőségeket Samsung Gear S2 lenne a legközelebb tudásban, viszont árban egy magasabb kategória, esetleg egy jó Black Friday keretében el lehetne kapni egyet... :D

(#3503) metaksza


metaksza
tag

Sziasztok. Elég érdekes dolgokat produkál a MiBand 2-m.

A Mifit appal nem tudom összekötni a bandet, pedig az elmúlt egy évben hibátlanul működött. A telefonon bluetooth-ja néha megtalálja, néha nem, de az appal nem tudom párosítani. Próbáltam a Bluetooth ki/be, telefon ki/be, app le/fel, band feltöltés 100%-ra dolgokat, de így sem. A vicces az, hogy a régi ébresztések megmaradtak, azaz ma is rezgett hatkor, de ugye nincs is párosítva :)
Időt mutat, pulzust és távolságot mér, de nem látom a telefonomon. Másik telefonhoz sem csatlakozik. Van valami titkos kód, mondjuk a kínai himnusz, amit el kell szolmizálni rajta, vagy mi lehet a megoldás?

(#3504) Zsockó


Zsockó
csendes tag

Hali, egy kis segítséget szeretnék kérni.
Melyiket ajánljátok inkább? Vagy melyik lenne jó vétel?
Xiaomi Mi Band 2 - 9k-ért,
Alcor Move - 8k-ért,
Huawei B0 - 3k-ért?

Nem feltétlen az ár lenne a mérvadó, inkább a tapasztalatok/vélemények alapján szeretnék egy jó vételt csinálni, de ha a Huawei annyival jobb vétel azért az árért, akkor amellett maradnék.
Köszi! :)

Nekem 8.. Honor 8!

(#3505) this is life válasza Zsockó (#3504) üzenetére


this is life
Ármester

A xiaomi mellett tennem le a vokksom , lenyegesen tobb funkcioval van ellatva ,foleg ha third app-al hasznalod .
Amugy a mi band 3 se ordogtol valo ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3506) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Mint fentebb írtam nem volt még soha okos órám de kedvet kaptam hozzá Én is próba képpen egy olcsóbb kategóriásra.Ha esetleg van itt valaki aki használ Lenfo S9-es-t,megtenné,hogy privátban írna egy pár mondatot a tapasztalatairól?

Köszönöm. :R

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#3507) jilian


jilian
addikt

Helló!

Szerintetek mennyiért dobjam fel apróra?

Csak a szekrényben áll...

(#3508) perge666


perge666
veterán

Halihó.
4000ft-ért vettem egy Skmei 1227 Smartwatch-ot újanon.
Nézegettem hogy ez 11-12 ezer ft,fogalmam sincs hogy miért csak ennyi volt.
Személyesen vettem,előtte nézegettem,próbálgattam.
Kicsit még szokatlan,nekem elég nagy de szerintem pár nap és kiderül hogy megszokom e.

Valakinek van ilyenje esetleg?
6-12 hónap működési időt mondtak rá használattól függően.

(#3509) gyemipapa válasza jilian (#3507) üzenetére


gyemipapa
senior tag

A képen nem látszik, mi az óra pontos tipusa? Mennyi ideje vetted, és miért adod el?

Örökké szeretnék élni! Eddig sikerült...

(#3510) jilian válasza gyemipapa (#3509) üzenetére


jilian
addikt

😁
Ott a dobozán minden infó. (de tessék ez az)
Kb 8 hónapja áll a szekrényben....
...és azért akarom eladni, hogy ne a szekrényemben álljon. :DDD

Az asszonynak vettem anno de rájött, hogy ő inkább a telefont bámulja. :C :K
Nekem meg más fajta van.

[ Szerkesztve ]

(#3511) jim bcs


jim bcs
MODERÁTOR

Üdv Urak és Hölgyek!

A MOBILTELEFON / TARTOZÉK beárazás topik kibővült, immáron MOBILTELEFON / TARTOZÉK / OKOSÓRA / OKOS KIEGÉSZÍTŐ beárazás a profil. Mindenkit megkérnénk, hogy ha képet mellékel azt linkelve tegye, köszönjük! Várunk mindenkit szeretettel!

üdvözlettel: az Ármesterek

[ Szerkesztve ]

Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

(#3512) SundavarFreo


SundavarFreo
újonc

Sziasztok. Milyen olyan okosórák vannak amik kerek kijelzővel rendelkeznek és fémházuk van?

(#3513) gjoco1 válasza SundavarFreo (#3512) üzenetére


gjoco1
addikt

A kérdésedre igen nehéz válaszolni,hiszen több száz óra van forgalomba és az is kérdés,hogy hány papírt szánsz rá. ;)
Én a múlt héten próbából rendeltem egy ilyet:
[link]
[link]

Egyenlőre több pénzt nem szánok rá,hiszen nem volt még okos órám és ez egy "ugró deszka".Ha el tudom viselni Magamon(vagy 20 éve nem használtam órát)és beválik,lehet egy más dimenzióban gondolkodnom. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#3514) gjoco1 válasza SundavarFreo (#3512) üzenetére


gjoco1
addikt

Egy"picit" drágább,de 500mA-os akkuval:
[link]

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#3515) nyisziati válasza gjoco1 (#3514) üzenetére


nyisziati
veterán

No. 1 márkával vigyázz, elég bazári a minősége több típusnak is. Nekem is volt, fél évesen a kukában végezte.

(#3516) gjoco1 válasza nyisziati (#3515) üzenetére


gjoco1
addikt

Már késő,de azért köszi.
Max megy a kukába. :D Veszett már több is......

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#3517) air válasza gjoco1 (#3514) üzenetére


air
nagyúr

No.1-t hanyagoljuk!
Nem ajánlható kategória.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3518) Digitalis válasza air (#3517) üzenetére


Digitalis
senior tag

Azért erre speciel, piszkosul kíváncsi lennék. Vannak fenntartásaim a márkát illetőleg,ezért jó volna látni egy kézzelfogható review-et vagy normális tesztet, de nem lelek sehol. Szubjektíve tetszik, hardver oldalról is takarékosnak tűnik, OLED, chip: NRF52832 , majd egyhavi készenlétet ígér stb.. és az ára is baráti. :U

[ Szerkesztve ]

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#3519) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Az Allcall W1-el (más néven Kingwear KW99) van valakinek tapasztalata?

(#3520) faki_


faki_
senior tag

Sziasztok!

Ha valaki tudja, kérem írja meg, hogy az alábbi kütyük rezgésének az erőssége körülbelül hogyan viszonyul egymáshoz? Melyiké a legerősebb, egyáltalán van számottevő különbség? Esetleg egy Huawei Band A1-hez képest? Ezt tudom, hogy elég harmatos.

Xiaomi Mi Band 2
Lenovo HW01
Huawei B0

(#3521) Drughi


Drughi
addikt

Üdv,

A " SAFAKO " márkájú órákról van már tapasztalt?
Pl: [link]

(#3522) xhege válasza Drughi (#3521) üzenetére


xhege
addikt

Ezer néven elérhető cucc. 13.000 Ft-ért nevetséges. Ebay-en 4000-5000 Ft között elérhető. Szerintem ennél többet nem ér (még az is lehet, hogy ez is sok érte).

(#3523) Drughi válasza xhege (#3522) üzenetére


Drughi
addikt

aztak&@va

Már remegett a kezem a megrendel gombon, de már el is felejtem...

Esetleg valami normális ~15.000Ft-ig. Jelenleg egy MiBand2-m van, ennél kellene valami komolyabb, ami óra, jelez ha jön értesítés, és legalább 5ATM-et bír.

(#3524) kaszibat válasza Drughi (#3523) üzenetére


kaszibat
tag

Én ezt az órát ITT vettem, ott még 4000 Ft sincs az ára. Mivel túl sokára jött meg, közben vettem másikat és ezt eladtam, de előtte kipróbáltam. Alap funkciókra jó, de nincs rezgőmotor benne, csak csipogással jelzi a hívást és az üzenetet. Utólag nem tudod rajta megnézni sem az elmulasztott hívást, sem az üzenetet. Mindössze az órán villog vagy a hívás vagy az üzenet ikonja. 15000-ig EZT találtam, nekem a Xiaomi név a minőséget jelenti de nincs semmi tapasztalatom róla, kérdezz és olvass utána, hogy milyen.

(#3526) perge666 válasza kaszibat (#3524) üzenetére


perge666
veterán

A Skmei nekem ugyanezt tudja mint amit elsőnek linkeltél.
Második napja hordom,de még mindig nagynak érzem.
Lépésszámlálóval elbohóckodok rajta,meg az időt nézem és itt ki is merül az egész.

(#3527) Fernet


Fernet
senior tag

Sziasztok!

Kaptam egy No.1 S9 okosórát ajándékba (előtte Alcatel One Touch-om volt, szerettem, csak a szíja, egyben a töltése tönkrement éppen gariidő lejárta után)

Maga az óra tetszik külsőre és tényleg sok funkciója van, de pár dolog zavar benne és ha nem találok rá megoldást, nem tudom meg tudom-e szokni.

1. Telefonáláskor/hívás fogadáskor csörög az óra, illetve alapértelmezésben azon megy a hang. Ezt ki lehet kapcsolni ha a telefonon megnyomom a BT ikont, de flip-es tokom van a telefonhoz, így elég kényelmetlen, mert állandóan nyitogatni kell. Miért nem kikapcsolhatatlan ez a funkció? Egyáltalán használja úgy valaki, hogy az órába beszél?

2. Autóban van BT kihangosítóm (nem külön cucc, szériafelszerelés) de amióta a telóm össze van párosítva az órával, nem akar csatlakozni az autóhoz (vagy az autó nem tud hozzá?). Ha nincs nálam az óra, vagy kikapcsolom akkor azonnal csatlakozik. Az Alcatelnél nem találkoztam ilyennel. Mi lehet a gond?

3. Néha mikor messzebb megyek a telótól és elveszti a BT kapcsolatot, nem csatlakozik vissza automatikusan. Ez hébe-hóba előfordult Alcatelnél is, de sokkal ritkábban.

4. Borzasztó sok értesítés jelenik meg, amik addig ott is maradnak amíg meg nem nézem őket. Nem lehet törölni egy gombnyomással az összeset? Pl. írnak Viberen 10 üzenetet, az 10 sorban jelenik meg az órán és el sem tűnik addig amíg meg nem nézem.

5. Reggel fél 7-kor kapcsoltam be az órát teljesen feltöltve, este 7-kor lekapcsolt mert lemerült. Ez normális?

6. A telefonos alkalmazása, a Fundo Wear eléggé meríti a telefont. A második helyen van akkuhasználatban a BT után.

7. Amit még észrevettem, hogy a rezgő funkciója nagyon gyenge, alig érzem meg. Pedig pont jól jönne mikor éppen úton vagyok, emberek között és nem hallom a telefont.

8. Vérnyomásmérés... :C No comment... Ezt komolyan gondolták tényleg? Ennyire hülyének nézik az embereket??? :W

A telefon amivel össze van párosítva egy Samsung Note 4-es.
Van a fenti problémákra valami megoldás, vagy ez ilyen?

Köszi.

[ Szerkesztve ]

(#3528) perge666 válasza Fernet (#3527) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem ezekkel a problémákkal vagy megpróbálsz együtt élni,vagy nézel egy minőségi órát.......

Én nem kínlódnék vele ha nekem lenne ilyenem.

[ Szerkesztve ]

(#3529) Fernet válasza perge666 (#3528) üzenetére


Fernet
senior tag

Nem teljesen ontopik, de most kaptam az órát (tegnap előtt jött pick-pack pontra), magyar boltból származik, el lehet állni a vásárlástól? Vagy hogy megy ez?

(#3530) ZolkoW válasza Fernet (#3529) üzenetére


ZolkoW
őstag

ha webshopos rendelés, akkor 14 napod van rá elvileg. írásos (email is jó, azt hiszem) nyilatkozat kell.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3531) han_lev válasza Fernet (#3527) üzenetére


han_lev
senior tag

Nekem is voltak más márkával hasonló problémák.

talán:

1. A telefonon (némelyiken) a kapcsolat kezelésénél az eszköznél be lehet állítani, hogy ne legyen audió átviteli eszköz. ekkor nem fog rajta menni a hang, de reménység szerint az összes többi funkció menni fog. Zenét sem tudsz így irányítani vele, de talán nem baj.

2. Ez talán megoldja ezt a problémát is.

3. Erre nincs megoldás, szerintem.
4. Erre sem nagyon. Bár lehet valaki okosabb.
5. Igen, ez normális, ha sokat van bekapcsolva a kijelző. Az automata gyakran véletlen kézmozdulatra is felkapcsolja. Ha kikapcsolod az automatát, akkor meg neked kell mindíg bekapcsolni a kijelzőt. Úgyhogy ez sem túl jó.
6. Ja eléggé akksizabáló.

7. Ezen sem lehet segíteni. (esetleg kalapáccsal, de nem rentábilis...)
8. .. pedig elég pontosan megtippeli.. miért?

:R :R :R

MI9 6/64

(#3532) Fernet válasza han_lev (#3531) üzenetére


Fernet
senior tag

Köszi a választ. Úgy döntöttem, hogy nem akarok ezekkel a hiányosságokkal, átgondolatlan dolgokkal együtt élni. Megy vissza ahonnan jött.

(#3530) ZolkoW Csak két napos, úgyhogy bőven benne vagyunk a 14-ben. Így lesz a legjobb.

(#3533) adatfalo


adatfalo
senior tag

Hello!

Csatlakoztam én is az okos órát hordók csapatához, egy Samsung Gear Sport (fekete) társaságában. Black Friday alkalmából sikerült pár ezressel olcsóbban beszereznem, bár még így is se tekinthető olcsónak.

3. napja hordom, és az elvárásaimnak teljesen megfelel, mindazonáltal a sok király feature mellett azért megemlíteném, hogy mi az ami zavar:

- Nem tudom, hogy tanul-e az eszköz és a csuklómozgásomat egy idő után jobban fogja-e érzékelni, de ahhoz, hogy bekapcsoljon az óra (és mutassa az időt), konkrétan fel kell emelnem a kezem és a kényelmesnél 5 fokkal jobban meg kell csavarnom az alkarom,hogy aktiválódjon a képernyő (jó lett volna, ha lehet ilyesfajta érzékenységet is állítani benne).
- Mivel iphone-al használom, így az értesítések feature nem teljes, hiszen ha kapok egy értesítést csak azt a rövid összegzést olvashatom róla ami a telefonon is megjelenik, így nem tudok elolvasni egy egész emailt, nem tudom végigolvasni ha hosszabb egy facebook üzenet, stb. (Úgy tudom, hogy ha Samsung telefonnal csatlakoznék rá, akkor ez nem így lenne). Reménykedem, hogy későbbiek során ezt egy frissítés "kijavítja".
- Edzések között, sok mindent be lehet állítani, viszont súlyzózós edzést nem, tisztában vagyok vele, hogy azt a rendszer nem fogja tudni lekövetni, hogy hány kilós súllyal bohóckodott az ember, de szerintem mégiscsak az egyik leggyakoribb edzésforma, amit csak az "egyéb edzés" kategóriával tudok ~mérni (annyit lát, hogy mozgok).

Ezen kívül amúgy teljesen jó, prémium minőség, nagyon szép a képe és a méretével is meg vagyok elégedve (féltem, hogy nagy lesz a kezemen, de kicsit se tűnik nagyobbnak, mint az MVMT órám. :))

[ Szerkesztve ]

www.adatfalodesign.hu

(#3534) beeble válasza Fernet (#3527) üzenetére


beeble
csendes tag

Üdv,

úgy tűnik, egy csónakban evezünk. Tegnap kaptam meg az No1 S9-et, és ugyanezek a dolgok bosszantanak. 24 euró volt, úgyhogy nem fogok visszaküldéssel bajlódni, a legtöbb zavaró dologgal még el is lennék valahogy amíg meg nem unom és ki nem dobom, kivéve az elsőt: az tényleg űbergáz, hogy a bejövő hívás hangja az órán szólal meg, és nincs beállítás amivel meg lehetne ezt változtatni. A telefonom bluetooth-beállításaiban legalábbis nincs ilyen (Huawei p9 lite, android 7.0). Dühítő, hogy a számtalan, a kütyüt egekig magasztaló tesztben és recenzióban elfelejtik megemlíteni ezt az "apróságot".
Úgyhogy ha valakinek van ötlete ezzel kapcsolatban, ne tartsa magában, hálám örökké üldözni fogja :)

(#3535) gacsoi válasza beeble (#3534) üzenetére


gacsoi
senior tag

Hidd el, én végígjártam alaposan ezt a dolgot, igaz, hogy nem pontosan ezzel a tipusú órával.
De semmi normális megoldás.
Meg is fogadtam, hogy soha többé nem veszek ilyen MTK-s kínai csodát. Csak a baj, és bosszúság volt vele.
Huawei watch-nál természetes, hogy ha az órán veszem fel, ott beszélek , ( Kocsiban hatalmas előny) Ha a telefonon, akkor pedíg ott . Ja, és nem szakadozik folyamatosan a kapcsolat.

(#3536) this is life válasza Fernet (#3527) üzenetére


this is life
Ármester

Kuld vissza ,ne hezitalj a dolgon , a hianyossagokon nem tudsz valtoztatni .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#3537) han_lev


han_lev
senior tag

Valahol nem láttok akcióban Xiaomi amazfittet?
A kerek, transzreflexiv, drágább fajtát?
A kocka az később, jött ki, ha jól vagyok tájékozott, és nem teljesen szines a kinelzője, illetve nem tud annyit az okosrepertoárból.
Meg szebb is a korong, bár kevesebb üzemidőt igér..
Szóval a két xiaomi amazfitt közül ez kellene, ha lenne valahol "jóárasítva".
Vagy valakinek valami árban hasonló, de jobb ajánlata?
:R :R :R

MI9 6/64

(#3538) ZolkoW válasza beeble (#3534) üzenetére


ZolkoW
őstag

telefon bt beállításaiban nekem van olyan,hogy médiát, vagy telefonálás hangját nem küldöm át az eszközre. ez jó lehet? pl. van Meizu bt fülesem,de kihangosításra nem akarom használni, csak a média van engedélyezve.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3539) zkosaras


zkosaras
aktív tag

Sziasztok,

Okosóra vásárlásán gondolkodom, a jelöltem a TicWatch E lenne.
Használ vki ilyet? Véleményt tudnátok róla írni (ajánlott/nem ajánlott; hiányosságok, stb). Illetve hogy hol, honnan érdemes rendelni.
Itt egész jó áron van, csak kérdéses a garancia, VÁM+ÁFA költsége.

Köszi szépen!

(#3540) metaksza válasza metaksza (#3503) üzenetére


metaksza
tag

Sziasztok! Továbbra sem javult meg a Mi Band 2-m, de épp érkezett egy új (elfelejtettem, hogy rendeltem). Fel is tettem, de a legszebb az egészben, hogy a régi, amivel nem tudok csatlakozni a telefonhoz, elkezdett reggel hatkor ébreszteni, amit nagyjából nyáron állítottam be neki. Úgy, hogy nincs párosítva semmivel... :C

(#3541) ZolkoW válasza metaksza (#3540) üzenetére


ZolkoW
őstag

ébresztéshez nem kell kapcsolat... a band tárol max 5, vagy hány időpontot.

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3542) metaksza válasza ZolkoW (#3541) üzenetére


metaksza
tag

De párosítás sem? (amíg volt, addig nem ébresztetett.)

(#3543) ZolkoW válasza metaksza (#3542) üzenetére


ZolkoW
őstag

nem tudom, csak arra emlékszem,hogy azzal megszivatott engem is,hogy húgomnak vettem, de kipróbáltam, és ugye visszatettem a dobozba,ajándék volt pár éve. aztán alig bírtam kiirtani belőle az ébresztőt, már nem is tudom,hogy sikerült :D
de gyanús,h vissza kell párosítani,és úgy törölni, vagy fene tudja már. legalább 3 kísérlet volt,mire sikerült..

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#3544) han_lev


han_lev
senior tag

Valaki el tudná nekem értelmesen magyarázni röviden, hogy a két Xiaomi Amazfitt között mi a különbség?
Árban látom, gondolom HW-ban is van, de inkább a funkciókra vagyok kiváncsi.
Engem nem a sportolás része érdekel inkább az értesítések kezelése.
A kinézetben kb látom, a kerek Fitt jobban tetszik, viszont az üzemidő a másiknál jobb.

A kijelző? A négyzetes cucc nem igazán szineskijelző, ahogy látom.

A fontos, hogy a hívásokról az sms-ekről, az emailekrő tárgyalá közben tudjak értesítéseket kapni, elutasítani, olvasni, ilyesmi.

messenger, viber, skype, ?

Alvásmonitor, lépésszámláló, gondolom hasonló.
GPS nem érdekes.
? :R :R

MI9 6/64

(#3545) B.Ricsike


B.Ricsike
őstag

Okosórát, de milyet??

Nekem a Classic, elegáns órák tetszenek.
A legszebb szerintem jelenleg a Huawei Watch W1. Viszont ugye funkciókban ez már nem tud sok mindent.

Másik a Samsung Gear S3 Classic. De ez nem tudom, mennyire működik jól egy Honor telefonnal, illetve kicsit még mindig sportos a kinézete.

Esetleg a közeljövőben jön valami elegánsabb okosóra, ami Androiddal tökéletesen működik?

A legfontosabb, hogy lehessen beszélgetni rajta, illetve emaileket és üzenetet olvasni, esetleg írni ha gyorsan kell.

(#3546) Macika66 válasza B.Ricsike (#3545) üzenetére


Macika66
addikt

Annyiszor meg akartam már kérdezni, most kapóra jöttél.

Magyarázd már el légyszi, mi jó abban, hogy az órádhoz beszélsz és mindenki hallja körülötted a másik fél hangját?
Mert én egyszerűen nem tudom megérteni ezt. :)

(#3547) gacsoi válasza Macika66 (#3546) üzenetére


gacsoi
senior tag

Bár nem töllem kérdezted, de hátha... :)
Én pl. autóban, kihangosítóként használom.
Simán hallom, és engem is hallanak, ha közben a kormányt fogom.
És néha munka közben is. Sokszor van, hogy pl. kamerát úgy állítunk, hogy közben telefonon beszélünk.
Ilyenkor is elég hállás tud lenni. :)

(#3548) B.Ricsike válasza Macika66 (#3546) üzenetére


B.Ricsike
őstag

Igen, autóban használnám én is, mert a headset nekem nem jött be!
Vagy pl. én az irodámban egyedül vagyok, és pl. így tudok közben gépelni, illetve szerkeszteni, nem foglalt egyik kezem sem.
Szóval van ennek előnye!

Nos, akkor melyiket is válasszam?

Meg talán a WC-n is használnám! :)

[ Szerkesztve ]

(#3549) air


air
nagyúr

És mennyivel jobb egy kihangosított karóra, mint egy Bluetooth headset?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#3550) VeryByte válasza B.Ricsike (#3548) üzenetére


VeryByte
őstag

Én mondjuk egy ilyen BT headset-et rendeltem most. Az egyel előző verzióját (BH15) használom a cégnél, kiváló! És azért az ára sem rossz.
Nekem Huawei W1 van, de első mozdulatom volt a telefon hang átirányításának kikapcsolása.
1. Voltak vele hallhatósági próblémák, főleg a másik oldalon.
2. Vicces, amikor a kezedhez beszélsz - múltkor az egyik bevásárló helyen jót mosolyogtam ezen.

Egyébként nincs semmi baj a W1-el, 2.5-ös Android Wear megy rajta (mikor utoljára néztem), teszi a dolgát. Ne egy órával akard megváltani a világot. Ez kiegészítő!

Amire én használom:
- banki ellenőrző kódok bankoláskor
- munkánál engedélyezések kezelése - Microsoft Authenticator, Google Authenticator
- Érkező levelekbe bepillantás

Ezeken levelet olvasni, netán válaszolni azért mazochizmus.

Azért ha valakinek van még jó ötlete egyszerű felhasználásra, azt szívesen veszem.

[ Szerkesztve ]

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.