Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) SRII


SRII
őstag

gratulálok, egy említést miatt :C

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#4502) martina79


martina79
tag

Sziasztok !
Huawei fit / Honor s1 vélemény ?
Nagyon kevés vélemény van róla , nem ajánlott , vagy csak nem terjedt el annyira , mint a konkurensek ? Mobilarénás tesztet sem találok .
Köszi

(#4503) Nazo válasza DarkKarol (#4486) üzenetére


Nazo
tag

Valószínüleg elég lett volna akkor egy hybrid óra.
Én is erre jutottam hogy elég hogy jelezze milyen értesítés van, és mindig lássam mennyi az idő.
Mondjuk nálam szerencsére elég annyit tudni hogy hova jött az értesítés, hogy el tudjam dönteni hogy elő kell-e venni a telefont, vagy nem, plusz egy-két ember ki van emelve külön értesítsre. Ha ennél több kell akkor is ott vannak a számlap alá rejtett kijelzős megoldások.
De hát na ki kell ezeket próbálni hogy az ember rájöjjön mire is van szüksége igazából :D

(#4504) energomatt válasza martina79 (#4502) üzenetére


energomatt
senior tag

Én összesen egy vélemény alapján vettem meg a sajátomat és közvetlen ahhoz fordultam, akinek már van ilyen. Ehhez képest a kevés vélemény is sok.

(#4505) Birki


Birki
tag

Sziasztok!

Feleségemnek szeretnék venni egy okosórát.
Pontosabban olyan női divatkiegészítőt keresek a kezére, ami rezeg, csipog, dudál vagy fényjelzést ad neki, ha hívom telefonon. :)
Első sorban tehát szép nőies kellene, hogy legyen a kiválasztott.
Tudjon iPhone-nal kommunikálni.
Megfelelően tudassa a telefon bejövő hívását és ehhez stabil legyen a kapcsolat.

Tudnátok valamint ajánlani?

Üdv

Szerintem...

(#4506) energomatt válasza Birki (#4505) üzenetére


energomatt
senior tag

Összesen kétféle okosórát különböztethetünk meg:
1 Szép nőies
2. Szép férfias
Nem véletlen, hogy mindenki ugyanazt a két tipusú órát vásárolja a fórumon.

(#4507) atike válasza energomatt (#4506) üzenetére


atike
nagyúr

:F

(#4508) #61392896 válasza energomatt (#4506) üzenetére


#61392896
törölt tag

:F

(#4509) #40564480 válasza Birki (#4505) üzenetére


#40564480
törölt tag

A feleségemnek xiaomi mi band 2 vettem. Nagyon szereti. Ez nem csipog csak rezeg, de azt nagyon :)
Maga a "kütyü" egy "kapszula" viszont kismillió szilikon karkötő van hozzá, ruházathoz vagy alkalomhoz illőt lehet választani az ismert net-es piactereken filléres. Vannak fém, bőr, szilikon pántok és keretek illetve ezek variánsai hozzá. Futáshoz is kiváló.

(#4510) Jarod1


Jarod1
addikt

egy kérdés:
az okosóra ami SIM kártyás, az simkártya nélkül is üzemel?

(#4511) DarkKarol válasza Nazo (#4503) üzenetére


DarkKarol
tag

Igen, nagyon sokat filóztam hybrid órán, de azokból a Fossil féléket nézegettem, ami nem jelzi ki az értesítés pontos tartalmát :S
Számlap alá rejtett kijelzős megoldásokról meg nem tudtam :/

(#4512) #61392896


#61392896
törölt tag

Én várok még kb 1-1,5 évet a vásárlással, addigra azt fogja tudni egy középkategóriás okosóra 100$-ért, mint most egy közélpkategóriás telefon. Talán még vízmentes is lesz. :K

(#4513) Birki válasza energomatt (#4506) üzenetére


Birki
tag

Valamit félreérthettél.
Biztosan azért egyszerűsítetted le ennyire ezt a kérdéskört. :)

Gyors utánaolvasás után ezt meg is rendeltem:

Éppen tavaszi, 50%-os akció van.
Így adóval, DHL-el kiszállítva sincs 40.000 Ft.
Ennyiért azért szerintem megéri! :)

Üdv

Szerintem...

(#4514) Memmaao válasza energomatt (#4506) üzenetére


Memmaao
addikt

:F

My name is Bond, James... Dean.

(#4515) energomatt válasza Birki (#4513) üzenetére


energomatt
senior tag

Most már erről is megtudhatunk legalább valamit. Feltéve, hogy idővel mesélsz majd róla.

(#4516) varázsgömb válasza Jarod1 (#4510) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Igen.

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4517) kisapa válasza Birki (#4513) üzenetére


kisapa
senior tag

Ez már nekem is tetszik. Kíváncsi vagyok mennyire stabilan működik. Úgy láttam IOS-el is kompatibilis.

(#4518) Birki válasza energomatt (#4515) üzenetére


Birki
tag

Megírom majd a tapasztalatokat.
A feleségem nagyon kritikus lesz, mert minden kütyüt utál. :)

Amit már most tudom, hogy félrenéztem, az a szíj. Vásárlás előtt nem néztem meg a gyártó honlapján minden képet, így abban a hitben vásároltam, hogy bármilyen 20mm-es szíj jó hozzá. Később vettem észre, hogy nem egészen így van. :(
Pedig annak variálhatósága fontos szempont volt a válogatásnál.
Meglátjuk.

kisapa

Igen, ez is fontos szempont volt.
Bár amilyen szinten jelznie kell az órának, azzal nem hiszem, hogy gond lehet. A bluetooth 4.1 remélem stabil kapcsolatot ad majd...

[ Szerkesztve ]

Szerintem...

(#4519) Jarod1


Jarod1
addikt

vett már valaki KingWear KW88 órát?

(#4520) Jarod1


Jarod1
addikt

geekbuying mennyire megbízható oldal?

(#4521) #40564480 válasza Jarod1 (#4519) üzenetére


#40564480
törölt tag

Elméletileg én vettem. Gyakorlatilag megrendeltem több mint két hónapja de nem érkezett meg.
Már elindítottam a pénz visszatérítési eljárást az ebay-en.
Picit bánom de találtam másikat.
Teljesen azonos óratest mint a KW88, picit korszerűbb design és sokkal nagyobb memória ZgPAX s99c.
Illetve ha igaz amit írtak akkor ugyan olyan proci de 4*1,3 Ghz visszavették 4*1ghz re (gondolom aksikímélés miatt) Ami még ugye mindig feleslegesen sok.
KingWear kw88 512 ram / 4gb storage
Zgpax s99c 1 ram / 16gb storage
Választható 2gb rammal is (azt egy picit túlzásnak érzem.) + 20-30dollár felárért.
A "SmartWatch Ticks" szerint jobb a kijelzője mint a kw88 nak.
Jelenleg ez van rendelés alatt. Remélem ez a valóságban is ideér.

(#4522) #61392896


#61392896
törölt tag

Ezt érdekesnek találom.

(#4523) nismoka válasza Jarod1 (#4519) üzenetére


nismoka
addikt

Igen van egy a birtokomban. :}

(#4524) tamasgal


tamasgal
senior tag

Sziasztok! Ha beszerzek egy okos órát amit bluetooth-al össze párosítok az iphone-al akkor azt bukom, hogyha be ülök a kocsiba ott kapcsolódjon az autó bluetooth kihangosítójához? Köszi szépen

(#4525) Gyb001


Gyb001
senior tag

Sziasztok
Korábban írtam arról hogy a microwear h1 milyen szörnyű akku időt produkál.
Most újra elővettem, és fölraktam a februári frissítést, greenfy-vel wifi+Bt mellet szűk két napig használható. 😀

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#4526) #61392896


#61392896
törölt tag

Ez is bíztató!

(#4527) energomatt válasza tamasgal (#4524) üzenetére


energomatt
senior tag

Igen, viszont vezetés közben okosórát úgysem tudsz nézegetni.

(#4528) tamasgal válasza energomatt (#4527) üzenetére


tamasgal
senior tag

Köszönöm szépen, jogos csak így körülményes a használata az autó kihangosítójának, ezért kihagyom az órát.

(#4529) gjoco1


gjoco1
addikt

Sziasztok!

Egy láma kérdésem lenne.Ne régen vagyok "okos óra" felhasználó.Ezért nagyon ne nevessetek.
Eddig fel sem tűnt igazán,amit ma tapasztaltam.Energiatakarékos üzemmódban használtam eddig és a téli fényviszonyok miatt fel sem tűnt,hogy a beállított 3-as fényerőn ma azt vettem észre,hogy halványan láttam a kijelzőt és vissza állt 1-es re.Ez most az óra búgja,vagy így természetes?

Köszi a válaszokat!

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4530) #61392896


#61392896
törölt tag

Alakul ez...

[ Szerkesztve ]

(#4531) rollerk


rollerk
tag

Sziasztok.
Van valakinek tapasztalata a Misfit Vaporral?
Köszönöm!

(#4532) thomasa


thomasa
senior tag

Ticwatch and Ice Watch Android Wear 2.0 órát keresek, nemrég volt valami akció, de lecsúsztam, hol érdemes még utánanézni? Köszi.

(#4533) tuareg85 válasza thomasa (#4532) üzenetére

Még ha keresel is máshol is, érdemes feltenni az amazon appot és betenni a kiszemelt órákat egy wishlist-be, és akkor figyelmeztet, ha akciósak. A legutóbbi akció is csak néhány órás (no pun intended) volt.

(#4534) Lajkapapa válasza gjoco1 (#4440) üzenetére


Lajkapapa
csendes tag

Helló! Kérhetnék linket a másik fórumhoz. Nekem lem6 van, egyelőre csak annyi a bajom, h a viber üzenetek nem olvashatóak

(#4535) varázsgömb válasza Lajkapapa (#4534) üzenetére


varázsgömb
aktív tag

Azt egyelőre nekem se, csak a küldő nevét írja. Bár az este vettem észre, hogy van új frissítés a Lem6-hoz. Megcsináltam, de még nem teszteltem, hogy mik az új dolgok.
Aksi idő beállt?

Minden ember színes bőrű.Különben nem látszana...

(#4536) VeryByte válasza thomasa (#4532) üzenetére


VeryByte
őstag

Ticwatch-hoz amazon.de, vagy mobvoi.com, de szerintem most várj, mert nincsenek jó ajánlatok.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4537) thomasa válasza VeryByte (#4536) üzenetére


thomasa
senior tag

Köszi nektek, ez az appos dolog jó ötlet.

(#4538) gjoco1 válasza Lajkapapa (#4534) üzenetére


gjoco1
addikt

Nem nagyon vágom a kérdést,de itt van:
[link]

Az Én kérdésemre úgy néz ki,hogy megvan a válasz.Ha kikapcsolom az energiatakarékos üzem módot,akkor nem mászik vissza az alap 1-es fényerőre.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#4539) Hegyirabló


Hegyirabló
veterán

Sziasztok!

Egy olyan okosóra kellene nekem, ami:

- legfeljebb 50-60 ezer forint, vagy annyi sem
- színes kijelzős
- kezeli a zenelejátszót
- vannak fitnesz funkciói
- van benne zizi
- kijelzi a hívást, csevegőket, esetleg névvel együtt
- itthon is kapható

Tudnátok javasolni nekem termékeket, amire illik a leírás?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas.

(#4540) #61392896 válasza Hegyirabló (#4539) üzenetére


#61392896
törölt tag

Kb 3000 forinttól nézheted őket. A kívánalmaidnak szinte mind megfelel.

(#4541) Gyb001


Gyb001
senior tag

Vajon ki kiről koppintott? :D
[link]
[link]
teljesen ugyanúgy néz ki, csak a garminon nicsen kamera.

[ Szerkesztve ]

A bus station is where a bus stops. A train station is where a train stops. On my desk, I have a work station

(#4542) Hegyirabló válasza #61392896 (#4540) üzenetére


Hegyirabló
veterán

Arra gondoltam, hogy olyanokat ajánljatok, amiket ti is ismertek, használtok. :)

Aquila non captat muscas.

(#4543) Frawly


Frawly
veterán

Múltkor az Amazfit 3-at ajánlottátok, csak BT-os zenehallgatásra kerestem 100 dollár körüli/alatti okosórát, aminek minél tovább bírja az aksija, más extra igény nem volt, nem kellenek fitness funkciók, sem vízállóság, sem értesítések, persze nem baj, ha vannak benne, de nem fogok rajta ilyeneket használni. Még mindig az Amazfit 3 a legjobb vétel erre?

Azóta még egy plusz igény előjött: lehessen rá zenéket másolni microUSB-n keresztül, ne kelljen telóról szinkronizálgatni. Ez Sony Smartwatch 3-on az Android Wear orrba-szájba szivat, hiába választom ki Google Play Musicban, hogy mit küldjön az órára, vagy ráküldi, vagy nem, vagy csak részben, mert 1-2 számot tölt fel a kijelölt lejátszási listáról. Ez így elég lutri, már kétszer kellett factory resetelni az órát, hogy feltöltse végre az egészet. Ilyet nem szeretnék, ha új órám lesz.

(#4544) #40564480 válasza Gyb001 (#4541) üzenetére


#40564480
törölt tag

A legtöbb kínai terméknek megvan a márkás változata. Illetve ha pontosak akarunk lenni pont fordítva :)
Bár szerintem sokkal jobb ez így mint amikor saját kútfőből oldják meg a design kérdést mert az szörnyű szokott lenni. Akkor inkább másolják le a Tag-heuer, Citizen, Samsung stb...órákat.

(#4545) VeryByte


VeryByte
őstag

Megérkezett a fehér Ticwatch S, egész pofás. :-) Más mint a Huawei, de az ára is és sportoláshoz (már amennyit én sportolok) teljesen jó lesz!

Viszont egy kérdés: Android Wear-t (azaz most már Wear OS by Google) használóktól kérdezem, hogy tudtok olyan applikációt, ami rezeg, ha az óra elveszti a kapcsolatot a telefonnal?

Idióta vagyok és már másodszor fordult elő, hogy otthon hagytam a telefonom és vissza kellet mennem érte.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4546) zeon.hu válasza VeryByte (#4545) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Miért, az óra nem így tesz alapból?
Talkband és Pebble is rezeg nálam, ha megszűnik a BT kapcsolat.

#?*@&!

(#4547) energomatt válasza zeon.hu (#4546) üzenetére


energomatt
senior tag

Ez tényleg program kérdése. Ha a hozzá való program nem tudja, akkor aligha van rá esély.

(#4548) VeryByte válasza zeon.hu (#4546) üzenetére


VeryByte
őstag

A Huawei B0 tudta, az SW1 WaerOS-el nem tudja. A Ticwatch se.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#4549) eron009


eron009
tag

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni, Okos órát/karkötőt szeretnék venni, kifejezetten sportoláshoz, illetve hétköznapokon lépésszámlálásra, alvásmonitorozásra.
Jelenleg egy MI Band 1s-em van, ami tökéletesen bevált, funkcióban minimum ehhez hasonlót keresnék. Sajnos a MI Band2 nem opció a kis kijelző méret miatt. (Közelre kell a szemüveg :( )
Jelenleg az Amazfit Bip és Pace okosórákat nézegetem.
Van valami jó alternatíva? Mindenképp legalább angol nyelvű, de mégjobb ha magyar. Olcsóbb árkategóriában keresnék kb 20000Ft, akár külföldi rendeléssel is

Köszi előre is a segítséget

(#4550) energomatt válasza eron009 (#4549) üzenetére


energomatt
senior tag

A hétköznapi lépésszámlálásnak, alvásmonitorozásnak mi az értelme? Egészen speciális eseteket leszámítva persze, mert olyanokat én is ki tudok találni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.