Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4351) Sirandrish válasza athomi (#4350) üzenetére


Sirandrish
legenda

én azt Pyros üzijére irtam...me hogy NYEV-es WART akarnak és akkor GO NYEVTS...errefel irtam hogy emitt is van szoba nektek és kérdeztem hogy már az egy légteret sem bírjátok..

a Te "bánatodat" megértem...bár szerintem elég egyszerüen orvosolható..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4352) PyroS válasza Sirandrish (#4348) üzenetére


PyroS
senior tag

Amióta bele finxxxxál a mikrofonba azóta büdi az a TS szeró :DDD .Nem azért írtam,de ha már ott van a miénk is használhatjuk azt is.De nekem mindegy.

Bali:Ja akkor lemaradtam egy kicsit,sorry :R :DDD .

(#4353) Sirandrish válasza PyroS (#4352) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah akkor fel se gyere többet me bele is szarok mostmár:DDD
az amugyis Booznak volt ajándék :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4354) PyroS válasza Sirandrish (#4353) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajnos mi is hallotuk :DDD .Ja holnap küldök neked egy csomag pelenkát,hogy ki bírd a gép előtt :DDD :DD .

Esetleg egy NYEV vs Blizzard war?

[ Szerkesztve ]

(#4355) athomi válasza PyroS (#4347) üzenetére


athomi
veterán

Booznak és Ovecsnek színét se látom jelenleg.
Egymás elleni wart nem játszok, de még kutyulva sem!!!

[ Szerkesztve ]

(#4356) Sirandrish válasza PyroS (#4354) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem me kevesen vagyunk...és amugyis van egy TGF-esünk..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4357) Sirandrish válasza athomi (#4355) üzenetére


Sirandrish
legenda

kb mibajod van velem/velünk?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4358) athomi válasza Sirandrish (#4357) üzenetére


athomi
veterán

Követési mániád van. :P
Mindig morogtok az ilyen warokon, de ez nem csak rád vonatkozik!
Pedig ha megbeszéltük volna az ilyen warok után az eseményeket, sokat lehetett volna belőlük tanulni. Persze ez csak az én véleményem, lehet hülyeség.

[ Szerkesztve ]

(#4359) Balinov válasza Sirandrish (#4353) üzenetére


Balinov
félisten

ajandek booz lepke volt? juheeej!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4360) kavicssli válasza athomi (#4358) üzenetére


kavicssli
addikt

Mindig morogtok az ilyen warokon :U :F Bővebben!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4361) athomi válasza kavicssli (#4360) üzenetére


athomi
veterán

Miért nem vakultál be? Miért nem kaptál a nade-ből? Hogy kerültél oda olyan gyorsan? Hát de szétlőttelek! Na persze, már megint lemakkolsz!

Remélem kielégítő volt válaszom. :))

[ Szerkesztve ]

(#4362) BandiHUN válasza athomi (#4358) üzenetére


BandiHUN
veterán

érdekes,amióta egy kukkot nem szólok,ha valami extra történik waron,én is megfigyeltem,hogy van másnál is hasonló "lelkesedés"...csak gondolom bizonyos szint/pozició felett ezért nincs szólva,nekem ment a duma,milyen pesszimista vagyok...bezzeg inkább azt mondanák legalább páran ilyen lelkesen,honnan kaptak...csak most már ott tart,hogy engem is zavar néha,hogy csititgatni kell az embereket.ráadásul faragatlanul van sokszor a jobb ellen kib..szva war után kickkel,szerintem azért ez is parasztság,hogy majdhogynem 1 statablaknyit se várunk(mármint a blizzard),mert kick/jelszócsere.ez sem segiti elő,hogy normális csapatok jöjjenek,azt inkább,hogy kickelt klánok ismerősei is jöjjenek megfingatni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4363) BandiHUN


BandiHUN
veterán

egyébként végülis volt valami NYEV war végülis?én bealudtam sikeresen,sry :W megyek fel 9kor,erre szokásos kép mostanában:blizzard 5v5 war,NYEV-ből meg Ovecs x-en,ő is AFK :(( bár most nincs NYEV-es a blizzardban se. Sipivel,Yako-val mi van? Ovecs,Gyerpi,miért nem játszotok/TS-eztek,hamár mindennap fent vagytok x-en?:(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4364) ovecs válasza BandiHUN (#4363) üzenetére


ovecs
senior tag

Én ma este filmeztem az asszonnyal, egyébként be van gyulladva a fülem, így fejhallgatót nemigen vehetek fel, és mivel csak 1 szobánk van a hangfal zavarná az asszonyt, meg azon amúgy sem sokat hallani

De amúgy esténként 1-1,5 órát azért szoktam lenni

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4365) BandiHUN válasza ovecs (#4364) üzenetére


BandiHUN
veterán

akkor eszerint nem volt semmi...jobbulást! :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4366) athomi válasza BandiHUN (#4363) üzenetére


athomi
veterán

Nem volt semmi, mert nem volt létszám!

(#4367) kavicssli válasza athomi (#4361) üzenetére


kavicssli
addikt

Tőlem ilyet nagyon ritkán hall az ember az meg hogy a csapattársam hogyan játszik az nem rám tartozik! Mellesleg ez egy játék amit sokan még ma napig nem tudnak felfogni! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4368) athomi válasza kavicssli (#4367) üzenetére


athomi
veterán

"Tőlem ilyet nagyon ritkán hall az ember..."
Egy szóval nem mondtam, hogy te mondtál ilyet.

"...az meg hogy a csapattársam hogyan játszik az nem rám tartozik!"
Akkor meg miért a faggatózás?!

Különben a teljesen vegyes felállásról beszéltem. Az is lehet velem voltál, gondolhatod magamat nem kérem számon miért nem vakultam meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#4369) kavicssli válasza athomi (#4368) üzenetére


kavicssli
addikt

:D
Amig nincs megbeszélve taktika egy WARra csak annyi hogy te vidd a Planetet ,te csipázz a többiek meg lőjennek le mindenkit addig úgyis lesznek ezek a piszkálódások! :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4370) Sirandrish válasza athomi (#4361) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ez egy war része...és szerintem minden csapat így nyomja...ez hozzátartozik..de ha ez téged zavar...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4371) Sirandrish válasza BandiHUN (#4362) üzenetére


Sirandrish
legenda

ezekszerint egy kibaszott nagy paraszt tim a Blizz...jó tudni..köszi az épitő jellegü kritikát :C :R

ezt a szint/pozició dolgot nem értem...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4372) athomi válasza Sirandrish (#4370) üzenetére


athomi
veterán

Egy war, egy egymás elleni totális funwar!

(#4373) Sirandrish válasza athomi (#4372) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem értem..most az a baj hogy morgolódunk?
szerintem mindenki morgolódik...nemtudom..nekem semmi bajom nincs az ilyenekkel amíg nem írkálják be...TS-en szvsz mondhatják..engem nem zavar...

De megint nemtudoom mivan itt..
eddig tök jól megvoltunk együtt...mostmeg megint az van hogy nálunk mindenki bunkó...
nemtudom megint min borult ki a bili de arról szerintem sem én sem a Blizz klán nem tehet hogy a NYEv klánból 2nél több ember mostanában nincs fent és ezért hozzánk csapódnak..
de ha ez ekkora gáz akkor nem kell közösen játszani...sőt Booz is visszamehet csak NYEVesnek..

ilyen dolgokon nem akarok és nem is fogok vitatkozni...

az meg hogy kick/jelszócsere melett kurjuk ki a klánokat meg a mi dolgunk...ezért is akarunk CB-zni...ott nem lesz olyan hogy low-ot keresünk és HIGH tim jön mert ott van info a klánról...és ha LOW-ot keresek és 5:0nál még náluk 2ember halt meg 5v5 warba 1szer 2szer valószinüsitem nem low-ok..és akkor ezt akár ugy is fel lehet fogni hogy ők a bunkók...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4374) kavicssli válasza BandiHUN (#4362) üzenetére


kavicssli
addikt

szva war után kickkel,szerintem azért ez is parasztság,hogy majdhogynem 1 statablaknyit se várunk(mármint a blizzard),mert kick/jelszócsere.ez sem segiti elő,hogy normális csapatok jöjjenek,azt inkább,hogy kickelt klánok ismerősei is jöjjenek megfingatni :( :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4375) Sirandrish válasza kavicssli (#4374) üzenetére


Sirandrish
legenda

leforditom...
a Blizz klán ugy ahogy van paraszt mert kickel vágja ki a jobb klánokat..ez azomban nem fog előre vinni minket ezzel csak azt érjük el hogy akiket kickelünk azoknak az ismerősei fognak kihivni minket hogy lealázzanak...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4376) BandiHUN válasza Sirandrish (#4371) üzenetére


BandiHUN
veterán

no látod,ez a hsz el is árulja itt is,ki szokott lázadozni mostanában,ha nem úgy megy a war,ahogy szeretné,már bocs....túlreagálsz mostanában apróságokat is.kapsz egy fejest és már a rinyától hangos a ts...meghát hozzáálás a múltkor,várok,hogy legyen war,elmentél keresni 6v6-ot,aztán visszajössz 5v5-tel,és épp azt nem mondtad igy,hogy menjek a gecibe,csak lazán benyögöd,hogy sorry nem vagy blizzardos,meghogy mértnem én keresek,no ez a parasztság,főleghogy megmondtam,hogy nem tudok keresni,mert sem klienssel,sem netoldalon,javán nem megy az irc,volt pont aznap téma.simán elmondhattad volna úgyis a dolgot,hogy "bocs,de lenne egy 5v5,nem gond Lorenzo?"mit feleltem volna rá szerinted,főleghogy előtte már waroztam?simán nem lett volna gond.nagyon benne vagy ebben a liderkedésben,el vagy szállva,ennyi a gondom.pedig te tudsz normális is lenni,csak most elkapott a gépszij,hajszolod a warokat,nem vagy türelmes,dettó mint Ent annó,amikor úgy volt,hogy indultok CB-n.tök mindegy,de ez a NYEV rovására megy megint,és ez a nagyobb gond.feláldozol mindent azért,hogy nyomulhass.ennek sem lesz jobb vége szerintem,ez a mentalitás már megölte a ph klánt,itt sem fog ez hosszútávon menni,vagy a nyev,vagy a blizzard vége lesz,ha igy marad.legalábbis én biztos nem fogok könyörögni,hogy warozhassak a blizzarddal,igyis ott tobzódik mindenki,ha meg a maradék NYEV hasonlóan nem lelkesedik,akkor ott meg nem lesz war...kiváncsi vagyok,hogy te még nyomod idegeneknek a TGF-et most is,meddig fogja birni a rendszer,igyis tumultus van,most még elmegy a dolog,de amikor beindul a szelektálás,lesz itt morcogás még,főleghogy még 3 hét a nyár,visszajönnek aktivabban az emberek.de te tudod...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4377) athomi válasza Sirandrish (#4373) üzenetére


athomi
veterán

Úgy látom nem érttel semmit és belekutyulsz olyan dolgokat a hozzászólásodba amiről szó sincs. Tulajdonképp a hozzászólásod 90%-a ilyen.
Szerintem te azt olvasol, amit olvasni akarsz!

Az utolsó bekezdésed meg félrecímezted, ne nekem írd, mert egy szót sem ejtettem ilyenekről.;)

[ Szerkesztve ]

(#4378) BandiHUN válasza Sirandrish (#4373) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerinted egyébként miért nem megy több nyeves?mert igyis 7-8 ember van fent ts-en,én már fel se megyek,ha látom,hogy eleve 5-6os war van...mindenki nyomulna.egyébként a nyevnek is lenne létszám,ha kicsit jobban szerveznénk mi is,meghát nem lehet mondani senkinek,hogy ha ott akar játszani veletek,mert ott jobbak vannak,akkor kapja be.én Boozt is megértem,kell neki a sikerélmény,igaza van,kell a társaság.de én annó ezért is dobtam fel,hogy legyen a 2 klán összevonva,mert el is vagyunk együtt,ki is lenne 2 war,ha sokan vagyunk...de viszont ebbe már nem fér bele ez az 1emberközpont,amit most csinálsz,meghát pl.engem se kérdezett a kutya se,akarok-e cb-zni,szar vagyok,oké,de nem is mennék,ha ez számit,van ennyi önbecsülésem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4379) kavicssli válasza BandiHUN (#4378) üzenetére


kavicssli
addikt

De erről korábban volt szó hogy a 2 klán olvadjon össze! ..én akkor támogattam és szerintem jó ötletnek tartottam! :K 3 szeró ebből 2 WAR +1 PUb ami a NYEVes és annyi WAR-t lehetne noymni hogy a végén megunnánk! :U :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4380) BandiHUN


BandiHUN
veterán

meg egyébként egy általános kérdés:mi a fene értelme van a cb-nek egy "low" csapatnak?minek erőlködni,hogy egy ladderen az ember legyen a 6548-adik mondjuk?mert mégha annyira jól menne,megérteném...de amikor minden 4.war van nyerve mondjuk,szerintem át kellene gondoli,mit miért,hogy kell-e egy listán hátul kullogni,cserébe feláldozni az igazi szórakozást,hajszolni gépiesen,vagy hagyni a fenébe,és arra koncentrálni,hogy jülérezze magát az ember,mert ugye EZ CSAK EGY JÁTÉK...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4381) BandiHUN válasza kavicssli (#4379) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez nem megy,látod,már jöhetne bárki,csakhogy jobb legyen a csapat...meghát kialakul szépen a harc a kemény magért,a közös csapatban sem lenne meg az egyetértés,ez megvolt korábban is a ph-n,csak ezt elfelejtik egyesek,milyen okok miatt nem ment már ott sem az élet...én már afelé gondolkodok lassan,hogy hagyom a fenébe,eladom a cod4-et,elleszek egy generált keyyel is,pubon is,és várom a world at wart... :(

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4382) kavicssli válasza BandiHUN (#4380) üzenetére


kavicssli
addikt

Valakinél=Játék=Szórakozás= kihivás :U

Én pl mióta elkezdtem WARokra járni kb 1 hónapja nem is PUBoltam és nem is vágyok!
A másik meg ha az ember nem próbálja meg ezt az egészet akkor ne is csdálkozzon semmin! Nem mindenki születik zseninek hogy egyből előkelő poziciókba legyen akár egy ladderen! :U
Második pedig én se azért vettem meg 10.000ft-ért anno a COD4et hogy csak PUBoljak az egyre több csiter mellett!

...és igen lehet fejlődni! én március végén játszottam először COD4el illetve egyáltalán multis játékkal és ha emlékeztek az első gyak. WARokra amiket a PIT ellen nyomtatok köztük vltam én is mint főcsira [PIT]Cpt.Kavics :DDD Örültem ha ember tudtam lelőni! :D ...és én úgy vettem észre magamon hogy a sok játékba fektett időm tudtam kamatoztatni mert 5 hónap alatt úgy érzem rohadt sokat fejlődtem!...és talán ez a CB-vel még jobb lesz! :R

NO Offense :R

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4383) athomi válasza kavicssli (#4382) üzenetére


athomi
veterán

Ne izgulj, CB-n is van csíter. :D

[ Szerkesztve ]

(#4384) kavicssli válasza athomi (#4383) üzenetére


kavicssli
addikt

Tudom :D :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4385) Sirandrish válasza BandiHUN (#4376) üzenetére


Sirandrish
legenda

LOL..
keversz valakivel drága barátom mert én egész biztosan nem mentem el 6v6ot keresni és mondtam hogy 5v5van csak és te nem vagy Blizzes..ez tuti nem én voltam...azt meg hogy keresel-e egyetlen egyszer kérdeztem meg amikor közelted hogy nemtudsz...nem értem minek ferdited el a valóságot.

a PH-t az ölte meg ami most van a NYEvnél..a punny...mivel voltak akik játszottak volna csak nem votl kivel..mindenki menni akart CB-re csak elfelejtettek megjelenni...stb.
Semmit sem áldozok fel..semmit nem döntök el egyedül stb...ez sem igaz..

a TGF-et had nyomjam már pls...5-6 ember kevés..kell még 2...ezzel Pl mibajod?
meg kiket keressek ha ne vadidegeneket???
a PH tim mint only PH-s tim már egyszer végetért..rémlik...nem igazán van sok aktiv PH-s cod4 gamer.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4386) Sirandrish válasza BandiHUN (#4378) üzenetére


Sirandrish
legenda

de mond már meg arról én mit tehetek hogy a NYEVesek nem játszanak????
a NYEvtől megkjérdeztem akar-e valaki CB-zni...egyetlenegy ember jött el tőletek aki még amugy mindig aktiv NYEV-es...

Milyen 1 emberközpont???

Én általában aktiv vagyok..és játszom a csapatomban...hogy a faszba jön ide a NYEV???
Miköze a 2nek egymáshoz??
Te most komolyan miről beszélsz egyáltalán???

az az én hibám hogy Ovecs filmet néz...booz az asszonnyal foglalkozik..gyerpi nincs yako nincs??? hogy jön ide a Blizz vagy akár én??
Hát gondolkodjál már..ez 2 külön klán..és nemhiszem hogy a Blizz bármiféle elszámolnivalóval tartozik felétek és forditva...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4387) Sirandrish válasza BandiHUN (#4380) üzenetére


Sirandrish
legenda

ehhez megint mi közöd?
Ugyértem neked nem mindegy hogy mi Cb-zünk-e vagy sem?
a te timed nem károsul ebben...

ezt se értem...milyen vadidegen?
azért jönnek warozni hogy megsimerjük őket..és nem azért hogy jobb legyen a csapat hanem mert kevés az origival rendelkező játékos...és PONT ezért nem lett PH a klán neve hogy ne csak a PH-ról lehessen válogatni..de azthiszem ehhez MEGINTCSAK semmi közöd se neked se a NYEv-nek...
komolyan nem értem mit akarsz ezekkel mondani...

Neked PH-s tim kell...csináld..nekünk CB-s tim kell mi azt csináljuk..ha a lista végén founk kullogni akkor ott...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4388) athomi válasza Sirandrish (#4387) üzenetére


athomi
veterán

"de azthiszem ehhez MEGINTCSAK semmi közöd se neked se a NYEv-nek..."

Ezt nem értem miért címzed a NYEV-nek is, mikor Lorenzoval vitázol egyedül. Tényleg jó lenne ha ügyelnél arra amit írsz, mert ez így elég flamekeltő.

[ Szerkesztve ]

(#4389) kavicssli


kavicssli
addikt

Mondjuk ebbe igaza van Andrishnak hogy 2 külön klán vagyunk és nem igazán van egyik klánnak se köze a másik dolgaihoz! :R :U

NO offense! :R

Kinek a pané kinek a pap

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4390) Sirandrish válasza athomi (#4388) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem a NYEVnek cimezen hanem Lorenzonak...
csak ő most valami olyasmit akar mondani hogy az hogy én CB-zek...és ugymond vadidegenekkel vagyok egy klánba ezzel ős vagy a NYEV károsul...

Ezért irtam hogy semmi köze hozzá...

Nem is értem mit akar mondani amugy..
ez 2 külön klán..jó néha összejárunk ha egyikből nincs meg a létszám de ezen kivül miközünk egymáshoz mármint klánbéli dolgokban...

de komolyan..inkább megbeszélem Boozal hogy lépjen ki és akkor ő is CSAk nyev-es marad nehogymár én huzzam szét a timet..meg ez a megy a harc a keménymaggért...ez is mi?

Ki akart elcsábitani akárkit is?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4391) Sirandrish válasza BandiHUN (#4380) üzenetére


Sirandrish
legenda

az "EZ CSAK EGY JÁTÉK..." monológodhoz annyit azért hozzáfűznék hogy nem én szoktam lebambázni mindenkit ...
Meg enm én szoktam 5v5-be mondani hogy "elbasztátok" meg "ramboztok"...

az hogy te kör vége előtt 30secel még kezdőn vagy nem azt jelenti hogy a többiek basszák el..én soha senki játékát nem ócsárolom...főleg nem mindenkijét a magamén kivül...

Mert szerinted pyrosnak,hunornak,ovecsnek vagy akármelyik NYEV-esnek hogy esik mikor küzd mint a hülye hogy leszedjen 1 embert azért hogy neked könnyeb legyen a plantelés és akkor nem azt mondod hogy majdnem srácok..vagy jó volt az...hanem ennyit kapnak hogy "elbasztátok"?

Szerinted ez a megfelelő hozzállás? én majdnem minden nyert kör után aztmondom hogy szép volt vagy szép volt fiuk...és ha bukunk egy kört akkor nem más baszta el hanem mi..az adott csapat...és akkor még én csinálom az 1 emberi közösséget vagy mit amit mondtál?

Meg azis furi mikor kb így néz ki a rangsor
Pyros 15kill 2 ass 8halál
Ovecs 18kill 0ass 10halál
Hunor 22kill 4ass 6halál
Lorenzo 3kill 0ass 15halál

és akkor Te nyögöd be hogy "elbasztátok"...szerinted ugy őszintén ez milyen érzéseket vált ki a hőn szeretett csapatodból?
Szerinted ezt várják tőled??

Én nem azt mondom hog rosszul játszol...semmi ilyesmit nem akartam ebből kihozni csak kicsit szálj magadba mielőtt engem becsmérelsz mikor én mindenkit dicsérek mindenkinek megköszönöük mindent...

Nem furcsa...én mindig tudok kivel játszani te szinte sose...
nem előlem menekülnek a csapattársaim!
Nem ellenem akarnak lenni a csapattásaim ha házi WARt nyomunk!

Tényleg senkit nem akarok ezzel megbántani...

EGYETLEN NYEV-est SE!!!

Emlékszem hogy ők hányszor befogadtak...egy egy warra...

csak picit szálj magadba Lorenzo és ha ez megvan utánna ócsárold a másikat...

és mégvalami..
Nemtudom te hogy gondolod de a blizz és a nyev 2 külön klán...
az egyiknek én és Tomi (kiflee) vagyunk a liderei..engedd meg lécci hogy mi döntsük el hogy kit veszünk be és hogy akarunk-e CB-re menni...ha mi "vadidegen" emberekkel akarunk CB-re menni akkor azt is tesszük...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4392) BandiHUN válasza Sirandrish (#4391) üzenetére


BandiHUN
veterán

be vagy te veszve öregem....egy beteg ember vagy esküszöm.nem tudom,honnan veszel ilyen statokat,ha ez lenne,be se tenném a lábam többé egy warra se.és ne beszélj a rinyáról úgy,hogy amire volt példa,hanem úgy,ahogy most csinálod.nyomod a rinyát,mint akinek a farkára lépnek.és ne vond bele a többieket,semmit nem mondtam ami másra terhelő lenne,nem kell terelni....játszod itt az eszed,fasza gyerknek gondolod magad,pedig nem úgy van.a stat nem minden,öregem,és NEKED kéne magadba nézni.de hát látszik is a hsz-búl,hogy kezelni kellene... :C

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4393) kavicssli


kavicssli
addikt

BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE

Szerintem meg zárjuk/zárjátok le a "vitát" és kész! :(((
Van a NYEV és a BLizZarD klán!!! Mindenki WARozzon úgy ahogy tanulta illetve ahogy szeretne! Ne "ugassunk" bele egymás klán (magán)életébe és nincs gond! :U :K
Mindenki nyelje le azt a gombócot ami a torkán akadt ;]
Azt hittem tudjátok... Okos enged..... :R :U

BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE-BÉKE

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4394) forceberg válasza Sirandrish (#4391) üzenetére


forceberg
veterán

"Csak egy játék..."
Akit nem érdekelnek az eredmények, annak FFA-n a helye puffogtatni. Ha CB-n ugye rangsoroltakkal lehet játszani, akkor elvileg nem lesz skill szerint lutri minden meccs, mint a mircen keresettek. Múlt héten volt kb. két nap, hogy olyan "lowokat" szedtem össze egymás után, hogy szinte még lőni se tudtunk, nemhogy ölni meg plantelni...
Olyanra én sem emlékszem, hogy NYEV war maradt volna el, mert nálunk volt vki is.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4395) PyroS válasza BandiHUN (#4363) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Lorenzo:Sipi nyaralni van,Gyerpi gondolom a családjával foglalkozik.Yako amikor csak tud felnéz de a kicsi miatt nem sokáig tud játszani.Tegnap is fennt volt kb egy órát,lövöldöztünk is egy kicsit a 20-as szerónkon.Fennt volt még Hunor és Ovecs is.

Nem értem minek kell veszekedni a Blizzardosokkal.Ők egy külön klán,semmi közünk sincs,hogy ők mit és hogyan csinálnak.Az,hogy hívnak valakit néha beugrónak az miért baj?Fordított eset is előfordulhat amikor mi hívnánk valakit tőlük.Bár szerintem ezek a hozzászólások után már nem lesz ilyen.
Már megbeszéltük egy párszor,hogy a nyáron kevesebbet tud játszani mindenki.Szabadság,csalás,nyaralás stb.Ezért vagyunk kevesen fennt NYEV-esek.

(#4396) PyroS válasza PyroS (#4395) üzenetére


PyroS
senior tag

A csalás az család akart lenni :W ,csak még nem ébredtem fel rendesen :W

(#4397) Boci_83 válasza BandiHUN (#4376) üzenetére


Boci_83
őstag

Bocs, én voltam az a gyökér tajparaszt aki azt a wart szervezte, nem kell Andrist ócsárolni érte. Sajnos igen faragatlan módon adtam elő magam, ezt hozta ki belőlem a helyzet, mivel egy fél óra tökölés és war keresgélés után sem találtam 6v6-ot, és kicsit idegbeteg voltam már a sok türelmetlenkedés miatt is. Szóval bocsánat!

Mindenkinek:
A többi hsz-t is végigolvasva úgylátom kezd feszültség kialakulni a 2 klán között, (2 klán mert valóban nem lett egyesülés, akkor nem mindenkinek tetszett ez az ötlet, voltak széthúzások.)
Nincs ezzel baj, azt gondolom mindenki el tudja dönteni saját maga hogy akar-e jönni játszni velünk, vagy sem.

Csináljuk úgy ha az mindenkinek jó, és igénylik még egyesek velünk a játékot, hogy akinek kedve van velünk játszani, az a mi/közös ts-ünket használja, akik pedig nem akarnak közösküdni, azok használják a Nyev ts-t. Nem kell ekkora feszültséget generálni!

Vannak/lesznek mindíg is emberek akik nem értik meg egymást, nem tudnak együtt játszni ilyen-olyan okokból, de akkor ne is erőltessük.
Szóval ha valaki szivesen jönne, az jöhet/jöjjön!!! továbbra is,én személy szerint szivesen látom, de ha vakamilyen okból kimarad, abból ne legyen vita, nézeteltérés! Mindenki ennek tudatában csatlakozzon. :R

Azt meg hogy Booz akar-e továbbiakban maradni, azt is engedjük meg neki hogy eldöntse.

Hunornak nem értem a morgolódását, neki is vannak saját klánon belüli nézeteltérései. :U

**********

(#4398) Boci_83


Boci_83
őstag

Na hogy elkerüljük a vitákat úgy fogjuk csinálni a dolgokat hogy csinálunk egy közös/gyülekező szobát, ha valaki játszni szeretne, és megfelel neki a közös játék, az felballag Ts-re, kiválasztja a közös/gyülekező szobát, összegyült az a megfelelő létszám, félrehúzódunk, a számunkra megfelelő ts szobába, a maradék meg szervezheti a következő wart.

Amennyiben nem jó a közösködés, mert csak saját klán wart szeretne, az válassza a saját klánszobát! Ha ez valakinek nem tetszik, nem tudja betartani, akkor ne is erőltessük a dolgokat! Valami rendszert kell csinálni, mert sok a feszültség. Megkérek mindenkit erre figyeljen oda!
Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

**********

(#4399) ovecs


ovecs
senior tag

Úristen! Annnyi itt a feszültség, hogy mindjárt elfüstöl a gépem a túlfesztől :DDD

Egyébként én nem értem mi van...Fostam egy jót reggel, de a fülem még mindíg fáj :O

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4400) Sirandrish válasza ovecs (#4399) üzenetére


Sirandrish
legenda

de fogadjunk hogy a banánkúrát még nem próbáltad:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.