Hirdetés

2023. február 4., szombat

Gyorskeresés

(#1001) athomi

athomi
veterán

Lorenzo nem vagyok veled hajlandó többet játszani!
Oka: Nem vagy csapatjátékos és sértően minősíted a csapatot. :(

[ Szerkesztve ]

(#1002) M1k133

M1k133
tag

Helló

Valaki segítesen már , már nem tudok hova fordulni , soha életemben nem csaltam és még a játékom is eredeti , és nem tudok bemenni szinte sehova játszani , mert kikickelnek ezzel az üzenettel:
M1k133 Punkbuster kicked player 'M1k133'
(for 0 minutes)... Valiation (AIMBOT) #50104

AIMBOT???- soha nem használtam!
Egyik napról a másikra nem bírtam játszani... :O

--== M1k133® ==--

(#1003) yako

yako
tag

Szevasztok!

Felnéztem kicsit az Ultra szeróra - vagy mi az most -, és az egyik tagnak "Vesszenek a romák" vagy "Ítsuk a romákat" volt a beköszönője. A nevét most em említeném, ne mtudom etikus-e!
Kérdeztem, hogy náci-e, erre azt mondta, hogy Hungarista.
Nem akarok én itt vitát robbantani, meg sértegetni, sőt még csak nézeteket se feszegetni, de ez engem bánt.Nem azért mert zsidó vagyok, vagy roma, még a szemem sem ferde de szerintem ezeket valahogy kerlni kéne.
Tartsa meg magának az ehhez hasonló véleményét, én nem akarok felháborodni rajta, utána meg ha kérdezem, vag netán beszólok én vagyok a senki.
Persze van ilyen kérdés hazánkban, de szerintem nem ez az a hely, ahol ezt vitatni, terjeszteni kell!

Elnézést, ha ez valakit bánt, vgy nem idvaló, de én felháborodtam!!!

By Demons Be Driven

(#1004) LorenzoHUN válasza athomi (#1001) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

akkor sértődj be...nem tudom,miért nem lehet várni egy kicsit,minek kell a rohadt rush,a seggem meg nem fedezi senki,és persze hogy lelőnek pl.plant közben,arra nem gondolsz,hogy ez is fontos a csapatnak?marhajól fest a statom,amikor füst ide vagy oda 5ödszörre lőnek ki a planton,mert mindenki megy mindenfelé.ha védünk,meg azt veszem észre,hogy még plant sehol,és mégis 5emberre maradok egyedül...és jogosan mondanád,ha én lennék az utolsó a statban,de ez soha nem igy van,akkor mit kritizálsz?tököm a rohadt nyomulásba,az rontja el az egészet,mivel teszi jobban a dolgát,akit kilőnek,mert nem tud nyugton várni 1-2mp-et?a mai warban sem az volt,hogy leplanteltek,mert lassúak voltunk,hanem leplanteltek,mert 2ember maradt,akik nem rohantak ezerrel be,ez a bajod?kiváncsi vagyok,hányat plantoltál,mert nekem azért volt jópár.ha már bevállalom ezt,akkor azt hiszem jogos igény,hogy közben valaki fedezzen...mit mondjak bémeg,sajnálom?örülsz,mert jó játékosként mindenképp neked lesz igazad?

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#1005) LorenzoHUN válasza athomi (#1001) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

egyébként nem értem,miért nem maradtál a ts-en megbeszélni,ha bajod van,miért kellett iderohanni rögtön csinálni a feszkót,meg is lehet mindent beszélni,mint ahogy a stratégiát is.ne haragudj,ha megbántottalak,azt hiszem nem csak én voltam ideges,elnézést a többiektől is,sajnálom.de azt nem vállalom be,hogy nem vagyok csapatjátékos.azt,hogy hamar bemérgelem magam,azt igen.mégegyszer sorry,emberek.

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#1006) kerlac válasza ovecs (#968) üzenetére

kerlac
senior tag

Sajna igazad van, nem nagyon volt összjáték, és nagyon hinyzik a TS, ami szerintem elengedhetetlen a gyors infoáramláshoz :(((

(#1007) ovecs

ovecs
senior tag

Első írásom: [link] :C
Lorenzo, nekem sem tetszett a mai hozzállásod :(

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#1008) LorenzoHUN válasza ovecs (#1007) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

ok,elismerem,farok voltam,a módszer tényleg gáz volt :( ,ne haragudjatok :R ,viszont attól függetlenül voltak problémák a stratégiával,ezt te sem tagadhatod...kevés ez a rohanok-bomba le-rush,mert kitanulható,és miután kitanulták,meg is ettek reggelire minket.megvolt az összhang,az utolsó 1-2 ember módszeresen le lett vadászva,főleg hogy tudták,merre szaladunk kezdéskor,a nadéink nem találtak,és füstön át is le lettünk kaszálva.kicsit jobban át kéne beszélni a posztokat,mert hihetetlen,hogy nem tudunk mit kezdeni bizonyos helyzetekkel,mapokkal...

(#1009) Balinov

Balinov
félisten

Joreggeltet kivanok a Zuraknak! Holnap otthoni ido szerint 12 kor tessek nekem szurkolni!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#1010) PyroS válasza Balinov (#1009) üzenetére

PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Bali:szorítunk neked majd jelezd,hogy sikerült. :C

Yako:Szerintem nyugodtan beírhatod a nevét,ha már szerveren így viselkedik.Sajnos mivel az Xfire látja azt a szervert ezért sok az idegen.Rakd fel a Miniadmint és elmagyarázom a használatát és legközelebb aki káromkodik azt ki kell dobni!

(#1011) PyroS válasza LorenzoHUN (#1005) üzenetére

PyroS
senior tag

Lorenzo sajnos ez egy pörgős játék,ha le állsz kempelgetni akkor addigra le is plantolják a bombát.Rohanni kell,hogy oda érj még az ellenfél előtt a stratégiai helyekre.Az biztos,hogy tegnap rendesen kikaptunk a második mapon jó ha öltem kb 3-4-et.Káromkodtam én is de nem szidtam a többieket.

(#1012) kavicssli

kavicssli
addikt

Reggelt az uraknak!

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1013) gyerpi válasza M1k133 (#1002) üzenetére

gyerpi
aktív tag

szia!!!
sztem menj vissza az üzletbe és verd az origit az eladó fejéhez mert ha nem használtál AIMBOT-ot akkor valaki igen a te CD kulcsoddal :U

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#1014) gyerpi válasza yako (#1003) üzenetére

gyerpi
aktív tag

igazad ha ilyen jön fel és így viselkedik azt banolni kell ha ott lettem volna meg is teszem :(((
én sem vagyok se cigány vagy zsidó, de ide szórakozni járunk nem zsidózni stb.

(#1015) Boci_83

Boci_83
őstag

Hex klán ellen volt a tegnapi war-otok..? Mert ne csodálkozzatok ha kikaptatok, elég jól kenik Vacantot! :K

(#1016) PyroS válasza Boci_83 (#1015) üzenetére

PyroS
senior tag

Igen ellenük játszottunk,de a Crossfire-en is kikaptunk tőlük rendesen :W .

(#1017) SipiBcs válasza yako (#1003) üzenetére

SipiBcs
őstag

Én is ott voltam, fel is húztam magam... :((( Szóltam is ellene, de semmi reakció nem volt rá. Utána gond volt, mert nem mindenki nyomott "F"-et, ment a huzavona... kiléptem!

Szerintem sem itt a lenne az ilyen dolgok helye! Ez egy JÁTÉK, amiről egyre többen megfeledkeznek!
Mellékesen blind-re volt betéve a srácnak, "elhangzott" 5x - 6x!

Gondolkodtam is, hogy hogy lehetne a NYEVeseknek szólni, de WAR volt a másik szerón!

Üdv: S!pi

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1018) athomi válasza Boci_83 (#1015) üzenetére

athomi
veterán

Múlkor Crossfire-en elkentük őket rendesen, most viszont nem sikerült...nagyon nem.

Mondjuk Ovecsnek és Pyrosnak nem ment, pedig ők Crossfire-esek. Nem tudom mi volt velük, máskor aratnak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#1019) athomi válasza SipiBcs (#1017) üzenetére

athomi
veterán

Ha fent vagyok xfire-en szólj nekem és intézkedem. :K

(#1020) SipiBcs válasza athomi (#1019) üzenetére

SipiBcs
őstag

Miután 1 hete váltottam ASE-ról X-Fire -re így senki nincs fennt még a címlistámon! :) De ami késik nem múlik! :D Megtisztelsz vele, ha megadod - megadjátok! :R

1 dolog nagyon tetszik az X-Fire-ben, hogy akár ASE-val, akár a CoD-on belül lépek fel szerverre, akkor megjelenik a látogatottak között, így az általam favorizált szerverek 1 kupacba kerültek!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#1021) athomi válasza SipiBcs (#1020) üzenetére

athomi
veterán

Hunor85

(#1022) PyroS válasza athomi (#1018) üzenetére

PyroS
senior tag

Hát igen sajna nagyon nem ment tegnap :W .

Sipi: az enyém nyevpyros ha valami gond van csak szólj és rá nézünk a szerverre.Esetleg megtudjátok adni a nevét?

(#1023) gyerpi válasza LorenzoHUN (#1005) üzenetére

gyerpi
aktív tag

a taktikájuk ennyi volt vacantra
[link]
[link]

(#1024) gyerpi válasza athomi (#1018) üzenetére

gyerpi
aktív tag

jól felkészültek cross-ra belőlünk mi pedig csak néztünk mint a moziban talán backlot-ot kellett volna választani abban sem vagyunk rosszak :U
és amúgy én nagyon laggoltam úgy hogy náluk többet nem játszom már mint a szerverükön
amúgy érdekes a miénken tegnap nem volt lag :F
ja és amúgy azokat a beállításokat a PB-jük miért nem engedi mikor a játékon belül állítottam :W
semmilyen cfg hack nerm volt :W

[ Szerkesztve ]

(#1025) PyroS válasza gyerpi (#1023) üzenetére

PyroS
senior tag

Gratulálok Gyerpi ügyesen megcsináltad :C :R .

(#1026) gyerpi válasza SipiBcs (#1020) üzenetére

gyerpi
aktív tag

gyerpi

(#1027) athomi válasza gyerpi (#1024) üzenetére

athomi
veterán

Beszéltél vmelyik tagukkal és mondták?

(#1028) ovecs

ovecs
senior tag

Gyerekek nyakamon a bizsgaidőszak, ezért egyre többet kell tanulnom, meg van pár beadandóm, ma is olyan vagyok mint a mosott sz@r, egyfojtában tanulok, ezért estére már alig élek... De komolyan ilyenkor hétközben még egy kis családi életre sincs időnk mamival :O :O :O

Egyébként az volt a baj, hogy szétszórtak voltunk, ők meg nagyon koncentráltak... Lásd: jobban osztogatták a fejeseket, mint én 3 napja+tegnap eléggé trutyi voltam.. Na meg ma is az leszek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1029) gyerpi válasza athomi (#1027) üzenetére

gyerpi
aktív tag

mit :F

(#1030) ovecs válasza gyerpi (#1029) üzenetére

ovecs
senior tag

A taktixot :DD

(#1031) athomi válasza gyerpi (#1029) üzenetére

athomi
veterán

A taktikot, meg hogy felkészültek belőlünk.

(#1032) athomi válasza gyerpi (#1024) üzenetére

athomi
veterán

Nem értem a /r_lodscalerigid-ed miért állítódik el alap 1-es értékről 4-esre?!

Amúgy a különbség:
alapon: [link]
nem alapon: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1033) gyerpi válasza athomi (#1031) üzenetére

gyerpi
aktív tag

nem csak lehetett látni és amúgy is átlátható a taktikánk 1 idő után
a csipásuk feszt a A plant kukájától csipázott a B felé meg mondtam én annyira lagoltam 100 fps-nél hogy csak na 100 alatt a pingem nem volt a 2 map vacant-on amit nálunk játszottunk 60-as pingam volt a max

(#1034) PyroS válasza gyerpi (#1033) üzenetére

PyroS
senior tag

Igen az elősször még simán letudtuk tenni a bombát a busz mellé.Utánna viszont már jó dobták a granyókat is és jól védték a plant helyeket.Ráadásul nagyon szarul ment nekem tegnap :W .

(#1035) athomi válasza gyerpi (#1033) üzenetére

athomi
veterán

Ha pont a sarokban plantolunk akkor a kukától nem lát ránk a csipás.
Nem működött most sem olyan rosszul a taktikánk, de a párharcok nagyrészét elvesztettük, ez pedig meg is bélyegezte a meccset.
Én annyira nem vagyok nagy taktikus, inkább a párharcokra szeretem bízni a dolgot illetve az egymást való kisegítésre. Persze ha ez nem megy, akkor tényleg kell egy nagyon jó taktik a csapatunknak. Inkább csak félek, ha vki/vkik kiesnek, akkor ez egész rombadől mint egy kártyavár...

[ Szerkesztve ]

(#1036) ovecs válasza athomi (#1035) üzenetére

ovecs
senior tag

Kivéve ha én kialudtam magam előtte, mert akkor John Rambo visszatér és pusztít :DD

(#1037) athomi válasza ovecs (#1036) üzenetére

athomi
veterán

Egyedül 7v7-be rambozni Cross-on? Akár a /kill.

(#1038) ovecs válasza athomi (#1037) üzenetére

ovecs
senior tag

Ha jó napom van cross on 3-4 embert simán lehozok :U

(#1039) PyroS válasza ovecs (#1038) üzenetére

PyroS
senior tag

Hová viszed le?? :DDD :D Amúgy igen ha jól tolod akkor annyit leszoktál szedni :C .

(#1040) gyerpi válasza athomi (#1032) üzenetére

gyerpi
aktív tag

amúgy nem cfg-zek ezt sztem a játék beállításoknál veszi le mert minden low-on van és mikor átírtam 1-re akkor vissza állított valamiket normal modra, de ha a játék engedi levenni low-ra akkor az miért baj :W
nekem pedig az a pár fps is jól jön :C

(#1041) gyerpi válasza athomi (#1035) üzenetére

gyerpi
aktív tag

amúgy sokszor észre vettem a csipás a falat lőtte cross-on is vacant-on pedeig mikor támadtak 1folytában
ja tudom a taktika összedőlhet pár másodperc alatt, de mint láthattad 5 napja az sem tudták hol vannak most cross-on pedig halomra lőttek bennünket

(#1042) athomi válasza gyerpi (#1041) üzenetére

athomi
veterán

Vacantnál a falat lőheti csipával, elsőre nem halsz bele. Azt sem tudja ha eltalál, mert falon át nem jelzi ki. Mondjuk sztem cfg-vel ezt is meg lehet oldani, hogy kijelezze.

(#1043) ovecs válasza gyerpi (#1041) üzenetére

ovecs
senior tag

Igen, ez nekem is nagyon érdekes volt, hogy 3 nap alatt jobban megtanultak lőni mint én 4 hónap alatt :DDD
És elég sok volt azért a felyes

(#1044) gyiku válasza Boci_83 (#1015) üzenetére

gyiku
nagyúr

Nex volt az, nem hex :)

hüllő

(#1045) CséZé válasza ovecs (#1043) üzenetére

CséZé
őstag

felyes omg :W :C :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1046) ovecs válasza CséZé (#1045) üzenetére

ovecs
senior tag

Dekoncentrált vagyok :P
Ettől függetlenül holnap visszaviszem az érettségimet :K

(#1047) gyiku válasza CséZé (#1045) üzenetére

gyiku
nagyúr

mert ♀vecs ijen huje :DDD

hüllő

(#1048) gyerpi válasza athomi (#1042) üzenetére

gyerpi
aktív tag

WH-val is és ott legalább látod is mire lősz :C :DDD

(#1049) kavicssli

kavicssli
addikt

Látom felmerült a kérdés a COD4 topicba hogy origi szerót jó lenne csinálni! (egyébként van origi HUN szeró)? Én benne lennék illetve pénzzel tudnám is támogatni!Legalább lenne értelme hogy megvettem az eredeti COD4et :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#1050) gyiku

gyiku
nagyúr

hunor,booz,pyros: ennek miert megy 3400et? :F

hüllő

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.