Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8001) ovecs válasza athomi (#8000) üzenetére


ovecs
senior tag

Nekem továbbra is jó a pingem, sőt jobb mint a régi nettel, speedtest szerint 9 és 13 ms között van még routeren keresztül is. Viszont tegnap párszor negszakadt sajna a netem , szerintem gázos a routerem.... Az előző netnél is csinálta párszor. Lehet, hogy pihentetnem kéne pár órát, mert már vagy 2 éve megy non stop a kicsike

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8002) athomi válasza ovecs (#8001) üzenetére


athomi
veterán

még friss husi vagy, ilyenkor odafigyelnek a szolgáltatásra
várj 2-3 hónapot, aztán mondj véleményt :)

(#8003) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Köszönöm Urak a jókívánságokat. :R

Ovecs: Valami olyasmit olvastam a digi topic-ban, hogy nagy sávszélnél (ennél jóval nagyobbnál) bizonyos routerek már nem bírják kezelni a sebességet és feltorlódik az adat és szétkapcsol. Lehet köze nincs hozzá és teljesen blőd baromságot írok. :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8004) PyroS válasza SipiBcs (#8003) üzenetére


PyroS
senior tag

Sipi.

A TS3-as szoba neve elé tegyél már légyszives egy "A" betűt mert jelezni kell,hogy melyik szoba aktív.Jó lenne minél előbb ha megtudod oldani valahogy.

(#8005) Boci_83 válasza PyroS (#8004) üzenetére


Boci_83
őstag

Ja semmi megvan.

[ Szerkesztve ]

**********

(#8006) PyroS válasza Boci_83 (#8005) üzenetére


PyroS
senior tag

Miért????Mi most is fent vagyunk.

(#8007) Paul119


Paul119
addikt

http://www.kepfeltoltes.hu/view/100319/20100319066_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
:DD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8008) athomi válasza Paul119 (#8007) üzenetére


athomi
veterán

meg kéne már tanulod linkelni! ;] [link]

(#8009) Paul119 válasza athomi (#8008) üzenetére


Paul119
addikt

Neked is linkelhetek... ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8010) Balinov válasza athomi (#8008) üzenetére


Balinov
félisten

meg a ph! kepfeltoltot hasznalni ehelyett a fos kepfeltoltes.hu helyett

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8011) PyroS válasza Paul119 (#8007) üzenetére


PyroS
senior tag

Szépek az ikrek :C .Valami teszt eredményt is nyomathatsz.Ja meg valami normális hűtőt is vehetnél szegény gyári proci hűtő helyett :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#8012) SipiBcs válasza Paul119 (#8007) üzenetére


SipiBcs
őstag

Teljesen normális, hogy az első döbbenet után mindenki csak fikáz!! :DDD ...egyébként bekaphatod! ;] No meg szarul állnak a kábeleid!! ;] ;) :DD :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8013) Paul119


Paul119
addikt


igy reggelre ennyi :B

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8014) SipiBcs


SipiBcs
őstag

A TS3 serveren visszaállt a régi név! A szoba neve ismét NYEV-PH. A jelszó természetesen maradt!

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8015) Balinov válasza SipiBcs (#8014) üzenetére


Balinov
félisten

Mizujs, Sipi? Milyen az uj melohely? hogyghogy abbamaradt a radiozas? muszaly volt?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8016) SipiBcs válasza Balinov (#8015) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hali! A rádiózás mindig is a szívem csücske lesz, de meggazdagodni belőle itt a viharsarokban lehetetlen. Ezért kerestem valamit a disco mellé! :)

Az új melóval meg sztem 1 hónap 2 hónap alatt fogok annyit gurulni a kocsival, mint máskor egy évben. Tudni kell, hogy az utazásra szánt időt én nem kedvelem. Ezért fizetek évi 100 forintot a teleportmegalkotók baráti körének. Itt belépsz - ott kilépsz és nem kell utazni! :B
Egyébként meg egyenlőre jók a visszajelzések, most még csak a betanulási - bemutatkozási időszak elején vagyok, de véleményem szerint ígéretes. Sok meló, sok pénz. Év végére autót akarok cserélni, mert bár nem szeretem kihangsúlyozottan a BMW-t, de az új 5-ösbe belehabarodtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8017) Paul119 válasza SipiBcs (#8016) üzenetére


Paul119
addikt

[link]

akkor már inkább ezt ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8018) ovecs


ovecs
senior tag

Na sracok itt vagyok az uj helyen, egyenlore tetszik, de majd meglatjuk idovel :)
Igazabol senki sem tunik olyan szethajtottnak mint az elozo helyen, mindenki kedves, jo a legkor....
Valamelyik este majd jovok a heten parat loni :)

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8019) Balinov válasza ovecs (#8018) üzenetére


Balinov
félisten

ez a beetetes az uj munkaeronek.

viccet felreteve granulalok, remelem bejon :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8020) athomi


athomi
veterán

csend honol itt is, meg a szerveren is. mindenki eltűnt?

(#8021) Paul119 válasza athomi (#8020) üzenetére


Paul119
addikt

Én küzdök az ati kártyákkal mert igy cfben néha felkúsznak 70 fok felé :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8022) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Jó estét urak!

Lapátolok Mekka felé és az allah-akhbar mellett a digire gondolok. 20/10 Mb után szabadon 24/11-et mérek 13-as pingel. Ez a durva, nem a szex 80 fölött! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8023) PyroS válasza athomi (#8020) üzenetére


PyroS
senior tag

Mostanában mindig fél kilenc felé kerülök a gép elé és nem mindig van erőm játszani :W .

Paul119: esetleg próbáld meg javítani a ház szellőzést vagy emeled venti sebbeséget.

SipiBcs : gratulálok szép eredmény :C .Ezentúl te fogsz hostolni :DDD .

(#8024) PyroS válasza SipiBcs (#8022) üzenetére


PyroS
senior tag

Sipi : Boldog névnapot neked. :C :C

Ja és előre is BOLDOG SZÜLETÉS napot :C :C

(#8025) Paul119 válasza PyroS (#8024) üzenetére


Paul119
addikt

Boldog Neved napját Sipi Bácsi :C

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8026) SipiBcs válasza PyroS (#8024) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nagyn kedves vagy! Köszönöm szépen! :R

Pólika, kiccsifijjúúúú...
SipiBékésCsaba... nem bácsi bakker... :P :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8027) ovecs


ovecs
senior tag

Hepi börszdéj / némdéj uram :R
srácok vigyázzatok [link] :Y

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#8028) SipiBcs válasza ovecs (#8027) üzenetére


SipiBcs
őstag

Köszönöm! :B

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8029) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Döglött e a topic?? :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8030) PyroS válasza SipiBcs (#8029) üzenetére


PyroS
senior tag

Őszintém megmondva Paul képe után nem mertem beírni a topicba :DDD :)) .Azzal a képpel megölte a topicot. :D

(#8031) SipiBcs válasza PyroS (#8030) üzenetére


SipiBcs
őstag

....és még ha tudnád, hogy ezzel pasizik a lávboxon.... :DDD :DDD ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8032) Balinov válasza SipiBcs (#8031) üzenetére


Balinov
félisten

:C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8033) Paul119 válasza PyroS (#8030) üzenetére


Paul119
addikt

Topic gyilkos lettem?:( :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8034) PyroS válasza Paul119 (#8033) üzenetére


PyroS
senior tag

Teljesen kinyírtad a topicot :DDD .

Kellemes húsvéti ünnepeket.

(#8035) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Ismét frissítve lett a TS3. Ne kérdezzétek miért. Csináltam ismét új szobát. Az érdekesség kedvéért Ph - Nyev lett a szoba neve. A kötőjel előtt és után van egy szóköz. A régi Nyeves ts jelszó maradt! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8036) Paul119 válasza PyroS (#8034) üzenetére


Paul119
addikt

Lelki terrorizmus ;] :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8037) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Egy másik topicban akadtam rá! :D

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8038) Paul119


Paul119
addikt

[link]
azanyád :Y :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8039) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Nem tudom mi van a TS3 szerverrel, de kezd hasonlítani egy komédiához!

Most éppen betűrendbe szedték a szobákat... :DDD

A csatlakozás fül alá a következőt kell beírni:
"P --------------------------------------/Ph - Nyev"

Így automatikusan a szobában landoltok! ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8040) PyroS


PyroS
senior tag

Érdekes egy videó : MW2 Myth Madness: 20 of 21

A többi része is nagyon jó :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#8041) SipiBcs válasza PyroS (#8040) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ez nagyon durva, de ha működik majd kihasználom! :DDD

Kérdés: ez nem konzolon készült? Mintha valamelyik részben láttam volna rá utalást.

4. rész végén..... a csirkék tényleg túlélik az atomot! :R Chicken of Chernobyl! :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8042) PyroS válasza SipiBcs (#8041) üzenetére


PyroS
senior tag

Igen konzolon készült de szerintem ugyanúgy működik Pc-én is.

(#8043) Paul119 válasza SipiBcs (#8041) üzenetére


Paul119
addikt

nem csak a csirkék ma a herrier is vigan repkedett a robbanás után :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8044) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hellloooooooo Skaccantók!
Mizu felétek?
Régen dumiztunk..

LETÖRÖM A TÜKRÖTÜTÖK :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8045) PyroS válasza Sirandrish (#8044) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva.

Jó régen jártál erre felé :DDD .Nálunk minden rendben bár cod4-et már nem sokat nyomunk.Inkább a MW2-vel szoktuk játszani.

(#8046) Sirandrish válasza PyroS (#8045) üzenetére


Sirandrish
legenda

Járok én mindig mindenfele csak maximum titokban :D
MW2? nem ratyi a multija? vagy már helyrerázódott? ugy olvastam hogy a szerverek miatt nem a legtutibb a buli

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8047) Balinov


Balinov
félisten

sracok, autos szakik, egy Punto II-n mekkora muveszet kicserelni a jobb tukrot? Valam fajbarom lerugta a 7vegen a jobb tukromet..Ki tudom egyedul cserelni egy atlagos szerszamkeszletttel?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#8048) SipiBcs válasza Balinov (#8047) üzenetére


SipiBcs
őstag

ITT hátha találsz megoldást! :)

Adrish: Hali, régen jártál erre! ;)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#8049) Sirandrish válasza SipiBcs (#8048) üzenetére


Sirandrish
legenda

Olvasgattam én néha csak nem írtam :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8050) athomi


athomi
veterán

na vazz, gáz van

Pár napja a win7 majdnem minden gépinditáskor hibahelyreállítással kezdett, majd a rendszer felállását követő 10-15 percben nem lehet a géppel semmit csinálni. Tegnap megpróbáltam újrahúzni a win-t, de a 30GB-os partíció formázása 1.5 órán át tartott, majd magát a win-t el sem kezdte telepíteni.

Azt hiszem vinyó lesz, örülök ha majd át tudok másikra menteni mindent.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.