Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4501) Balinov


Balinov
félisten

ez meg meg keszebb..erdemes vegighallgatni Fiuk!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4502) BandiHUN válasza Balinov (#4501) üzenetére


BandiHUN
veterán

"...nincs diplomád?Akkor mi a faszé hivogatsz b...meg?" :W :C súlyos... :DD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4503) athomi


athomi
veterán

Úgy néz ki ez a pangás egyelőre marad a klán körül. Ma beszéltem Sipivel, megbeszéltünk egy wart megfelelő létszám esetén, de sajna nem jött össze.
Úgy néz ki szeptemberig biztosan ez várható. Jelenleg ovecs van oda, hamarosan Pyros megy el, majd én.
Sztem szeptember közepére lesz itt élet. :)

(#4504) gyerpi válasza athomi (#4503) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én voltam, igaz TS-en nem voltam, de kb. 1/2 8-tól puboltam valami cseh szerveren mivel a NYEV üres volt, de utána átmentem a NYEV-re SIPI-veô és utána te
nekem már este 10 óra után elég későn van a WAR-hoz mert másnap reggel meló :W
ma is leszek és ha gondoljátok warozhatunk is

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4505) PyroS


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Ma este leszek én is.Benne vagyok én is egy jó kis lövödözésben :C :DDD .

(#4506) SipiBcs válasza PyroS (#4505) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jó reggelt!

Kerülgetjük mindannyian egymást rendesen! :D Én meg ma nem leszek! Meló ezerrel. Teljesen véletlen elvállaltam 1 vízparty, Szarvas melletti ma esti retró buli lebonyolítását! ;]
Ráadásul a rádió égisze alatt! :Y

Tessék sajnálni! :O Sok sör, sok bikinis leányzó, vízpart, retró zene.... hajjjderosszlesznekem! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4507) gyerpi válasza SipiBcs (#4506) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sajnálunk is :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4508) Balinov válasza SipiBcs (#4506) üzenetére


Balinov
félisten

a Szarvas melletti Holt-Korosnel? Ott az arboretum bejaratanal, amerrefele a komphoz is kell menni? Apam, egyszer voltam ott par eve punkosdkor, atomallat hely! Kicsit irigyellek!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4509) SipiBcs válasza Balinov (#4508) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azaz!! :DDD

A tervek szerint valamikor koradélután átmegyünk.... 1 kis pancsi, lazulás.... este meg banzáj! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4510) Balinov válasza SipiBcs (#4509) üzenetére


Balinov
félisten

Huu, az nagyon ott van a szeren! Benne van az a hely az Ahova megegyszer el akarok menni listaban. 2002-ben vagy 2003-ban voltunk ott Punkosdkor, dog meleg, 25fokos viz, bogracsban frisen leKP-zott birkabol birkapori, raklap borsodik meg karton Tokaji Szamorodnik...

itt voltunk ebben a vegebe a holtag patkojanak

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4511) booz


booz
senior tag

hello bello ma 1000-el benne vagyok a war-ban már 1 hete hogy nem jáccottam tegnap este furcsa is volt 1 kicsit az a sok fps :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4512) SipiBcs válasza Balinov (#4510) üzenetére


SipiBcs
őstag

Erre a részre mi pecázni jártunk éveken át. Nyaralója volt egy ismerősnek!

Mi most a belvárostól 5 perc gyalogútra leszünk a 44-es főút hídjától 100 méterre. Ott van a strand, ott partyzunk! :K

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4513) Balinov válasza SipiBcs (#4512) üzenetére


Balinov
félisten

van strand is?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4514) PyroS válasza SipiBcs (#4506) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Sipi,hogy lásd kivel is van dolgod átvállalom helyetted az esti melódat :DDD .Feláldozom magam és bevállalom a bulit,csajokat,sört stb.Te pedig nyugodtan warozhatsz :DDD :D .

(#4515) SipiBcs válasza Balinov (#4513) üzenetére


SipiBcs
őstag

Van, ha jól emléxem 100-120 méternyi partszakasz csak a strandé! Plázs, büfé, kocsma, monokinis lányok.... ami kell! :)

Pyros: Rendben átpasszolom........ bár, mint hű fegyverhordozód jelen szeretnék lenni én is... hátha csurran-cseppen valami! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4516) Balinov válasza SipiBcs (#4515) üzenetére


Balinov
félisten

bakker, akkor ez azota epult...ha lett volna, tuti elslattyogtunk volna rendet bontani.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4517) PyroS válasza SipiBcs (#4515) üzenetére


PyroS
senior tag

Oké :DDD .Amúgy szar melód lehet ilyen bulikba :DD :D .

(#4518) ovecs


ovecs
senior tag

Megjöttem, sajnos nincs májam és kicsit remegnek a kezeim, merrt 5 napja csak piáltam, pecáztam, fürödtem, de főleg az első :DD
8 tól kis lődözésre szomjazok :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4519) SipiBcs válasza ovecs (#4518) üzenetére


SipiBcs
őstag

Üdv a gép mellett! Remegő újjaiddal gyorsabban nyomod majd a klavit, meg a balgombot az egéren! :DDD

Én ma nem leszek, teljesen véletlen az egyik legjobb barátom ma nyitja a kocsmáját!

A tegnapi partyról meg csak olyanokat tudnék írni, ami max priwátba férne bele! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4520) Balinov válasza SipiBcs (#4519) üzenetére


Balinov
félisten

varom a pm-et ;) :P

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4521) PyroS válasza ovecs (#4518) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó estét mindenkinek.

Hello Ovecs.Üdv itthon.Azt hiszem átveszem tőled a staféta botot :D .
Holnap reggel lelépek 10 napra nyaralni :DDD .Szóval mindenkinek fragben gazdag napokat kívánok.Ha minden jól megy akkor aug.31-én jövök vissza Cod4-re kiéhezve :DD .Ha találok wifis netet akkor jelenkezem.

Sipi:nekem is jöhet a privi minden féle zaftos történettel :D .

Na sziasztok!

(#4522) BandiHUN válasza PyroS (#4521) üzenetére


BandiHUN
veterán

kellemes nyaralást! ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4523) BandiHUN


BandiHUN
veterán

az FPS-Centralon találtam olyan lehetőséget szerverre,aminél lehet a weboldalon váltani bármikor a cod-ok között,nem tudom,mennyire aktuális még a cod2-es szerver gondolata... :F mondjuk kacérkodok a gondolattal,hogyha erre nem lesz igényhogy ha mást nem,bérelek egy kisebb szervert a nyevhez custom map+mod szerónak,lehet belevágok,hogy innen,és akkor lenne a cod2-re is lehetőség,de mivel tudom,nem érint mindenkit meg sem a custom,sem a zombi,sem a cod2,azért gondoltam sajátra,természetesen attól a klán nevére... :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4524) Balinov


Balinov
félisten

Cod2 buliba benne lennek,akar anyagilag is, ha arrol van szo

Pyros: jo nyaralast, jot ne halljak rolad!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4525) athomi válasza BandiHUN (#4523) üzenetére


athomi
veterán

Sztem Cod2-re sincs igény, ennek ellenére az egyik szerónk továbbra is felesleges.

(#4526) BandiHUN válasza athomi (#4525) üzenetére


BandiHUN
veterán

szerintem nem rossz a pub sem,hogy van...én szoktam feljárni oda is,hamar összegyűlik a nép... :K nomeg cod2-zni te is szoktál,ma pl.én is azt toltam,Bali is szokott...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4527) gyerpi válasza SipiBcs (#4519) üzenetére


gyerpi
aktív tag

várom én is a privit :DD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4528) gyerpi válasza BandiHUN (#4523) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ahogy már többször is írtam szerintem a 2 cod4-es szerver fölösleges, de a 20-as PUB szervert meghagynám és az lehetne a cod4-es war szerver is - kevés alkalommal van tele az csak akkor ha mi felmegyünk játszani és mivel az xfire-n látszik jönnek az emberek utánunk, de egy cod2-es szerverben benne volnék

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4529) Balinov válasza gyerpi (#4528) üzenetére


Balinov
félisten

ugyeugye. egy kerdes, lehet volt mar. a 2 cod4 szerobol a kevesbe kihasznaltat miert nem mondjatok le es egy cod2/4 kapcsolhatosaggal birora valtjatok at?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4530) gyerpi válasza Balinov (#4529) üzenetére


gyerpi
aktív tag

most telik le szeptember elsején a 12-es azt már kéne várni és lemondani
a 20-as szeptember 9-én azt meg kéne hosszabbítani, de ez Ovecs reszortja

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4531) gyerpi


gyerpi
aktív tag

1 kis éredekesség

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4532) gyerpi


gyerpi
aktív tag

egy kis szórakozás következik :U :DDD

- Mi a kőműves szex?
- Mész a picsába.
:DDD :DDD :DDD

Két női comb beszélget. Azt mondja az egyik:
- De rég találkoztunk!
Mire a másik:
- Mert mindig közbejön valami.

ez is jó

Fiatal pár ül a parkban egy padon.
- Megmelegíthetem a kezem a lábad között? - kérdezi a fiú.
A lány bólint, majd néhány perc múlva megkérdi:
- A füled nem fázik?

ez meg egyenesen bomba

Egy srác hazakíséri kedvesét. A kapualjban hanyag mozdulatokkal a falnak támaszkodik és eképp szól a lányhoz:
- Drágám, nem lenne kedved itt a sötét kapualjban egy kis szopáshoz?
- De ugyan, hogy gondolod? Még valaki meglát minket - válaszolja megszeppenve a szemérmes lány.
A srác folytatja az unszolást:
- De hát tudod, menyire szeretem. Kérlek! Naaaa!
A lány csak nem enged. A srác már mindent megígér, csak elégítse ki a lány a vágyait, de kedvese így sem hajlandó. Kb. 15 perc múlva megjelenik hálóingben a lány húga az ajtóban. Látszik rajta a kimerültség és idegesség. Ingerülten így szól:
- Az apám üzeni, hogy ha a nőverem nem hajlandó, akkor megteszem én vagy kijön ő és kiveri neked, csak vedd már végre le a kezed a rohadt kaputelefonról!

:C

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4533) BandiHUN válasza gyerpi (#4528) üzenetére


BandiHUN
veterán

egyébként még majd meg akarom kérdezni,hogy mennyi esélyt látnak abban az FPS-Centralosok,hogy hogyha kijön a cod5,az is bekerülne-e a repertoárba...akkor lenne az igazi :D én mondom azért gondoltam,hogy intézek egy másikat,mert többünk felvetette,hogy nem kell 2 szerver,nekem viszont továbbra is piszkálják a fantáziám a custom mapok,sd-től eltérő módok és a modok is,igy viszont nem lenne az,hogy már megint barmolás van,stbstb,hanem akkor azt fizetem én,és aki akar,jön ott pubolni,cod2-zni,akármi.viszont akit nem érint,annak nem hoz feleslegesen többletköltséget,vagy esetleg pl.olyanon gondolkodik,hogy szivesebben fizetne egy német warszeróért,vagy akármi....csak gondoltam megemlitem a lehetőségeket,ezt a szolgáltatót tegnap találtam,és tudom,hogy lassacskán lejárnak a szerók,és téma is volt a változtatás,csak el lett napolva a dolog.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4534) BandiHUN válasza gyerpi (#4532) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C :R
-mi a hasonlóság a láncfűrész és a tanga között?
-egy rossz mozdulat,és két ujjad ment a picsába.... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4535) SipiBcs válasza BandiHUN (#4533) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem német szeró eszembe sem jutna! Én továbbra is a kettő mellett voksolnék.... a PUB és WAR servert támogatnám külön-külön, hisz szeretik a PUB szerverünket, ha felmegyünk 10 percen belül tele lesz. Nagyon kevés megbízható (csítermentes, nem anyázós) SD server van.... sajnos! :(((
Amennyiben egy maradna és szeptembertől nagyobb elánnal warozunk, akkor kialakulhatna rendszeresen, hogy tele a szerver... mindenki élvezi a játékot... erre bedobjuk az admin dumát.... bocs... kidobunk mindenkit, mert a NYEV warozik! Hát.... nem sűrűn látogatnám a 2-3. alkalom után, ha "kívülálló" lennék! :(

De természetesen meghajlok a többség akarata előtt amennyiben más döntés születne! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4536) booz


booz
senior tag

a huszas szero az marad ha kell egyedül csengetem mert sipinek igaza van kevés csitmentes sd szero létezik a miénk pedig az :R

(#4537) BandiHUN válasza booz (#4536) üzenetére


BandiHUN
veterán

no igen,ebben is van valami :D én is csak érdeklődöm,mert egyébként igyis-úgyis fogok egy szerót bérelni customolni,cod2-zni,csak azt akarom elkerülni,hogy ebből morgás legyen...de éppen ezért nem akarok senkire sem költséget terhelni.terv:cod2,extreme mod,k3 mod,custom mapok,zombie coop mod igény szerint.szeretnék saját magam is mapokat legalább moddolni,mondjuk nem úgy feltétlen,mint Pitbullos,inkább "hasznosabban" :D nem bántás feléje...burkolt észrevétel.gondolok pl.olyanra,hogy a backlot2-höz hasonlóan bejárhatóvá tenni a mapokon minden épületet,ilyesmi.meg persze véres-hullás-horrorisztikus a zombihoz.a coopot ott is pl.lehet akár egyedül is játszani,már 2 emberrel is szórakoztató,van kihivás,ki birja tovább,és rangrendszer...kipróbáltam pl.milyen durva 400zombi ellen indulni egyedül :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4538) Balinov válasza BandiHUN (#4537) üzenetére


Balinov
félisten

tenyleg, ha mar modokrol beszelunk es COD2-rol. Nem letezik olyan COD2/4 mod, mint a Medal of Honorban a Freeze-Tag-Mod? Kicsit szvsz annak is olyan SD-s feelingje van, de az is legalabb olyan szorakoztato. Erre gondolok konkretan

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4539) athomi válasza Balinov (#4538) üzenetére


athomi
veterán

Cod4-hez van Freeze-Tag, Cod2-höz nem valószínű.

(#4540) Balinov válasza athomi (#4539) üzenetére


Balinov
félisten

biztos voltam benne, hogy te kepbe vagy. Talan egy-masfel honap es lesz desktop is ,net is,meg ido is a csapatra.remelem..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4541) PyroS


PyroS
senior tag

Jó estét mindenkinek.

Lopott wifiről jelentkezem a Balaton partjáról.Jó az idő és hideg a sör,ja és csinosak a lányok :DDD .

(#4542) BandiHUN válasza PyroS (#4541) üzenetére


BandiHUN
veterán

váljanak egészségedre :DD irigyellek.... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4543) gyerpi válasza PyroS (#4541) üzenetére


gyerpi
aktív tag

vigyázz a 2 ujjadra - tudod tanga bugyi :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4544) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Maradhat a 2szeró csak olyan szolgáltat´tol kéne a 12-est bérelni ahol át lehet rakni cod2-re és ott mehet a custom map is Lorenzo kedvére kísérletezhet a módok közt is
ha kell akkor pedig lehet war szervernek használni is

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4545) SipiBcs válasza gyerpi (#4544) üzenetére


SipiBcs
őstag

Booz és Lorenzo ne figyeljenek ide! :DD

Megvan a tutti urak! A srácok bérelnek 1-1 server-t, mi meg lógatjuk a lábunkat! (mást akartam írni, de gondolom járnak ide kiskorúak is nem csak ilyen vénségek, mint mi)

Viccen kívül... találjátok ki a tuttit, én megyek utánatok!

Más: Éjjel fogtam egy 3,5 kg-os nyurgát..... húúúú... vagy 10 percig küzdöttem vele.... :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4546) booz válasza SipiBcs (#4545) üzenetére


booz
senior tag

mire jött bojlira szép garat gölbüljön :R

(#4547) Balinov válasza SipiBcs (#4545) üzenetére


Balinov
félisten

Drakulalok. Hogy szoktal horgaszni? Fenekezve, uszozva? netan gereblyezve?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4548) booz válasza Balinov (#4547) üzenetére


booz
senior tag

te rabsic a gereblyézést nemszeretném még 1 szer hallani ;]

(#4549) booz


booz
senior tag

(#4550) Balinov válasza booz (#4548) üzenetére


Balinov
félisten

akkor kapalva fogta a nyurgat? na, igy jobb?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.