Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) SipiBcs válasza kavicssli (#3850) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ez a minimum.... bár ha 1 =NYEV= óriásbannerral kezdődne pörögve-forogva, amennyiben valaki rádklikel, azthiszem hatásosabb lenne! :C

Sok sikert a BizZArd klánnak! :K

Estig MotoCrosson dolgozom.... aztán jövök elmondom, hogy a tegnapi lábtörés után kellett e ma gipszágy....

19.00 után mindenféleképpen vérfürdőt szeretnék látni a monitoromon! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3852) Sirandrish válasza SipiBcs (#3851) üzenetére


Sirandrish
legenda

csak nehogy a mi vérünkből legyem az a fűrdő:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3853) SipiBcs válasza Sirandrish (#3852) üzenetére


SipiBcs
őstag

Engem az se zavar! Csak JÁTSZUNK! Szabályosan, CFG mahináció nélkül a fair play szellemében! A többi nem érdekel... :K

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3854) kavicssli válasza SipiBcs (#3853) üzenetére


kavicssli
addikt

Teljesen 1etértek! :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3855) PyroS válasza Boci_83 (#3849) üzenetére


PyroS
senior tag

Nem igazán,idén nem voltak olyan sokan és az idő is elég rossz volt.De én úgy is órabérben vagyok :DDD .

Este leszek,ha beférek waroznék én is.

(#3856) Sirandrish válasza SipiBcs (#3853) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha ugy kapunk ki az engem sem zavar:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3857) Balinov


Balinov
félisten

Sracok,van egy ilyen gondom,mint amit a cod4 topikba is leirtam.Valakinek 5lete?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3858) athomi válasza Balinov (#3857) üzenetére


athomi
veterán

Nem igazán sikerült rájönnöm, hogy mi az amit szeretnél csinálni. :F

(#3859) Balinov válasza athomi (#3858) üzenetére


Balinov
félisten

nos,ures a kivalaszthato jatekok listaja a punkbuster setupjaban.tehat nem tudom kivalasztani se a cod2-t,se a 4-et,mert az a lista,ahol normal esetben fel vannak sorolva a pb altal tamogatott jatekok,csont ures. Hiaba mutatom meg a cod2 mappajanak eleresi utjat,nem jo neki,hibauznetet dob,hogy choose a game to add..
igy nez ki

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3860) athomi válasza Balinov (#3859) üzenetére


athomi
veterán

és ezt miért akarod megcsinálni?

(#3861) Balinov válasza athomi (#3860) üzenetére


Balinov
félisten

miert? hat hogy be legyen allitva rendesen a punkbuster es ne baszkodjon ki sehonnet sem,mert nem friss a pb

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3862) kavicssli válasza Balinov (#3861) üzenetére


kavicssli
addikt

Ott hibáztál hogy a COD.hu ról szedted le a PB-t :K innen kell frissíteni nekem ez volt a baja és így megjavult!

Remélem tudtam segiteni! Nekem is Vista van fent!

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3863) Balinov válasza kavicssli (#3862) üzenetére


Balinov
félisten

Es igen,valoban itt szabtam el...most mar jo,koszonom a tippet kavicssli :R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3864) kavicssli válasza Balinov (#3863) üzenetére


kavicssli
addikt

Én is ugyanígy szoptam vele mikor megpróbáltam leszedni az eredeti honlapról! :D
Nagyon szívesen! ;)

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3865) gyerpi válasza Sirandrish (#3836) üzenetére


gyerpi
aktív tag

szeretnék válaszolni erre és gondolom nem lesz ellenvetés senkitől tőlünk
én mindenképp veszek origit legkésőbb nyár végén tehát augusztus utolsó hetére lesz egy origim és néha ha kellek persze elmegyek egy CB warra is persze ha kellek :U .
nem akarok kiválni a bandából sőt esténként nagyon jókat szórakozom a warokon egymás ellen is stb.. de mondjuk hetente 1-2 cb war beleférne
NYEV :ha valakinek nem tetszik most szóljon és akkor inkább nem CB-zek maradok ahogy ez előtt
ja és mikortól akartok regelni?

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3866) PyroS válasza gyerpi (#3865) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Szerintem senkinek sem lesz kifogása ha elmész CB-ni.Nálunk most úgy is uborka szezon van :DDD ,nem is tudom mikor waroztunk utoljára NYEVes-ként .Ősszel gondolom visszaáll minden a régi kerékvágásba,akkor több ideje lesz mindenkinek játszani.

Feltudnád rakni a Pam szeróra a PROMOD-ot?Jó lenne egy kicsit gyakorolni rajta.Innen tudod leszedni:[link]

[ Szerkesztve ]

(#3867) gyerpi válasza PyroS (#3866) üzenetére


gyerpi
aktív tag

azt hiszem fenn van csak át kell állítani, de megnézem és ha nincs felrakom
amúgy szerintem amelyiken tegnap játszottunk az nem csak tisztán pro mod volt ha nem csipafix is volt
ja jól gondoltam fenn van de csak a beta verzio ez pedig a final verzio majd otthonról felrakom

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3868) PyroS válasza gyerpi (#3867) üzenetére


PyroS
senior tag

A csipa fix az benne van alapból a Promodban meg a nogunsway is.Köszi :R .

[ Szerkesztve ]

(#3869) Sirandrish válasza gyerpi (#3865) üzenetére


Sirandrish
legenda

alapba ugy van tervebe hogy a NYEV-ből nem kell kiválnia senkinek..csak pont ezt mondtam..ha mittomén otvagyunk 4en és esetlegesen mind a 4en origival toljuk akkor mindegy lenne ha CB-s wart nyomatnánk...
Sőt..ha vagyunk vagy 8an és az egymás elleni warokat megunjuk amit egyébként énis nagyon komázok:D akkor is lehet 2 wart keresni..1 4v4 PCW meg 1 4v4 CB...mivel 8v8at elég nehéz találni:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3870) gyerpi válasza PyroS (#3868) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát ez már nem annyira tetszik túl mű az eredetihez képest mondjuk nem ment rosszul és az fps tényleg legalább is nekem megnövekedett nem is kicsivel
lehet csak meg kell szokni és az eredeti lesz furcsa

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3871) athomi válasza gyerpi (#3865) üzenetére


athomi
veterán

nekem semmi ellenvetésem sincs

(#3872) Balinov


Balinov
félisten

Ha sikerul,akkor varok oszig az origivel en is,mert itt meg kisse borsos aron merik az origi COD4-et. 45-50€ alatt szinte sehol sem lattam, ami igazsagtalansag.

Nyamvadt X12x0 a notiba meg nagyon kehes 640x480-ba sem az igazi,inkabb hagytam. a COD2 meg DX7 modban meg ugy ahogy jatszhato,de ott sem birja a nativ 1440*900-at a vga.. :W :W :W

Maeste,ha odajutok a gep ele jon a COD1 ill. az United Offensive...A MOHAA nagyon szalad,de valahogy nem jon ugy be a freeze tag mod...

Off: szombaton visszavittuk a bontatlan mikrofont,meg az usb hibrid tv sticket a PcWorldbe.Szo nelkul le lehetett vasarolni, epp csak nem szolt ram az ugyfelszolgalatos ir faszi, hogy ne hanyjam mar balettozva a rizsat, nyugodtan menjek be,valogassak. Lett egy fenykepezotarto,egy szinesen vilagito 800DPI-s Belkin optikai meg egy fasza Sennheiser fules...kurva jo, HD 415.azt a 2 cuccra 1.97-et kellett radobni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3873) Sirandrish válasza athomi (#3871) üzenetére


Sirandrish
legenda

neked továbbra is problémád van velem?
Me én azóta se tudok rájönnji mit vétettem és a többiek se tudták megmondani :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3874) athomi válasza Balinov (#3872) üzenetére


athomi
veterán

Freeze Tag-ot szerettem. :)

Sirandrish: Nincs problémám veled.

[ Szerkesztve ]

(#3875) Balinov válasza athomi (#3874) üzenetére


Balinov
félisten

nem rossz,nem aztmondom,de szoknom kell. Mondjuk MOHAA multival eletemben 3x jatszottam. 1x kb masfel eve,1x 1 hete 5percet,meg szombat ejjel,miutan lenyeltuk Gyiku haverjaval azt a 1L-es 5 csillagos metaxat,amit Pragabol hoztam az egeszsegunkre. Ahoz kepest eleg jol ment, nem voltam utolso!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3876) athomi


athomi
veterán

Szoktatok játszani a pub szerón még vagy már csak warban utaztok?

(#3877) PyroS válasza athomi (#3876) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Én mennék Puboln i ha lenne valaki a szerón.Tegnap este is először ketten voltunk Boozzal Nyevesek,aztán később jött Gyerpi is.Te pedig Cod2-tél ha jól láttam.Szerintem ez a helyzet nem fog majd csak ősszel változni.Augusztusban én is szabin leszek két hétig abból egy hét Balcsi :DDD.Szóval egyenlőre csak kevesen vagyunk 2-3 emberrel meg elég gyér pubolni.

(#3878) gyerpi válasza PyroS (#3877) üzenetére


gyerpi
aktív tag

tegnap nagyon nem ment :O :W :W :W biztos füles is tesz mert a másik szervízben van vagyis a haver javítja ( sikerült tönkre vágni - véletlenül mikor raktam volna fel nem vettem észre, hogy a drót a szék lába alatt van rántottam egyet rajta és az összes drót kiszakadt a fülesből :DDD - de állítólag meglehet csinálni) ennek a mostaninak ami a régi volt a bal hangszórója kipurcant és nem hallok semmit vele vagy alig
én is megyek csütörtöktől a Tiszára - Tiszafüredre rándulni :DDD úgy hogy nem leszek min. vasárnapig, de lehet csak jövő hét csütörtökön leszek majd elválik
NYEV: meg kéne beszélni akkor mi lesz a 12-es szeróval mert szeptember 1-én lejár - vagy meg kéne szüntetni vagy az Obinettől bérelni, hogy lehessen rajta cod2-őt is játszani

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3879) PyroS válasza gyerpi (#3878) üzenetére


PyroS
senior tag

Nagyon sokat számít a füles szerintem.Bőven elég lenne egy szeró is nekünk bár ez csak az én véleményem.

(#3880) gyerpi


gyerpi
aktív tag

egy kis főzőcske de okosan :DDD
Bali:

Knédli:
hozzávalók :
1/2 kg félgrízes liszt, 1/2 sima liszt, 1db élesztő, 1/2 liter tej, 1 tojás, 1 evő kanál olaj, csipetnyi só

langyos ( mert ha felforr nem kel meg a tészta) 1/2 l tejben a széjjel keverjük az élesztőt, hogy ne legyen görcsös, utánna ráöntjük a 1/2 kg félgrízes és a 1/2 kg sima lisztre, beletesszük az 1 db tojást ( a héját nem :DD ), addig kell átdolgozni - dagasztani amíg a tészta nem fog ragadni a kezedre ( esetleg lisztet is kell hozzá adni, hogy ne ragadjon a tészta a kezedre )
utána hagyni kell kelni a tésztát ( melegen tartva letakarva pl. kispárnával) kb. 40 perc - 1 óra,
utána megformázzuk (kis hosszúkás cipó formákat csinálunk - úgy hogy majd elférjen mikor főzzük)
gőzön 15 percig főzzük ( 1 fazék benne víz tetejére tiszta törlő rongyot kötünk erre tesszük a nyers tésztát és letakarjuk másik edénnyel )
ez nem tudom hány adag, de gondolom 1 kg lisztből jó pár adag knédli kijön úgy hogy a liszt mennyiségén lehet változtatni - a tejet, tojást, élesztőt, étolajat úgy bele kell rakni ahogy írva van
jó étvágyat
ha valamit nem értetek írjatok ha tudom elmondom :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3881) athomi válasza PyroS (#3879) üzenetére


athomi
veterán

Felesleges két szerver, bár én ezt már elmondtam sokszor.

(#3882) kerlac válasza gyerpi (#3880) üzenetére


kerlac
őstag

Ohahhó, hát erre vártam, köszönöm szípen kiccsaládom neviben is!!!! :R

Gőzöléshez van spec kndéli-gőzölő rácsom! (lábasba víz, rá a magasított rács, oszt had menjen!).

és ebből lehet lefagyasztani felgőzölés előtt? vagy a fagyasztott knédlihez kell vmi spec cucc is?

(#3883) gyerpi válasza kerlac (#3882) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem kell de sztem gőzölés után fagyasszátok le

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3884) gyerpi


gyerpi
aktív tag

ezt nem bírom ki hogy be ne írjam :DD

Két sperma beszélget:
- Te, látsz itt valahol méhet?
- Nem.
- Akkor ez szopás!

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3885) Balinov válasza athomi (#3876) üzenetére


Balinov
félisten

multkor veletlen Tutu baratom asztali gepen feltudtam jutni a pubra, hat nem tok ures volt!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3886) Boci_83 válasza gyerpi (#3884) üzenetére


Boci_83
őstag

:)) :DD :C ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! :W

**********

(#3887) Balinov válasza gyerpi (#3880) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R respekt a nejednek amiert lediktalta, neked meg amiert beirtad :R

1 kerdes, ami az idok messzi homaraba veszett. Felgrizes liszt, ammia? Hobbiszakacskent en csak finomliszttel ill ennek utcai,durvabb :) valtozataval a retesliszttel talalkoztam. :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3888) gyerpi válasza Balinov (#3887) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát nálunk 3 fajta van
finom liszt, félgrízes, grízes - rétes liszt
de ha nálatok csak finom és rétes liszt van akkor használjatok rétes lisztet
igen most mondták a csajok melóban hogy az rétes liszt :))

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3889) Balinov válasza gyerpi (#3888) üzenetére


Balinov
félisten

:R itt is van csomo fele,soot,meg olyan is, amibe bele van gyarilag keverve az eleszto, csak rohadtul nem igazodok ki az itteni konyhai alapanyagokon meg...az biztos, penteken go 2 hentes, 1kg marhalabszar,porkoltnek. Noklival, fokhagmas,telfolos uborkasalataval.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3890) SipiBcs válasza Balinov (#3889) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hát... nem tom.... Egészen jól eligazodok a konyhában vagy a bogrács mellett...

Próbáltam már én is knédlit csinálni! De ha fejre állok sem lesz olyan finom, mint a sípálya mellett a Tátrában 1 hideg sörrel leöblítve!! :))

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3891) Balinov válasza SipiBcs (#3890) üzenetére


Balinov
félisten

2 tenyezot latok, ami miatt megismetelhetetlen. Nem is, 3-at. 1: Tatra,2: sorrel kiserve, 3: valszeg aki csinalta nem eloszor csinalta....bazz,de megeheztem.. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3892) gyerpi válasza Balinov (#3891) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Tátrai tea az meg van ?
52 % -os pálinka ;] :DDD
Tatranský čaj

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3893) Balinov válasza gyerpi (#3892) üzenetére


Balinov
félisten

mibol fozik? remelem nem fenyobol,mint a Bechert...valahogy nem jonnek be az ilyen keseru piak. Az unikummal ellentetben meg sahterreszegen* sem birom meginni

* Pedig akkor mar minden mindegy alapon minden lecsuszik. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3894) SipiBcs válasza Balinov (#3893) üzenetére


SipiBcs
őstag

Még jó, hogy nem szakmai fórum!! :C

Tizen évig jártam a szlovák pályákra, meg Lengyel országba, de hihetetlen a mai napig, hogy esténként iszonyatosan bepiáltunk, utána 4-5 óra alvással.... reggeli után tiszta fejjel indultunk a pályára síelni! :Y

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3895) gyerpi válasza Balinov (#3893) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát valami növényi kivonat eszencia, de az az érdekes, hogy Párkány mellet ( Štúrovo ) csinálják - vagy is csinálták az első eredeti Tátrai teát ( már azóta több pálinka gyár is csinálja )
jó ez sörrel leöblítve 5 feles + 2 sör és BSOD :DDD
akkor a Borovička sem jön be - mondjuk ezt én sem szeretem olyan mint ha boróka fát rágnék
de mondjuk van most 1 új fajta pálinka Original Spiš- ezek gyümölcs pálinkák körte, barack stb. 40 %-osak, de nagyon finomak és nem is olyan drágák

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3896) kerlac válasza gyerpi (#3895) üzenetére


kerlac
őstag

bakke, Certovican a lenti házikóban, helyben érlelt "gyökér-fű-zöccség pálesz", hudeodavág. ja meg a Becher, mondjuk legutóbb 1 liter lecsúszott, mostanság ezért annyira nem kívánom :D

(#3897) Balinov válasza gyerpi (#3895) üzenetére


Balinov
félisten

Štúrovo? Az Esztergom szemkozti oldala...hol van meg onnet a Tatra. Voltunk ott husveti kirandulaskor asszonnyal, visszafele a Dunakanyarbol atmentunk a parkanyi hidon, oszt Komarno-nal meg vissza az orszagba.. A borovicska se jon be,valo igaz. De mi az a BSOD??

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3898) gyerpi válasza Balinov (#3897) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Black screen of death - BSOD
ja csak azért írtam én hogy hol van még Párkánytól a Tátra :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3899) Balinov válasza gyerpi (#3898) üzenetére


Balinov
félisten

eleg kozel.nezdcsak

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3900) gyerpi válasza Balinov (#3899) üzenetére


gyerpi
aktív tag

:C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.