Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4551) Sirandrish válasza booz (#4549) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért adod el?
nem gamelsz többet?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4552) booz válasza Balinov (#4550) üzenetére


booz
senior tag

jolvan nemkell besértödni :P

(#4553) booz válasza Sirandrish (#4551) üzenetére


booz
senior tag

kettö fölösleges :DDD

(#4554) SipiBcs válasza Balinov (#4547) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ez most fenekezve jött, fűzött kagylós-pálinkás kukoricára, enyhén lebegtetve. Úszóztam is tegnap, de bográcsban ikrapörköltet főztem, nem nagyon koncentráltam rá! :D

A rabsicokat ki nem állhatom.... rárohasztanám az összesre a műanyaglakatot! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4555) athomi válasza booz (#4553) üzenetére


athomi
veterán

Azt hittem jön egy 4870x2 :K

(#4556) booz válasza athomi (#4555) üzenetére


booz
senior tag

nemszeretem a pirosakat :(

(#4557) Sirandrish válasza booz (#4553) üzenetére


Sirandrish
legenda

tényleg..és várható hogy mostanság jössz gamelni?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4558) Sirandrish válasza booz (#4556) üzenetére


Sirandrish
legenda

az se érdekel ha a piros jobb?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4559) booz válasza Sirandrish (#4557) üzenetére


booz
senior tag

ma igen akár több warra is :R
ja csak nekem nem mükszik a ts :O

[ Szerkesztve ]

(#4560) Sirandrish válasza booz (#4559) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 darab milkós gép melett egy ilyen problémát simán orvosolnod kell..most még van időd ugyhogy hajrá:))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4561) booz válasza Sirandrish (#4560) üzenetére


booz
senior tag

van esetleg valami uj ip vagy passz a ts hez :F
mert folyamatosan error :(((

[ Szerkesztve ]

(#4562) gyerpi válasza booz (#4559) üzenetére


gyerpi
aktív tag

más az IP, de mi ne kérdezd :DDD esetleg otthonról meg tudom mondani

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4563) booz válasza gyerpi (#4562) üzenetére


booz
senior tag

akkor 1 privátot ha hazaértél kösz ipvel meg passal :R
meg 1 rekesz velkepopovicéböl származó serecskét :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4564) athomi


athomi
veterán

Ha este összejön annyi ember, hogy van lehetőségünk warra, akkor írjatok rám és ha ráérek megyek én is.
Csak a NyEV TS-t használom, mivel fix ip-vel és pass-val rendelkezik.
Amennyiben nincs meg a csapat a warhoz, megyek a Cod2-es csapatomhoz vagy beugrózom Cod4-ben ha hívnak.

[ Szerkesztve ]

(#4565) Sirandrish válasza booz (#4563) üzenetére


Sirandrish
legenda

ment pü...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4566) athomi


athomi
veterán

Tök jó dolognak tartom a második szervert, csak a kutya nem fogja használni, főleg ha nem látja az xfire. :))

(#4567) Sirandrish válasza athomi (#4564) üzenetére


Sirandrish
legenda

neked is megy pü...bár téged ugyse érdekel...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4568) Balinov válasza SipiBcs (#4554) üzenetére


Balinov
félisten

en is ruhellem oket, mint a szart. Foleg ami egyket egyesuleti kezelesu folyovizen tortenik ott gyor-moson-sopron megyeben abda kozeleben (raba,rabca,duna,mosoni duna,) Tavaly fogtak a vizirendorok Ovarnal par bandat, de amikor a HTSZ a legnagyobb rabsic, mindenki csak a vallat vonogatja.. 3km-es, halban gazdag Rabca szakaszt evente legalabb egyszer leveretnek villannyal a gec*ik..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4569) SipiBcs válasza Balinov (#4568) üzenetére


SipiBcs
őstag

Minden országrészből hasonlóak a visszajelzések! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4570) Balinov válasza SipiBcs (#4569) üzenetére


Balinov
félisten

tudom, van ahol kimondott nagyuzemben megy a lopas

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4571) Balinov


Balinov
félisten

:C :C :DD :DD :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4572) horgaszb válasza athomi (#4462) üzenetére


horgaszb
csendes tag

és akkor miért dobja ki?? vmit tuti csinált mert csak úgy nem dobja ki a pb... :S

-.-

(#4573) athomi válasza horgaszb (#4572) üzenetére


athomi
veterán

persze hogy csinált vmit, játszott! :)

(#4574) horgaszb válasza athomi (#4573) üzenetére


horgaszb
csendes tag

ha-ha
nekem ne mond ha kidobja a pb egy md5tool-al akkor "csak játszott". ezt nem eszem meg

-.-

(#4575) athomi válasza horgaszb (#4574) üzenetére


athomi
veterán

Fejs már ki mi az az MD5Tool és mi a corrupted file memory.

[ Szerkesztve ]

(#4576) horgaszb válasza athomi (#4575) üzenetére


horgaszb
csendes tag

fejtsd ki te, mert én nem értem. ha nem csítel akkor nem dobja ki ez miatt, nem?

-.-

(#4577) athomi válasza horgaszb (#4576) üzenetére


athomi
veterán

Azt sem tudod mi az, de azt mondod csít? :F Legalább néznél utána, hogy miről beszélsz és nem hahotázol nagyokat miközben sötétség lep el a témával kapcsolatban.
Ezzel be is fejeztem és a továbbiakban nem kívánok veled erről beszélni.

[ Szerkesztve ]

(#4578) horgaszb válasza athomi (#4577) üzenetére


horgaszb
csendes tag

köszi a felsötétítést, ilyen emberek kellenek ide
:C :C :C :C :C

-.-

(#4579) athomi


athomi
veterán

Azért nem vagyok aktív ma este, mert uncsim itt van nálunk a családjával. A gyerekei játszanak. Talán később leszek.

(#4580) BandiHUN válasza athomi (#4579) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem meg megősült a bátyám :C :C :C még mindig nem vagyok egyáltalán 100%-os :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4581) gyerpi


gyerpi
aktív tag

sziasztok !!!

egész hétvégén meló volt ! Esténként egy kis PUB, max 1 óra, de hamar abba hagytam mert hulla voltam szombaton is és vasárnap is, de ma már leszek és akár warozhatunk is
Booz: sry elfelejtettelek - kiment a fejemből hiogy priviben megadjam a TS IP-t meg a passt

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4582) Balinov válasza gyerpi (#4581) üzenetére


Balinov
félisten

szia Gyerpi,

nefeledd, a munka nemesse tesz...es jol lefaraszt...

Lorenzo, Hunor, tegnap jo volt egy kicsit egymasra lodozni rifle only mapon COD2-be. ..

Ha COD2-ben kikapcsolnam a napot, fuvet, fustot, az cfgzesnek,csalasnak minosul? PB hogy all hozza? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4583) gyerpi válasza horgaszb (#4574) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sok embert kidob ezzel a hibával md5tool, de lehet nem csalás ha nem csak ez

Ignoring MD5Tool queries:
A PB szerver a kliensen nem tudta lefuttatni az ellenőrzést, ez általában esszenciális fájlokat jelent. A szerveradminnak bele kellene nézni a pb konfigjába, ha kell módosítani azt.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4584) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Jó sokáig eltűntem, mert egyrészt videokarim sem volt, másrészt sok dolgom akadt, ráadásul most mindjárt egy véleményt kérnék tőletek.

Sikerült az MSI-nek 6 hét alatt megjavítani a 8800GT kártyámat, így ugrott az újra való csere, azonban a bolt, ahol vettem, hajlandó beszámítani 20k értékben egy új kariba, ha veszek náluk. ATI Sapphire Radeon 4850 SE 40k, illetve a 4870 SE 57k-ba kerül náluk per pillanat. Igazándiból nem volt még ATI-m, de egyszer azt is ki kellene próbálni és a 8800GT-ben nem nagyon bízok már és félek eladni sem fogom tudni használtan ennél drágábban, így mindenképpen lecserélném.

Szerintetek?

(#4585) gyerpi válasza kerlac (#4584) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Én nem tudom nálatok milyen törvény van :W , de nálunk ( mármint Szlovákiában ) olyan nincs, hogy 6 hét, 30 napon belül meg kell javítani - túlhaladja a 30 napot a szervizelés akkor a vásárló dönthet új kártya ugyanolyan vagy más fajta ugyan olyan áron vagy vissza a lóvé vagy drágább és a különbözetet kifizetem - de ez szerintem EU-s norma úgy hogy ez HU-ban is így kell, hogy legyen.
20 -ért felszámolja már ne haragudj, de nevetséges ő pedig 25 kilóért mint használtat

jobbak most a Radeonok mint a NV, és főleg nagyon árbarát
de mintha a 4850 - es topicban azt olvastam, hogy gyári hűtőkkel elég meleg a kicsike úgy, hogy mindjárt hűtőcserével kell hogy indulj ami + 5 kiló

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4586) Balinov válasza kerlac (#4584) üzenetére


Balinov
félisten

Szia Kerlac, nem sok a 40k a 4850-ert? Ha jol ertem, egy Deakot kellene rahajitanod... Esetleg alternativakent egy 3850/3870?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4587) gyerpi válasza Balinov (#4586) üzenetére


gyerpi
aktív tag

tény és való van olcsóbb is, de én sem szeretem az internetes vásárlást mert, ha valami baj van és gariztatni kell akkor jön a csomagolás futárszolgálat stb. így egy kiskernél drágább, de ha elromlik nincs vele gond beviszed az üzletbe és pont.

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4588) kerlac


kerlac
senior tag

Gondolod nem böngészem a jogszabályokat? Ptk szerint " megfelelő határidőben" kell kijavítania vagy kicserélni, garanciális feltételek között nem szerepel határidő, zsóval hivatkozhatok EU-s normákra, csak kb kitörölhetem vele a se***-et. Pont tesznek rá, én meg pereskedjek egy videokártya miatt? hiába van igazam, jogi út egy kalap kakit nem ér, pláne ekkora érték miatt. (nyugi van kis tapszatlatom, jogász vónék..). Ezért is vagyok taj ideg. közben 4870-esben gondolkodok, akkor már olyan kártya kéne amivel legalább 1 évig elennék még, csak azaz 57k kicsit sok, ami -20k-val is 37k még, ezzel most meg nem számoltam....

megtartani meg nem szeretném, mert ha egyszer elromlott, tartok tőle, megint elfog, így meghirdetni nem akarom, ha ők veszik át, akkor meg tudják mi a stajsz, vállalják a kockázatot.

(#4589) athomi válasza Balinov (#4586) üzenetére


athomi
veterán

A forint gyengült, a dollár erősödött. ;)

(#4590) athomi válasza kerlac (#4584) üzenetére


athomi
veterán

+20k-val azért nem jobb a HD4850-es.
Ez a javítás pedig nekem gyanús, sztem csak tünetápolást végeztek rajta. Mivel garanciális ügyéntézésed volt a termékkel, így most a garanciaidő előröl kezdődik, tehát mostantól kezdve ismét 2év gari lenne a kártyán.
Levásárlást a magyar jogrendszer nem ismer (üvegvisszaváltás más tészta), így később ha a köv. kártyád is tönkremegy, akkor még rosszul is jöhetsz ki a dologból.

[ Szerkesztve ]

(#4591) kerlac válasza athomi (#4590) üzenetére


kerlac
senior tag

ezért is gondolkodom a 4870-en inkább, bár az meg +37k. nézem még a 9800 GX2-t, amiből szintén az MSI (amit utálok ezek után) és az XFX (ezt nem is ismerem) gyártóé fizethető meg 70k körüli áron, a márkásabbak 100 körül vannak.

szó sincs levásárlásról, ők szépen megveszik tőlem a használt buherált 8800GT-met, én meg veszek új, garis, szűz 4870-et tőlük. csakis így. használt kártyát én nem veszek, de ezzel a sz** GT-vel sem akarok többet bajlódni.

(#4592) gyerpi válasza kerlac (#4588) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Hát OK ! én nem vagyok jogász csak mondom mi van a Duna innenső felén és tapasztalat egy pár kollégám már cserélt így le pár mobil már mint, hogy nem tudták 30 napon belül megjavítani és kaptak egy újat a kolléganőm pedig vissza kérte a pénzt ( az eredeti vételárat) és én is DVD lejátszót reklamáltam én kaptam egy újat a hibás helyett mert kicsúsztak a 30 napból.
tudnák negatív példát is felhozni, hogy keresnek kibúvót a kereskedők a garanciális javítás alól úgyhogy itt sem mindig fenékig tejföl a gariztatás, sőt inkább nyűg

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4593) athomi válasza Balinov (#4582) üzenetére


athomi
veterán

Nekem annyira nem tetszett, túl sok volt rajta a kemper. :((
Ami pedig ennél is rosszabb, hogy az .:MP:.-sek nem tesznek fel egyetlen szerverükre sem PAM-ot, így minden csupa füst, így nem lehet látna pont azokat, akik bújkálnak a sarkokban. Rendes OAM-os szerón kilőttem volna az összes mocskot a fészkéből. ;]

Napot ki lehet kapcsolni nyugodtan "/r_drawsun 0".
Füst alatt pályafüstöt értesz vagy pedig a shotgunnal eldobható füstre? A shotgunnal eldobható igen csak csalás lenne, de amúgy sem lehet kikapcsolni. A pályafüst meg csak a PAM nélküli vagy a régi PAM-os szervereken van (mint a tegnapi).
Fű meg nem sok pályán van a Cod2-ben, így kár ilyenen gondolkodnod. :P

[ Szerkesztve ]

(#4594) Balinov válasza gyerpi (#4585) üzenetére


Balinov
félisten

vagy bios maheraval/ rivatunerrel/atitoollal felulbiralni az orajel/venti teljesitmeny aranyokat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4595) Balinov válasza athomi (#4589) üzenetére


Balinov
félisten

ilyen is van! :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4596) Balinov válasza athomi (#4593) üzenetére


Balinov
félisten

naja, az latod igaz.

fuston a fustgranat,robbanas fustjet ertem. De ezekszerint az sem lenne etikus. A fu meg igeneis rohadtul zavar, konkretan Carentan-on, de van meg par palya, ahol ha fu van, leesik 15 ala a tetves fps-em.. :( :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4597) athomi válasza Balinov (#4596) üzenetére


athomi
veterán

Nem tudom mitől esik le ennyire az FPS-ed, sztem nem kellene. Persze füstben érthető, de az nagyon rikán van.

[ Szerkesztve ]

(#4598) Balinov válasza athomi (#4597) üzenetére


Balinov
félisten

X1250, rendszermemoriat hasznalos. ez a baki, semmi mas.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4599) athomi válasza Balinov (#4598) üzenetére


athomi
veterán

Cod2-es "pályafutásom" egy Ati radeon HIS 9250SE kártyával kezdtem.

# Powered by ATI Radeon 9250 VPU - 240MHz
# 128MB-64bit DDR memory - 166MHz
# Four parallel pixel pipelines
# One parallel vertex processing engines
# SMARTSHADER™ 1.0
# SMOOTHVISION™ 1.0

Sztem ez rosszabb, mint a tied. Füstben nálam is nagy gáz volt.

[ Szerkesztve ]

(#4600) gyerpi válasza Balinov (#4598) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én pedig ati 9600 -al elég xarul ment a cod2 sempron 2300 -assal

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.