Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3501) PyroS válasza kerlac (#3498) üzenetére


PyroS
senior tag

Az jó eredmény.A biosban mennyi fesz van adva a memóriáknak.Esetleg töltsd már ki az adataidnál a konfig részt.A táp az tökéletes,esetleg a videokari hőfokát nem szoktad nézni?

Andrishnak amúgy igaza van.Nem biztos,hogy megéri lecserélni a 8800GT.Elég jól futnak rajta a mostani játékok.

[ Szerkesztve ]

(#3502) PyroS válasza yako (#3492) üzenetére


PyroS
senior tag

Sorry Yako.Úgy volt,hogy 7v7-es war lesz és ahoz már kellet a 20-as szerónk.Lorenzo át állította Pamra és ezért dobott ki titeket.Bár azért máskor a miniadminból valami üzenetet be kellene ilyenkor írni.

(#3503) gyerpi válasza kerlac (#3498) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát sztem a vga hibás vagy nem tetszik neki a driver amit használsz
én helyedben nem vennék még most új vkártyát mert még túl drága és a mai játékokra a 8800 gt bőven elég sőt mostanában valamire való új játék nincs is és ami ki is jön karácsonyra vagy közvetlen előtte jelenik meg
esetleg egy BIOS frissítés a kártyán vagy az alaplapon mert az MSI híres arról, hogy kiad 1 alaplapot vagy vga-t és 1 hét múlva ad ki hozzá BIOS-t ami használható is az adott termékre :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3504) gyerpi


gyerpi
aktív tag

sajna ma a kártya nem jött meg és mivel csak egyszer hordják naponta postát nálunk ma nem leszek :O
a táp már meg van :))

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3505) PyroS válasza gyerpi (#3504) üzenetére


PyroS
senior tag

Kérdezni is akartam,hogy milyen az új karid.Remélem holnap már megkapod :C .

(#3506) yako


yako
tag

Pyrka, Andris!

Nem az a gáz, hogy ki lettek dobálva az emberek, hanem, hogy senki nem szólt nekik róla, hogy ez lesz.
Az meg sovány vigasz, hogy mégsem ott volt a csata...

Semmi vész, csak szerintem ilyenkor nem ártana beírni, hogy pl a kör vége után zárul a szerver.

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#3507) kerlac válasza gyerpi (#3503) üzenetére


kerlac
őstag

Köszi Mindenkinek a segítséget! :R

Igazatok lehet a vga cserével kapcsolatban, elég gáz, hogy pár hónap alatt így visszaesett az értéke a karinak...

Elviszem ma szervízbe, teszteljék le, és ha nem találnak hibát tolok rá egy BIOS frissítést hátha az segít. Ha epdig az se, akkor ünnepélyesen woodoo tánc kíséretében totemhez kötöm és feláldozom! ;]

(#3508) PyroS válasza kerlac (#3507) üzenetére


PyroS
senior tag

A memóriáknak adj 2.1v-ot,Nekem is ilyenek vannak igaz csak 2*1Gb de kell nekik a 2.1v. Először ezt próbáld ki,hátha segít.

(#3509) athomi válasza kerlac (#3496) üzenetére


athomi
veterán

A CPU teszt 1FPS-el megy, teljesen normális.

3DMark-al felesleges tesztelni, nem erre találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#3510) athomi


athomi
veterán

Ha lezárjátok a szervert war miatt, akkor Console-ból jelezzétek a szerveren tartózkodóknak. Én is utálom mikor vhonnan csak úgy szó nélkül kibasznak.

(#3511) kerlac


kerlac
őstag

Beszéltem a bolttal, ma beviszem, sasolják meg rendesen, és ha rendben van, akkor próbálkozok tovább az állítgatásokkal... azt ígérték jövő hétre meglesz, hát addig nincs CODozás...

(#3512) Sirandrish válasza yako (#3506) üzenetére


Sirandrish
legenda

jó figyi a NYEV szerot nem én kezelem...azthiszem Lorenzo rakta át de ez se biztos...én csak mondtam hogy végülis vissza lett rakva..:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3513) Sirandrish válasza PyroS (#3501) üzenetére


Sirandrish
legenda

nem hogy nem biztos hanem tuti nem éri meg..a 4870 és a GTX280 vagy mi még most jönnek belfele..a 8800GT már kifele megy...a 8800Gt is elbir akármylik mai gamel...ráadásul ha mopst vesz uj VGA-t azzal két honap mulva megint így fog járni..a tördékét foglya érni...szvsz nem éri meg megvenni egy karit megjelenéskor...esetleg utánna vagy 2 honappal..addigra esik ugyis szépen az ára..

Me még ha 6600GT-je lenne akkor megérteném..de azért egy 8800GT-vel nem marad le semmiről:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3514) athomi válasza Sirandrish (#3513) üzenetére


athomi
veterán

Ezért kell HD4850-et venni. :K

[ Szerkesztve ]

(#3515) Balinov válasza athomi (#3514) üzenetére


Balinov
félisten

Hunor,te regebben nem MOHAA-ztal multiban?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3516) yako válasza Sirandrish (#3512) üzenetére


yako
tag

Értem én!
Amúgy feltételeztem, hogy nem te kezeled, nem is neked írtam, viszont akkor is sovány vigasz, hogy "végül is vissz lett ralva".
Ez utólag senkit sem izgat...

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#3517) athomi válasza Balinov (#3515) üzenetére


athomi
veterán

De, és tegnap be is mentem utánnad a MOHAA-s szeróra. Nem tudtam melyik vagy, mert egyik sem Balinov néven játszott, pedig xfire jelezte, hogy fent vagy a szerveren. Sajna 2 perc után vmi miatt elkezdett kínlódni a MOHAA és kifagyott állandóan. :F

(#3518) Balinov válasza athomi (#3517) üzenetére


Balinov
félisten

bazz,de komoly,kicsi a vilag,meg valahogy ereztem is,hogy figyelnek... Ferko baratomnak (mohaa.hu admin 1ebkent) megvan a MOHAA collectors,mondta,probaljam meg,dobjam fel notira,hogy fut.Hat eleg jol,igaz wide felbontast nem tamogat a jatek. Csak szar volt,mert kb gyufasskatulyanyi notiegerentyuvel tudtam csak jatszani,az se az enyem.

Nem Balinov nickkel mentem? hat,ez erdekes,mert tutira...varja.lefosta eloszor a bokajat,lehet restart utan nem irtam be a Nickemet,csak oldalt valasztottam. Te milyen nicken tolod a mohaa-t?

B.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3519) Balinov válasza Balinov (#3518) üzenetére


Balinov
félisten

hmmm.lehet megis lehet wide felbontasban...
[link] kivancsi lennek, hogy fut 1440x900ba. az x1200-n

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3520) booz


booz
senior tag

ez fölleg annak szol aki jáccik a szlott szám emeléssel [I]A slotszámot ne változtassátok meg még rcon konzolban sem. Ha nagy
slotszámot szeretnétek, szóljatok, és megemeljük. De ez így amit
műveltetek lopás. Még egy ilyen és véglegesen leállítjuk a szervert.

Üdv: Angel
[/I] ezentul ne csináljatok semmit a szlottszámmal mert megszüntetik a szervert
üdv:booz

(#3521) gyerpi válasza booz (#3520) üzenetére


gyerpi
aktív tag

szia Booz hogy vagy?
nem volt megemelve inkabb le volt véve mert mid2 12 slotos volt és Lorenzo rakta fel a PUB-ot 12-ről 20-ra ami jár nekünk

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3522) athomi válasza booz (#3520) üzenetére


athomi
veterán

Ezt nem értem, 12-es és 20-as szervereket fizetünk és annyi a slotszám is.

Szerverekről: Különben meg semmi szükségünk 2 szerverre, nem értem miért ragaszkodtok 2-höz.

[ Szerkesztve ]

(#3523) athomi válasza Balinov (#3518) üzenetére


athomi
veterán

Utánnad csatiztam, úgy kerültem oda. ;)
Engem is idegesít wide-on a játék, elég furcsa a kép.

(#3524) PyroS válasza booz (#3520) üzenetére


PyroS
senior tag

Szeva Sólyomszem :D .Javulgatsz már?

Hunor: azért maradt meg mind a kettő mert Booz már kifizette az ővét mikor csatlakozott hozzánk.Nem tudom mikor járnak majd le :F .Utána akkor majd kitaláljuk,hogy hogyan tovább.Melyiket szolgáltatóról írtátok,hogy átlehet tenni Cod2-re?.

[ Szerkesztve ]

(#3525) Balinov válasza athomi (#3523) üzenetére


Balinov
félisten

gondoltam,de az is erdekelne,ha normalisan,celtudatosan mohazol milyen nickkel teszed. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3526) booz válasza gyerpi (#3521) üzenetére


booz
senior tag

köszönöm jol vagyok ezt nem én találtam ki hanem az fgc irt emailt hogy neforduljom még 1 szer elö ez az eset nemtudom lorenzo mi a faxnak buherálja a szervert haggya békén!

(#3527) booz


booz
senior tag

szerintetek ez hogy valaki felmegy valamelyik szerverre jáccani ez fájlcserélésnek számit vagy nem mert most vodafonos modemmel nyomom és igencsak kökemény pénzeket kérnek el érte ha fájlcserélésnek számit

(#3528) athomi válasza Balinov (#3525) üzenetére


athomi
veterán

Nem szoktam már MOHAA-zni, pub-ra pedig amúgy sem jártam vagyis csak nagyon ritkán.

(#3529) PyroS válasza booz (#3527) üzenetére


PyroS
senior tag

Ha jól tudom a fájlcserélésnek a torrentezés számít.De esetleg érdeklőd meg a Vodafone-nál,hogy mi számít nekik fájlcserélésnek.Nehogy aztán meglepetés érjen amikor kiküldik a számlát.

(#3530) gyerpi válasza athomi (#3522) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát igen ezt át kéne gondolni mert mostanában a kutya sem jár a 20-ra igaz nyár van stb.
jelentem a 20-as 9.9.2008 -ig van kifizetve
a 12-es 1.9.2008 -ig van kifizetve
mivel a 12-es hamarább letelik az meg kéne szüntetni és ahogy már írtuk és ha akarunk 2 szervert akkor az Obinetnél kéne bérelni ahol tudunk cod2-őt is játszani vagy warozni cod2-ben
úgy tudom már utoljára mindenki fizetett a 12 slotosba is nem csak Booz vagy rosszul tudom :F
vagy mind2 megszüntetni és egy 20 slotosat bérelni az Obinet-től, de mint ha a cod fórumba Pitbullos írta hogy az Obinet elég xar
nem tudom én játszottam Obinetes szerón nem volt rosszabb pingem mint fgc szerón

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3531) gyerpi válasza booz (#3527) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem a fájl csere az peer to peer, torrent, skype stb
és azt hogy tudják neked kiszámlázni külön inkább leszokták tiltani, leveszik a sávszélességet

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3532) SipiBcs válasza booz (#3527) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem számít annak.... Csak a P2P-t veszik annak!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3533) booz


booz
senior tag

köszönöm a válaszokat felhivtam a vodafont de nemtudták megmondani hogy annak számit-e kész röhely :Y

(#3534) PyroS válasza gyerpi (#3530) üzenetére


PyroS
senior tag

Általában ha valaki felmegy a 20-ra akkor utána már fellépnek többen is.A múltkor is egy páran elkezdtünk pubolni,utána nem sokkal majdnem tele lett a szeró. Tegnap is ha jól emlékszem voltak vagy nyolcan amikor át lett állítva Pamra.Bár szerintem is elég egy szeró nekünk.

Booz: nézd meg a szerződést,hogy abba mit írnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#3535) booz válasza gyerpi (#3531) üzenetére


booz
senior tag

akkor a ts-is az nem mert olyan mint a skype :F
pyros : ott csak azvan leirva hogy fájlcserélésre nem lehet használni konkrétan semmi nincs leirva

[ Szerkesztve ]

(#3536) athomi válasza gyerpi (#3530) üzenetére


athomi
veterán

láttam én is, hogy panaszkodnak az obinetre

(#3537) PyroS válasza booz (#3535) üzenetére


PyroS
senior tag

Booz: [link] keresd az :Extrém Használat-nál

(#3538) kerlac válasza Sirandrish (#3513) üzenetére


kerlac
őstag

Ebben teljes mértékben egyetértek, én is így gondolom, ehhez is tartottam magam mindig, csakhogy: amikor a 8800GT megjelent, miatta vártam vagy 1-2 hónapot a gépvásárlással, uis az akkor elérhető, de GT-nél gyengébb kártyák nemhogy kicsit kevesebbe, hanem jóval többe kerültek. azaz a tavaly ősz-téleleje időszakban a 8800GTS 2 fajtája is drágább volt a GT-nél (ami ráadásul teljesítményben verte őket), ezért vettem meg inkább azt. Tudom, ha várok pár hónapot, akkor még olcsóbb lesz, de már kellett a gép (így is vártam rá eleget).

Most pedig azért merült fel a csere, mert ha hibás a kari (remélem így lesz) és be kell cseréljem, azt mondták GT-t már ne is reméljek.

Így magyaráz taki Árpi! :K

(#3539) gyerpi válasza booz (#3535) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát az nem olyan
skype más teljesen legalább is úgy tudom

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3540) booz


booz
senior tag

akkor ha jolveszem ki a cod4 nem p2p alapon müködik igaz :F

(#3541) PyroS válasza booz (#3540) üzenetére


PyroS
senior tag

Csak a torrentek működnek p2p-ben.De ha gond van akkor e-mailben jeleznek úgy is.

(#3542) Sirandrish válasza booz (#3540) üzenetére


Sirandrish
legenda

a COD4 nem...a fájlcserélő az a DC vagy a TORRENT...
az hogy te játszol online egy olyan játékkal amiért fizettél semmiféle körülmények között nem illegális ugyhogy megnyugodhatsz..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3543) Sirandrish válasza PyroS (#3541) üzenetére


Sirandrish
legenda

meg a DC

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3544) PyroS válasza Sirandrish (#3543) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja igen :R a DC is .

(#3545) Sirandrish válasza PyroS (#3544) üzenetére


Sirandrish
legenda

este leszel remélem osztán csapunk valami übertotálfatálanálorálgigamegabrutált:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3546) PyroS válasza Sirandrish (#3545) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát remélem jobban fog nekem menni mint tegnap :D .Bár nem volt olyan rossz a tegnapi war sem csak azt a Crasht kellet volna kihagyni :DDD .

(#3547) Sirandrish válasza PyroS (#3546) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah..pedig Bogon aláztuk őket...de Ent hadvezér azt óhajtotta:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3548) kavicssli


kavicssli
addikt

gyikuval mi újság? rég járt erre! :U :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3549) booz válasza kavicssli (#3548) üzenetére


booz
senior tag

ö kicsoda :F ;)

(#3550) PyroS válasza kavicssli (#3548) üzenetére


PyroS
senior tag

Ő eltávozott a sorainkból.

Hát hosszú lenne elmagyarázni,de volt némi nézeteltérés Gyik és a felesége közt,amiből itt lett bonyodalom.Aztán beszólogatott egy-két Klántársaknak is.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.