Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3551) kavicssli válasza PyroS (#3550) üzenetére


kavicssli
addikt

:F mi van? lemaradtam valamiről? egyszer Balinov megkérdezte hogy mi van vele de senki nem válaszolt rá! :B

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3552) kerlac válasza kavicssli (#3551) üzenetére


kerlac
senior tag

Hoho! Lemaradtál a szappanoperás részől! az volt csak a tuti pedig, volt olyan adok-kapok! még Alehandro és Marina és megirigyelné :C

(#3553) PyroS válasza kerlac (#3552) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja, elég szép kis balhé lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#3554) kavicssli válasza kerlac (#3552) üzenetére


kavicssli
addikt

áhá akkor sejtem mi történt! Esetleg valaki nyomtt Print Screent!? :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3555) kerlac válasza PyroS (#3553) üzenetére


kerlac
senior tag

Köszi, javítottam! Alaplapomat még fel sem tűntettem, mert vmi gigabyte xyzzs-akármi. majd jól megnézem odahaza és az is ott fog figyelni okosba. :DDD
mást nem hagytam ki? egér? bill? monitor? vmi?

(#3556) kavicssli válasza kerlac (#3555) üzenetére


kavicssli
addikt

egy origi Vista Ultimate S/N-t is kiirhatnál :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3557) kerlac válasza kavicssli (#3556) üzenetére


kerlac
senior tag

CD-re? :DDD

(#3558) kerlac válasza kavicssli (#3556) üzenetére


kerlac
senior tag

egyébként én még xp-vel nyomom. nem vissz rá a lélek a váltásra.

(#3559) Balinov


Balinov
félisten

Gyikurol jut az eszembe,remelem azert olvassa!

"Hófehérke és a gyászoló 6 törpe szeretné kérni a U2-tól a Vidor without you-t!"

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3560) PyroS válasza kerlac (#3555) üzenetére


PyroS
senior tag

A FÜGGÖNY-t :D .

Bali: ezt megint Ütős Poén :C :DDD .

(#3561) Balinov válasza PyroS (#3560) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R

igyekszik az ember!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3562) ovecs válasza kerlac (#3498) üzenetére


ovecs
senior tag

Milyen egered van?
Én amióta leszedtem az a4tech x710 drivert azóta nem fagy....

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3563) athomi válasza ovecs (#3562) üzenetére


athomi
veterán

Mi a helyzet a Cod2-vel? :)

(#3564) Balinov válasza ovecs (#3562) üzenetére


Balinov
félisten

na milyen a melo,kamikaze uram?!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3565) Balinov


Balinov
félisten

Mai meglepetesunk a galeria vegigporgetese utan talalhato!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3566) ovecs válasza athomi (#3563) üzenetére


ovecs
senior tag

Feljövök msn re vagy skypera és a srác egyből eltűnik ;] Felhívom, erre khm izé-izé.... khm izé-izé..... khm majd!!!

Bali: Egyenlőre napi 1-2 óra faszverés, 1 óra ebédszünet, minden órában 10 perc cigiszünet...
10re megyek 4 kor hazaküldenek....

Sajnos holnap megjön a manager, úgyhogy végetér a szerencseszériám :O
Mondjuk engem 3-4 óra is kikészít a monitor előtt :( , elég unalmas, scannelt számlákat kell leregisztrálnom, majd jóváhagyás után lekönyvelni....
Mondjuk szerencsére még csak betanulok, így nem nagyon hajtanak

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3567) PyroS válasza Balinov (#3565) üzenetére


PyroS
senior tag

Bali ilyeneket,hogy találsz meg :F :D :DDD

(#3568) kavicssli válasza ovecs (#3566) üzenetére


kavicssli
addikt

most irodai munkán vagy? :U :F

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3569) Balinov válasza PyroS (#3567) üzenetére


Balinov
félisten

mondom megnezem azt a helyes lovat kiindulva az indexes cikkbol,errre mibe boltok,egy hoboba... :DDD :Y

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3570) Balinov válasza ovecs (#3566) üzenetére


Balinov
félisten

nugyi Ovecs,en is igy kezdtem,nem tudtam mar,kinomba hova nezzek,milyen oldalt netezzek,aztan elkezdtek a kollegak megtalalni, hogy gyakorlaskent ittvan 10db rendeles,termekkonfiguratorral...masnap meg dolgozzal fel egy sokezer soros xls tablat...aztan meg tobbszor 30-40db kezi jovairast az oracleba...aztan,most hogy hetfo ota sajat teruletem van,sajat responsibilityvel a nap vegere jutok oda,hogy atolvassam a ph-s emailes hozzaszolasertesito topikokat...ma meg felharomkor reggeliztem..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3571) ovecs válasza kavicssli (#3568) üzenetére


ovecs
senior tag

IBM pénzügyi osztály, nemzetközi számlákkal foglalkozok

Bali nekem még most utalják kifele a gépemet :C , szóval szabadságon lévő gépén nyomom most...

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3572) Balinov


Balinov
félisten

Ezavalami,baz***tok meg...
eloszor azthittem, valam dvd jatekos,vagy elektromos csellentyucskehez hasonlo kinai oldal,de a 92-es orszaghivo Pakisztani baratainkhoz tartozik! Te vennel itt valamit?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3573) Balinov válasza ovecs (#3571) üzenetére


Balinov
félisten

na,legalabb ma van geped..nekem elso naptol be volt allitva az asztalomra a Dell Optiplex 740,csak 2 napba kerult,mire a debreceni supportosok belottek az osszes programhoz,cucchoz a loginomat,es hasznalni is tudtam..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3574) athomi válasza ovecs (#3566) üzenetére


athomi
veterán

ismerem én az ilyen majd, majd stb. szöveget.
egyszerűen fogalmazva nem tud vagy nem akar szerezni :)

[ Szerkesztve ]

(#3575) kavicssli válasza ovecs (#3571) üzenetére


kavicssli
addikt

pénzügyi? ;] elég ha $ helyett angol fontot irsz egy számla végére! :U :DDD :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3576) PyroS válasza Balinov (#3569) üzenetére


PyroS
senior tag

Persze a lovat nézted miiiii :DDD :DD .Amúgy szépen magyarosan van fordítva minden szöveg : Hát-hoz F ő,stb :D .

(#3577) Balinov


Balinov
félisten

hm..miert ne hazasodj T-Rexszel

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3578) PyroS válasza Balinov (#3577) üzenetére


PyroS
senior tag

Ez nincs olyan jó mint a tiéd,de tanulságos :D [link]

(#3579) athomi


athomi
veterán

Cod2-es wart akarok! :O

[ Szerkesztve ]

(#3580) kerlac válasza PyroS (#3560) üzenetére


kerlac
senior tag

Óbasszki! A függöny! Lehet, hogy aza a baj! rosszul lóg, vagy nagyon megsütötte a nap v. tökömsetudja! hogyerre nem gondoltam! már csak azt kéne tudni, hogy a barack vagy a vörössel van baj, bár szerintem a vörössel, hiszen a vörösek mindig zűrösek :DD :DD :DD

(#3581) athomi


athomi
veterán

Eszembe jutott, hogy mióta ki szoktam fagyni, épp azóta van fent a gépemen a zonalarm (tűzfal). Most eltávolítottam, hát ha jó lesz.

(#3582) kerlac


kerlac
senior tag

Ja, közben bevittem a kártyát, szerencse kaptam addig köccsönbe vmi gatyit, de netezésre elég lesz. Kérdezték, hogy ha kaput akkor milyet kérek helyette. Mondom gtx260-at, de lehurrogtak, hogy az szar, mert az ATI4850 vagy 4870-es a tuti, mert az izmosabb. hát fene se tudja, nem volt még ATI kártyám. Szerintetek???

(#3583) athomi válasza kerlac (#3582) üzenetére


athomi
veterán

A HD4870-es egy szinten van a GTX260-assal, viszont egy 10-el olcsóbb, a HD4850-es meg az ára miatt verhetetlen.
HD4850/70-est választanám, attól függően, hogy az előző kártya mennyit ért, mivel pénzt vissza nem fizetnek, ha olcsóbbat választasz a jelenlegi helyett.

[ Szerkesztve ]

(#3584) kerlac válasza athomi (#3583) üzenetére


kerlac
senior tag

na ezaz amit nem tudok. anno még 67-ért vettem, most 30-ba kerül náluk. melyik árat nézik ilyenkor? gondolom a mostanit, nem? és a 50/70-es között mia differencia?

és ATI uolyan jó játékra és egyebekre? abszolute nicns tapasztalatom ATI téren.

(#3585) athomi válasza kerlac (#3584) üzenetére


athomi
veterán

Annyiért kell beszámítaniuk amennyiért vetted.
A HD4850/70-es órajelekben térnek el egymástól.

"és ATI uolyan jó játékra és egyebekre?"

Nem, az ATI ahogy 3D terhelést kap azonnal tönkremegy vagy 1FPS-t produkál.
Szted viccből ajánlgatom? :F

[ Szerkesztve ]

(#3586) kerlac válasza athomi (#3585) üzenetére


kerlac
senior tag

Jóvanna! Csak ugrasztottam a nyuszit a bokorból! Értékelem a segítőkészséget és tanácsadást! Köszönöm szépen! :R :R :R

Az összes NYEV-es vendégem jófajta szexárdi borra! :C

[ Szerkesztve ]

(#3587) kerlac


kerlac
senior tag

Ja, és következő doktorimat informatikából csinálom, az hótziher! :D

(#3588) athomi válasza kerlac (#3586) üzenetére


athomi
veterán

Ne tójjá fő! :D

(#3589) kerlac válasza athomi (#3588) üzenetére


kerlac
senior tag

?? hogymiahogy? erre gurítok még két pohár fröcsikét. :D

(#3590) PyroS válasza kerlac (#3589) üzenetére


PyroS
senior tag

Tök mindegy,hogy Nvidia vagy Ati csak menjen a függöny színéhez :D .Az ATi-nak piros a nyákja a Nvidiának meg zöld.Szóval választhatsz. :D Komolyan az Ati 4800-széria tényleg jó lett.

(#3591) kerlac válasza PyroS (#3590) üzenetére


kerlac
senior tag

örömbódottág lesz akkor, színben jólegyen, azalényeg! akkor ATI lesz, aztmondom, mer piros. azé. :DDD akkor most egy piros fröccsöt tolok. a színe miatt. azé.

de még mindig nem értük el a 67 ezres határt, mert a 4870-es 53e-be van.

(#3592) ovecs válasza kerlac (#3591) üzenetére


ovecs
senior tag

Vonladi akkor megajándékozhatsz egy eredeti cod4el :C

Na de komolyan: ne igyál előre a medve bőrére, mert lehet nem is lesz csere

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3593) BandiHUN válasza booz (#3526) üzenetére


BandiHUN
veterán

bocsika,de az a szerver 20as tudtommal,nem azért lett buherálva(ami annyit takart,hogy visszakapta az eddigi 18+2 felállást,mert át volt állitva 12-re.elfelejtették,hogy azért lett cserélve a 2 szeró,mert a tied látszik az xfire-n.tehát nem volt kétségem,hogy igy a jó.),mert trükk,hanem mert úgy fizettünk érte.és légyszives hagyd abba ezt a hangvételt,a szerver használatához hozzátartozik a "buzera",akár csak a játékmódok beállitása és a pb is,aminek a jótékony hatását te is érezheted adott esetben.de az hótziher,hogy én hozzá nem nyúlok semmihez többet,csináljátok,ahogy akarjátok,ha csak ez jár érte,köszi nem,legyen más szidva érte. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3594) kerlac válasza ovecs (#3592) üzenetére


kerlac
senior tag

Rohanok és veszem! :DDD

Jaja, igazad van, pofára eshetek még vele, van is rá esély, de hogy akkor mitcsinálok nemtom. marad a woodoo. meg a fehér fröccs. :DDD

(#3595) gyerpi válasza BandiHUN (#3593) üzenetére


gyerpi
aktív tag

"és légyszíves hagyd abba ezt a hangvételt," :W
ha figyelmesen elolvasod csak idézte amit az FGC-sek írtak neki nem személyesen neked szólt ennyi :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3596) kavicssli


kavicssli
addikt

Valami PAM PUB szerót tudtok ajánlani? :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3597) gyerpi válasza kavicssli (#3596) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát a miénket ott mindig SD megy
amúgy vegyél fel XFIREN ha tudsz

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3598) athomi válasza PyroS (#3524) üzenetére


athomi
veterán

Tudtommal utoljára mindkét szervert fizettük.

(#3599) gyerpi


gyerpi
aktív tag

helló !
megjött a kártya :C csak otthon tudom kipróbálni mert még melóba vagyok :W
de itt van ez a valami
mind 2 csatlakozót rá kell dugni a tápra ?

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3600) gyerpi válasza athomi (#3598) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én is úgy tudom

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.