Hirdetés

2023. február 4., szombat

Gyorskeresés

(#5001) Balinov válasza athomi (#5000) üzenetére

Balinov
félisten

itt van megegy galeria, na ez igaz telen keszult, de qrva szep! Ja, itt forgattak a Mel Gibson fele Rettenthetetlen-t. A masik poen, hogy itt van egy Hollywood nevu falucska is.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5002) athomi válasza gyerpi (#4998) üzenetére

athomi
veterán

Akkor majd ha ráérsz te vagy Lorenzo átviszontláthatnátok 60-100-ra. :R

(#5003) athomi válasza athomi (#5002) üzenetére

athomi
veterán

szóval azt akartam írni, hogy átkonfigurálhatnátok :D

(#5004) Boci_83 válasza athomi (#5002) üzenetére

Boci_83
őstag

Ez olyan KisKavicsos volt... :DDD

(#5005) PyroS válasza Balinov (#5001) üzenetére

PyroS
senior tag

Hello.

Bali tényleg gyönyörű ez a vidék :C .Irigyellek is miatta :DDD .

Huni: vagy kevesebbet vagy többet igyál :DDD .Még jó,hogy tudjuk értelmezni,hogy mit szeretnél írni. :DD :DDD

(#5006) athomi válasza PyroS (#5005) üzenetére

athomi
veterán

még szerencse, hogy ti is isztok, így megértitek :D

(#5007) PyroS válasza athomi (#5006) üzenetére

PyroS
senior tag

Csak azért iszunk,hogy megértsünk téged :DD :R .
Ha nem használsz TS-t akkor jó a pinged?

(#5008) SipiBcs válasza athomi (#5006) üzenetére

SipiBcs
őstag

Inni vagy nem inni....... ez itt a kérdés!!

INNI!! :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#5009) gyerpi

gyerpi
aktív tag

mi az a cvar r_desaturation
szóval akár nullára akár 1-re rakom mind1 a PB kidob vele vagyis a játékban a promodban át sem tudom rakni 0-ról 1-re
sőt a játékban sem a multireszeben

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#5010) Balinov válasza PyroS (#5005) üzenetére

Balinov
félisten

Koszi, majd lesd meg, amiket en csinaltam, nem ilyen teli vacogos kepek, hanem harsany szinek, nagyjabol.

Pia: gyerekek, 10ev majzsugor utan leesett, hogy a 40€-s Martell konyakot agyon lehet b***ni, ha berakja az ember a melyhutobe..olyan ize van, mint a Tesco brandynek... :W :W :W

Viszont kaptam a nemetektol egy diszdobozos, 1L-es Johhnie Walker Green Labelt... :C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5011) Balinov válasza SipiBcs (#5008) üzenetére

Balinov
félisten

ez nem kerdes! ;] :(((

(#5012) gyerpi

gyerpi
aktív tag

no szóval Boci segített :R és valahogy megoldottuk
csak az a baj, hogy én nem tudom másképp megoldani csak úgy, hogy ha felrakom a promodhoz a Blizzard PBSV-t ami régebbi, de nem dobál ki azzal a cvar r_desaturation-al
és mint tudjátok PAM módra nagyon nem lehet war-t találni
Lorenzo : ha tudod légyszíves nézz utána mert te raktad fel ezt a PB-t
jóformán egész nap baszakodtam vele és semmire sem jutottam

[ Szerkesztve ]

(#5013) Balinov

Balinov
félisten

Ovecs, mi ez a kiiras az msn allapotodban? Mikor jottok? Meg hogyan, meg ugy egyaltalan!

(#5014) ovecs válasza Balinov (#5013) üzenetére

ovecs
senior tag

Hát először is dec 3 án le kell adnom a szakdogámat, szóval mostanában nem sokat fogok gémelni...

Ha Timinek sikerül elintézni az ösztöndíjat akkor nyáron költözünk :), de maximum plusz fél év :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#5015) PyroS válasza ovecs (#5014) üzenetére

PyroS
senior tag

Jó reggelt az uraknak.

Sajna megint szarakodik a gépem :W ,a szokásos nem indulásos probléma :W .Ma este megint neki esek,de szerintem ebből gariztatás lesz. :O Szóval lehet,hogy egy időre nem lesz asztali gépem :W .

Ovecs : sok sikert a tervhez :C .

(#5016) gyerpi

gyerpi
aktív tag

sziasztok!

no szóval arról van szó, hogy akkor ki jön október 4-5 a talira mert már biztos, hogy meg van a vikendház a hétvégére
a telefon számomat mindenkinek aki jön oda adom priviben, hogy azért oda is találjon :D

(#5017) Balinov válasza ovecs (#5014) üzenetére

Balinov
félisten

Az kiraly! Sok szerencset hozza! Irorszagon belul merre?Dublin? Videk? Melora milyenre gondoltal? Vagy a mostani ceged irorszagi reszenel akarnal? Van 2 vagy 3 helyen IBM Dublinban benne.

(#5018) athomi

athomi
veterán

Vettem ma egy új egeret: A4Tech X-710FS.
Egyelőre játék alatt nem volt alkalmam tesztelni, de már rövid ismerkedés után kijelentem, hogy nincs jobb fogása mint a 700Ft-os Dana egeremnek!
Az oldalán lévő plusz két gomb viszont nagyon tetszik, a klikk-et pedig sokkal gyorsabban lehet nyomkodni, mint az előző egereimnél.

(#5019) Balinov válasza athomi (#5018) üzenetére

Balinov
félisten

Azert azt a regi Dana egeret tedd el a vitrinbe am! :P

(#5020) CséZé válasza Balinov (#5019) üzenetére

CséZé
őstag

és te megvetted már az egeret? :)

(#5021) ovecs válasza athomi (#5018) üzenetére

ovecs
senior tag

huu vazz, nekem akkor fagyott állandóan a gép, meg fagytam kifelé amikor felraktam a progiját az egérnek, és cod4 közben használtam a 2 extra gomb valamelyikét....
szóval esélytelen :C

Bali tod én melóztam már Dublinban, meg van kinn pár barátom.... Meló, ba hát igen valami irodai dolgot szeretnék amjd csinálni, meglátjuk

[ Szerkesztve ]

(#5022) Balinov válasza CséZé (#5020) üzenetére

Balinov
félisten

aaa, meg nem, max a notiba tudnam a Belkin optikai melle bedugni. Asztali meg nincs, majd oktober kozepen, fizukor.

(#5023) athomi válasza ovecs (#5021) üzenetére

athomi
veterán

Mi az esélytelen? :F
A driver-t tök felesleges feltenni, mert így is működik minden gomb gond nélkül.
Ezekkel az egerekkel az a gondom, hogy túl kicsit, nincs jó fogásuk, elvesznek a kezemben és állandóan picit felemelem az asztalról. Ennyi.

(#5024) Balinov válasza ovecs (#5021) üzenetére

Balinov
félisten

mindenfelekeppen ilyen fehergalleros allast keressel. IBM-tol meg ha tudnal kapni ajanlolevelet,az itt kapukat nyitna, hidd el!

en is tudtam 2 helyrol (magyar tozsdei ceg,meg egy multi) ajanlolevelet...es milyen hasznos volt, osszetehetem a ket kacsomat, amiert ilyen zsiros melot kaptam.

[ Szerkesztve ]

(#5025) ovecs válasza Balinov (#5024) üzenetére

ovecs
senior tag

Hát szerintem az ajánlólevél nem elsz gond, legalábbis remélem :D

Dudor nekem azok a gombok driver nelkul sem voltak jok, illetve ha hasznaltam oket akkor fagyas volt es konekson interrapted

(#5026) gyerpi

gyerpi
aktív tag

erre senki :Y

(#5027) Balinov válasza gyerpi (#5026) üzenetére

Balinov
félisten

szivesen reagalnek ra...nade igy..

(#5028) ovecs válasza gyerpi (#5026) üzenetére

ovecs
senior tag

engem vár a szakdogám :O

(#5029) Balinov

Balinov
félisten

Bassza meg az UPC! mara igertek a netes rendeles soran, hogy bekotik a kabelnetet, erre a rendelestol szamitott 8-ik napon, azaz ma, jon egy email, hogy your address is not in the system. Pedig utcat,hazat,lepcsohazat, apartmanszamot, keruletet,varost iranyitoszamot is beirtam a netes urlapba! :W Most jonnek, hogy akkor jovo hetfo delutan a ma delutan helyett, meg 25€ telepitesi dij, ami egyebkent netes rendelesnel ingyenes. persze kuldhetek ra claimet, de mire azt jovairjak! Hogy a godzilla huzna oket a fas*ra :W :W

(#5030) gyerpi válasza ovecs (#5028) üzenetére

gyerpi
aktív tag

egy hétvégére nem hiszem, hogy nem tudsz elszabadulni :W

(#5031) athomi válasza ovecs (#5028) üzenetére

athomi
veterán

na ne viccelj már, a szakdoga miatt még egy hétvégére ellehet menni, ezt szerintem te sem gondolod komolyan :W
ráadásul eddig is tudtad hogy szakdogát fogsz írni, akkor miért mondtad gyerpinek, hogy tutira mész :F

[ Szerkesztve ]

(#5032) Balinov válasza gyerpi (#5030) üzenetére

Balinov
félisten

nagy ur a horcsog a haznal. az hajtja a cpu hutot is!

(#5033) gyerpi válasza athomi (#5031) üzenetére

gyerpi
aktív tag

amúgy ha vonattal eljössz Ózdig oda elmegyek érted autóval :K

[ Szerkesztve ]

(#5034) LorenzoHUN válasza gyerpi (#5026) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

sajnos énnekem tuti kiesik meló miatt,ez már biztos :O :O :O ne hari,nem tudom megoldani,minimum a szombatot bent kell a cégnél töltenem,meg a pénteket is estig... :(

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#5035) PyroS válasza gyerpi (#5026) üzenetére

PyroS
senior tag

Nekem egyenlőre úgy tűnik,hogy jó lesz. Sorry,hogy csak most írok de ma elég őrültek háza volt. :W

(#5036) Boci_83 válasza gyerpi (#5030) üzenetére

Boci_83
őstag

Én viszont mennék, hisz én is kaptam meghívót!! :)) Egyetlen egy dolog lehet ami kettéhúzhatja a programot, nekem is a munka helyem, :U de jelen állás szerint nem valószínű hogy lesz gond. Azt lehet tudni hogy hányan is leszünk..? :F

(#5037) athomi válasza gyerpi (#5033) üzenetére

athomi
veterán

(#5038) gyerpi válasza Boci_83 (#5036) üzenetére

gyerpi
aktív tag

remélem, hogy nem jön közbe semmi és itt leszel :R

(#5039) LorenzoHUN válasza athomi (#5037) üzenetére

LorenzoHUN
veterán

átirva,tesztelendő.

Pap leszek az kurvaisten! Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:LorenzoHUN#1760666 EA ID(BF-ek): BandiHUN Xiaomi MI 9T 6/128

(#5040) LorenzoHUN

LorenzoHUN
veterán

egyébként van promodunk is,aki esetleg nem tudná,behivása:promod3_final az fgc oldalán a saját modnál.elvileg megy,nem emlékszem,játszottunk-e már rajta.mivel most épp sehol senki,és úgyis pamon maradt,most át is raktam,teszt céljából :U

(#5041) athomi

athomi
veterán

Ez a Cod4 olyan mélyre süllyedt, hogy egy darab szemét lett.
A promod egy fos, készítői analfabétizmusát, nem gondolkodását tükrözi.
A PB hónapról-hónapra szarabb, most már olyan cifra üzenetekkel dobál ki, hogy csak jojózik a szemem.

Az 5. részért egy forintot nem kell adni. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5042) CséZé válasza athomi (#5041) üzenetére

CséZé
őstag

Mi bajod van az 5. résszel? Vagy már játszottál vele? :Y :U

(#5043) athomi válasza CséZé (#5042) üzenetére

athomi
veterán

Biztos jó lesz, csak a multi ott is el lesz cseszve (lásd. cod4).

megj.: nyilván a war szempontjából mondom

[ Szerkesztve ]

(#5044) Balinov válasza athomi (#5041) üzenetére

Balinov
félisten

hasonlo velemenyeket olvasok a regi motorosoktol mindenhol...ez nem van jol..csak azt nemtom, mivel fogunk jatszani? Max cod2...

(#5045) CséZé válasza athomi (#5043) üzenetére

CséZé
őstag

azért reménykedjünk egy kicsit....azért más fejlesztőcsapat csinálja, hátha nem qrják el

(#5046) LorenzoHUN

LorenzoHUN
veterán

sry a pb bannolós üzikért,tegnap csináltam a szerók rendezgetését a pbbanson és a honlapon is,és úgy maradt a globális bann kiiratás,mert nem lehet editálni,törölni kellett a régit,és a mostanikat beregelni... :( de javitva.

(#5047) athomi válasza LorenzoHUN (#5046) üzenetére

athomi
veterán

Nem arra gondoltam, hogy vkit kidob és kiírja, hanem hogy engem is kidobál furcsa üzikkel, amikkel ezelőtt még soha nem vágott ki.
Tegnap a kiflee-ék szervere dobott ki corrupted packets-el, ma meg a miénk vmi ellenőrizhetetlen punkbasterB-vel.

(#5048) Sirandrish

Sirandrish
legenda

nemtudom miért szar a cod4 multi...szerintm kurajó..a hibáival együtt...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5049) athomi válasza Sirandrish (#5048) üzenetére

athomi
veterán

Mondom. Volt egy bugos, de alapjába véve jó PAM a játékhoz. Egy PAM, mely már megszokott volt és ugyanolyan volt, mint az alapjáték, csak nem volt benne perk, stb.
Sajnos a PAM-ban lévő egy-két bugot nem volt hajlandó kijavítani a készítője, ennek okát nem lehet tudni és már nem is fogjuk. Valakinek kipattant a fejéből, hogy ő majd megoldja a dolgokat és elkészítette a promod-ot. Teljesen érthetetlen miért kellett olyan dolgokba belenyúlnia, amik amúgy tökéletesek voltak. Megváltoztatta a futássebességet és a fegyverek viselkedését, más az egész. Az már csak egyéb finomság, hogy csipafix és fegyverfix is helyett kapott a mod-ban. A fix 100-as maxpackets pedig hab a tortán, egy ökörség. Mindenki tudja, hogy még legszigorúbb beállítások esetén is az alsó határt 80-ra kell kiterjeszteni. Ők ezzel homlokegyenest szembeszálltak és fix 100-ra lőtték be.

[ Szerkesztve ]

(#5050) Sirandrish válasza athomi (#5049) üzenetére

Sirandrish
legenda

hát igen...mondjuk tényleg van 1-2 dolog ami már túlzás de szerintem ezek melett még mindig nagyszerü game...legalábbis a WAR része...a pubot nem szeretem már régóta de így csapatba TS-el meg minden verhetetlen élményt ad a multija...szerintem:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2023 PROHARDVER Informatikai Kft.