Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4651) booz válasza Balinov (#4650) üzenetére


booz
senior tag

nem még nem ment el de feladom neked gls-el ha akarod :DD

(#4652) ovecs


ovecs
senior tag

ACHTUNG!ACHTUNG!!!

Na akkor szerverbérlés, mit és hogyan béreljünk tovább?

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4653) athomi válasza ovecs (#4652) üzenetére


athomi
veterán

Mivel nagy a tolongás kezdem én.
1 klánnak 1 szerver, melyet az xfire is lát.

szerk.: Mire visszajöttem már el is lesz döntve. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4654) gyerpi válasza ovecs (#4652) üzenetére


gyerpi
aktív tag

leírtam már a véleményem, még egyszer utoljára:
vagy 1 szerver 20-as amit az xfire lát
vagy 2, de onnan ahol át lehet kapcsolni cod2-re és azon is játszhatunk

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4655) SipiBcs válasza ovecs (#4652) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jóreggelt! :)

Attól függetlenül, hogy kikaptunk tegnap, én nagyon jót játszottam! :DDD Remélem legközelebb sikerélménnyel is többek leszünk! :K

Ami a serverbérletet illeti: 1 klán 1 server! Nekem ez is ok. Olyan rettentően nem m1 a pub-unk, de mindenféleképpen azt tartsuk meg, amit lát az x-fire.

Mellétéve: 6. érzékem azt súgja, ezután booz és lorenzo is bérel 1-1 servert, külön-külön! :)) És akkor lesz három! :P

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4656) athomi válasza SipiBcs (#4655) üzenetére


athomi
veterán

A 20-as pub szervert látja az xfire, a 12-es warszervert nem (ezért lett ez a warszerver). War-ra a public szeró is jó, ugyan azt tudja mint a 12-es.
Ha esetleg idővel annyira aktívak lennénk, hogy szükség van a 2. szerverre is, akkor lehet rendelni bármikor. Viszont ha lesz második szerónk, akkor olyan legyen, amit Cod2-be is át lehet dobni.

(#4657) SipiBcs válasza athomi (#4656) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem tökéletesen megfelel!

Kinek postázzam a lóvét és mennyit?

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4658) athomi válasza SipiBcs (#4655) üzenetére


athomi
veterán

A tegnapi war nekem annyira nem tetszett. Időnként úgy éreztem olyanok mellett játszom, akik életükben először játszanak a Cod4-gyel. :D
Crossfire-en elindultunk, még fel sem értem a csipahelyemre, mikor néztem hol helyezkedtek, persze a térkép már nem jelzett senkit. Először azt gondoltam nagyon messzire rusholtatok és már kilógtok a térképemről., de tévedtem :D
Mire visszajövök tessék magatokat összeszedni! :P

megj.: Vazze, dobjál már egy-két off-ot szakmai topikokba. ;]

[ Szerkesztve ]

(#4659) athomi válasza SipiBcs (#4657) üzenetére


athomi
veterán

Ezeket majd ovecstől, de majd úgy is tájékoztat mindenkit.

(#4660) SipiBcs válasza athomi (#4658) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem amiatt tetszett, bocs 1 picit ego leszek, hogy a fragjeim száma alig maradt el az első pályán a tiedtől! :DDD

.....okok... tudom... plantra játszák...

A 2. pályát a részemről nem kommmentelem, az nagyon nem ment.

Ügyes volt az ellen, kidolgozott taktikával! Bárhova álltál, ha megtudták hol vagy, rögtön ketten rádrusholtak! Fedezték 1mást, pontosak voltak. Nem klasszisokkal jobb játékot képviseltek, csak összeszedettebb volt a játékuk.

Mikor indul a repcsi?? Zabszem? Már nem csúszik be?? :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4661) SipiBcs válasza athomi (#4658) üzenetére


SipiBcs
őstag

Megj: nem okoskodom a szakmai fórumokban, mert náááálam sokkal "nagyobb tudású" emberek megteszik ezt helyettem! :C

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4662) athomi válasza SipiBcs (#4660) üzenetére


athomi
veterán

Én ugyan nem plantoltam egyszer sem. :D
10-kor indulok itthonról.

[ Szerkesztve ]

(#4663) SipiBcs válasza athomi (#4662) üzenetére


SipiBcs
őstag

Jó utat! Kellemes nyaralást! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4664) athomi válasza SipiBcs (#4663) üzenetére


athomi
veterán

Köszi! :R

(#4665) gyerpi válasza athomi (#4658) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát baszki 5 db 12 sörtl és vagy 5 feles szilva pálinkát lenyomtam úgy játszottam :DDD
örültem, hogy látom a monitort :DD
ja amúgy jó nyaralást

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4666) SipiBcs válasza gyerpi (#4665) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ennyi pia után én a power gombot sem találtam volna meg :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4667) gyerpi válasza SipiBcs (#4666) üzenetére


gyerpi
aktív tag

már be volt kapcsolva a gép mert előtte a lányom netezett :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4668) Balinov válasza booz (#4651) üzenetére


Balinov
félisten

adok erte 500€-t es jolesz irfutar.com-mal is...de akkor raksz a dobozoba egy origi COD4-et is.. :DDD ;) :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4669) Balinov válasza gyerpi (#4654) üzenetére


Balinov
félisten

Fiuk, ha beleszolhatok, marpedig belepofazok, ha kell ha nem...

Jomagam Gyerpi velemenyevel ertek egyet. 2 kiegeszitessel: 1. a 20-as helyett ha nem nagy tobbletkoltseg a 24-es, akkor legyen inkabb az. 2. a COD2-re kapcsolhato is legyen feltetlen olyan, amit lat az a szajbaqrt X-Fire.

Koszonom

Bali

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4670) athomi válasza Balinov (#4669) üzenetére


athomi
veterán

20-ről 24-re emelni felesleges. A cod2-est támogatom.

megj.: a reptérről...100Ft-omba került :DDD

(#4671) Balinov válasza athomi (#4670) üzenetére


Balinov
félisten

dekocka vagy,vazzeg!

22-es elsodleges szero? Velem lehet alkudozni... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4672) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenkinek.

A szeróhoz szeretnék hozzászólni: nekem mindegy mennyi lesz.Igaz most eléggé a Bacardi befolyása alatt állok :DDD :DD .Szóval döntsetek aztán majd írjatok,hogy mennyit kell utalni.

Na további szép napot. :C

Huni jó utat és jó nyaralást :C .

[ Szerkesztve ]

(#4673) SipiBcs válasza PyroS (#4672) üzenetére


SipiBcs
őstag

És még én tudok élni..... Dél van baszki... és te baccardizol!!!???? :C

Gyorsan be is ugrok 1 kv-ra, sörre meló előtt!! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4674) Balinov válasza PyroS (#4672) üzenetére


Balinov
félisten

Bravo! Igy kell nyaralni Fiuk, latjatok, mint Pyros! Delbe mar be van allitva az alkohol verszintje! :C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4675) Balinov


Balinov
félisten

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4676) Balinov


Balinov
félisten

[L:www.disznovagas.hu]ez Beteeeg![/L]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4677) CséZé


CséZé
őstag

Ejha....
De rég jártam erre :D

(#4678) gyerpi válasza CséZé (#4677) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát már ideje, hogy benéztél :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4679) ovecs


ovecs
senior tag

Na akkor szerintem a 20 as szervert fogjuk meghosszabitani 3 honappal.
Este minden klantagnak kuldok privit a bankszamlaszamommal es za osszeggel :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4680) booz válasza ovecs (#4679) üzenetére


booz
senior tag

én utalok mondjuk 3évre elörre oké :DDD

(#4681) BandiHUN válasza ovecs (#4679) üzenetére


BandiHUN
veterán

ok...én most irtamemailt az fps-centralnak,hogy mennyire garantálják az xfire-s láthatóságot,stb,ha minden ok,akkor én meg megcsinálom a custom/cod2 szervert,persze azt magán,irtam,miért,aztán majd meglátjuk.pozitiv válasz esetén ma/holnap max mehetne is a dolog,részleteket majd ha meglesz.a custom/mod-hoz meg úgyis készül majd egy külön weblaprész szavazással,stb,reményeim szerint stattala mapokhoz és a modokhoz használati utasitások,extra funkciók,plantok/spawnok helyei,ilyesmi,nomeg az aktuális pályák/modok csomagban,hogy aki nem akarja a gémben végigvárni,leszedhesse előre,ami kell.kb.ennyi a tervem.számlaszámod a régi?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4682) Balinov válasza BandiHUN (#4681) üzenetére


Balinov
félisten

na, meg is jottel balga belgaktol?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4683) BandiHUN válasza Balinov (#4682) üzenetére


BandiHUN
veterán

jaja,reggel 8 felé értem haza...elég hulla vagyok,kicsit bedarált a kocsi,meg az összevissza alvás... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4684) Balinov válasza BandiHUN (#4683) üzenetére


Balinov
félisten

akkor nemsokmindent pihentel...Belgium megiscsak nem a szomszedban van.. :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4685) BandiHUN válasza Balinov (#4684) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát nem...34 óra kocsiban zötykölődve 3 nap alatt... :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4686) Balinov válasza BandiHUN (#4685) üzenetére


Balinov
félisten

3 nap alatt? te, ize..lehet a korral jar, de nem tegnap irtad, hogy irany belgium? ma meg mar itthon vagy? vagy gorbult a ter, olyan gyorsan mentetek? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4687) BandiHUN válasza Balinov (#4686) üzenetére


BandiHUN
veterán

kedd este indultunk,ma reggel értem haza.... :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4688) Balinov válasza BandiHUN (#4687) üzenetére


Balinov
félisten

akkor nekem kiesett egy nap? vagy mivan?

Sracok, COD4 ala eleg egy E2180 huzva es egy 3870 vagy 4850? 1650*xxxx-ig.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4689) booz válasza Balinov (#4688) üzenetére


booz
senior tag

gtx280 tri sli +qx9650+4gb ddr3
amugy elég :DDD

(#4690) Balinov válasza booz (#4689) üzenetére


Balinov
félisten

kucc hozza peztet is,bazzeg?

Ovecs kene, neki is E2xxx-e van meg 96Gt..namost ha a 96gtcske eleg, akkor egy 3870/4850 is. csak kihajtja-e a proci a vga-t...azt nem tudom.. E6xxx sok lenne pizileg, E4xxx-et meg mar nem erdemes, 7/8xxx-akat meg nem tduom.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4691) SipiBcs válasza Balinov (#4688) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én AtiRadeon 1650-nel tolom.... húzás nélkül... 1224-780as képfelbontásban. Minden low-ra állítva.... 60-120 közötti fps-sel... :S Fut.... de nagyon gondolkodom 1 komolyabb vason! :)

Persze csak a CoD4 miatt.... csak még azt nem tudom, hogy az asszonnyal hogy hitetem el, hogy a gyereknek FELTÉTLEN szüksége van a gépemre, nekem meg ebben az esetben szükségeltetik 1 új! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4692) Balinov válasza SipiBcs (#4691) üzenetére


Balinov
félisten

ezek azok a bizonyos orok kerdesek. Nalunk az megvan csalad szinten beszelve, hogy apu asztalit kap majd, ha veglegesebb helyre koltozunk, anyu meg mekapja a toshi notit...mar a koltsegvetes is alakulgat, remelem esnek addig az arak...csak nem tom, hogy X2 vagy Phenom X4, vagy egy P43-as okosabb lap, bele egy kis E2xxx meg egy 4850 valami..igazabol 750-es Duron ota AMD cuccok voltak egy kis NW P4 kiterovel..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4693) SipiBcs válasza Balinov (#4692) üzenetére


SipiBcs
őstag

Én is a P43as alappal szemezgetek E8400as CoreDuoval. Az Ati 3870 még nekem drága, sztem várok 1 picit, a szeptemberi sulis roham után, karácsony előtt azthiszem lesz 1 pici árcsökkenés!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4694) BandiHUN


BandiHUN
veterán

4850-re gyúrok én is,legalábbis ha a HIS Iceq4-esnek jó lesz a hűtése... :F

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4695) PyroS


PyroS
senior tag

Üdv nyugdíjasok!

Sajnos már vágom a centit :O .Lassan letelik a szabi :W és nagyon fogy a Bacardi :W :O .
Ovecs még nem kaptam privit,bár úgy is csak jövőhéten tudok utalni.
Ja a legjobb:kamionszimulátor by Siófok :DDD :DD :D

[ Szerkesztve ]

(#4696) BandiHUN válasza PyroS (#4695) üzenetére


BandiHUN
veterán

hali!azért még igyekezz a maradékot kihasználni ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4697) BandiHUN


BandiHUN
veterán

elvileg én is megrendeltem a 16os multiszerót,háááát nem egy sebességvilágbajnokok,ugyanis még mostanra se kaptam számlaszámot meg ilyesmit,pedig fel akarom dobni az árát 3 hónapra előre...irtam is nekik,hogy 7végére már kellene,úgyhogy kapják össze magukat :W simán be tudtam volna menni ma a bankba,erre holnap mehetek melóból lopózva :( mondjuk Ovecset is kérdeztem,ua.-e a számlaszám,úgyhogy igyis-úgyis menni kellene holnap,mert nem felelt,ennyit irhatott volna a hsz-be,hogy aki tudja,intézhesse. :R

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4698) booz válasza PyroS (#4695) üzenetére


booz
senior tag

:DD :DDD :DDD pyri lécci vedd meg kifizetem :C

(#4699) gyerpi


gyerpi
aktív tag

megy a kisfiú a nudista strandon és meglát 1 bomba nőt aki térdben behajlított szét tett lábakkal napozik
a kisfiú megáll előtte és nézi a szép látványt
a nő észre veszi és megkérdi
- mit nézel kisfiam és hogy hívnak ?
- Heeeeeelmúúúúúúút
aki nem érti :D / kinyújtott nyelvel mondjuk/

:C :DDD

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4700) Kavicsusz válasza gyerpi (#4699) üzenetére


Kavicsusz
tag

:C :DDD

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.