Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) Balinov válasza gyerpi (#3799) üzenetére


Balinov
félisten

hmm,nem lehet annyira viragnyelven fogalmazni, hogy ne tudna mindenki egybol,kikrol van szo... :)) :)) :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3802) Balinov válasza Sirandrish (#3800) üzenetére


Balinov
félisten

es raadasul fejlodokepes is,ahogy nezem.. :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3803) kerlac válasza Sirandrish (#3800) üzenetére


kerlac
senior tag

Ezt most dícséretnek veszem és nem terelem jogi útra a dolgot! :C :DDD

Nem akarok én Bali utódja lenni, hiszen teljes virtuális valójában jelen van a topikban, ámde hülye kérdésre hülye válasszal illik reagálni! :K

A Prága szóra is összecsordul a nyál a számban, jókis helyben főzött söröcskékkel folytani le a knédlit ügyesbe... :D

(#3804) gyerpi válasza kerlac (#3803) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát jó fajta knédlit ehetsz nálunk is mondjuk helyben főzött sörrel már kevés helyen tudnak szolgálni, de knédli ugyanolyan jó mint csehben - sima és a krumplis is

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3805) Balinov válasza gyerpi (#3804) üzenetére


Balinov
félisten

ne is mondd,eszembejutotta a sult kacsamell+kacsacom parolt voroskaposztaval,szafttal es knedlivel,amit ott ettem...a 3db szenyara,ha ranezek ezutan a fiokomba....ehh :W :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3806) PyroS válasza gyerpi (#3804) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezt tanúsíthatom én is :DDD ,egy párszor már ettem kint nálatok és nagyon finom volt. :R

(#3807) Sirandrish válasza Balinov (#3802) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen..napról napra poénosabb :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3808) Sirandrish válasza kerlac (#3803) üzenetére


Sirandrish
legenda

nagyon jó ügyvédi ismerősim is vannak ám...ugyhogy nefenyegessé meg:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3809) gyerpi válasza PyroS (#3806) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk Rozsnyót tudod hol van ott talán a sört is helyben főzik ha jól tudom

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3810) gyerpi válasza Balinov (#3805) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát nem oly komplikált elkészíteni a knédlit
asszony pajtást meg kell rá kérni ha kell elkérem a receptet az enyémtől
és elküldöm nektek

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3811) Balinov válasza gyerpi (#3810) üzenetére


Balinov
félisten

hat,nem utasitom vissza ezt a felajanlast... :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3812) PyroS válasza gyerpi (#3809) üzenetére


PyroS
senior tag

Maximum Losoncig szoktunk bemenni vagy csak Ragyolcra a Gól nevű étterembe.

(#3813) gyerpi válasza PyroS (#3812) üzenetére


gyerpi
aktív tag

az jó hely habár rég voltam már ott - valamikor jól főztek nagyon
Rozsnyó - Aggteleken kell átmenni a határon és mindjárt ott vagy

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3814) gyerpi válasza Balinov (#3811) üzenetére


gyerpi
aktív tag

majd ha hazaérek melóból küldöm
mondjuk a szlovákiai magyar konyha keverék azért jó mert innen is és onnan is kiragadta a jó kajákat és lett egy mix ami sztem nagyon faxa

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3815) PyroS válasza gyerpi (#3814) üzenetére


PyroS
senior tag

Aztán Baliék beindítanak kint egy Magyar-Szlovák Éttermet a receptjeitek alapján :D :DDD .

(#3816) Balinov válasza gyerpi (#3813) üzenetére


Balinov
félisten

bakker,akkor azert volt olyan ismeros a helyisegnev. Mikor 2 eve nyaron Aggteleken voltunk, ajanlotta a neni,aki a hatarallomason volt puccfrau, hogy randuljunk at,ha enni szeretnenk egy jot.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3817) kerlac válasza gyerpi (#3814) üzenetére


kerlac
senior tag

azt a knédli receptet én is örömmel fogadnám, mert épp a minap estem gondolkodóba (azóta sem tudok kimászni :DDD), hogy vajon Mo-on lehet-é vhol knédlit kapni (ilyen lefagyasztottat, amit zsákszámra szoktunk Szlovákiából hazahozni)...

Gyerpi: nanáhogy tudom! huszon éve járunk síelni a Tátrába, akkor töménytelen mennyiségű knédlit viszünk az arcunkba be, aranyfácánnal tolva lefele irányba! :D

(#3818) athomi


athomi
veterán

Sipi:
Én a 9600GT helyett inkább egy HD3870-et vennék (2 okból is, de csak az egyikről teszek említést), bár nem tudom békésben mennyire van erre lehetőséged.
Elég sokan panaszkodnak a 9600GT-re, jó pár játékban kifagy, fekete képernyőt okoz. Azt hiszem gyerpié is elszáll Cod2-ben (meg ki tudna hányban szállna még el, ha játszana velük).

[ Szerkesztve ]

(#3819) gyerpi válasza athomi (#3818) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mondjuk a 3870-es jobb is mint a 9600 gt ( a cod alatt mondjuk nem ) - én nem vagyok nvidia fan csak nekem sürgősen kellet és ezt érte meg a legjobban megvenni a tesztek és az ár alapján ( a 3870 -es drágább volt jóval használtan )
habár a directX 10.1-es biztos, hogy jó lesz majd télen vagy ősz végén ha jönnek az új játékok és akkor a 3870-esi nagy előnyre tesz szert a 9600-ossal szemben

igaz PAM-ban nem próbáltam még ki, de az új driver feltétele óta nem volt gond a cod2-ben ( több órát játszottam) - majd kipróbálok más játékokat is és beszámolok
csendben is van - terhelés alatt 52 °C gyári hűtővel
mondjuk minden típusban vannak hibás darabok és ha az embernek baja van ilyen fórumokhoz fordul :U rendszerint és azért is tűnik úgy hogy sok romlik belőle, legalább is gondolom, hogy így van vagy remélem :))
persze az is közre játszott, hogy ezt vettem mert még 33 hónapig van rá garancia ( eredetileg 36 hónap volt és áprilisban lett véve )

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3820) kerlac


kerlac
senior tag

akkor következzen egy vicc:

Béla keményen dolgozik a munkahelyén, esténként kikapcsolódásként a
helyi tekeklubban vagy a kosárlabdapályán múlatja az időt. A felesége
megsajnálja, hogy így agyonhajszolja magát, ezért születésnapjára
elviszi egy sztriptíz-bárba. A kidobó üdvözli őket az ajtóban:
- Szevasz Béla! Hogy s mint, Öregfiú?
A felesége zavarba jön és megkérdezi, járt-e már itt azelőtt.
- Á, dehogy - válaszolja - a tekeklubból ismerem.
Ahogy leülnek, odajön a pincérnő és kérdi, hogy hozhatja-e a szokásos
Amstelt. A feleség most már kifejezetten zavarba jön:
- Nekem úgy tűnik sűrűn, jársz ide, hogy a pincérnő ilyen jól tudja, mit
iszol.
- Á, dehogy - válaszolja - a női kosárcsapatban játszik, néha
együtt edzünk.
Ekkor odajön az egyik meztelen táncos lány és átöleli Bélát:
- Szia Béluci! Ellejthetem a szokásos kis táncot az asztalodon?
Erre a feleség hisztérikusan felkapja a retiküljét és kirohan. Béla
utánaszalad és látja, hogy épp egy taxiba száll be az asszony. Gyorsan
utoléri és még pont beslisszan a hátsó ülésre az asszony mellé. Erre az
asszony elkezd éktelenül visítani és rúgkapálni. A taxis hátrafordul és
odaveti:
- Bélám, te állandóan ilyen harcias kis kurvákat fogsz ki magadnak?

(#3821) athomi válasza gyerpi (#3819) üzenetére


athomi
veterán

Külföldi oldalakon is utánaolvastam kicsit, Nv-ás fórumban és átlagon felüli a hibajelenségek száma, melyek megoldhatatlanok voltak új driverrel és oprendszerrel egyaránt.
Abban nagyon igazad van, hogy nem kell egy gyártót egy hibás széria miatt megítélni, én csak megjegyeztem Sipinek, hogy elég sok 9600GT tulaj küzd a problémával.
Nem értem miért volt még használtan is drágább a HD3870-es, pedig a Sapphire boltban 26-27k jelenleg (ennél max. 1k-val kapsz olcsóbban 9600GT-t).
Amúgy nevetséges, hogy egyesek a bolti áron próbálnak megszabadulni használt kártyáiktól. :W

[ Szerkesztve ]

(#3822) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Bali:
Egy csodásan magányos szigetre a következő embercsoport vetődik egy hajótörés miatt: két olasz, két francia, két német, két görög, két angol, két bolgár, két kínai, két amerikat és két ír férfi, továbbá minden nációból egy nő. Egy hónap elteltével a semmi közepén lévő magányos kis szigeten a következő furcsaságok észlelhetők:
- Az egyik olasz férfi legyilkolta a másikat az olasz nő miatt.
- A két francia férfi pikáns hármast alakított a francia nővel.
- A két német pontos heti időbeosztás szerint, felváltva hál a német nővel.
- A két görög pasas egymással hál, a görög nő pedig főz rájuk.
- Az angol férfiak azóta is várják, hoy valaki bemutassa őket az angol nőnek.
- A bolgárok hosszú percekig nézték a végtelen óceánt, majd újabb hosszú percekig szemlélték a bolgár nőt, végül úszni kezdtek.
- A kínaiak alapítottak egy vegyesboltot (mosodát, étkezdét, ...) és teherbe ejtették a kínai nőt, hogy legyen elég szemlyzet.
- A két amerikai férfi az öngyilkosság határán van, mert az amerikai nő folyamatosan azon nyavalyog, hogy nem tudja megvalósítani önmagát, nem beszélhet a pszichoterapeutájával, fel szeretné végre dolgozni az anyjával való kapcsolatát, és kövérnek látszik a pálmafák mellett, és ezen az sem változtat, hogy itt nem kell adót fizetni.
- Az írek felosztották a szigetet északi és déli részre, valamint lepárolót építettek. Nem emlékeznek szexre, mert a kókuszpálinka némi homályosodást idéz elő az agyukban, de boldogok, mert az angolok nem érzik jól magukat.

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3823) kerlac válasza gyerpi (#3822) üzenetére


kerlac
senior tag

és a magyarok??? :C

(#3824) gyerpi válasza athomi (#3821) üzenetére


gyerpi
aktív tag

vagy még drágábban
volt is olyan aki még drágábban akarta eladni a 3870-esét mint most újonnan
vagy akit én felhívtam 200 koronával olcsóbban mint az újat - mondtam is neki, hogy engedjen és viszem - de hát ő ezt ennyiért meg ennyiért vette ( jóval drágábban mint most újonnan ) hát mondom ki a f@szt érdekel mennyi volt mikor vetted most ennyi újonnan - engedj belőle ennyit és viszem
hát neki nem éri meg nyavalygás stb.- és ez így ment a tizedik telefon és email sms-ig stb. mire volt ez a korrekt ár a 9600 gt-re

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3825) SipiBcs válasza athomi (#3818) üzenetére


SipiBcs
őstag

Hajajjjj.... nem nagyon látok felénk ilyesmit, de lehet rendelésre összejönne. A 3850et láttam 25 körüli áron, gondolom nem sok különbség van a 3870es és e között sem árban sem tudásban, de majd utána olvasok!
De köszi a tippet, nem vagyok sem Ati sem Nvidia függő! :)

Nem kapkodok el semmit, ráérek, nem hajt a tatár!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3826) CséZé válasza athomi (#3818) üzenetére


CséZé
őstag

Lassan nekem is összecsudrogál az új gépre a pénz, és ha nem lesz elegendő a HD 4850-re, akkor én is 3870-et fogok venni, mivel a 9600GT pont abban a játékban "bugos" amelyikkel én játszok. Bár azt sajnálom h épp abban a játékban gyorsabb is. De nem tudom mennyit gyorsult az ATi az új driverrel.

[ Szerkesztve ]

(#3827) athomi válasza CséZé (#3826) üzenetére


athomi
veterán

Gondolom nem DX9-ben akarsz játszani, DX7-ben meg simán van 333FPS-em a HD3850-essel, ami lényegtelen, mert egy rendes szerveren 250-re van lekorlátozva.
Amúgy a HD3870-es jobb kártya a 9600GT-nél egy picivel, a 8.5-ös driver óta semmi baj a kártyával.

SipiBcs: Azért akad ott egy 15%, persze ez alkalmazásfüggő, ennél az értéknél lehet a különbség nagyobb és kevesebb is.

[ Szerkesztve ]

(#3828) CséZé válasza athomi (#3827) üzenetére


CséZé
őstag

Na akkor meg bőven jó h nem 9600GT-t kell vennem :DDD
CoD4-ben meg nem lehet DX7-ben játszani, oda meg kell a jobb kari.

CoD2-ben neked akad a 333?

mod: CoD4-ben mennyi fps-ed van? És persze milyen grafikai beállítások mellett?

[ Szerkesztve ]

(#3829) athomi válasza CséZé (#3828) üzenetére


athomi
veterán

1440x900, 2xAA, extra textúrák. Pályától függ, hogy így akad e a 333. Egyébként semmi értelme a 333FPS-nek, olyannyira hogy még rossz is, mivel az ember egyfajta csúszómozgást végez. Toujane-on alig bírtam felugrani az A plant mellett lévő dobozokra, mert állandóan lecsúsztam róla (nem nagyon lehet koordinálni a mozgást).

(#3830) athomi válasza CséZé (#3828) üzenetére


athomi
veterán

Cod4 le van húzva grafikailag nálam, 1024x768, 2xAA, normál textúrák, 125-250FPS.
Cod4 eléggé a textúrázára alapoz, amiben a HD3xxx széria nem túl erős. Szerencsére már nem sok játékban használnak ilyen elavult alapokra épülő grafikát, és a jövőben szépen el is tűnnek. Persze a Cod5 egy szép kivétel lesz ebből a sorból, mert így a Cod5 gyorsan és olcsón elkészül. Azt hiszem a Cod sorozat is már csak a pénzlehúzásról szól...

[ Szerkesztve ]

(#3831) CséZé válasza athomi (#3830) üzenetére


CséZé
őstag

értem, köszi :R

tudom h 333 fps nem engedélyezett meg már túl bugos is benne, de néha csak jó pubon fps huszárkodni :)

(#3832) ovecs


ovecs
senior tag

Na elmentem az esküvőre, kedden jövök :D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3833) athomi


athomi
veterán

Zsákos Bilbó és Frodó beszélgetnek:
- Mostanában nagyon unatkozom - mondja unottan Frodó.
- Talán keresned kéne egy hobbit...

(#3834) Pitbullos válasza athomi (#3830) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

ta cod5 on mar 2 eve dolgoznak a fejlesztok ugy hogy nem keszult olyan gyorsan xd

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3835) booz válasza Pitbullos (#3834) üzenetére


booz
senior tag

xd xd :P

(#3836) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah Haller NYEV-esek!!!
Lenne itt valami!
Lassan-lassan Indulna a CB-s gamelés....
Éppen ezért arra gondoltam/gondoltunk hogy akit esetleg érdekel közületek és persze Origije is van az csatlakozhatna....természetesen a NYEV klánt nem kívánjuk szétszedni csak ha már ugyis együtt játszunk nap mint nap akkor teljesen mindegy lenne...plussz végre kipróbálhatnánk magunkat CB-s keretek között!!

Én ugy gondoltam hogy nem legyen belőle vita hogy ha ottvan TS-en pl Ovecs akinek nincs origija akkor ugyanugy menne mint eddig...viszont ha csak olyanok lennének jelen akik Origival is rendelkeznek akkor lehetne CB-s Wart is nyomatni! Szerintem ez így korrekt és simán bele is férne...

Mindenkit szeretettel várunk...mármint a NYEVesek közül nem ilyen jöttment cfg heggesztőket mint aki tegnap is ot verte a nyálát a PH topicba:)

Vélemény? Javaslat? Érdeklődés?
Jah a tim neve -=BlizZarD=-

Ha valakit érdekel az lejezheti nálam PÜ-ben...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3837) PyroS válasza Sirandrish (#3836) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Ha jól tudom akkor csak Lorenzonak van origi :DDD .

Ma este sem leszek mert 21 óráig meló :W .Vasárnap viszont végre szabadnap :C ,akkor leszek.

[ Szerkesztve ]

(#3838) Sirandrish válasza PyroS (#3837) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kajak egyikőtöknek sem origi? az nem semmi:)
Vasárnap meg pihenni fogsz mert hétfőn meló mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3839) PyroS válasza Sirandrish (#3838) üzenetére


PyroS
senior tag

Nem telik a kisnyugdíjunkból :DDD .
Ja vasárnap aktív pihenés,persze ha lehetne aludni a motorosoktól :W .

(#3840) athomi válasza Sirandrish (#3836) üzenetére


athomi
veterán

Jelenleg csak Botoz és Lorenzé rendelkezik originalitással a klánból.

(#3841) athomi válasza Pitbullos (#3834) üzenetére


athomi
veterán

xd én meg azt hittem múlt héten kezdték xd szét lesz szkriptelve xd textúra powa lesz xd

(#3842) booz válasza Pitbullos (#3834) üzenetére


booz
senior tag

(#3843) athomi válasza booz (#3842) üzenetére


athomi
veterán

:D

(#3844) Balinov válasza athomi (#3833) üzenetére


Balinov
félisten

na,athomi ez odavert,szenne rohogtuk tegnap magunkat tole

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3845) Balinov válasza booz (#3842) üzenetére


Balinov
félisten

bravoo! egyebet nem tudok mondani, kerem kapcsojja ki!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3846) CséZé válasza Pitbullos (#3834) üzenetére


CséZé
őstag

pitbullos ez nem cod ide nem kell T-t nyomni h írni tudj xdxdxd

(#3847) Pitbullos válasza CséZé (#3846) üzenetére


Pitbullos
aktív tag

en mar anyit nyomtam onlinebe az americas armyval es a cod4 el a t nagyon megszoktam xd
yahoon xfiren mindenut hasznalom reflexbol d

[PIT]MW3.Pitbull.clan.Uj.honlap.http://pitbullos.co.uk/mw3pitbullclan/news.php

(#3848) CséZé válasza Pitbullos (#3847) üzenetére


CséZé
őstag

de helyesen írni nem szoktál meg ;]

[ Szerkesztve ]

(#3849) Boci_83 válasza PyroS (#3839) üzenetére


Boci_83
őstag

Eladtad az össze benzint? :D

**********

(#3850) kavicssli


kavicssli
addikt

http://www.blizzard-clan.extra.hu/ még beta de kapot a szeróto kis egy kis reklámot! :C

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.