Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3051) Balinov válasza athomi (#3049) üzenetére


Balinov
félisten

mee? BBE - 7 days and one week mekkora zene meg most is.Anno az egyik leghiresebb gyori szorakozohelybe ez olyan volt,mint a himnusz.Nomeg annak a regi Juventusos musornak az alafesto zeneje,amiben az a pianos rigmus volt house koritesbe loopolva..

Vagy nem neznel ilyen iranyu zenei erdeklodest belolem,kedves Hunor mester?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3052) athomi válasza Balinov (#3051) üzenetére


athomi
veterán

megmondom az őszintét, nem :D

(#3053) Balinov válasza athomi (#3052) üzenetére


Balinov
félisten

pedig de.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3054) Sirandrish válasza Balinov (#3053) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hazucc!!!!!...te Bódi Gusztit meg bangó margitot szereted!!!:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3055) Balinov válasza Sirandrish (#3054) üzenetére


Balinov
félisten

keversz valamelyik pajtasoddal.. :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3056) Sirandrish válasza Balinov (#3055) üzenetére


Sirandrish
legenda

nemlehet:D
tuti te vagy az:DD
Amugy az asszony is olyan zenét hallgat..azt a BBE vagy mit is csak onnan ismerem hogy már párszor néhány zenéjüket felkelett dobnom az Mp3jára:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3057) Balinov válasza Sirandrish (#3056) üzenetére


Balinov
félisten

egyebkent rohej,de egyszer volt alkalmam a margitot elobe hallgatni egy falunap soran.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3058) Sirandrish válasza Balinov (#3057) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah..mondtam én hogy mizu:)

Én élőben még csak olyat halgattam amit komálok, Ossian, PokolgéP,Kalapács stb...

jah nem..egyszer anyámékkal kimentem egy rendezvényre és ott feléppet a Crystal...
szar idő volt..mondtam is anyáméknak ..fogadjunk hogy van ilyen szar időre valami nyálas zenéjük...erre anyám..jahj nem kell igy hozzáálni..feljön a 3 nyomi...nah mivel felhős az ég ezért "fujja el a szél" vagy mia gyehenna...mondom nah zsir akkor léptem.:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3059) SipiBcs válasza Balinov (#3057) üzenetére


SipiBcs
őstag

Szerintem ezt már sosem magyarázod ki! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3060) athomi


athomi
veterán

Gáz van gyerekek. Feltettem a Cod4-et, mondom megnézem játékban elő jön e a laggom. Játék indít és óriási meglepetés ért: A játék visszadobott asztalra mint ha el sem indítottam volna a játékot. :Y
Nem tudok vele mit csinálni, még egy hibaüzit sem dob ki. Azt hiszem ennyi, szarok rá.

[ Szerkesztve ]

(#3061) Sirandrish válasza SipiBcs (#3059) üzenetére


Sirandrish
legenda

tudod aztmondja egyszer..oszt bangóval van kitapétázva Írbe minden..vitte a plakátokat aztán minden bérelhető helyre kirakta hogy legalább ott és ugy láthassa:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3062) Sirandrish válasza athomi (#3060) üzenetére


Sirandrish
legenda

volt már nekem is ilyen csak nem CoD4-el..
fingom sincs már sajna hogy megtudtam-e oldani vagy nem de ha más nem rakd ujra a gamet...egyébként singel se multi se megy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3063) PyroS válasza SipiBcs (#3041) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Várom a 14 órát :DDD .Este meg várunk egy kis gyilkolásra :D .

(#3064) Sirandrish válasza PyroS (#3063) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha ugyvan énis mennék..persze ha beférek és ti is ugy gondoljátok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3065) athomi válasza Sirandrish (#3062) üzenetére


athomi
veterán

egyik sem :(

megj.: cod2 gond nélkül megy

[ Szerkesztve ]

(#3066) PyroS válasza Balinov (#3045) üzenetére


PyroS
senior tag

Bali amúgy Sipit csak azért vettük be,hogy az éterben is terjessze a NYEV-et :D .De ez titok,ne áruld el neki. :DDD

(#3067) Sirandrish válasza athomi (#3065) üzenetére


Sirandrish
legenda

rakd ujra..nehogymár valami hülyeség miatt leszard a cod4-et...vagy olvasgasd a sima COD4 topicot..biztos volt már valakinek ilyen baja..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3068) PyroS válasza Sirandrish (#3064) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem jöhetsz,úgyis hiányos a csapat.Se Booz,se Ovecs,Yakot se tudom,hogy mikor ér rá.

Hunor: patcheket felraktad?Az első hozzászólásból megcsináltad amit kellet?Bár gondolom igen.

(#3069) Sirandrish válasza PyroS (#3068) üzenetére


Sirandrish
legenda

6 után elérhető vagyok xfiren...ha ugyvan akkor irjatok rám..mennék mindenképp..keresnék is timet fizetség gyanánt de nem garantálom a low skillt:DDD

Hunor már a NYEV szeron van ugyhogy megoldotta a gondot:))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3070) athomi


athomi
veterán

Sikerült megoldanom, most már elindul a játék.
Ami viszont elkeserít, hogy ugyan úgy laggolok 20-30 másodpercenként, mint eddig.. :(

[ Szerkesztve ]

(#3071) Balinov válasza PyroS (#3066) üzenetére


Balinov
félisten

koztunk marad,uttoro becsszavamra mondom ;)

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3072) PyroS válasza athomi (#3070) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor a neted szarakodna?Esetleg a hálókaridhoz másik driver vagy a router nem melegszik túl?Próbáld ki a cfosspeedet hátha segít.

Bali: okés :C :DD .

[ Szerkesztve ]

(#3073) athomi válasza PyroS (#3072) üzenetére


athomi
veterán

Megpróbálok egy másik drivert.

(#3074) SipiBcs válasza PyroS (#3066) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ez 1 érdekes komment lehetett, mert nem tudom elolvasni! :DD Valami NYEVeletlen hozzászólás lehetett! :)) No majd a 15 órás kív műsorban.... :K

Sztem estefele jelentkezem én is 1-2 játékre, akár pub akár war jöhet! Bár ha az én szintemet nézzük, akkor csak a LOW feeling jöhet számításba! :(((

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3075) Sirandrish válasza athomi (#3070) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor nem a gépeddel van a gond...próbáltál már pingelni valamit..mert lehet hogy szimplán a szolgáltató hibája...akkor meg baszhatod az uj drivert meg mindent...próbáld ki amit Forceberg mondott..azthiszem másik topicba van leirva..csináld azt és nézd vagy 3percig...ott minden kiderül..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3076) Sirandrish válasza SipiBcs (#3074) üzenetére


Sirandrish
legenda

öö itt lehet kérni dalt?:D
majd bemondanád hogy most kaptuk az SMS-t közbe meg itt olvasod...nah?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3077) SipiBcs válasza Sirandrish (#3076) üzenetére


SipiBcs
őstag

Elvileg mehet, de sepulturára ne számíts! :((( A legkeményebb rockzenénk Van Halen - Jump :D

Más: Az 1.7 patch felkerül e, merthogy láttam már virágbolti servereket futni vele... és 1-6-tal egyre kevesebb helyre tudok feljutni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3078) PyroS válasza SipiBcs (#3074) üzenetére


PyroS
senior tag

Igen az a hozzászólásom kódolva lett :D .
Most hallgatlak :D .Bár az első szám nem az igazi :D .

A Depeche viszont már király :C .
Tegnap még nem sikerült megoldani,hogy menjen a szerónk 1.7-ként a virágbolti verziókkal.Remélem az FGC Klánosok megtudják oldani minél előbb.De ha kell akkor van lehetőség vissza tenned az 1.6-ra.

[ Szerkesztve ]

(#3079) SipiBcs válasza PyroS (#3078) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem sem... szerkesztve van :O De van az a pénz amiért a kedvencem BébyGabi meg Lala! :W

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3080) athomi válasza Sirandrish (#3075) üzenetére


athomi
veterán

azt elindítottam és 5-10mp után leállt

(#3081) PyroS válasza athomi (#3080) üzenetére


PyroS
senior tag

Esetleg router nélkül kitudod próbálni?

(#3082) athomi válasza PyroS (#3081) üzenetére


athomi
veterán

ahhoz most egy órát kellene kínlódjak, hogy router nélkül életet leheljek a netbe

(#3083) gyerpi válasza athomi (#3080) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Booz-nak volt ilyen gondja új vga driver, újra rakta a játékot is és azóta megy neki

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3084) athomi válasza gyerpi (#3083) üzenetére


athomi
veterán

Már 3x raktam újra az egész gépet. Ez már kb. 1-1.5 hónapja így megy, elég sokat is panaszkodtam rá. Csak 2-3 mp-re fagyok ki félpercenként, de épp elegendő ahhoz, hogy meghaljak.

(#3085) Balinov válasza athomi (#3084) üzenetére


Balinov
félisten

de Tomi,mennyibol tartana 20percre direktbe a dsl modemre kotni a gepet a router helyett?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3086) PyroS válasza athomi (#3082) üzenetére


PyroS
senior tag

Pedig ha jól emlkészem Ovecsnek is cserélte Booz a routerét és azóta nem volt connection errorja.Bár lehet,hogy rosszul emlékszem.

(#3087) Sirandrish válasza SipiBcs (#3077) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van Halen-től van más is? me őt is komázom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3088) Balinov válasza Sirandrish (#3087) üzenetére


Balinov
félisten

van Dame

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3089) Balinov


Balinov
félisten

na,akit erdekel a showderklub,radiokabarek,annak itt egy aranybanya datas linkekkel.most talaltam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3090) SipiBcs válasza Balinov (#3088) üzenetére


SipiBcs
őstag

Bali: :W

Andrish: nincs :( kb erről beszéltem!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3091) PyroS válasza SipiBcs (#3090) üzenetére


PyroS
senior tag

Köszi Sipi :C :R .Ezentúl ez lesz a NYEV induló: "BBE - 7 days and one week" :D .

(#3092) BandiHUN válasza gyerpi (#3029) üzenetére


BandiHUN
veterán

ez most olyan dolog,hogy mivel nekem is jelentkeznek ezek a be-beakadások néha,én gyanakodnék a szerverre is...van,amikor miniadminban is felmegy MAGA A SZERVER pingje 150fölé,ha játszanak többen,nézegetem néha,ha épp nem tudok menni játszani...kellene egy normális szolgáltatót keresnünk.tegnap irtam az fgc-nek az 1.7 ügyben,válasz:nincs törtjük,keressek én,akkor hamarabb lesz....hát b+.....persze nem találtam.de érdekes,máshol ez nem gond?a fele szeró tegnap át volt állva,és ha hozzáveszem,hogy tegnapelőtt még nem volt magyar 1.7,és a legtöbb helyen nem automatán vált,hanem át kell tenni,mint nálunk is,lehet,hogy lustaság/adminhiány miatt nem volt több...nagyon kezd telelenni a micsodám az fgc-vel,ráadásul ez a folytonos xfire probléma...ezek is kiárulják 500%-osan az egyszem netjüket,meg vettek valami 100ezres szervergépet,és még az is lehet,hogy nyomják a seedszervereket is róla,ha mást nem,magáncélra...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3093) yako válasza PyroS (#3091) üzenetére


yako
tag

NA NEEEEE!!!!
Semmi elektonikis!
Cskis R&R!

By Demons Be Driven

(#3094) PyroS válasza yako (#3093) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezt csak azért írtam mert Sipi lenyomta nekünk "Külön a NYEV-eseknek" a Juventus rádióban :D .

(#3095) Sirandrish válasza BandiHUN (#3092) üzenetére


Sirandrish
legenda

miniadminba a te pingedet mutatja nem a szerverét...nem?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3096) Sirandrish válasza PyroS (#3094) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem bezzeg nem küldte:( :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3097) Balinov válasza Sirandrish (#3096) üzenetére


Balinov
félisten

en meg bezzeg nem hallotttam... :W :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3098) PyroS válasza Sirandrish (#3096) üzenetére


PyroS
senior tag

Mert nem vagy NYEV-es :)) .Látod ilyen előnye is van a NYEV tagságnak.Na jó persze ez csak vicc :D .

Bali én is a neten hallgattam.Fentebb linkelte Sipi a linkjét.

(#3099) Balinov válasza PyroS (#3098) üzenetére


Balinov
félisten

jaja,azt belottem, VLC-vel tudnam is hallgatni eppenseggel,csak nincs melohelyen se fulesem,se hangszorom.. :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3100) PyroS válasza Balinov (#3099) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja ez nagy kár:(.Majd később ha tudsz szerezz valami hangkeltő cuccot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.