Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3451) Sirandrish válasza kerlac (#3447) üzenetére


Sirandrish
legenda

AA OFF...vagy Shadow OFF és meg is oldja a problémát...
de esetleg beállithatod ugy is ahogy majd valaki mondja hogy mit egyél OFF-ra vagy normalra..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3452) gyerpi


gyerpi
aktív tag

ha minden jó megy akkor a héten meg lesz egy GAINWARD BLISS NVIDIA GeForce 9600GT, 512MB DDR3 (1800MHz), PCIe x16, 256bit, DVI, HDM
+ új táp azt még nem tudom milyen mert ma megyek venni
Hunor: azt az árat amit tegnap írtam a 4850-re az ÁFA nélkül volt
ezt a haver elfelejtette mondani :W
mondjuk már az origi game-ra nem maradt pénzem :O úgy hogy leghamarabb nyár végén tudom beszerezni

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3453) Sirandrish válasza gyerpi (#3452) üzenetére


Sirandrish
legenda

azzal már fog hasitani a COD:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3454) PyroS válasza gyerpi (#3452) üzenetére


PyroS
senior tag

Tápból ha futja akkor Corsair-t vagy Fsp-ét esetleg Chiefteket vegyél.

(#3455) athomi válasza Sirandrish (#3453) üzenetére


athomi
veterán

és a Cod4? :D

(#3456) Sirandrish válasza athomi (#3455) üzenetére


Sirandrish
legenda

még azis eldöcög majd:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3457) kerlac


kerlac
senior tag

Köszi az ötleteket! Este visszaszedem (vissza, mennyéééé, basssszkii!) a beállításokat és mérek egy fps-t (vagy kettőt :DDD )

(#3458) gyerpi válasza PyroS (#3454) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Fortron-t
rendeltem meg

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3459) Balinov válasza gyerpi (#3458) üzenetére


Balinov
félisten

FSP! :R :R :C :C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3460) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Végre 1 nap kihagyás után én is lőporszag közelben leszek! Ha beindul a nagyüzem, pls x-fire-n jelezzetek nekem is, mert nagyon rajtam van a hentelhetnék!

Most még rongálom a közízlést, aztán kb 5től részemről folyhat a vér a WAR-okon ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3461) Balinov válasza SipiBcs (#3460) üzenetére


Balinov
félisten

Sracok,lehet ma vagy holnap fel tudok menni a pubra!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3462) gyerpi válasza Balinov (#3461) üzenetére


gyerpi
aktív tag

:C :C :C
a war szeróra miért nem :F és csak holnap vagy már ezután mindig

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3463) Balinov válasza gyerpi (#3462) üzenetére


Balinov
félisten

há'me' az jutott elobb az eszembe. Most Gyiku ex-mohas baratjanal lakunk atmenetileg (thx 2 Gyiku) mondta,ha gamelni akarok,nyugodtan hasznalhatom a desktop masinkat ( HD2600-as vga,p4 vagy Athlon X2,nem is tudom) Cod4 van rajta,majd valahogy be kell loni,mert azt mondja,nem tud tort szerora felmenni. Amugy 20mbit UPC mogott ul a mazlistaja. Hunor,te lehet ismered is,ha Mohaa-ztal regebben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3464) PyroS válasza Balinov (#3461) üzenetére


PyroS
senior tag

Végre :D :C azért jelezz ha már tudod,hogy mikor tudsz feljönni.Majd tedd fel az 1.7-es patchet mert már azon mennek a szeróink.A Nyev-es weboldalon fennt van a letöltéseknél.

Sipi majd írok ha lesz valami.

[ Szerkesztve ]

(#3465) Balinov válasza PyroS (#3464) üzenetére


Balinov
félisten

ja,orat,percet nem tudok,meg napot sem nagyon,csak jeleztem,hogy cod4 kozelbe jutottam.Ma meg tuti nem,ma van a 2 eves hazassagi evfordulonk.!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3466) PyroS válasza Balinov (#3465) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor GRATULÁLOK nektek :C :DDD .Majd jelezz ha sikerül a gép elé kerülnöd.

[ Szerkesztve ]

(#3467) SipiBcs válasza Balinov (#3465) üzenetére


SipiBcs
őstag

ÉS???????? :Y

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3468) SipiBcs válasza Balinov (#3465) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nekem 13. volt, de azthiszem innentől inkább nem számolom!

De mellétéve gratulálok nektek! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3469) Balinov válasza PyroS (#3466) üzenetére


Balinov
félisten

fogok,bizd ide.Mindnesetre frissitettem az alairasom,ugy lattam,...khm...kicsit meghaladta az ido..

Sipi! csak 2,most micsinaljak? :DDD De milyen 2!!! :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3470) kerlac


kerlac
senior tag

ÁÁÁÁÁ

Mindent átállítottam, amit írtatok: AA és Shadow OFF, még leszedtem pár dolgot, élsimítás melyik opció? azt nem biztos leszedtem. és a consolos parancsot is beírtam, de nem mutatta az fps-t.... :O

Bénaevagyoke?

(#3471) PyroS válasza kerlac (#3470) üzenetére


PyroS
senior tag

Próbáld meg ezzel a beállítással: [link].
Ha még minidg 60 fps lesz akkor a vgs kari driverében kapcsold ki a v-syncet.

(#3472) kerlac válasza PyroS (#3471) üzenetére


kerlac
senior tag

köszi, ahogy írtam játék közben is Neked, a sync kikapcsolással felment már 91-re!

(#3473) Sirandrish válasza kerlac (#3472) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Sync 60FPS-re korlátozza..az hogy most 91ig megy fel az meg a game korlátozása..ird be konzolba hogy /com_maxfps 125

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3474) kerlac válasza Sirandrish (#3473) üzenetére


kerlac
senior tag

Hóhahó! Köszi az okosságokat Mindenkinek! (télleg felment az fps 125-re) Hogy itt mik vannak, pedig már fél éve tolom, de úgy fest csomó mindenről nem tudok.... :R :R :R

(#3475) Sirandrish válasza kerlac (#3474) üzenetére


Sirandrish
legenda

olyan géppel fél évig 60fps-el tolni..hát..inkább nem mondok semmit:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3476) kerlac válasza Sirandrish (#3475) üzenetére


kerlac
senior tag

Jobb is! ;] azért így utólag verem a fejem a falba tőle.... :W

Fene se figyelt ilyesmikre. Korábban szinte egyáltalán nem multiztam, fps játékokat is csak 2. vh-okat toltam, főleg stratégiáztam, ahhoz meg édesmindegy nem? vagy számít az fps érték single-ben is?

Egyébként lehet/érdemes 125 fölé tornászni az fps-t? Ha cserélek videokarit (azaz későbbiekben a 8800GT-t becserélem komolyabbra) javul az fps érték is nem?

(#3477) gyerpi válasza kerlac (#3476) üzenetére


gyerpi
aktív tag

single-ben nem számít csak ne akadjon ott elég 20-30 fps is
ott az a lényeg minél szebb legyen a játék
úgy hogy ott állíts mindent maxra

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3478) Sirandrish válasza kerlac (#3476) üzenetére


Sirandrish
legenda

ha a 125 fix akkor az már jó...ha feltudod tornázni 250fixre az mégjobb de a lényeg hogy ne ingadozzon...ha a 125 mindig megvan az már bőven jó.

És ahogy gyerpi is mondta..Singlebe az a lényeg hogy ne akadjon...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3479) kerlac válasza Sirandrish (#3478) üzenetére


kerlac
senior tag

Mióta átállítottam amiket mondtatok, a 125 fps fix lett. Majd ősszel azért veszek egy új videokarit, akkor még talán a msotani is ér vmit, hogy becseréljem..

(#3480) gyerpi


gyerpi
aktív tag

no szóval !
a szlovák posta is úgy gondolja holnap jön a gkártya úgy hogy elvileg holnap már leszek

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3481) PyroS válasza kerlac (#3479) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Próbáld meg úgy,hogy a maxfps-t 250-re állítod.

Gyepri: hurrá :C .Remélem beválik az új karid :D .

(#3482) kerlac válasza gyerpi (#3480) üzenetére


kerlac
senior tag

9600GT-t vettél? majd számolj be róla, hogyan szuperál!

(#3483) gyerpi


gyerpi
aktív tag

most jöttem a lőtérről éleslövészetről más mint a cod4-ben :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3484) kerlac válasza gyerpi (#3483) üzenetére


kerlac
senior tag

és ott menniy volt az fps-ed? :DDD

Mivel lőttél?

(#3485) SipiBcs válasza kerlac (#3484) üzenetére


SipiBcs
őstag

:W

Erről jut eszembe egy mondás, bár azthiszem nem szó szerint így van: Kiba nehéz játék az ÉLET, de a grafikája nagyon ott van! :DDD

11 évig sportlőttem pisztollyal, ill. kispuskákkal, nyílt ás zártirányzékkal, megyei szinten jónak mondható eredményekkel. A cod jobb, nem kell kondicionáló edzéseket tartani! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3486) Sirandrish válasza gyerpi (#3483) üzenetére


Sirandrish
legenda

és az VGA nélkül is megy?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3487) PyroS válasza gyerpi (#3483) üzenetére


PyroS
senior tag

Halottak száma? :D Amúgy tényleg milyek fegyók vannak nálatok rendszeresítve?Persze csak ha nem államtitok :DDD .

(#3488) kavicssli válasza PyroS (#3487) üzenetére


kavicssli
addikt

Halottak száma? :DDD :C még most is könnyezek! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3489) gyerpi válasza Balinov (#3465) üzenetére


gyerpi
aktív tag

gratulálok nektek
nekem október 5.-én lesz a 17. :U

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3490) gyerpi válasza PyroS (#3487) üzenetére


gyerpi
aktív tag

halott nem vót :DD
cseh pisztolyokkal lövünk cz 75 de vannak glock-ok is és a jó öreg kalasnyikov kommandósok fingom sincs milyen fegyvereket használnak
3 fajta képen lövünk ( a távolság nem nagy max 10 méter, de inkább kevesebb )
1. célzott lövések 2 fél alakos ( fej törzs) célpontra ez valamikor tavasszal lőttünk 50 -et - lassan nyugodtan minél kisebb szórással és pontosabban
2. dupla lövések ezt nyár elején itt már minél gyorsabban és már volt túsz is fél alakos célpont de már félig eltakarva a tússzal amit persze nem szabad kilőni :DDD - 50 golyó
3. tegnap pedig már szimulált helységek kb. olyas valami ami a cod4 SP elején van csak nem voltak lépcsők és gránátok és csak pisztoly - 1 helység 2 célpont tússzal dupla lövések, 2 helység 10 cm kör célpont ami ha eltalálsz leesik ( biatlon) :DDD és innen nem mehetsz tovább míg le nem szeded ezeket , 3 helység 2x 15 cm kör + 2x 10 cm kör ugyan az a szitu mint a 2-ben, 3 helység 6 célpont 4 túszokkal 2 sima - ennyi ;] :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3491) PyroS válasza gyerpi (#3490) üzenetére


PyroS
senior tag

Komoly lehet :C .Sajna utoljára amikor katona voltam akkor lőttem AK-val :O .De jó emlékek maradtak róla :DDD .

(#3492) yako


yako
tag

Szevasztok!

Azt szeretném megjegyezni, hogy mielőtt egy csata miatt kivágtok mindenkit a szerverről, legalább nézzen be valaki, és közölje az épp fenn lévőkkel, vagy írassátok ki, mert elég sz@rul jön ki, hogy épp viaskodsz, erre hirtelen kivágnak mindenkit.
Különösebben nem zavart - konkrétan engem -, mert sejtettem, hogy cstázni fogtok, de aki esetleg idetévedt, vagy szokott is járni, szerintem megérdemel annyit, hogy tudja mi van, biztos vagyok benne, hogy meg is érti, és nem rossz szájízzel gondol a NYEV szeróra!

[ Szerkesztve ]

By Demons Be Driven

(#3493) gyerpi válasza PyroS (#3491) üzenetére


gyerpi
aktív tag

mi csak pisztollyal lőttünk, de van alakulat aki kalasnyikovval is ott 100 méter a lő táv guggolva, fekve

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3494) gyerpi válasza gyerpi (#3493) üzenetére


gyerpi
aktív tag

féltérden :U

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3495) PyroS válasza gyerpi (#3494) üzenetére


PyroS
senior tag

Gondolom olyan jól ment mint a Cod4-ben :DDD .

(#3496) kerlac


kerlac
senior tag

Haliho!

tegnap futtattam egy 3DMark-ot és néha teljesen beszaggatott (1 fps-re lement), borzalmasan nézett ki, de végigment. ez rendben van? ha hibát észlel lefagy vagy hibaüzenetet küld? mert gariztatni akarom a vga-m (újraraktam az egész rendszert, de ugyanúgy fagy, MSI8800GT) és a boltban azt mondták, hogy ha a 3d végigfut nem érdemes bevinnem...

asszem veszek egy nagy kalapácsot....

Egyébként milyen VGA-t érdemes mostanság venni?

(#3497) PyroS válasza kerlac (#3496) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Nem emlékszel,hogy mennyi lett a összpontszám?A cpu tesztnél szokott leesni az fps mert akkor mindent a cpu számol a gpu helyett.Próbáld ki a Gpu_Caps Viewer nevű progit.Ha ebben hibázik akkor azt meglátod(furcsa csíkozódás vagy pötyözés formájában).Esetleg futass Prime95-öt a proci tesztelésére.Mikor és hogyan szokott kifagyni?Ja és milyen tápod van?

Szerintem 8800Gt-ről vagy ATI 4870-re vagy esetleg ha Nvidiás vagy akkor egy GTX260-ra érdemes váltani.

[ Szerkesztve ]

(#3498) kerlac válasza PyroS (#3497) üzenetére


kerlac
senior tag

Köszi a gyors választ! :R
Ha jól emlékszem 11xxx lett az eredmény, a másik két progit korábban (szintén a Ti ajánlásotokra) próbáltam, de nem jeleztek hibát (vagy nem értettem meg :B ). Tápom 450-as Corsair. Korábban már kérdeztem ezt Tőletek és végül újraraktam az egész hóbelebancot, de most nyarlásból visszajövet próbáltam ki és hát uaz a probléma, játék közben befagy (ami 90%.ban COD4, de pl. Warhammer Mark of Chaosnál is befagy ugyanúgy, ami pedig régebbi startégiai játék ugye...), esetleg bepöttyöződik, kockásodik a kép, majd teljesen behal, van hogy csak az áramtalanítással tudom újraindítani....

Új kártyánál én is a GTX260-on gondolkozom, mert most még talán ér vmennyit a 8800GT, mert később már csak bagóért lehetni túladni rajta...

(#3499) Sirandrish válasza yako (#3492) üzenetére


Sirandrish
legenda

utánna vissza lett téve mert végülis nem ott waroztunk...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3500) Sirandrish válasza kerlac (#3498) üzenetére


Sirandrish
legenda

mert az a max 25K amit kaphatsz érte az olyan nagy lóvé egy 2 honappal ezelőtt még 60K-s VGA-ért?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.