Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4701) athomi


athomi
veterán

Udv! Talaltam egy internet cafe-t, nem birtam megallni hogz ne nezzek be. :D
A repules addig volt jo, mig gyorsitottunk a kifuton, aztan nem volt tul jo erzes. A leszallas sem volt rossz.
Amugy iszonyat nagy a forrosag, ma csak 34 celsius volt. Sajnos meg is egtem.
Udv es gyakoroljatok sokat.

(#4702) BandiHUN válasza athomi (#4701) üzenetére


BandiHUN
veterán

MEGVAN A MULTISZERÓ!lehet most már cod2-zni is...jó nyaralást!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4703) BandiHUN


BandiHUN
veterán

b+ hazajövök melóból,nézem a multiszerót,erre 12-en!!!!!!! nyomulnak rajta,pedig még csak a neve a modszerver,jobbhiján FFA fut,annak sincs még maprotation,nagyjából belőttem csak a pontszámot,stb.... lesz ebből valami :Dmondjuk mire a modok fentlesznek,meg a mapok,mp3-ak,stb....hmm...viszont a game-violations PB azért megy már azon is. :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4704) CséZé


CséZé
őstag

Hey-hey valamiről lemaradtam?
Van CoD2-s csapatotok is? :Y

(#4705) Balinov válasza BandiHUN (#4703) üzenetére


Balinov
félisten

tegnap beprobaltam cod2-vel, hatha azon volt, de tuti cod4 ment epp, mert server different version 1.7 uzenetet kaptam. Kb mikor lesz cod2 rajta? Lehet pl. Xfirebol latni, hogy epp mi megy? Valami remlik...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4706) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenkinek.Hazaértem,szóval ha nem alszok el akkor este megyek játszani :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4707) BandiHUN válasza CséZé (#4704) üzenetére


BandiHUN
veterán

páran szoktuk nyomni....és most vadásztam olyan szerót,amit 1mp a codok között váltani ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4708) BandiHUN válasza Balinov (#4705) üzenetére


BandiHUN
veterán

persze,lehet xfire-ből látni,ugyanaz az ip/port...de ahhoz át kell kapcsolni webadminon,és egyelőre a cod2-es konfigolásba még bele sem néztem,sajna ma is melóztam :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4709) BandiHUN válasza PyroS (#4706) üzenetére


BandiHUN
veterán

hy!hát szerintem nem lesz tömeg....legalábbis én nem látok most még tolongást...bár igaz is,hogy utolsó nyári 7vége... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4710) Kavicsusz válasza BandiHUN (#4709) üzenetére


Kavicsusz
tag

Sajnos igazad van! :O

Nekem meg kezdődik a suli.

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#4711) BandiHUN válasza Kavicsusz (#4710) üzenetére


BandiHUN
veterán

részvétem...bár egyébként a suli délelőtt van,amikor a melósok is melóznak,a házit meg le kell sz...ni :DDD egyébként nem lesz az embernek több ideje ilyenkor se,csak a szar idő többet benntartja a lakásban...meghát a "vége a nyárnak" érzés:( no de majd lesz itt élet,remélhetőleg feldobódnak kicsit a dolgok

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4712) Kavicsusz válasza BandiHUN (#4711) üzenetére


Kavicsusz
tag

"bár egyébként a suli délelőtt van,amikor a melósok is melóznak,a házit meg le kell sz...ni " :DDD :C Nekem az lenne a házi feladatom valami jó olcsó de még is jó gépet kellene összeszednem hogy majd tudjak játszani a COD5-tel :U

[ Szerkesztve ]

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#4713) BandiHUN válasza Kavicsusz (#4712) üzenetére


BandiHUN
veterán

dettó.... :D bár nekem csak egy iceq4-es 4850 kérdése a dolog,ami talán meglesz már fizu után...szerencsére az új multiszerónk támogatni fogja a cod5-öt is,ha nem tér el a szerveroldali igény,tehát indulhat az is,ahogy megjelenik :Dmert ugye a motor nem nagyon változik,a szerveroldal se fog szvsz...rendelem is megfelé,amint meg lehet a cod5-öt.mondjuk a 2 és a 4 is marad úgyis,a cod2-ről sem mondtam le a 4 miatt...ejj,de foenem már a fogam a lángszóróra,valaki beledobhatta volna egy cod4-es modba is már :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4714) CséZé válasza BandiHUN (#4707) üzenetére


CséZé
őstag

majd ha úgy érzitek h megérettetek egy warra szólj, és máris van egy ellenfél :)

(#4715) BandiHUN válasza CséZé (#4714) üzenetére


BandiHUN
veterán

lehetne puffogtatni...csak majd utána kell néznem,mi is kell egy cod2-es szeróra,ott milyen PAM van,stb...most épp még addig jutottam,hogy végre feldobtam egy cod4-es Search and Eliminate modot,ami kb.annyi,hogy nincs respawn,ugyanúgy mint sd-nél,csak ha elfogy az egyik csapat.sd-n antiplantos-rusholósok elemükben érezhetik magukat :DDD
azt se tudom,mikor sd-ztem utoljára cod2 alatt,frissiteni kell :D mostanság csipáztam csak tdm-en,valahogy sokkal jobban fekszik a cod2-es csipa,mint a 4-ben,egész jó statokat össze szoktam lőni néha...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4716) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Kezdeném azzal, hogy ide nekem az oroszlánt is! :)) Olyan statokkal PUBolok mostanában, hogy lassan kibannolnak az ismeretlen szerókról! ;] Mindíg is mondtam, hogy isteni a multihack! :DDD Fúúúúú.... Még bennem a tegnap esti sörgőz, wiszkásszal leöblítve... vagyis fordítva :W

Aki Csabán jár, az délután keressen meg a lecsófesztiválon. A vendégem 1 tányér lecsóra. Keresse a Juve bográcsot. Mint csapatkapitány osztom az igét a kaja mellett! 30 méterre a barátom új kocsmája.... aztmondja: nagyon jó Sipi, majd az asszonyom hordja a jégert!! Kérdem én: milyen barát az ilyen?? :C
Tavaly különdíjjasok lettünk, az idén kíváncsi leszek benne leszünk e az első 20-ban! :Y

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4717) kavicssli válasza SipiBcs (#4716) üzenetére


kavicssli
addikt

Jaaaaj!Nem kell fényezni magadd mert jön Andrish és úgy elfog küldeni téged is mint a COD4 topicba a többieket! :W :U :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4718) CséZé válasza kavicssli (#4717) üzenetére


CséZé
őstag

akkor te nem érzed az iróniát a hsz-ében...

(#4719) Balinov válasza CséZé (#4718) üzenetére


Balinov
félisten

nem az a baj, mi mar ismerjuk, csak ugylatszik sokaknak meg nem jon at elegge a humor heroldsag.. :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4720) kavicssli válasza CséZé (#4718) üzenetére


kavicssli
addikt

Miért raktam ilyet :DDD :W de azért remélem ma is látni fogom az iróniát! :D

[ Szerkesztve ]

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4721) CséZé válasza kavicssli (#4720) üzenetére


CséZé
őstag

Biztos azért mert szereted a sok smiley-t, milyen iróniát akarsz te látni ma?

(#4722) Sirandrish válasza kavicssli (#4717) üzenetére


Sirandrish
legenda

önfényezés folyik itten jól látom?:D
Irgum burgum:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4723) ovecs


ovecs
senior tag

Na akkor szerverbérlés!
3*3720ft, ezt kell elosztani annyi főre ahányan béreljük
Aki be akar szállni lóvéval az holnap jelezze :K , hogy összeszámoljuk hány felé menjen

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4724) PyroS válasza ovecs (#4723) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt.

Ovecs én jelentkezem,számolj velem.

(#4725) SipiBcs válasza ovecs (#4723) üzenetére


SipiBcs
őstag

Sipi hívja Földet... föld jelentkezz!!!!

Amennyiben még mindig nincs ellenetekre a tagságom, akkor én is kérem a számlaszámot.

Javaslom Ovecs ide írd ki 24-es betűmérettel, hátha összekeveri valamilyen unatkozó milliárdos arab sejk a saját számlaszámával! :) (az 5letért 20 %-ot kérek) :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4726) PyroS


PyroS
senior tag

Találtam még egy jó képet a nyaralásomról: [Cod4 Live] :DDD :DD

[ Szerkesztve ]

(#4727) Sirandrish válasza PyroS (#4726) üzenetére


Sirandrish
legenda

Cod4 meg Kamionszimulátor..bazzeg te gamelni mentél oda is?:DD
KOCKA:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4728) PyroS válasza Sirandrish (#4727) üzenetére


PyroS
senior tag

A többi kép amin nem gamelek az sajna nem publikus :DD :DDD .Amúgy inkább kishordó és nem kocka :W :D :)) .

[ Szerkesztve ]

(#4729) Sirandrish válasza PyroS (#4728) üzenetére


Sirandrish
legenda

akkor gamelni és b*szni mentél?:DDD Netán azért nem publikus mert a saját hányásodban fetrengsz?:D engem érdekelne a téma:D
Kishordó...ez jó:DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4730) PyroS válasza Sirandrish (#4729) üzenetére


PyroS
senior tag

Na és persze pihenni és áztatni a habtestemet :D .Ja meg a Bacardi amiből sikerült egy jó pár üveggel elpusztítani.
Odáig azért nem fajultak a dolgok,vagyis nem emlékszem,hogy lett volna ilyen :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#4731) Balinov válasza PyroS (#4730) üzenetére


Balinov
félisten

ud a dolgos hetkoznapokban. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4732) PyroS válasza Balinov (#4731) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello Bali.Köszönöm a köszöntést.Egyből a meló közepébe csöppentem,most van a havi zárásunk szóval szenvedek a sok papír munkával :W .

Persze,ilyenkor minden egyben.Leltár,elszámolás,stb :O :W .

[ Szerkesztve ]

(#4733) Balinov válasza PyroS (#4732) üzenetére


Balinov
félisten

remelem van leltar is, mert ugy az igazi! :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4734) Sirandrish válasza PyroS (#4730) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát annyi bacardi után az hogy nem emlékszel nem jelent semmit:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4735) PyroS válasza Sirandrish (#4734) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát ebben van valami mert azért vagy egy-két sötét folt az emlékek közt :DDD .

(#4736) Balinov válasza PyroS (#4735) üzenetére


Balinov
félisten

szar is lenne az olyan nyaralas, plane haverokkal, ahol minden egyes masodpercre emlekszel... :DDD :DDD

Plane Balatonon...ha az almadi strand meselni tudna.. :P

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4737) booz válasza ovecs (#4723) üzenetére


booz
senior tag

énis énis :R

(#4738) Sirandrish válasza PyroS (#4735) üzenetére


Sirandrish
legenda

mondtam én...:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4739) gyerpi válasza ovecs (#4723) üzenetére


gyerpi
aktív tag

én is én is :DD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4740) ovecs


ovecs
senior tag

3*3720ft=11160
Nos akkor szerintem ennyi felé kéne osztani:
Ovecs
Pyros
Gyerpi
Sipi
Booz
Lorenzo
Hunor

11160/7=1595ft lenne a szerver /fő, természetesen ez az összeg 3 havi szerverbérlésre elég.

ha valakit kifelejtettem aki fizetni szeretne annak bocsi, kérem jelezze :C

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4741) Balinov válasza ovecs (#4740) üzenetére


Balinov
félisten

jelentkeznek, de kb oktoberben koltozunk csak, gep meg meg a rabok f****ba van. Max majd a teli adagba beledobok. Bocs, fiuk.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4742) PyroS válasza ovecs (#4740) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor holnap utalom,a szokásos módon. :D

Bali ez csak természetes,hogy nem fizetsz.Persze majd egy ír gyerök fizesse a szerót miiiiii :DDD :DDD :DD :DD :DD :D :D .

[ Szerkesztve ]

(#4743) Balinov válasza PyroS (#4742) üzenetére


Balinov
félisten

nem vagyok en Booz.. :DDD

hidd el, fasza lenne, ha lenne is ertelme fizetni. Ugynezki, oktoberben koltozunk baratokkal egy belvarosi 3 szobas kecoba, 20megas nettel. Aztan meg gepsarkany proejkt, mar nezegetem a konfigokat. ugy 800E-be meg fogok alni. meg 54€ a COD4-re...mert itt nem ment le az ara. :W :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4744) PyroS válasza Balinov (#4743) üzenetére


PyroS
senior tag

Éppen ezért is írtam,hogy ne akarj fizetni.Majd ha kitudod használni és lesz rá felesleges pénzed akkor esetleg.Remélem minél előbb sikerül össze hoznod a config és újra nyomhatjuk veled a Cod4-et. :C

(#4745) PyroS


PyroS
senior tag

Hűű de kihalt a topic :O :DDD .Sehol senki?

(#4746) Balinov válasza PyroS (#4745) üzenetére


Balinov
félisten

csak en lapulok itten....holvannak mar azok a napi tobbtiz hsz-es idok...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4747) PyroS válasza Balinov (#4746) üzenetére


PyroS
senior tag

Úgy látom már elmúltak azok az idők.Majd ha jobban be indul a warozási idény akkor lesz több hozzászólás.

(#4748) Balinov válasza PyroS (#4747) üzenetére


Balinov
félisten

jo lenne, sose leszek igy PH Felisten..csak vicceltem.. :B

Konfigocska is lassan osszeall a fejemben, most egeren gondolkozok, hogy milyen kene...optikai vagy lezer? Ha egy ilyenbe beruhazodnek, nagy bakot lonek?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4749) PyroS válasza Balinov (#4748) üzenetére


PyroS
senior tag

Szerintem elég az optikai,de ezt inkább az egeres topicban kérdezd meg.Bár ez az igai profi gamer egér: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4750) Balinov válasza PyroS (#4749) üzenetére


Balinov
félisten

na, odamenni kerdezoskodni az egy kisse korai.te milyet hasznalsz?

bammeg, es az MX518 meg occobb is.. :Y

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.