Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4151) PyroS


PyroS
senior tag

De jó egyeseknek :DDD,én meg itt szívok melóba :W .Igaz már csak ezt és a jövő hetet kell kibírnom aztán irány a Balcsi :DD .

[ Szerkesztve ]

(#4152) BandiHUN válasza Balinov (#4150) üzenetére


BandiHUN
veterán

van egy jó kis configom,ha érdekel,ami nekem is 200-250fps-t csinál...és lefaragtam az olyan opciókat,amit a pb és a game-violations nem dijaz,a warszerónkon tesztelve...ha esetleg még mindig gép-gonddal küzdenél

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4153) Boci_83 válasza PyroS (#4151) üzenetére


Boci_83
őstag

Merre lesztek?

**********

(#4154) PyroS válasza Boci_83 (#4153) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt mindenkinek.

Augusztus 21-től 31-ig Balatonszárszón leszünk.

(#4155) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !

Vissza jöttem ! :W :W :W ma már meló
Pyros : tegnap előtt este Sirokon mentem keresztül nyaralásból haza felé :))

No szóval hányan lennénk a szeptemberi buliban
én szombat delelőt vagy délutántól vasárnapig gondoltam

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4156) PyroS válasza gyerpi (#4155) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Na és,hogy tetszett Sirok?Bár gondolom nem sokat láttál belőle :DDD .Én jeletkezem a bulira :C .

(#4157) gyerpi válasza PyroS (#4156) üzenetére


gyerpi
aktív tag

szép azért már máskor is jártam ott
mondjuk ott a hegyen azok a kis barlangocskák az etnikummal már nem annyira :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4158) PyroS válasza gyerpi (#4157) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja szóval már jártál itt :C .Hát igen sajna van belőlük elég sok :W .

(#4159) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Jó reggelt urak!

Holnaptól nem vagyok, családi nyaralásra megyek Lellére....és bár so-so lesz net(óránként 500ért) nem hiszem, hogy sokat fogok kockulni. :D

Este még 1 ösznépi hentre jó vagyok... folyon a véééééééér! ;]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4160) PyroS válasza SipiBcs (#4159) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor jó nyaralást nektek.Este meg lövöldözünk még egy párat :DDD .

(#4161) Balinov válasza BandiHUN (#4152) üzenetére


Balinov
félisten

Udv lorenzo, kuldd el, egy probat meger, hogy menjen 640x480-ba akadasmentesen. :W :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4162) BandiHUN válasza Balinov (#4161) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://nyevclan.extra.hu/cucc/fps.cfg a call of duty-n belül tedd a main mappába,majd játék közben ird be konzolba: /exec fps.cfg vigyázz,előtte másold ki a profilodat,de legalábbis a profilból a config_mp.cfg-t és a config.cfg-t,mert nem tudod csak sok szenvedéssel visszaállitani a régit/később ha komolyabb géped lesz,akkor nem tudod rendes formában élvezni,ugyanis nem mindent lehet menüből visszaállitani,amit a cfg elállit...de ugye ez is a lényeg,ha menüből lehetne,nem kellene ilyesmivel tökölni :DDD egyszer kell csak lefuttatni tehát,utána beiródik a configokba.sok szerncsét!nekme csinált az átlag 75-80ból 200-300at is,és tegnap cod2-ztem,hát egy ottani közepes graf szintjén azért maradt szerintem.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4163) Balinov válasza BandiHUN (#4162) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi szepen!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4164) BandiHUN válasza gyerpi (#4155) üzenetére


BandiHUN
veterán

üdv itthon!én nemigen megyek...messze van,nincs kocsim,sajnos még jogsim se...és a melóm is sűrű lesz szerintem,bár az ami kevésbé számit...én sajnos rém sz@r helyen lakok minden ilyesmi szempontjából,Szolnok mellett,jellemző amúgyis pl,hogy Szolnokra Pestről fél5-kor megy el az utolsó vonat :DDD tömegközlekedni tehát nem igazán szerencsés.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4165) BandiHUN válasza Balinov (#4163) üzenetére


BandiHUN
veterán

:R elvileg nem lesz gond,tegnap fél órát finomhangoltam a warszerón... :DDD persze a pb-hez nem nyúltam :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4166) Balinov válasza BandiHUN (#4165) üzenetére


Balinov
félisten

az klafa, az mar jo, ha egyik nyeves szerverrol sem vag ki a PB emiatt..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4167) SipiBcs válasza BandiHUN (#4164) üzenetére


SipiBcs
őstag

Azért ezzel várjál még! :) Nekem útba esik Szolnok, amennyiben úgy döntünk, hogy megyünk! Ha egyedül vállalkozom az útra, akkor az rögtön nekem is vagy 15 e. Ft. Éppen ezért nem nyilatkozom még a felmenetel ügyében. Nem merem azt mondani, hogy IGEN ott leszek tutti.... el tudok tapsolni 30 ezret egy rövid hétvégéért! :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4168) gyerpi válasza SipiBcs (#4167) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát ja Békéscsaba már jó messze van, de mondjuk az ottani szlovákoknak elmondhatod, hogy voltál a Szlovákiában :DDD

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4169) BandiHUN válasza SipiBcs (#4167) üzenetére


BandiHUN
veterán

na látod,ez is gond nekem...most főleg nyaralás után,éshogy végre kellene valami normálisabb vga is.. :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4170) booz


booz
senior tag

valaki árulja el nekem hogy vista alatt hol találom a players mappát mert neltünt mint petöfi a ködben :O

(#4171) booz válasza gyerpi (#4155) üzenetére


booz
senior tag

én természetesen ott szeretnék lenni :DDD

(#4172) gyerpi válasza booz (#4171) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem is vártam mást :DDD

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4173) athomi válasza gyerpi (#4172) üzenetére


athomi
veterán

túl messze van ahhoz, hogy egyik nap du. menjek, másnap du. meg jöjjek :(

(#4174) Balinov válasza athomi (#4173) üzenetére


Balinov
félisten

indulj el reggel.. :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4175) gyerpi válasza athomi (#4173) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát nincs az olyan messze
neked kb. 200 km

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4176) Sirandrish válasza athomi (#4173) üzenetére


Sirandrish
legenda

nekem plussz 50km :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4177) athomi válasza Sirandrish (#4176) üzenetére


athomi
veterán

micsoda? én lakok 50km-rel messzebb

(#4178) Sirandrish válasza athomi (#4177) üzenetére


Sirandrish
legenda

oszt mé?:D
tényleg?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4179) athomi válasza Sirandrish (#4178) üzenetére


athomi
veterán

mert nyíregyhez van közelebb és nem Debrecenhez, Debrecen meg 50km-re van nyíregytől

[ Szerkesztve ]

(#4180) Sirandrish válasza athomi (#4179) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah mert debi délebbre van és északra kéne menni mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4181) gyerpi válasza athomi (#4179) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Miskolcig autópálya onnan már csak kb. 60 km és az is jó úton

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4182) athomi válasza gyerpi (#4181) üzenetére


athomi
veterán

ezt mond a vonatnak :DDD

(#4183) Sirandrish válasza athomi (#4182) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD :C :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4184) janeko válasza BandiHUN (#4162) üzenetére


janeko
őstag

köszi, tényleg valamit hoz, idáig 40-80ig volt most stabil 125, lehet több lene de 125 korlátot tettem be :R

(#4185) Sirandrish


Sirandrish
legenda

amugy had kérdezzem már meg hogy ez az FPS cfg nem számit csalásnak?
csakmert ha hoz egy cfg vagy 60-100 FPS-t akkor nem egyszerü dolgokat kapcsol ki :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4186) Balinov válasza Sirandrish (#4185) üzenetére


Balinov
félisten

hat,remelem hogy nem. esetemben nem mindegy, hogy ki lehet csikarni az X1200-bol egy stabil 30-40-50FPS-t 800*600ba

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4187) forceberg válasza Sirandrish (#4185) üzenetére


forceberg
veterán

Gondolom, a VGA-t terhelő dolgokat leveszi a képről.
Ami kb. annyit jelenthet, hogy megmarad az ember, a falak, azt kész... :((( :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4188) Sirandrish válasza Balinov (#4186) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jó de látod a srác mit irt..40-80ról fix 125...az nem annyi hogy leveszi a texturákat extrárol medre...az gondolom kikapcsol minden zavaró dolgot..magyarán kopárabb lesz a táj..nem lesz akkora fü vagy legalábbis nem lessz annyira "összetett" és jobban látszik benne a mozágs..stb...és ez szvsz csalásnak minősül...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4189) Balinov válasza Sirandrish (#4188) üzenetére


Balinov
félisten

hat, reszben egyetertek, de mivel jelenleg 2 lehetosegem van, vagy jatszok igy, remelem nem leszek keresztrefeszitve valamelyik palyan levo antennara, ha hasznalom. Gyk. rizikot nem valalok, mert lvl1 leszek, meg nem is origi a jatek. Meg amugyis csak a NYEV pubra mennek,warozni nem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4190) BandiHUN válasza Sirandrish (#4185) üzenetére


BandiHUN
veterán

van fű,van füst,stb,azokat a részeket kiszedtem,amik ilyet csinálnak...tulképp a fő része az a dolognak,hogy sm3-ból sm2-ben megjelenitésre teszi át a dolgot.nomeg butulnak a textúrák sok mindenen,kikapcsolja a töltényhüvely megjelenitést,a hullákat....talán még a hullakikapcsolás egyébként nem ártana senkinek sem,mert ugye voltak már párszor hullában bújkáló egyének warokon,ami elvileg tilos is.egyébként meg kifejezetten Balinak kerestem az alapot,amiből faragtam az"elfogadott" változatot,hogy tudjon ő is normálisan játszani.meghát tulképp amit a pb és a game-violations megenged,azt szabad...mondjam azt,hogy amiből indultam,az pl.nem jelenitett meg füvet és más rombolható tereptárgyat 4-5méteren túl?és nem zavarta a pb-t,pedig ezzel simán nem okozna gondot lelőni a messzebbi bújkáló ellent...csipáról ne is beszéljünk.egyébként meg úgyis a klánok 99%-a configol,ha másért nem is,akkor ezért,hogy magasabb fps-e legyen,mert ez a játék ilyen tetű módon lett megirva,és ilyen tetű módon nem törődtek vele,,hogy letiltsanak a grafika butitásánál sokkal durvább dolgokat,az aimról és társairól nem is beszélve...én nem fogom használni,ne izgulj,de egyébként kipróbálhatja bárki,ha valami olyat lát,még alakitok rajta legfeljebb,jelenleg nem nagyobb csalás,mint az,aki fullextrás géppel hangtalanul fut,stb.ja,furamód megy a beállitott 250fps korlát ellenére a gém 300 felé is,no,ezt még én sem tudom,mitől lehet... :F

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4191) Sirandrish válasza BandiHUN (#4190) üzenetére


Sirandrish
legenda

én nem akarok bántani senkit...nem akarok itélkezni senki felett...és nem akarok beleszólni senki játékába...
Nem kell magyarázkodni se neked se balinak se kovács józsinak se senkinek..
az se érdekel hogy mit tud a cfg..mi tünik el mi lesz láthatóbb stb...mindenki saját maga dönti el hogy hogy játszik..
Én csak az őszinte véleményetekre vagyok kiváncsi...egy cfg (mindegy hogy mit tartalmaz) ami hoz 100-1xx FPS-t...az csalás?
Mert valjuk be...100 FPS-t az AA se ér árnyékkal együtt se...nem hogy 40ről fix 125re nem dobja fel de még 40-ről 100ra se...ezzel azt akarom mondani hogy nem éppen játékban megengedett dolgokat butit le az 1.000.000%....az hogy a PB és GV nem képes ennek szürésére még nem jelenti azt hogy szabad....szvsz ennyi erővel az AIM mindenki számára skillnövekedést is jelenthet csalásmentesen meret egy normális csitet se a PB se a GV nem szűr ki...

Nemtudom hogy asszony notiján elindul-e a game így nem nézem meg a kült mert az én gépemet/profilomat/cfg-met nem gányolom szét ezért az tuti...

és persze fel lehet így is fogni hogy a klánok 99%a cfg-zik..ezt n aláirom...és engem is felhúz ha kilép egy mondjuk 5:10stattal rendelkező egyén majd a kövi mapon már lelőni sem lehet..engem is idegsit mikor nemtudok valakit lelőni holott a "sebzésjelző" már izzik...de valahogy nagy örömmel tölt el amikor nyerek...és bizot vagyok abban hogy jobban örülök az így szerezett győzelmemnek legyen az 10ből 3 mint az agyonhackelt cfg-sek akik esetleg 10ből 9et nyernek..

Játszootam énis 40-60 FPS-sel..játszottam 80-100al...és most játszok fix 125el...de mikor 40-60 FPS-em volt se jutott soha eszembe hogy esetleg vagy így vagy ugy de csakazért hogy több legyen felrakok valami kis hacket..ha annyit bir a gépem akkor annyit..ha fix 125 kell? akkor minden LOW-ra..

Jó Balinak most kevés a minden Low de akkoris...

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4192) BandiHUN válasza Sirandrish (#4191) üzenetére


BandiHUN
veterán

ennyi erővel mondhatnád azt is,hogy te miért vetted meg az eredetit,más meg miért nem,és mégis játszik...egyébként meg a gémben az aránytalanság is egy okra vezethető vissza:ha nem lenne,miért vennének az emberek jobb videokarit?no,EZÉRT nem tartom pofátlannak,hogy valaki,a sima csúnyitással(NEM olyan dolgok eltüntetésével/megváltoztatásával,ami tényleges játékelőnyt ad) igyekszik kompenzálni,amit sajnos nem tud a megfelelő vidkari/egyéb hardver használatával elérni.én is néztem tegnap,csak az ugrásmagasság és a sebesség simán nő annyit a 70fps-emhez képest,amit alig hittem,200 környékén,simán gyorsabban tüzel egy vacak mp5 is,nemméghogy egy miniak...igaz énnekem ez már megvolt élményben,amikor még 17-es lcd-n nyomtam,és procim lett végre jobb.csakhát most be is buktam én pl.a +fps-t a nagyobb monitorral...és fura,de egyébként nem értem,miért nincs pl.100ra limitálva a max fps?amikor efelett nem látszik úgysem?van itt sok fura dolog a codok körül,meg is értem,hogy a pam-ot nem folytatták tovább,és csodálkozom,hogy bármiféle elismert e-sport versenyen szerepelhet,leszámitva mondjuk a lanokat,ahol persze gép és cfg ellenőrzés,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4193) Sirandrish válasza BandiHUN (#4192) üzenetére


Sirandrish
legenda

sima csunyitás nem okoz 100+ FPS-t és ezt te is nagyon jól tudod..

nekem most fix 125FPS-em van...tudod mi kéne ahhoz hogy fix 250 legyen?
uj VGA...nem lenne elég csunyitani...
a srácnak 40FPS-ről fix125? nevetséges...
tegyük fel High-on játszik...kb mindent lowra kéne huznia ahhoz hogy ez megvalósuljon..és nemhiszem hogy ha valaki inkább Highon játszik fél évig 40-60FPS-el az fél év elteltével leveszi lowra fix125ért egy cfg-vel..nem veszi le lowra?
hát nem...mert kicsit van kül a High meg a low között és gondolom észrevenné hogy ez nem stimmel...akkor mégis mit vesz le? valamit ami a játékban zavarhat...
ha lwon játszik? akkor főleg mit vesz le???

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4194) BandiHUN válasza Sirandrish (#4193) üzenetére


BandiHUN
veterán

mit venne le...hát a textúrákat meg a shadermodellt.becsúnyitja egy kábé cod2 med szintre.egyébként próbáld ki,és lesz fix 125 helyett fix250-ed.nem kell mást csinálni,mint kimented a profilodat,vagy csak a config és a config_mp.cfg-t.egyébként meg tényleg funkcionális,hogy a falak szépen erezettek,vagy csak simán textúrázottak pl.és ez még mondom,nem is csiter cfg volt,láttam olyat,ami még a padlót is egyszinüvé varázsolta,meg kikapcsolta a domborzatot,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4195) booz


booz
senior tag

500-600 fps :B

(#4196) forceberg válasza BandiHUN (#4192) üzenetére


forceberg
veterán

Csak egy furcsa kérdés...
Játékban akkor miért nem úgy van csinálva a low graphic, mint ahogy a cfg csinálja? Mert tisztában vannak vele, hogy jobban lehet látni a pályán. CoD4-ben a low grafika nem növeli a láthatóságot...
CoD2-ben low és high között óriási volt szerintem a különbség látás szempontjából a low javára. Legalábbis nekem úgy tűnt, már amennyit foglalkoztam vele. De azért egy maszlagos fal mögött tuti sokkal könnyebb meglátni egy kibukkanó fejet, mint egy "terepszínű" téglákból álló, indákkal benőtt fal mögül előbukkanót...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4197) forceberg válasza booz (#4195) üzenetére


forceberg
veterán

CFG-vel 1000 is lenne neked kb. :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#4198) Sirandrish válasza BandiHUN (#4194) üzenetére


Sirandrish
legenda

figyi..az olyan grafikai butitás ami még nem jár előnyszerzéssel az elérhető a játék menüjében...ennyi...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4199) Sirandrish válasza booz (#4195) üzenetére


Sirandrish
legenda

és elég az neked? nem kell inkább vagy 3000?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4200) booz


booz
senior tag

:P disz iz májn csörcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.