Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4901) Sirandrish válasza Balinov (#4900) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jók is az ilyen partyk:) hiányoznak amugy..dehát most meló meg asszony..nah majd valahogy megfűzöm az asszonyt hogy itasso le a sárga földig :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4902) Balinov válasza Sirandrish (#4901) üzenetére


Balinov
félisten

nem azt mondom, hogy ujra megcsinalnam, mint 8-10eve, hogy minden hetvegen megraktuk a pupunkat haverokkal, de azert kozbekozbe egy evben ki kell engedni a gozt.na!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4903) Sirandrish válasza Balinov (#4902) üzenetére


Sirandrish
legenda

én se azt mondtam hogy minden hétvégén de néha néha nah:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4904) Balinov


Balinov
félisten

Ovecs horcsoge

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4905) athomi


athomi
veterán

ovecs, elment :K

[ Szerkesztve ]

(#4906) athomi


athomi
veterán

Mi ez a nagy tolongás? Este lesz vki?

[ Szerkesztve ]

(#4907) BandiHUN válasza athomi (#4906) üzenetére


BandiHUN
veterán

én leszek,felőlem akár 5 perc múlva is lehetne valami...de a max fél 11...holnap is 12 óra,ma is,meg egész héten ez volt a melóhelyen,úgyhogy többre nem futja...:( tegnap pl.simán bealudtam 8-10ig este :( )

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4908) BandiHUN válasza BandiHUN (#4907) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát nem sok minden jött össze... pedig egy ilyet összelőttem,és még csak nem is a map elején érkeztem,hanem a 3.körben,biztos ment volna a war is valamennyire... :O

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4909) athomi válasza BandiHUN (#4908) üzenetére


athomi
veterán

Ne hari a tegnapiért. Mikor először írtál már tényleg le lett zsírozva egy 4v4. Közbe gyerpi is benézett TS-re és neki is csak ezt tudtuk mondani. Később a war végén megjött Andrish, így lettünk 5-en. Ezután sem neked, sem gyerpinek nem szóltunk. Hogy miért? Mert 6 v 6-ra nem lehet ellent találni.
Tegnap előtt sipi írt nekem lesz e játék. Mondtam neki nem valószínű, mert csak ketten vagyunk. Tegnap én próbáltam meg szervezni egy wart, írtam ovecsnek, de ő nem volt benne, mivel házibuliba volt hivatott. Felmértem a helyzetet és maradtam én, te és gyerpi. 3 v 3-at nem szívesen játszok, így rátok sem írtam, hanem elfigadtam kiflee ajánlatát. Kb. ennyi.
Ma este biztos nem leszek 8-9 után, mert barátaimmal leszek kicsit kocsmázni. 8 előttig benne vagyok a warba, ha lesz megfelelő emberkapacitás.

(#4910) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Sajna ma este sem leszek a gép közelébe.Megyünk vacsorázni Szlovákiába.Viszont vasárnap este már ráérek egy kis lövöldözésre.

(#4911) horyk válasza athomi (#4909) üzenetére


horyk
senior tag

Üdv !

Hogy, 6vs6-ba nem lehet ellenfélt találni ?
Ha gondoljátok mi (Pitbul Klán) benne vagyunk egy jó kis csatába. :K
Igaz nem ütőképes a banda, de legalább nam magunk ellen kell warozni. :DDD

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#4912) athomi válasza horyk (#4911) üzenetére


athomi
veterán

Mircen elég húzós 5vs5 felett wart találni.
Játszanánk mi szívesen veletek, de a NYEV jelenleg nem túl aktív, ma este sem igen lesz játék, mivel többünk már jelezte, hogy más fele lesz.
Az esti csapat meg egy picit nagy falat lett volna nektek, mivel rajtam kívül Blizzard-osokból állt.

[ Szerkesztve ]

(#4913) SipiBcs válasza athomi (#4912) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ma este én is max 9ig leszek, ha leszek... szombat iccaka a jó munkásembernek lazítania kell. :DDD

De 1 holnapi vérontásban benne vagyok.... csak ne ProModban toljuk.... nem tudom megmagyarázni a miérteket, de PAMban jobban megy! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4914) horyk válasza athomi (#4912) üzenetére


horyk
senior tag

Hát Mircen igen, ott tényleg nehéz.

Már játszottunk a Blizzardal :DD , de prók ellen jól esik kikapni. :DDD
Legalább tanul valamit az ember.

Ne állj le hülyékkel vitatkozni, mert lesüllyedsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. cn.clanbazis.com; www.gajaliget.hu; cN|Squad Promod Pub Server: 84.2.39.248:28977; cN|Squad DAMN:MW PUB Server: 80.249.173.120:28972

(#4915) booz


booz
senior tag

na szevasztok nem vesztem én el csak az asszony tudjátok na meg a BABA AMINEK KURVÁRA ÖRÜLÖK :DDD :DDD szóval nem tünök el örökre jövök amikor tudok
és ezt csak most tudtam meg juhéééééééééééééééééééééééééééééééééé

(#4916) SipiBcs válasza booz (#4915) üzenetére


SipiBcs
őstag

BABA???? :DD

Hatalmas gratula nektek! :C Mikorra van kiírva a kedves??

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4917) booz válasza SipiBcs (#4916) üzenetére


booz
senior tag

köszi köszi de még csak 2hónapos terhes az még odébb van :B

(#4918) PyroS válasza booz (#4915) üzenetére


PyroS
senior tag

Gratulálok :C :C :DDD .Csak így tovább :C .

(#4919) athomi válasza booz (#4915) üzenetére


athomi
veterán

szorgos munkád meghozta gyümölcsét :D

Gratulálok! :C

(#4920) BandiHUN válasza booz (#4915) üzenetére


BandiHUN
veterán

:Y :C :C :C fogadd gratulációmat!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4921) Balinov


Balinov
félisten

ezt elQrtad. Mindenesetre fogadd, fogadjatok gratulaciomat! Es vigyazz az asszonyra, megjobban!

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4922) Balinov


Balinov
félisten

Joreggelt,Jonapot! Jelentem bekoltoztunk az uj albiba! Hullak vagyunk, de nagyjabol minden siman ment.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4923) Balinov


Balinov
félisten

csuklott a tuzroka...

[ Szerkesztve ]

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4924) PyroS válasza Balinov (#4922) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt Bali :C .
Remélem jó lesz az új albérletben,aztán már "csak" a cod4-es gép kell :DDD .

(#4925) gyerpi válasza booz (#4915) üzenetére


gyerpi
aktív tag

gratulálok nektek :C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4926) gyerpi válasza Balinov (#4922) üzenetére


gyerpi
aktív tag

no akkor már csak a net és a PC kell :C

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4927) PyroS


PyroS
senior tag

Az aláírásotokban majd javítsátok át a Pub szeró IP-jét.

(#4928) Balinov válasza PyroS (#4924) üzenetére


Balinov
félisten

max 1 honap es meglesz az is.

most rendelem a 20/1.5mbit kabelnetet,aztan szepen sorjaban a tobbit.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4929) Balinov válasza PyroS (#4927) üzenetére


Balinov
félisten

Javitva,koszi, hogy szoltal. :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4930) yako válasza booz (#4915) üzenetére


yako
tag

Gratulálok Pajti!
Vigyázzatok magatokra, és ne stesszeljetek, az nem tesz jót!
Sok türelmet, kitartást elsősorban Neked, de a Mamának is!!!

By Demons Be Driven

(#4931) ovecs


ovecs
senior tag

Pedig Booz ból egy is sok volt :C
Boozbácsi vége a fiatalságnak, jöhet a barnapelenka :K

Na azért örülök, hogy te boldog vagy ;)

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4932) Balinov válasza ovecs (#4931) üzenetére


Balinov
félisten

aki egy horcsog miatt kepes parazni, az ilyenrol ne papoljon szerintem.. ;] :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4933) athomi


athomi
veterán

Ma újratettem a gépet. Nem szeretném elkiabálni, de úgy néz ki az a komoly pingelés megszűnt.

(#4934) Balinov válasza athomi (#4933) üzenetére


Balinov
félisten

Akkor megsem tesod letoltese es netezesi szokasai miatt volt neha szar pinged?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4935) Balinov


Balinov
félisten

Kabelnet +rendelve, elvileg jovo kedden delutan jonnek bekotni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4936) athomi válasza Balinov (#4934) üzenetére


athomi
veterán

De igen. Csak az utóbbi időben már akkor is kőkemény bepingeléseim voltak, mikor egyedül használtam a netet. Kb. 2 percenként jött elő és úgy 20mp-ig 700-900-on tartotta a pingemet. Rettentően idegesített.

(#4937) Balinov válasza athomi (#4936) üzenetére


Balinov
félisten

7-900???aztaqrva. Nem lehet, hogy a router es/vagy a geped halokartyaja szarakodik?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4938) athomi válasza Balinov (#4937) üzenetére


athomi
veterán

Amikor játszok, akkor a Rottert kiiktatom a rendszerből, mivel az 30 másodpercenkénti kifagyásokat produkál. Mondom, tegnap újratettem a gépet, majd felmentem egy szeróra és megoldódni látszódott a dolog, de sokáig nem tudtam tesztelni, mert kedves bátyám nekiállt szörfözni.

[ Szerkesztve ]

(#4939) athomi válasza Balinov (#4937) üzenetére


athomi
veterán

most csekkoltam le a pingem: stabil 33-as

[ Szerkesztve ]

(#4940) Balinov válasza athomi (#4939) üzenetére


Balinov
félisten

:C :C

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4941) athomi válasza Balinov (#4940) üzenetére


athomi
veterán

valószínűleg vmi vírus szétverhette a rendszerem

(#4942) Balinov válasza athomi (#4941) üzenetére


Balinov
félisten

es gondolod, hogy amiatt volt magas a ping?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4943) athomi válasza Balinov (#4942) üzenetére


athomi
veterán

fogalmam sincs, de mást nem nagyon tudok elképzelni

(#4944) ovecs


ovecs
senior tag

Jah remélem a szerverpénzt nem felejtettétek el aki még nem küldte :U

Tényleg nem sürgős, csak ne feledkezzetek emg róla ;)

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4945) athomi válasza ovecs (#4944) üzenetére


athomi
veterán

a smiley-val rám célzol? mert én múlt héten pénteken elküldtem

(#4946) PyroS


PyroS
senior tag

Jó reggelt.
Na mi lett a tegnap esti war végeredménye?

Ovecs: az enyémet megkaptad ugye?

(#4947) ovecs válasza PyroS (#4946) üzenetére


ovecs
senior tag

igen, tőletek már megkaptam :K

nem célzok semmire, csak tényleg aki eddig nem küldte az ne felejtse el :U

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4948) athomi válasza PyroS (#4946) üzenetére


athomi
veterán

10/10 lett a második map is, hála a lélekjelenlétemnek :D
Vacant volt a mapjuk, támadóban kezdtük. Én csipáztam és a kör kezdete után 20mp-vel már csak egyedül voltam. :DDD Ez így ment az első x körben, majd kezdtem kiakadni és szóltam, hogy 2 perc áll rendelkezésre.
Amúgy is elég ideges voltam az este, mert nem játszottam három napig tesóm miatt, persze tegnap este is netezett, bár mentségére tegnap volt is rá indoka.

ovecs: Csak betetted a felfele nézős smiley-t és azt hittem rám célzol, mert pont én írtam utoljára üzenetet, szóval pont feletted voltam.

[ Szerkesztve ]

(#4949) PyroS válasza athomi (#4948) üzenetére


PyroS
senior tag

Pedig nem voltak annyira jók,legalábbis szerintem.Őszintén megmondva elég fáradt voltam tegnap este.ezért nem is ment úgy ahogy szerettem volna :W :O .

(#4950) athomi válasza PyroS (#4949) üzenetére


athomi
veterán

Egyáltalán nem voltak jók, csak egy volt, amelyik nem játszott rosszul.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.