Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) BandiHUN válasza kavicssli (#4450) üzenetére


BandiHUN
veterán

én nem voltam,megvoltak amúgyis 5-en,majd szólnak,ha kellek...előtte puboltunk a NYEV-en,egész jó kis pufogtatás volt még az is,még fél11-kor is felugrottam az üres szeróra,laza 5fős FFA kerekedett 2-3 perc alatt...meghát úgy is gondoltam,hogy fekszek le,mert holnap korán megyek Brnó mellé Csehbe szervizelni,de csak nem voltam álmos... :((

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4452) Boci_83 válasza Balinov (#4422) üzenetére


Boci_83
őstag

Héhéhééé

**********

(#4453) Balinov válasza Boci_83 (#4452) üzenetére


Balinov
félisten

Bocsanat, bocsanat. Nem az orvosi lexikont, hanem egy regi viccet ideztem :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4454) gyerpi


gyerpi
aktív tag

a honlap nem működik :F

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4455) Sirandrish válasza gyerpi (#4454) üzenetére


Sirandrish
legenda

érdekes mert tényleg nem megy pedig a miénk is extra-s és az megy :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4456) kavicssli válasza Sirandrish (#4455) üzenetére


kavicssli
addikt

Reggel még az ftp nem volt jó nem tudtam feltölteni semmit! :W

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4457) Sirandrish válasza kavicssli (#4456) üzenetére


Sirandrish
legenda

most megy mindkettő...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4458) gyerpi


gyerpi
aktív tag

itt vannak a bann-olt játékosok a PUB és a WAR sazeróról elgondolkodtató, hogy 30 playert bannolt csak a mi szerónk
ezzel azzal kb. 44 nap alatt

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4459) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, tegnap este belepek az X-re, hogy Mohaazzak egyet erre latom valami Tomi felvett partnernek. Nem tudjatok ki lehet az?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4460) PyroS válasza gyerpi (#4458) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát ez elég durva :W .
A tegnapi war közben is kidobálta a PB az egyik ellenfelet valami: MD5tool ....... valamivel.

(#4461) athomi válasza gyerpi (#4458) üzenetére


athomi
veterán

shotot nem csinál a PB róluk?

(#4462) athomi válasza PyroS (#4460) üzenetére


athomi
veterán

Már egy jó ideje elég furcsa a Cod-os PB. MD5tool, corrupted file egyáltalán nem biztos, hogy csít.

[ Szerkesztve ]

(#4463) ovecs


ovecs
senior tag

Gyerekek azt hiszem ma sikerült munkám során összefutni a világ talán legbutább szőke nőjével.
Komolyan mondom ha nem a 21. században lennénkakkor lehet h a csaj már éhenhalt volna.
Mivel idegileg teljesen kikészített ezért este nem leszek....
Este egy pár felesre+sörre, egy jó zuhanyra és alvásra vágyok csak :O

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4464) PyroS válasza athomi (#4462) üzenetére


PyroS
senior tag

Nem is azt mondtam,hogy csíteltek :DDD .

Ovecs: ha tudnád,hogy hozzánk milyen IQ harcosok járnak tankolni :D .Volt olyan csajszi aki nem tudott beállni tankolni.Inkább oda adta a kulcsot,hogy álljak be vele én :D :)).

[ Szerkesztve ]

(#4465) ovecs válasza PyroS (#4464) üzenetére


ovecs
senior tag

Jó az egyszeri este, de én miatta szívok egész nap és még kommunikálnom is kell vele...
katasztrófa

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4466) PyroS válasza ovecs (#4465) üzenetére


PyroS
senior tag

Ebben igazad van.Durva lehet :DDD :DD .

(#4467) yako válasza ovecs (#4465) üzenetére


yako
tag

Hát Ovecs, üdv a klubban!

By Demons Be Driven

(#4468) kavicssli válasza gyerpi (#4458) üzenetére


kavicssli
addikt

jááááj :Y

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4469) gyerpi válasza ovecs (#4463) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nekem ilyen főnöknőm volt 2000 jan. 1-től - 2004 aprl. 31-ig a belföldi vámosként dolgoztam
most azért nem hála az istennek mert beléptünk az EU-ba :DDD
megtudlak érteni sokszor a 4 és fél év alatt gyomorgörcsökkel jártam munkába és haza :W - hogy mit talál ki ez a hülye picsa - de elmúlt egy idő ami után után felvettem a pléh pofát és kész - egy idő után le sem szartam
mondjuk egy valamire jó - a munka társakat közösségé kovácsolja és kiközösítenek egy ilyen hülyét

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4470) gyerpi


gyerpi
aktív tag

no emberkék
döntsétek el melyik szeptemberi hétvége ( szombat - vasárnap ) akartok leruccanni ide a céges víkend házba és megpróbálom akkora lefoglalni
én az utolsó hétvégét javaslom vagy a október első hétvégéjét ( nincs nagy meleg már - így tovább bírod a piát :DDD és már mindenki nyaralás után van ja és iskolás úgy sincs köztünk )

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4471) PyroS válasza gyerpi (#4470) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Nekem mindegy melyik hétvégén megyünk.

(#4472) BandiHUN válasza gyerpi (#4470) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem tökmindegy elvileg,mert a munkám miatt akármikor becsúszhat valami...meg persze kérdéses a fuvar is,nagyon messze van :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4473) kavicssli válasza gyerpi (#4470) üzenetére


kavicssli
addikt

Nekem mindegy csak menjünk és igyunk! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4474) Boci_83 válasza gyerpi (#4470) üzenetére


Boci_83
őstag

Ha jól emlékszem, én is mehetek..! :D Nekem is mindegy, majd úgy csinálom hogy jó legyen...! :D :U

**********

(#4475) ovecs


ovecs
senior tag

Nah nem rontom itt tovább a levegőt, megyek nyaralni :D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#4476) Balinov


Balinov
félisten

jo fa*zverest!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4477) BandiHUN válasza ovecs (#4475) üzenetére


BandiHUN
veterán

jó pihenést! :K

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4478) Balinov


Balinov
félisten

Olyan de ja vu erzesem van....

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4479) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Hallé mindenkinek!!

Tegnap hazatértem az családi nyalalásból! Végig olvastam az elmúlt másfél hét írásait......... :( No comment! :(((

Ma vidám sörözéses, bográcsos peca party a haverokkal, holnap meló, így nem leszek gép közelben. Vasárnap estefelé viszont nagyon is ki szeretném elégíteni a CoD utáni hiányérzetemet! Remélem találok rá partnert! :R

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#4480) athomi


athomi
veterán

Ez nagyon kemény. :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4481) kavicssli válasza athomi (#4480) üzenetére


kavicssli
addikt

Inkább valami bögyös csöcsös csajokat raktál volna be! :D

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4482) kavicssli


kavicssli
addikt

Fúú de nagyon kihalt ez a topic! :( :O

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4483) gyerpi


gyerpi
aktív tag

sziasztok !

hétvége alatt 3 hsz !
nem semmi, elvileg ma vagyok leszek hétvégém elég sűrű volt ezért nem voltam

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4484) kavicssli válasza gyerpi (#4483) üzenetére


kavicssli
addikt

inkább 2 az is én voltam! :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4485) Sirandrish válasza gyerpi (#4483) üzenetére


Sirandrish
legenda

a miénk se nagyon pörög mióta aláznak CB-n..jó móka látni mik vannak:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4486) PyroS


PyroS
senior tag

Hello mindenki.
Tényleg eléggé kihalt a topic :O .Ma délután leszek meg holnap este is.Viszont aug..21-től 30-ig a Balatonnál leszek :DDD .

(#4487) Balinov válasza PyroS (#4486) üzenetére


Balinov
félisten

dejo neked, remelem fasza idotok lesz, mert ahogy hallom, otthon is elegge lehult.

Balatonon merre leszel? Deli vagy eszaki part?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4488) athomi válasza PyroS (#4486) üzenetére


athomi
veterán

Én meg aug. 27-től nem leszek itthon szeptember 4-ig. Megyek görög szigetekre, csak nagyon be vagyok szarva a repüléstől. :DDD

Na majd szeptemberben eldől mekkora élet lesz a klánban.
Tegnap Gerussal meg Kisával waroztam.

[ Szerkesztve ]

(#4489) PyroS válasza Balinov (#4487) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

A délin leszünk ,Balatonszárszón,de ahogy nézem a www.koponyeg.hu oldalt elég szar időnk lesz :W .Szóval marad a bulizás és a pia :DDD .

Hunor akkor jó nyaralást nektek.A repüléstől pedig ne félj,még egy repülő sem marad fennt :DDD .Bocsi ez hülye vicc volt. :R Az egyik ismerősöm pilóta az egyik fapados léitársaságnál.

(#4490) Balinov válasza PyroS (#4489) üzenetére


Balinov
félisten

az jo, Szarszon voltam 5-ikes altalanosiskolas koromban uttorotaborban, jo kis hely, ha nincs elet, max atmasztok szarszora vagy foldvarra...

Athomi: ne feljel, en is feltem. aztan mikor masodszor repultem, mar teljesen sima ugy volt, meg a gyomrom se liftezett..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4491) PyroS válasza Balinov (#4490) üzenetére


PyroS
senior tag

Tudom,hogy jó hely :DDD .Tavaly is ott voltunk,az egyik haveromnak a cégének van ott nyaralója,oda megyünk idén is :DDD .

(#4492) gyerpi


gyerpi
aktív tag

jó nyaralást nektek !

sztem szeptembertől nagyobb élet lesz
jönnek a hosszú esték :O hideg :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4493) Balinov


Balinov
félisten

Juheej, Veram megkapta penteken az allast, ma mar munkaba is allt!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4494) BandiHUN válasza Balinov (#4493) üzenetére


BandiHUN
veterán

:C gratula neki!

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4495) Balinov válasza BandiHUN (#4494) üzenetére


Balinov
félisten

bizonybizony, nagyon buszke vagyok ra, mert ez az O erdeme (najo, CV-jet en heggesztettem 2 hetvege alatt, meg melohelyrol en kuldtem el a jelentkezeset). Rendesen megvan a beosztasa szeptember kozepeig, kapott tuzvedelmi oktatast,meg meg egyet fog kapni szerdan, munkaruha,etkezes.szal kiralysag!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4496) BandiHUN válasza athomi (#4488) üzenetére


BandiHUN
veterán

ne félj a reüléstől,nem gáz!kicsi gyorsulás az elején,de az sem forma 1,utána fura lesz,hogy ferdén vagy,ahogy emelkedik a gép,de ennyi.talán a legrosszabb az,hogy emelkedéskor folyamatosan csökken a légnyomás,kb.20percig sokat fogsz nyelni,hogy ne duguljon be a füled...a leszállás meg teljesen egyszerű,a földetérés is nudli,alig van valami ütközés,pedig nekem már volt alkalmam Ferihegyen vihar közepén landolni,pont görögből jövet,ott az lesz a fura,hogy ha nappal szállsz le,csodálkozni fogsz,hogy milyen alacsonyan vagy már,és még ráfordul a gép a kifutóra,de ott sem lesz semmi nagyobb gáz.kicsi út amúgy görög,Thesszaloniki nekünk tokkal-vonóval állóból állóhelyzetig volt 1óra 20perc.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4497) BandiHUN válasza Balinov (#4495) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát reméljük tetszeni is fog neki! :) mit fog csinálni konkrétan?

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4498) Balinov válasza BandiHUN (#4497) üzenetére


Balinov
félisten

segednover egy maszek idosekotthonaban. most tudott az elobb felhivni, csupa nyugdijas pap a bentlakok tobbsege.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4499) athomi válasza BandiHUN (#4496) üzenetére


athomi
veterán

Ne a repüléstől félek, hanem a zuhanástól. :DDD
Amúgy Debrecenből repülünk, görögbe rengeteg gép megy.

(#4500) BandiHUN válasza Balinov (#4498) üzenetére


BandiHUN
veterán

no,akkor az jó nyugis lesz,nem fognak rosszalkodni ;)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.