Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) Balinov válasza ovecs (#4944) üzenetére


Balinov
félisten

basszuskulcs, istenbiz nem jogerost olvastam...tobbet kene aludnom, vagy kevesebb Lost-ot estenkent.. :W :B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4952) athomi válasza Balinov (#4951) üzenetére


athomi
veterán

Látom lakás már van, internet pedig hamarosan lesz. Géppel hogy állsz vagy még csak szemezgetsz vele?

(#4953) Balinov válasza athomi (#4952) üzenetére


Balinov
félisten

Alakul, alakul. A konfig fobb parameterei mar kialakultak a fejemben, max az egyes hw elemek gyartoiban lehet elteres, meg remelem hgoy mennek itt is le az arak. Szeptemberben biztos nem meg, mert egy csomo mindent kell vennunk a kecoba, de legkesobb oktober kozepen, fizeteskor beujjitok..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4954) athomi


athomi
veterán

Sajnos a pingem még sem lett jó, ugyanúgy időnként felmegy stabil 900 körülire és sajna nem pár másodpercig, hanem 15-20 mp-ig tart. :(

UPC-vel van vkinek tapasztalata mennyire ad folyamatos netet?

[ Szerkesztve ]

(#4955) Balinov válasza athomi (#4954) üzenetére


Balinov
félisten

itt jo az UPC...nemet szerora 30-40-es ping, angolra 15-20,max 30.. :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4956) Sirandrish válasza athomi (#4954) üzenetére


Sirandrish
legenda

:DDD UPC???
Most akarom lemondani..egy szar az egész...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4957) athomi válasza Sirandrish (#4956) üzenetére


athomi
veterán

mi baj van vele?

(#4958) kavicssli válasza Sirandrish (#4956) üzenetére


kavicssli
addikt

Havernak itt Debibe semmi gondja nem volt a UPC nettel :U

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#4959) PyroS válasza athomi (#4954) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Yako is UPC kábelnetet használ.Szerintem lefogja írni a tapasztalatát.

(#4960) yako válasza PyroS (#4959) üzenetére


yako
tag

Nos, igen.
Nekünk is UPC-s netünk van.
Nem tudom melyik, de 10Mb le, 1Mb fel a sebesség.
Eleinte én a wifi-s kapcsolat miatt laggoltam, de mióta húztam egy kábelt a router meg a gép közé, minden rendben.
Személy szerint én elégedett vagyok vele, kb 1 év alatt egyszer volt kiesés.

By Demons Be Driven

(#4961) gyerpi


gyerpi
aktív tag

sziasztok !

elég sok dolgom van / pedig 2 hétig szabin is vagyok- de hát a melós ember azért vesz szabit, hogy dolgozhasson :DDD / mostanában azért nem vagyok
volna egy kérés elment e 72 cm -es philips tévém / belé vágott a villám :W /
ajánljatok valami olcsó és jó minőségű lcd tévét / főleg olcsó legyen :R /

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4962) PyroS válasza gyerpi (#4961) üzenetére


PyroS
senior tag

Hello.

Szerintem itt is érdeklődj LCD TV,tapasztalatok.

Szerintem a Samsung LCD egészen jók és nem is annyira drágák.Esetleg ezt a hirdetést nézd meg: Samsung LCD TV-ék

[ Szerkesztve ]

(#4963) booz válasza gyerpi (#4961) üzenetére


booz
senior tag

toshiba 32c3500 3év garival csak neked 110000ft
holnap este jövök gamelni :DDD
sziasztok

(#4964) Sirandrish válasza athomi (#4957) üzenetére


Sirandrish
legenda

hát tudod te is nagyon jól hogy mennyit szodom meg látod a pingemet milyen...
én amint lejár a hűség már mondom is vissza..1 percet nem várok többet a csodára...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4965) Sirandrish válasza yako (#4960) üzenetére


Sirandrish
legenda

ugyanolyan netem van nekem is:)
fizetek érte 8900ft-t havonta...10/1es...a Giganet meg ad 30/30ast 5000-ért...hát nemis tudom... :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4966) athomi


athomi
veterán

1 órát Cod2-őztem, TS-en is fent voltam és egyszer sem ment fel komolyabban a pingem. Egy-egy alkalommal felment 80-ra.
Nem értem én ezt. :F

[ Szerkesztve ]

(#4967) PyroS válasza booz (#4963) üzenetére


PyroS
senior tag

Jó reggelt.

Booz: Hello.Rögtön üzletelsz amint megjelensz :DDD :DD :C .Ha lenne pénzem én is vennék egy ilyen Toshibát :R .

Akkor én nem is szólok,hogy 7900Ft-ot fizetek a 4/1-MBites ADSL-ért.Igaz nincs is sok gondom vele.
Este úgy nézki,hogy leszek én is.

[ Szerkesztve ]

(#4968) athomi válasza PyroS (#4967) üzenetére


athomi
veterán

Én is leszek, de csak ha tesómnak nem megint 8 és 10 között jut eszébe netezni. :(((

(#4969) PyroS válasza athomi (#4968) üzenetére


PyroS
senior tag

Sajna úgy néz ki,hogy behalt az asztali gépem :W :O .Nem akar elindulni,vagy a vidkarim vagy az alaplapom halt be W .

(#4970) gyerpi válasza PyroS (#4969) üzenetére


gyerpi
aktív tag

milyen Beep kodot hangot ad ki bootolásnál

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4971) Sirandrish válasza gyerpi (#4970) üzenetére


Sirandrish
legenda

tötötö tööötööötööö tötötö
...---... :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4972) PyroS válasza gyerpi (#4970) üzenetére


PyroS
senior tag

Semilyet sem :W .Addig el sem jut a gép.Csak felpörögnek a ventik aztán nem ad képet,a monitor is csak villog.Holnap beviszem Yakohoz aztán nála letesztelem a videokarimat meg a lapomat.

(#4973) gyerpi válasza PyroS (#4972) üzenetére


gyerpi
aktív tag

és eddig adott ki valamilyen hangot

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4974) PyroS válasza gyerpi (#4973) üzenetére


PyroS
senior tag

Nem,mert nem volt rajta a speaker.De most direkt raktam rá egyet,de semmi hangot nem ad ki :W .

(#4975) athomi válasza PyroS (#4974) üzenetére


athomi
veterán

Az nem jó jel, ha a VGA szart volna be, akkor elvileg hangot adna, csak nem lenne kép.

[ Szerkesztve ]

(#4976) PyroS válasza athomi (#4975) üzenetére


PyroS
senior tag

Hát igen,a másik tippem az alaplapom volt.De csak holnap tudom letesztelni,aztán meg a gariztatás :W :O .

(#4977) booz


booz
senior tag

gyerekek megváltoztattam a ts passt NYEVTS re
ip pedig 62.112.194.109:8819

(#4978) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Újra működik a gépem :C .De,hogy mi volt a gond azt nem tudom.Bevittem Yakohoz a gépem.Ott is ugyanazt csinálta,csak villogott a monitor.Aztán be Yako ugyan olyan vidkariját mint az enyém (Galaxy 8800Gt) és működött.Aztán az enyémet a az ő gépébe,szintén működött.Aztán vissza az én gépembe az én vidkarimat és az is működik :C .Szóval este leszek :C :DDD .

(#4979) bigdigit


bigdigit
addikt

helo

vettem egy új 4870x2-őt.eddig mindig nvidiás voltam.
mennék fel serverre erre mindig dx runtime errorral le áll.van valami külön ati okosság?

(#4980) bigdigit válasza bigdigit (#4979) üzenetére


bigdigit
addikt

megoldódott restart és jó lett egyenlőre.

(#4981) Kavicsusz


Kavicsusz
tag

Sziasztok!

Valaki letudja írni annak a szerótoknak ahol cod2-es?

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#4982) athomi válasza Kavicsusz (#4981) üzenetére


athomi
veterán

ezen a mondaton feküdtem :D
amúgy ezt Lorenzo tudná megmondani

(#4983) Kavicsusz válasza athomi (#4982) üzenetére


Kavicsusz
tag

Bocs, csak mire észrevettem nem lehetett modoltatni :(

Ston3 --->http://www.blizzard-clan.extra.hu/<---Ston3 :White Wolf:--->http://whitewolfclane.extra.hu/news.php

(#4984) CséZé válasza Kavicsusz (#4981) üzenetére


CséZé
őstag

:)) szép magyar beszéd powa :DDD

(#4985) booz válasza CséZé (#4984) üzenetére


booz
senior tag

azt a megmondott szot amit a kimondott mondat után észrevettem az a kérdés :F

(#4986) CséZé válasza booz (#4985) üzenetére


CséZé
őstag

kb :D

(#4987) Boci_83


Boci_83
őstag

Gyerpi! Boldogultatok a promod3f-el?

**********

(#4988) gyerpi válasza Boci_83 (#4987) üzenetére


gyerpi
aktív tag

még nem volt időm tegnap értem haza anyáméktól
majd talán ma ráérek /még ma vagyok itthon holnaptól meló/
olyan pihenő napot tartok az asszonnyal ;] ha nem jön közbe semmi

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4989) gyerpi válasza Boci_83 (#4987) üzenetére


gyerpi
aktív tag

sikerült beállítani úgy tűnik jó köszi :R
NYEV: Promodban van a szeró majd TS-en elmagyarázom hogy kell war modra beállítani

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4990) athomi válasza gyerpi (#4989) üzenetére


athomi
veterán

Ha kérhetem, a 60-as maxpackets-et engedélyezzük. :R
Tegnap voltam egy promod_final-os szerón és a maxpackets értéke csak 100 lehetett. :W Még átírni sem lehetett, hiába próbáltam a konzolban.

[ Szerkesztve ]

(#4991) Sirandrish válasza athomi (#4990) üzenetére


Sirandrish
legenda

miben jobb az a 100nál? csakmert én mióta van multi 100al nyomom:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4992) athomi válasza Sirandrish (#4991) üzenetére


athomi
veterán

Azzal, hogy vagyunk jópáran, akiknek a 100-as maxpackets sürjen 500 feletti pinget eredményez, ha pedig TS-elsz is közben, akkor garantált a 900-as ping. Csupán erről van szó. Nem véletlen, hogy PAM módban 60-100-ig lehet állítani az értéket. :)

[ Szerkesztve ]

(#4993) gyerpi válasza athomi (#4990) üzenetére


gyerpi
aktív tag

azt nem a PB -n múlik ott nekünk ha jól tudom 30-120 van belőve

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4994) athomi válasza gyerpi (#4993) üzenetére


athomi
veterán

Nem dobhatott ki a PB, mert át sem lehetett állítani 100-ról! Beírtad konzolba a /cl_maxpackets 60-at, de ugyanúgy marad 100-on. Írtam nekik mi ez a hülyeség, természetesen hallgattak mint a sír. Játék közben megemlítettem nekik a Fair Play-t, majd a válasz az lett, hogy vegyek jobb netet. Amúgy a HES klán volt, el kéne hívni őket rendes szeróra és jól elverni. :K

[ Szerkesztve ]

(#4995) Sirandrish válasza athomi (#4992) üzenetére


Sirandrish
legenda

jah de nálam nincs ilyen gáz ugyhogy marad a 100:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4996) Balinov


Balinov
félisten

szevasztok!

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#4997) athomi válasza Balinov (#4996) üzenetére


athomi
veterán

Üdv Bali!
Ha már beköszönsz írj is vmi szépet. :))

(#4998) gyerpi válasza athomi (#4994) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ja itt is 100-on van :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#4999) Balinov válasza athomi (#4997) üzenetére


Balinov
félisten

pin*.

megszebb..22fokos meleg volt egesz hetvegen, mig szabin voltunk. Ittvoltak berlini barataink, kirandultunk a hegyekbe (Wicklow mountain, keress ra ) gyonyoru hely, egy deka felho se volt, ami itt rohadt ritka. meg a repulok kondenzcsikjai sem latszodtak ide.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#5000) athomi válasza Balinov (#4999) üzenetére


athomi
veterán

Találtam róla pár képet, tényleg szép hely, csupa zöld minden és kristálytiszta vizűek a tavak, folyók, patakok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.