Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) Boci_83 válasza gyerpi (#3349) üzenetére


Boci_83
őstag

Mi az a pécsik? :F

**********

(#3352) gyerpi válasza Boci_83 (#3351) üzenetére


gyerpi
aktív tag

pécsik

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3353) PyroS válasza Boci_83 (#3351) üzenetére


PyroS
senior tag

Bögöly

(#3354) SipiBcs válasza gyerpi (#3352) üzenetére


SipiBcs
őstag

Biztos álmos voltam, vagyok még, de nem találom a kilógó szöget a zsákból!
Nemhiszem, hogy lenne olyan probléma amit felnőtt emberek módjára ne lehetne megbeszélni! (most willámhárítót játszom) Nem hebrencs teenager kölykök vagyunk, hanem értelmes emberek! (bár 1 kedves lányismerősöm szerint 34 évesen war-ozni... hátőőő... ne hirdessem! :DD )

Gyerpi: köszi a linket, bután néztem magam elé, mi is az a pécsik!

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3355) PyroS válasza SipiBcs (#3354) üzenetére


PyroS
senior tag

Sipi: ha visszaolvasol egy kicsit akkor megtalálod,hogy ezt már egy párszor eljátszottuk.

[ Szerkesztve ]

(#3356) gyerpi


gyerpi
aktív tag

no nem leszek este mert most hívott a lányom hogy nem megy a szg :W
beep kód: egy hosszú három rövid ami a grafikus hiba
Egy hosszú és három rövid hang : Grafikus hiba (EGA)

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3357) SipiBcs válasza PyroS (#3355) üzenetére


SipiBcs
őstag

Oké-oké... csak próbáltam finomítani a problemát! De miután én vagyok a friss hús, no meg talán a leg low-abb, így nagyon beleszólásom nincs ebben a témában. :(

De egy dolgot tudok: Ha 2-nél több ember van együtt, akkor automatikusan lesz valamiféle klikkesedés. Ez óhatatlan, az alapttermészetünk része. Ha vagyunk 6-8-an, óhatatlan, hogy ne legyenek más gondolkodású, nem teljesen azonos életszemléletű tagok. Biztos vagyok benne, hogy a legszélsőségesebb esetben is van értelmes megoldás. Szerintem az ilyen esetben a közösség, a többség akarata követendő...

Félreértés ne essék, nem fogom senki pártját, mert nincs tökéletes rálátásom az eseményekre, így nem azonosulok sem a problémával, sem a résztvevőkkel!

Mellesleg nem én c@rtam a wolframszálat! :DD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3358) gyerpi válasza gyerpi (#3356) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ki tudja mit jelent az EGA - nem tudja valaki mit jelen a Enhanced Graphics Adapter hibája mit lehet vele csinálni

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3359) PyroS válasza gyerpi (#3358) üzenetére


PyroS
senior tag

Gyerpi ez a videokártya hibát jelenti.Lehet,hogy csak meg kell mozgatni.Vagy ha tudod akkor egy másik karival kellene kipróbálni.

(#3360) PyroS válasza SipiBcs (#3357) üzenetére


PyroS
senior tag

Mi sem akarunk veszekedni hidd el.De amikor mindig ugyanezt történik az már dühítő.Lorenzo mindig abba köt bele,hogy mi előre rohanunk és ő nem tud plantelni.Viszont ha mi nem rohanunk előre akkor úgy lefogják a taktikai helyeket,hogy soha sem tudunk plantelni.Ez egy ilyen rusholós játék.Én is szoktam káromkodni Ts-en de még egyszer sem szidtam a csapat tagokat.Az meg főleg nem érdekel,hogy hány fragem lett egy waron csak nyerjen a csapat.
CSAPAT JÁTÉK ez a lényeg,csapatként kell gondolkodni.

Amúgy meg nem vagy low,tegnap is szépen írtottad az ellenfeleket :D .Még több gyakorlás kell és még jobb leszel.

(#3361) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ide is beteszem a gyönyörüségemet:)
Booz és Lorenzo meggyőzött..22es:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3362) athomi válasza gyerpi (#3352) üzenetére


athomi
veterán

nálunk ezt pőcsiknek hívják :)

(#3363) PyroS válasza Sirandrish (#3361) üzenetére


PyroS
senior tag

Na csak meglett az új monitor?Gratulálok hozzá :C .

(#3364) athomi válasza Sirandrish (#3361) üzenetére


athomi
veterán

Ez milyen típus pontosan?

(#3365) Boci_83 válasza athomi (#3364) üzenetére


Boci_83
őstag

adatlap...!? :DDD ;] :P

**********

(#3366) Sirandrish válasza PyroS (#3363) üzenetére


Sirandrish
legenda

jahjah..már tegnap megvettem volna csak a Media 6kor bezárt ezáltal 6:45kor már nem olt nyitva:DDD
Köszi :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3367) Sirandrish válasza athomi (#3364) üzenetére


Sirandrish
legenda

Acer P221w pontosan!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3368) athomi válasza SipiBcs (#3357) üzenetére


athomi
veterán

Ez a probléma már a kezdetek óta fent áll, többször is volt vita belőle. Sőt, én egyszer még ki is léptem a klánból, mivel összevesztem Lorenzoval emiatt.

[ Szerkesztve ]

(#3369) athomi válasza SipiBcs (#3357) üzenetére


athomi
veterán

"De egy dolgot tudok: Ha 2-nél több ember van együtt, akkor automatikusan lesz valamiféle klikkesedés. Ez óhatatlan, az alapttermészetünk része. Ha vagyunk 6-8-an, óhatatlan, hogy ne legyenek más gondolkodású, nem teljesen azonos életszemléletű tagok. Biztos vagyok benne, hogy a legszélsőségesebb esetben is van értelmes megoldás. Szerintem az ilyen esetben a közösség, a többség akarata követendő..."

Szó sincs ilyesmiről és ezt mindenki nevében mondom!

[ Szerkesztve ]

(#3370) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem ugyan tényleg semmi közöm hozzá de szólnék néhány szót!
ha nembaj...
Nem akarok tényleg senkit megbántani de nah.
Lorenzo
Szóval...az addig rendben van hogy Plantelni kéne..de ezt tegnap is megmondtam hogy ez nem így müködik...amíg 5 ember él az ellenfélből, addig nem lehet plantelni...akármilyen prok is vagyunk..egy kósza nade..egy kósza sorozat és kész...főleg azon a MAP-on ugya minden ablakból rádlátnak!

a Másik...az okay hogy az SD lényege a Plant de hallod ne az én "bambaságom" legyen már az oka annak hogy kikapunk mikor néha annyit ölök mint rajtam kivül a csapat összesen....és ezt bárki elmondhatja..néha Booz néha Pyros vagy akárki lehoz 1-2 kört csak Killel.....itt tényleg nem arról van szó de csak 1 ember Plantelhet...az hogy azt az embert honnan védem/védik (persze közelről csak nem mittomán balról hanem jobbrol) az had legyen már az én döntésem főleg ha azt az oldalt tényleg meg is tudom fogni.

Az meg tényleg idegesitő mikor 7v7-be csak annyit mondasz hogy "elbasztátok" meg "megint egyedül hagyatatok 4 vagy 5 ellen"...hát könyörgöm..nehogymár mindenki egy kalap szar legyen azért mert próbál ölni...meg próbálja a te dolgodat (plant) könyebbé tenni azáltal hogy leszed 1-2 embert...mi is élétben tudnánk maradni a kezdőtöl 20 méterre...de ezt a játékot nem így játszák..ráadásul eredményre se vezetne 30 seccel a vége előtt nah mostmár indulhatunk szlogen..Védőbe kempelni kell...ezt aláriom..és énis utálom ha akkor Rambóznak de a TÁMADÁS az a TÁMADÁSRÓL szól...baszhatjuk hogy beülünk egy sarokba...egy valamire való csapat védőbe nem fog utánnad szaladgálni és az a 2 perc rohadt gyorsan eltelik...

Én azt is elhiszem hogy idegesitő egyedül maradni 4 ellen de az hogy Zoomolva mész hót lassan a mapon 30secel a vége előtt is nem vezet eredményre...4embert nem is szedsz annyi idő alatt plantelni meg már rég késő!

Az meg a másik hogy a tegnapi WARon is hogy nem lehet lelőni az ellent...hát érdekes módon én letudtam lőni 20-at..Ovecs is vagy 15öt...ha nekünk sikerül akkor márpedig le lehet ezt elhihetetd nekem...és a magyarázat amit tegnap annyira kértél hogy te akkor mé nemtudod lelőni pofonegyszerü...nem találtad el...me ugye utánna házon belül mindenkit letudtál lőni...ezekszerint csak az lehet hogy azokat nem találtad el...

Ez egy csapatjáték..ahol nem A bassza el..nem B a bamba hanem az egész csapat...vagy a csapat jó vagy a csapat szar...nem Ő meg Ő...itt csak EGY CSAPAT VAN...nem lehet senkit kiemelni.

Lehet hogy egyik WARon te vagy a legjobb de a követkjezőn szart se érsz...és akkor mivan? mögötted áll egy csapat aki segit neked vagy legalábbis próbálja a legjobb formáját hozni...Hidd el hogy nem azért halnak/halunk meg hogy veled kibasszunk...és az hogy a Támadó körökön támadunk szintén a játék lényege..

Tényleg nem akarok senkit megbántani de azért ha ennyien mondanak valamit akkor elkéne gondolkodni rajta..

Semmi közöm hozzá ez is tény..ez csupán egy meglátás volt...

Csupán egy vélemény a sok közül...ha ezután nem mehetek veletek WARozni ezt akkor is el kellet mondanom...

Jah és hogy ne csak "bántsak"...Lorenzo..köszi hogy rábeszéltél a 22"ra:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3371) gyerpi válasza Sirandrish (#3370) üzenetére


gyerpi
aktív tag

és ott a pont :R :R :R

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3372) gyerpi


gyerpi
aktív tag

amúgy úgy néz ki nem leszek egy darabig a videokártyának annyi :W :O

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3373) Sirandrish válasza gyerpi (#3372) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nagyon lennt vannak a VGA árak...kis befektetetéssel is viszonylag faintos cuccokhoz lehet hozzájutni...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3374) Sirandrish válasza gyerpi (#3371) üzenetére


Sirandrish
legenda

:B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3375) PyroS válasza gyerpi (#3372) üzenetére


PyroS
senior tag

Garanciális még a videokarid?

Hát akkor csak az marad,hogy nézni kell valami másik karit ha van rá keret.

[ Szerkesztve ]

(#3376) gyerpi válasza PyroS (#3375) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem sajna :O

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3377) athomi válasza Sirandrish (#3361) üzenetére


athomi
veterán

Nézd át, ne hogy pixelhibás legyen véletlen.

(#3378) Sirandrish válasza athomi (#3377) üzenetére


Sirandrish
legenda

nézegettem de nem találtam sehol pixelhibát..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3379) athomi válasza Sirandrish (#3378) üzenetére


athomi
veterán

Különböző színekkel nézted?

(#3380) Sirandrish válasza athomi (#3379) üzenetére


Sirandrish
legenda

hogy lehet ezt ilyenkor faszán letesztelni? első TFt-m nem vágom még..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3381) Balinov válasza Sirandrish (#3370) üzenetére


Balinov
félisten

:R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3382) Balinov válasza Sirandrish (#3380) üzenetére


Balinov
félisten

Andrish,csekk disz aut,meg ez sem nez ki rosszul

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3383) PyroS válasza Sirandrish (#3380) üzenetére


PyroS
senior tag

Például ezzel: Nokia Monitor Test

(#3384) Balinov


Balinov
félisten

Gyerpi,ajanlottal Ovecsnek egy jo kis pragai sorozot meg tavasszal.

Melyik is volt,mi a pontos neve? Ovecs,toled meg elmenybeszamolot varnek?

Hetfon repulok Pragaba,ha lenne ra mod,megtekintenem.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3385) Boci_83 válasza Sirandrish (#3380) üzenetére


Boci_83
őstag

Teliszemetelitek a topicot a monitoros hsz-ekkel! 300 hsz csak erről fog szólni... ! :DDD :P ;]

**********

(#3386) Balinov válasza Boci_83 (#3385) üzenetére


Balinov
félisten

hmm...volt ebbol mar valami balhedzas.nem?

:))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3387) gyerpi


gyerpi
aktív tag

no szóval pár kérdés ;] :DDD :
mivel most egy csomó pénzem kimegy vga-ra ( és egy darabig nem tudom fejleszteni mi nekem a legjobb megoldás vga területén?
ezekkel szemezgetek : 8800 gt, 9600 gt, 3870, 3850,
mivel a procit el tudnám adni akkor lehetne egy 2180 - as dual core-m úgy hogy már ez mellé kérném a video kártyát ja és a monitort akkor fogom cserélni ha elromlik úgy hogy még jó ideig nálam lesz
milyen tápra volna szükségem az új kártyához - elég-e a mostani 300 W-os vagy nem
itteni árak ( mivel szerencsém is van a haver nagyker áron adja nekem) :
ezt megszorozni 7,80-al

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3388) Balinov


Balinov
félisten

GYIKU-val mi lehet?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3389) Boci_83 válasza gyerpi (#3387) üzenetére


Boci_83
őstag

De ugye nem codegen a táp? Azért ph-s berkekben visítanak!

**********

(#3390) gyerpi válasza Balinov (#3384) üzenetére


gyerpi
aktív tag

U FLEKU, de állítólag már valami puccos hely lett legalább is Ovecs mondta

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3391) gyerpi válasza Boci_83 (#3389) üzenetére


gyerpi
aktív tag

nem valami mercury vagy mi a faxom tudom ez sem jobb :U

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3392) Balinov válasza gyerpi (#3390) üzenetére


Balinov
félisten

Az fasza..akkor felejtos. Ez az a hely amugy?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3393) gyerpi válasza Balinov (#3392) üzenetére


gyerpi
aktív tag

igen ez, de a szociba ez egy kis kocsma volt 13-as barna sörrel :D

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3394) Balinov válasza gyerpi (#3391) üzenetére


Balinov
félisten

en ezt valasztanam

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3395) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon szépen köszönöm Mindenkinek..most megyek és jól letesztelem!:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3396) Sirandrish válasza Balinov (#3394) üzenetére


Sirandrish
legenda

FSP? az egy SZAAAAR olyat senki se vegyen..van egy 400as eladóm vagy csere másikra..
Gyerpi ne FSP-t neeeeee

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3397) Sirandrish válasza Boci_83 (#3385) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beszéjünk inkább mocikról mi?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3398) Balinov válasza Sirandrish (#3396) üzenetére


Balinov
félisten

oszt mer? mer annyi cucc van benne,hogy nem fer el az egercsalad a kamrabol benne? :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3399) PyroS válasza Balinov (#3386) üzenetére


PyroS
senior tag

Bizony :K ,pont engem csesztek le,hogy tele szemeteltem a topikot a monitorral.

Gyerpi:: hosszútávon szerintem a 4850-es Ati érné meg a legjobban.De minden attól függ,hogy mennyi a keret.Azért egy márkásabb táp is kellene.

[ Szerkesztve ]

(#3400) gyerpi válasza Balinov (#3394) üzenetére


gyerpi
aktív tag

hát ja
csak előbb videokártya kéne mert az ment el ma reggel
és azt kérdeztem, hogy kihúzhatnám -e az eddigi táppal mondjuk 1-2 hónapot vagy venni kell a vkari cserénél azt is

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.