Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3901) Balinov válasza gyerpi (#3900) üzenetére


Balinov
félisten

:R :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3902) gyerpi válasza kerlac (#3896) üzenetére


gyerpi
aktív tag

jó a Becher csak nem jó tőle hányni mintha gyógynövényeket okádnál :W :W :W

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3903) Balinov válasza gyerpi (#3902) üzenetére


Balinov
félisten

a repa is gyogynoveny?mert az minden felnott vukkban van..

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3904) PyroS válasza Balinov (#3899) üzenetére


PyroS
senior tag

Bocs Bali,de te HÜJE vagy még mindig :DDD :C :D :DD .

(#3905) Balinov válasza PyroS (#3904) üzenetére


Balinov
félisten

koszonom a bokot :R

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3906) ovecs


ovecs
senior tag

Na megjöttem, elugrok valami moslékért a boltba, magamhoz vételezek pár sört is, és 8 fele jövök lődözni :D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3907) athomi


athomi
veterán

Lenne egy-két kérdésem a klánhoz. Természetesen mások is reagálhatnak a kérdésekre.
Tehát a kérdések a következők:
Lesznek-e kihatásai a klánra nézve, hogy többen is csatlakoznak a CB-s csapathoz? Ha lesznek milyenek?
A két csapat egyesülni fog?
A két csapat pcw warokat mindig együtt fog játszani?
Szerintetek mennyi jövője van a csapatunknak?

[ Szerkesztve ]

(#3908) Sirandrish válasza athomi (#3907) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem semmi kihatási nem lesznek a NYEVre nézve mert Booz goldolom eltudja dönteni hogy épp mihez lesz kedve...ezt értem ugy hogy ha mondjuk van 3 NYEV-es akkor gondolom hogy inkább velük fog 4v4-re menni...meg semmiféle kötelezettségei nem lesznek..akkor waorzik velünk amikor akar..ez az egész annyira jó ha esetleg a NYEVből csak ő van ott akkor tudunk nyomni CB wart is...

a Többi kérdésre nem válaszolok mert nemtudom a választ plussz közöm sincsen hozzá:)
a Béke legyen minden kedves Nyugdijassal:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3909) athomi válasza Sirandrish (#3908) üzenetére


athomi
veterán

csak van közöd hozzá, mivel veletek szoktunk elegyedni :DDD

(#3910) Sirandrish válasza athomi (#3909) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah jó hát ez igaz de ha valakit zavar akkor leszokhatunk róla..tény hogy sokszor verődök hozzátok..vagyis mostanéban mindig de komolya..ha valakinek ezzel brmiféle problémája lenne az szoljon..nem akarok ilyesmiből vitát... :U

Mondjuk bánnám mert nagyon nagy mókák szoktak lenni de ezen nem veszünk össze:)

amihez nincs közöm azt arra érttem hogy milyen jövője lesz így a NYEV-nek meg hogy egyesül-e a két tim meg hogy mindig együtt fogjuk-e tolni meg ezek:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3911) athomi válasza Sirandrish (#3910) üzenetére


athomi
veterán

"meg hogy mindig együtt fogjuk-e tolni"

Látsz rá esélyt hogy egy idő után a két cspat egyáltalán nem fog egymással játszani illetve foglalkozni?

Látsz esélyt az egyesülére illetve mi a véleményed az egyesülésről?
Én úgy tudom gyerpi is csatlakozik később a CB-s csapathoz.

(#3912) athomi válasza Sirandrish (#3910) üzenetére


athomi
veterán

Ha jól emlékszem először én kezdtem el hozzátok járni, de általában csak akkor, mikor nem voltak elérhetők a nyevesek. Később ovecs is egyre sűrűbben járt át, aztán mindenki átjárogatott. Ezután már azok játszottak együtt a két klánból akik elérhetőek voltak. Az utóbbi két hétről viszont semmit nem tudok írni, mert nem játszottam senkivel. Xfire-röm szerint az utolsó egy hétben 1 órát játszottam Cod4-gyel.

(#3913) Sirandrish válasza athomi (#3911) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ö szerintem a két klán nagyon jól megvan egymás melett...az egyesülés nem lenne hülyeség..sokminden egyszerübb lenne...

Tomi viszont azt mondta hogy ez a két klános dolog nem fog müködni pedig szerintem nagyon is jólenne...

PCW war lenne ha sokan nem origival lennének és CB mikor az origisok...Kavics el is vállalta hogy ketté osztaná az oldalt hogy átlátható legyen...meg ugye ugyanugy lehetne két szeró...ha esetleg lenne 4 origis és 4 nem origis akkor mehetne 2 darab 4v4 külön szerón...szerintem kivitelezhető és nemtünik nagy hülyeségnek...

tehát teknikailag megoldható lenne és ha már ténylegesen minden wart ugymond mixlet csapatba játszunk akkor akár egy csapatként is játszhatnánk...persze azért ezt mindenkivel meg kéne beszélni..nemtudom ki milyen véleményen van és kiről..vagy ugy alapba erről az egészről mit gondol...

az hogy ki csatlakozik a CB-s klánhoz mindenki saját maga dönti el..szerintem minden NYEV-est szivesen lát minden Blizzardos...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3914) Sirandrish válasza athomi (#3912) üzenetére


Sirandrish
legenda

igen ien...ez így volt..ovecset is hivtuk beugronak elég gyakran aztán szépen lassan összeszokott a 2 csapat...most meg tényleg ott tartunk hogy egy TSen egy céllal egy csapatként küzdünk csak éppen annyi hogy az előtagok mások...

jah és kiváncsian várom a többiek véleményét a dolgokkal kapcsolatban..most lépek dögleni:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3915) kavicssli válasza Sirandrish (#3913) üzenetére


kavicssli
addikt

Én ezzel a hsz-al teljesen 1etértek! ...és szerintem Kifleevel is megflehetne beszélni a dolgot mert ha több ember látja a fantáziát abban hogy lenne 2 WARos csapat akkor adjuk meg a lehetőséget ennek! :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3916) Boci_83 válasza kavicssli (#3915) üzenetére


Boci_83
őstag

Nem vagyok elzárkózva előle, de ezt a NYEVekel döntsék el hogy akarnak -e jönni, vagy sem. Mert eddig akárhányszor fel lett vetve a dolog, hogy jöhetne akinek van origije, mindjárt jött a hőbörgés, meg a puffogás, hogy most akkor mi lesz a NYev-el...!? :U
Én ezért nem erőltetem a dolgot, nehogy az legyen hogy szét akarjuk zilálni őket. :U

**********

(#3917) kavicssli válasza Boci_83 (#3916) üzenetére


kavicssli
addikt

Én ismét csak azt tudom mondani hogy nállad a pont és igazad van!
NEm kényszeritünk itt senkit arra hogy nállunk,velünk nyomja a WARokat! Aki szeretne jönni az jön aki nem az nem! De tényleg inkább egymás közt beszéljék meg!
Mi csak felvetettök ezt a dolgot a döntés már rajtuk lesz! :U :K

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3918) ovecs válasza kavicssli (#3917) üzenetére


ovecs
senior tag

Nincs itt semmi gáz, a taták mindíg is taták maradnak majd....
Egyszerűen nyár van, van akinek kevesebb ideje van, van aki többet van a szabadban, és ez így normális...
Ha megnézitek nem nagyon van olyan este, hogy legyünk 8an :), mostanában a 2 klánból is csak 5-6 ember szokott lenni, de majd télen biztos megint tömegnyomor lesz...... :K

Szóval nincs itt gáz, élvezzük a játékot, ha sokan vagyunk, mi ugyanúgy elmegyünk gémelni külön is.....

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3919) PyroS


PyroS
senior tag

Hello.

Szerintem ha megint fennt lenne egyszerre 4-5 NYEV-es akkor mennénk mi külön is warozni.De mivel mostanában max 2-3 vagyunk egyszerre ezért megy ez a vegyes warozás.Hunor ha van kedved Cod4-ezni akkor írj ránk aztán megyünk újra NYEV-ként warozni.Lassan a Blizzardosok is meglesznek annyian,hogy külön warozzanak.Ha vége lesz ennek az uborkaszezonnak jobban befog indulni a NYEV-es élet,legalábbis remélem.

(#3920) kavicssli


kavicssli
addikt

Nektek a weblapot kicsinálja? Látom az oldalatakon van beléptető rendszer! Ebbe tudna nekem segiteni valaki mert megszeretném én is csinálni! a mi lapunkra!?

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3921) PyroS válasza kavicssli (#3920) üzenetére


PyroS
senior tag

Lorenzo csinálta,de ő most nyaralni van.

(#3922) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Sziasztok !!!

Hunor:
1. Sztem semmilyen kihatással nem lesz a klánra nézve az ha CB-zni fogunk ( persze aki akar ) kulturált társaság vagyunk és felnőtt emberek még mindig megtudtunk egyezni ki warozzon és ki ne, de általában annyi vs annyit kerestünk ahányan voltunk - aki nem fér be CB-zni az megy pcw warra vagy PUB-ra ha persze akar és nem hiszem, hogy megsértődik legalább is remélem
nem tudom hogy működik a CB - hogy pl. mondjuk benevezel 5vs5 -be és mindig 5vs5-öt kell játszani vagy csak a klán név számít és a pontok mindegy hány vs hány
persze az volna az ideális, hogy ha mindenki tudna CB-zni, de tudom, hogy ez nem olyan egyszerű és ebbe nem is szeretnék belefolyni
2. A 2 csapat nem tudom egyesülni fog vagy sem, de én szeretném ha a NYEV név megmaradna habár az is lehet, hogy 1 idő után annyira össze keveredünk, hogy nem lesz értelme én is ebben hiszek mint Boci "Az meg teljesen mindegy mi van a neve elé írva. Van egy közösség, aki mindegy hogy milyen klán nevet visel, ismerjük egymást, innen-onnan, valakit a ph-ról, valakit a volt szerverünkről, valakinek az ismerőse vagy a szomszédja, tök mindegy. Ez egy közösség"
3. Sztem ez nem kérdés PC warokat mostanában kevert felállásban nyomtuk, de biztos előfordul majd ősszel ( mikor vége lesz az uborka szezonnak), hogy csak tisztán NYEV-esek
játszunk majd és ha leszünk annyian, hogy 2 csapat akkor egymás ellen vagy 2 csapat 2 ellenfél ellen
4. Ennek a csapatnak annyi jövője van amennyit mindenki személy szerint ad neki bár még nem találkoztunk ( remélem egyszer találkozunk majd ), de ha rajtam múlik és a sors is úgy akarja 1 pár évet adok neki mert azért már net van mindenhol és látod Bali is meg találja a módját, hogy kommunikáljon velünk

ez hosszúra sikeredett :U

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3923) kavicssli válasza PyroS (#3921) üzenetére


kavicssli
addikt

Na akkor őt elkapom majd ezzel kapcsolatban! Thx az infot :R

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3924) PyroS válasza gyerpi (#3922) üzenetére


PyroS
senior tag

A 3.-ra itt a válasz.Tegnap lenyomtunk egy 3v3-at Blizzard vs NYEV,az eredmény:mivel hagytunk magunkat :DDD ezért kikaptunk de rendesen :D 16-4 lett :)) .

(#3925) ovecs


ovecs
senior tag

Hű, lehet, hogy tegnap a chilis babra nem kellett volna sört tolni, mert ma már a belemet is kifostam :O
Faszán indul a reggel ;]

Pyros az csak 3v2 volt, mert én közben 20 percig telefonáltam

[ Szerkesztve ]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#3926) gyerpi válasza PyroS (#3924) üzenetére


gyerpi
aktív tag

Te Pyros erre ? +FPS és nekem is ez van fenn és én is észre vettem a cod4-nél úgy 40-50 fps-el több lett
először azt hittem a pro mod teszi ( az is mert azon még több volt), de ez a driver hatására lett ezek szerint mer most 140 -190 - ig mozog ( száz alatt nincs is) eddig 120 volt a max a nem fps zabáló pályákon 150 volt a max
most a minimum úgy 90 körül van

[ Szerkesztve ]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3927) PyroS válasza ovecs (#3925) üzenetére


PyroS
senior tag

Ezért is írtam,hogy "hagytuk magunkat" :DDD .

Gyerpi: lehet,hogy optimalizáltak valamit a driveren.Majd este kipróbálom én is,remélem nálam is gyorsabb lesz ezzel a driverrel :DDD .

[ Szerkesztve ]

(#3928) gyerpi válasza ovecs (#3925) üzenetére


gyerpi
aktív tag

kefírt kéne még vagy savót inni hát ha jobb lesz tőle :DDD vagy tejet ;]

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3929) Sirandrish válasza PyroS (#3924) üzenetére


Sirandrish
legenda

17:4lett már ne haragudj me 11nél volt csere nem emlékszel?:DDD
Perszemindegy mivel ugyis hagytátok magatokat:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3930) Sirandrish válasza ovecs (#3925) üzenetére


Sirandrish
legenda

persze persze...azt mi meg elfelejtettük közölni hogy helyettem a kutyám játszott mert én akjoltam ;] ;]

Amugy meg nyomassad a kekszet fosos:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3931) PyroS válasza Sirandrish (#3929) üzenetére


PyroS
senior tag

Ja tényleg 17-4 lett mert abban is csaltatok :DDD .Nem volt elég a 20 kör simán,nektek kellett a 21 :D .

(#3932) Sirandrish válasza PyroS (#3931) üzenetére


Sirandrish
legenda

22-t akartunk de valamit félrenyomtunk és így csak 21 lett :( ;] :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3933) PyroS válasza Sirandrish (#3932) üzenetére


PyroS
senior tag

Mi ez Blackjack :F :DD :D .Majd egyszer nyomunk egy visszavágót teljes létszámmal.Ami csak 20 körös lesz és a mi szerónkon :D .

(#3934) Sirandrish válasza PyroS (#3933) üzenetére


Sirandrish
legenda

a ti szerotokon nem játszok mert a PB bannolja a szellemeket:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3935) PyroS válasza Sirandrish (#3934) üzenetére


PyroS
senior tag

Már nem írja ki azokat akiket más szerón bannoltak,Lorenzo megoldotta a dolgot.Viszont a mi szerónkon Hunornak is jó lenne a pingje.

(#3936) Sirandrish válasza PyroS (#3935) üzenetére


Sirandrish
legenda

meglehet oldani hogy ne irkálja? akkor lehet nekünk is felkéne rakni :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3937) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Ovecs : miss Russia 2008

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3938) gyerpi válasza PyroS (#3935) üzenetére


gyerpi
aktív tag

miért nem jó a pingje - úgy tudom 60-70 az még elég jó
nekem a NYEV-en sosincs jobb pingem mint 65 - azzal még elég jó lehet tolni
a Blizzardon pedig 45- 50 körüli

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3939) PyroS válasza gyerpi (#3938) üzenetére


PyroS
senior tag

Ha jól emlékszem akkor 70 fölött volt neki mindig.

(#3940) kavicssli válasza PyroS (#3933) üzenetére


kavicssli
addikt

:C :DDD

"Tanulni mindig érdemes, mert egy idő után a tanulásba fektetett munka meghozza a gyümölcsét, s mint tudjuk, a gyümölcsből PÁLINKÁT lehet főzni!"

(#3941) gyerpi


gyerpi
aktív tag

Holnaptól nem leszek nyaralás a családdal
még lehet ma beugrok egy kis lövöldözésre
hétfőn jövök, de lehet csak csütörtökön

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3942) PyroS válasza gyerpi (#3941) üzenetére


PyroS
senior tag

Akkor jó nyaralást nektek :C . :DDD

(#3943) Balinov válasza athomi (#3911) üzenetére


Balinov
félisten

halkan jelzem, ha a dolgaink a tervek szerint alakulnak, akkor 1-2 honapon belul olyan helyre tudunk koltozni, ahol elo fogok vmilyen nem mobil,mikros,hanem sima dsl vagy kabelnetes szelessavra fizetni ill. lesz egy COD4 kepes asztali is. Meg eredeti COD4.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#3944) gyerpi válasza Balinov (#3943) üzenetére


gyerpi
aktív tag

ezt hangosan mond :C ne halkan :DD
várunk már

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3945) PyroS válasza Balinov (#3943) üzenetére


PyroS
senior tag

Jaja és ne tedd Off-ba,ez ide illő írás :C .Hajrá Bali :C .Remélem minél előbb meglesz rá a lehetőségetek.

(#3946) gyerpi


gyerpi
aktív tag

ee26db3cfe9eb23c2bca147fbd3c3541
VIOLATION (PB HACK) #132056 :(((-.-))):
84.1.185.183 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 26, 2008
4:53:30 am

338750e379543ca9295ee6686cc8d18f
VIOLATION (MD5TOOL) #9002 [SBX]anyad
212.16.134.184 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 25, 2008
8:32:45 am

2e7cbbdba81d0fc5320c30dcd4cfebc7
VIOLATION (CVAR) #9001 kukacli
88.209.243.162 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 09, 2008
9:04:34 am

264cf7e33d7d9c28441ca6281ec70f76
VIOLATION (CVAR) #9001 MACI
91.139.32.225 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 08, 2008
3:04:33 pm

b36ec63eeff3eaed878ae488442d487d
VIOLATION (PB HACK) #132056 Epsilon
77.111.172.22 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 05, 2008
11:08:08 am

8d2cd3d6b8dcbee52bd4df639b35bf41
VIOLATION (MD5TOOL) #9002 #G/B's#Blade
212.16.128.111 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 04, 2008
3:32:23 pm

1c99cfa9f3954e4a563f0d098da17441
VIOLATION (MD5TOOL) #9002 kerek
91.120.71.189 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 04, 2008
3:07:18 pm

bacdc797c8f4bd069bfa6a47af13164d
VIOLATION (PB HACK) #132056 asd
145.236.207.13 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 03, 2008
4:49:23 pm

7f25e44e519a65c5cb1f5c8b6e5d2cb3
VIOLATION (MD5TOOL) #9002 agyhalott
84.1.173.89 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 03, 2008
3:27:30 am

d36f6499869f0c059ba8c16a2f84d390
VIOLATION (PB HACK) #132056 hellsing
81.183.73.139 [Hungary] Call of Duty 4
87.229.14.60:29000 July 01, 2008
9:51:19 am

eddig ezeket az emberkéket bannolt a PB a PUB szervern ilyen olyan dolgokkal

most is 9 -en játszanak a PUB-on ezt kár volna lemondani

XFIRE : gyerpi steam:gyerpi543

(#3947) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Abszolute egyetértek boci kijelentésével.... közösség.... jófej, felnőtt emberekből! :)

Én eddig sem bántam, hogy éppen ki játszik mellettem, ellenem, sosem válogattam. A TS-en mindig megy a hülyeség, nekem ez még friss élmény, de marhára élvezem! :D

Szerintem bármiféle döntés vagy vélemény majd csak szeptember környékén alakul ki, akkor jön össze szvsz mindkét oldalról a teljes létszámú csapat. Úgyis akkor "kell" dönteni a szerverbérlésekről.

Ami az összejövetelt illeti, ha nem az ország leg-délkeletibb csücskében lennék, akkor szívesen meginvitálnék mindenkit 1 horgászós, sátoros, bográcsos, sörösborospálinkás hétvégére!

1 kis dicsekvés: éjszaka 2 db 3.5 kg-os pontyot fogtam! :))

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3948) Sirandrish válasza SipiBcs (#3947) üzenetére


Sirandrish
legenda

merre is laksz?
me én ugyan nem délen de keleten nyomom:D
És horgászni is szeretek:)

látom békéscsaba..hát az nincs közel:(

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3949) SipiBcs válasza Sirandrish (#3948) üzenetére


SipiBcs
őstag

Békéscsaba.... A tó amin mostanság pecázok a belvárostól 8 Km-re van! Kialakítottunk egy 7m x 6m-es lekövezett placcot. Döngölt agyag a környék... nádas... földbeásott verem-hűtő... stbstb.... a kis "házikó" most készül :DDD

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#3950) Sirandrish válasza SipiBcs (#3949) üzenetére


Sirandrish
legenda

atya gatya...az nem semmi...nah egyszer megnézzük csak kéne lé benzinre meg asszonyt megfüzöm hogy vigyen el mivel nekem nincs jogsim:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.