Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#90401) Devid_81 válasza snecy20 (#90397) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nem eri meg Intelezni :(
6 magos proci+B450 fapados lap arabol lehet venni hasznalt 6 magos intelt szinte. :) Nahjo ennyire azert nem rossz a helyzet talan :)
VGA kartya meg ettol is rosszabb.
Kb 2 eves hasznalt GTX 1050 Ti-t eladtam £85-ert, es vettem egy 2 honapos 570/4GB £82-ert postaval szamlaval meg 2 ev es 10 ho garival :)
Fogyasztas eg es fold...de teljesitmeny is eg es fold.
Engem nem zavar ha tobbet eszik a gep picivel, legyen a leheto legtobb a penzert, semmi mas nem erdekel :N
Ha magamnak raknek most ossze gepet is mar Ryzen-t raknek ossze, VGA nem biztos, ott talan maradnek meg nVidias :)

[ Szerkesztve ]

...

(#90402) proci985 válasza Raymond (#90400) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akkor csak most tunt fel, de tenyleg jo aron van.

snecy20: magas koltsegvetesnel meg ahogy nezem jellemzoen 3900X / 3950Xeket nezeget mindenki.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90403) akoska07 válasza snecy20 (#90360) üzenetére


akoska07
nagyúr

Akkor meg nekem is van par evem az 5960X-el ? :D

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#90404) snecy20 válasza akoska07 (#90403) üzenetére


snecy20
veterán

Ha azt vesszük, hogy játékok alatt mikor látnál ilyen konstans 80-90%-os terheltséget az összes magra / szálra, ami még pont a procilimit határán belül mozog, hát az még mindig évekre van. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#90405) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Borderlands 3 tesz Steven Walton modjara, kozel 60db GPU egy tesztben.
Ez a csavo tutira valami fanatikus...vagy rohadt sok ideje van, vagy mindketto :DDD

Azert eleg durva, hogy napjaink atlag es akar felsokategorias VGA-i szinte csak FHD-ra alkalmasak ebben a fosadek grafikaju jatekban.
De ott van egy kis tweak linkelve a cikkben, Ultra grafikanak lehet kb 50% boost-ot adni egy par extra feature kikapcsolassal ami raadasul nem is megy majd a grafika rovasara.
Ujabb jol sikerult UT 4 motoros jatek. :U

...

(#90406) snecy20 válasza Devid_81 (#90405) üzenetére


snecy20
veterán

Pont nem szabadna hogy egy ilyen grafikájú játéknak magas VGA-igénye legyen.
Az elődje(i) az akkori időszak alsó-középkategóriás kártyáin is elég jól mentek.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#90407) Devid_81 válasza snecy20 (#90406) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Csak a physix-el voltak bajok, de amiatt nem sokat aggodtunk, kikapcsoltuk es toltuk ezer FPS-el szinte "barmin" ;)

...

(#90408) Puma K válasza Devid_81 (#90405) üzenetére


Puma K
veterán

Nézem az 1440p-s mérést, és azt látom, hogy a dupla annyiba kerülő 2080 Ti nem duplán gyorsabb a 2. kártyától ;]

2160p meg vicc.

Egy 1070 1440p-ben 39-44 min-avg FPS-t ad le?? :U

Mi ez a játék?? :DDD :(

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90409) Raymond válasza Puma K (#90408) üzenetére


Raymond
félisten

Volumetric Fog strikes again! :)) [link]
Ultra -> Medium = +32% FPS

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#90410) Puma K válasza Raymond (#90409) üzenetére


Puma K
veterán

Drága kenyér :(

Akkor 2019-ben játéktól függetlenül(?):

- volumetric fog: medium
- blur: off
- DoF: off
- dx: 11

:DD

-------------------------------------------------------------------------------------

Körbenéztem itthon és lesz eladandó cumó :B :

3x Coolink Swif2-1200
1x i7-4790K, dobozos
2x G.Skill F3-2400C10D-16GTX kit, dobozos
1x ASUS ROG Maximus VII, dobozos
1x Asus Z97 Pro-Gamer dobozos, de megfésült foglalatos :W :O
2x Zalman ZM-MFC1 Plus, 1db dobozos-kábeles, 1db csak a front, feketék mind
1x valami 120-as 3pin-es ventilátor

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90411) snecy20 válasza Puma K (#90410) üzenetére


snecy20
veterán

Chromatic Aberration OFF, RayTracing OFF, Advanced Blending & TressFX OFF. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#90412) Puma K válasza Puma K (#90410) üzenetére


Puma K
veterán

+ Corsair 200R ház, 2 ventilátorhelyes oldallappal és gyári dobozzal

Az XFX Pro 450 meg marad tartalék tápnak, de valójában vízhűtés feltöltéséhez használatos ;]

Viszont a beárazós topik nem megy, mert az ármestereknek még át kell állítaniuk az árazó kiegészítőiket az új oldal miatt :DDD

Valaki segít nekem beárazni a fenti és az itt írt házat? :B

(#90411) snecy20 :

Jah meg RT a legfontosabb :DDD
Majd 2 generáció múlva jó lesz... ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90413) ÁdiBá


ÁdiBá
addikt

Hétvégén egy fiatal srác 20 év körüli faszán lezuzott az M3 ason képzeljétek...

ÁdiBá

(#90414) Puma K válasza ÁdiBá (#90413) üzenetére


Puma K
veterán

Mekkorát kapott a Bömös?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90415) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Dying Light 2, nah ez legalabb kinez valahogy, kivancsi leszek ehhez milyen vas kell ultra grafikan, de sztem kevesebb kell majd neki a fosderlands 3-hoz :K

[ Szerkesztve ]

...

(#90416) Devid_81 válasza ÁdiBá (#90413) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Neked/nektek nem lett bajotok ijjedtsegen kivul ugye? :F

...

(#90417) snecy20 válasza Devid_81 (#90415) üzenetére


snecy20
veterán

Le fogja térdepeltetni a Top GPU-kat is. :K

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#90418) Erdei88 válasza ÁdiBá (#90413) üzenetére


Erdei88
veterán

Racsingoltatok?

(#90419) ÁdiBá válasza Devid_81 (#90416) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Nem lett személyi sérülés.
Feleségem vezetett a belső sávban 125-135 között.
Egy rutintalan fiatal sofőr gond nélkül behuzta az autoját a belső sávban. Az első sárvédőtől lehuzta a plazurt a hátsóig majd benyomta a jobb ajtomat, illetve a jobb sárvédőmet. Azt nem akarta elismerni... mert ő kirakta az indexet. Mondom ember akkor se mehetsz rá a másikra mert te kirakod az indexet, tudod mit rendőrt hivok. Rendőrök egyértelműen levázolták neki a helyzetet. Még az apja is erősködött, aztán elismerte, hogy mégis ő volt a fasz, ennek ellenére megbüntette illetve adott neki helyszinelési csekket is.
Tegnap voltam már bent a BMW márkaszervizben Budapesten, hogy tegyék rendbe a verdát. A biztositó majd örül a fiatal srácnak akinek még bonuszpontja se volt, illetve egy régi kicsi fiattal huzott oldalt végig. Jobb elejétől kezdve a hátsóig lekarmolta a metál festést. Márkaszerviz mindent intéz nekem, leadtam a rendőrségi illetve a sárga papirt is.

Azt hittem kiszállok és felrugom, ilyet még nem láttatok. Néz előre a csoka bazzmeg, és nem néz oldalra, hogy ott állnak haladnak mellette.... pfffu kiszáltam a verdából mondtam is neki F@SZFEJ a tükör a minek van, meg a szemed a fejeden?! Kicsit elkapott a hév, az asszony csititott....

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#90420) proci985 válasza ÁdiBá (#90419) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ha nem lett senkinek baja akkor az a lenyeg.

biztositoja volt, markaszervizben ha elegge lehuzta akkor ez kb millios tetel is lehet az elemek mennyisege alapjan.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90421) ÁdiBá válasza proci985 (#90420) üzenetére


ÁdiBá
addikt

M3 ason történt, azért marhára vigyázni kell az ilyen kimegyek bemegyek gyerekekre. Srác hozta a hiba pontot...
Egyszerűen nem nézett oldalra, se tükröt, valósznű már holtérbe voltam neki és a középső tükröt nézte.
Bár most, hogy mondod 130 nál lehetett volna nagyobb baj is.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#90422) proci985 válasza ÁdiBá (#90421) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, nekem pl az autoban van holtterfigyelo, de az messze nem szeriatartozek. mondjuk erre annyira nem kell, autoknak / kamionoknak ugyanannyi a sebesseghatar, auto meg itt inkabb kozlekedesi eszkoz es nem a bizonyitasi kenyszer kivetulese.

jaja, 130nel ha rosszul loki meg az autot abbol lehet gaz. orulok, hogy jol vagytok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90423) TTomax


TTomax
nagyúr

Olcsó Tv-t tessék,35"-al "lejebb" van,de műkődik a bőrdíszmű diszkont... :DDD [link]
Szerk: ugyanitt "zs" kosaras melltartók ,vitorlának,etetőcsúzlinak,stb eladóak... 

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#90424) TTomax válasza ÁdiBá (#90421) üzenetére


TTomax
nagyúr

Az a lényeg,hogy senkinek nem esett bántódása!Bármi pótolható,de az élet nem....

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#90425) Raymond válasza ÁdiBá (#90421) üzenetére


Raymond
félisten

Legalabb csak anyagi karral megusztatok, autopalyan konnyen lehetett volna maskepp is. Ez egyebkent a legstresszesebb a vezetesben - hogy mindenki masra is figyelni kell nem csak magadra es a szabalyokra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#90426) Devid_81 válasza ÁdiBá (#90419) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Tudom ez ilyenkor sz@r erzes, de lenyeg, hogy nem esett senkinek baja. :K

Masik meg ha Angliaban elnel mar valoszinuleg egyszerre kopaszodnal es oszulnel a sok baromtol az uton.
Savvaltas, szinten igy ahogy leritad, jobb esetben indexelnek is hozza.
Gyorsulorol fel barmilyen foutra...nah ott aztan egyik se nyom feket ha epp nem fer be, neked kell lassits es beengedni kulonben letakarit az utrol.
Korforgokban csak annyit neznek aki jobbrol jon annak elsobbsege van (talan de ez se mindenki szerint) de ha Te epp egy teljes kort leversz a korforgoban akkor valoszinuleg 3x halsz meg, annyian mennek neked es meg sorolhatnam :K ;] :DDD

...

(#90427) Puma K válasza ÁdiBá (#90419) üzenetére


Puma K
veterán

Uhh azért ez szerencse!
Jó hogy nagyobb baj nem történt.

Azért így, hogy 80-90%-ban irodában dolgozom ritkán ugyan, de volt már rá példa mikor én szállítottam a céges dobozos Merci Sprinterrel az árut adott cégnek.

Ilyenkor direkt az ilyen palimadarak miatt inkább már 4-5 órakor úton vagyok. Mert ekkor még gyér a forgalom és csak olyanok vannak az utakon akik tudnak vezetni és képben vannak, hogy hol vannak és mit csinálnak...

Aztán ahogy telik az idő úgy jelennek meg az utakon az idióták is... ilyenkor lesznek a bajok...

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90428) Puma K


Puma K
veterán

Ma 6 éve hogy megjelent a GTA V.

Igaz elsőre csak Xbox 360 és PS 3 konzolokon volt elérhető.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90429) Habugi válasza Raymond (#90409) üzenetére


Habugi
addikt

Tudja kolléga a vicc az, hogyha nem is terhelne kb semmit az Ultrája és nemhogy az a 32% ne lenne ott de tényleg semmi, hát.., akkor sem használnám egy percig sem látva hogyan fest a játék Low-al (nyugodtan lehetett volna Off-nak hívni). :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#90430) akoska07 válasza ÁdiBá (#90419) üzenetére


akoska07
nagyúr

M3 életveszélyes.
Napi szinten 1-2 baleset.
De ti legalább jól vagytok,csak ez a lényeg.

#90423 TTomax :

Az igen. :DDD :C

---

#90428 Puma K :

Lehetne egy £1.99-re leárazás,mert az a játék még sosem futott nálam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#90431) Devid_81 válasza TTomax (#90423) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Huhh b@zz...ez nagyon durva...tegnap este veletlenul raklikkeltem, egesz ejjel nem aludtam ;] :O :DDD

...

(#90432) akoska07 válasza Devid_81 (#90431) üzenetére


akoska07
nagyúr

Jahh,mert egész éjjel próbáltad kiguglizni hol szedhetnéd össze a "csajt". :DDD ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#90433) Devid_81 válasza akoska07 (#90432) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Neztem mindenhol de ugy latszik egyik altalam ismert tarskereson se regisztralt...meg :N :DDD

...

(#90434) akoska07 válasza Devid_81 (#90433) üzenetére


akoska07
nagyúr

Gondolom nem az asszonnyal egy üveg rose mellett kerestétek... ;]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#90435) Devid_81 válasza akoska07 (#90434) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Eloszor egyutt kerestuk majd O mar almos volt igy ment aludni :K :DDD

...

(#90436) hszilard666 válasza Puma K (#90428) üzenetére


hszilard666
veterán

Imádtam, a mai napig előveszem a címet néha. Titkon remélem hogy lesz egy nintendo switches port is, így lehetne útközben is játszani :D

mod: Szigorúan PC-n játszottam, last gen en annyira nem volt jó a graf. valamint voltak framerate bajok is.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#90437) Devid_81 válasza proci985 (#90389) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most jutottam odaig, hogy ranezzek :R
Az egyik shopnal epp akcios az uveg oldalas £66-ert, mig a normal verzio £70-tol indul.
En azt hittem ez a haz sokkal nagyobb, de ugy latom ITX meg mATX lap fer csak bele, szoval ez tenyleg nem annyira nagy kucko.
Hatarozottan jobban nez mi mint amit eredetileg akartam.
Meg ra tudsz beszelni :R

...

(#90438) snecy20


snecy20
veterán

Találtam egy érdekes árat egy 2007-es infós újságból:

2x4Gb DDR2 FB-s 533 CL4 223 000Ft

A legelső, iskolát követő munkahelyem is ezidőtájra datálható, jó két hónapot kellett érte dolgozni. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#90439) akoska07 válasza Devid_81 (#90435) üzenetére


akoska07
nagyúr

Persze persze... :D
Nem is lehetett másképp. ;]

De gondolom Ő volt az aki elsődlegesen érdeklődött... a tv iránt természetesen... what else ;]

Aztán befáradt és elaludt minden erejét felhasználva a kutatásra,de te ,mint HŐS TITÁN reményt nem veszítve szimplán házassági szeretetből nem adtad fel a kutatást... ;]

#90438 snecy20 :

Gondolom ezek Jézus előtti árazások amikor még érhetett vmit... ;]

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#90440) snecy20 válasza akoska07 (#90439) üzenetére


snecy20
veterán

Valószínű hogy ilyesmi árakon mentek, nekem akkortájt úgy emlékszem hogy 3x512MB volt a gépben, de jellemzően inkább csak a max. 2x2GB vagy 4x1GB volt az ami megfizethető kategória volt. Olyanra nem is emlékszem, akinek 8GB lett volna benn.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#90441) proci985 válasza Devid_81 (#90437) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

gyakorlatilag egy kismeretu Define Rx.

van elol ajto, porszuro, jol szerelheto, jol hut, kb a szamitogephaz ikeaja.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90442) Devid_81 válasza proci985 (#90441) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Meg is rendeltem :R
£69 postaval, mashol £80 felett.
Nem akartam uvegoldalut, bar en szeretem ha belatni a gepbe, nah meg ez volt olcsobb :B
Van 3x120mm ventim a gyari 2x120mm melle, legalabb az RX 570 se fog kigyulladni :)
Koszi a tippet megegyszer! :R

...

(#90443) Puma K válasza akoska07 (#90430) üzenetére


Puma K
veterán

Ameddig nincs kint az újabb GTA, addig nem lesz annyiért akcióban sem.

Jól tartja az árát.
Meg hát 2019.05.14-én volt cikk, hogy 110 millió eladott példánynál tart a játék.

Az 50%-os akcióra is nem tudom hány évet kellett várni a megjelenése után, de legalább 4-5 évig nem lehetett látni, hogy ilyen nyomott áron meg lehetne venni pl Steam-en.

Én anno előrendelésben vettem meg, mert számomra a R* név garancia volt a minőségre. Nem is bántam meg. Bárr voltak kezdeti elégedetlenségek adott dolgokat illetően. De a többi része ellensúlyozta ezeket és megváltozott a véleményem az egészéről.

A single-offline részébe fogalmam sincs már, hogy mennyi ment, mert azt a mérő szerint 40,8%-ig vittem mellékküldetésekkel együtt.

De a multi-online részével együtt összesen jelenleg 1136 óránál járok.

Úgy, hogy közben volt egy 8 hónapos szünet, mert nem gondoltam, hogy a 4790K-ban lévő integrált megjelenítő tudja futtatni 1366x768-ban átlag 30 FPS min 12-vel low-on :DDD ráadásul PvP-nél még így is tudtam érvényesülni :B ;]

(#90436) hszilard666 :

Volt 2 olyan ismerősöm is akik nem bírtak magukkal, és vettek egy tévét és Xbox 360-at csak a GTA V miatt :DDD

Holott volt mind a kettőnek erős asztali gépe és laptopja, de azokon nem tudták játszani. Majd mikor mind a kettő a saját ütemében végig vitte a játékot és még párszor, akkor eladta az egész emiatt vett cuccot.

Majd mikor megjelent PC-re akkor ismét megvették, kivitték és ráfüggtek az Online-ra ;]

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90444) keIdor válasza Puma K (#90427) üzenetére


keIdor
titán

Én VW Crafterrel (6 pal, dobozos) járok 10 országot nyugaton, hála Isten eddig megúsztam az ilyeneket. Alles zusammen meg 14 éve nyomom már a pedált, kb. olyan 1 millió km-rel.

(#90430) akoska07: Az, de magyarba az M1 a legrosszabb az összes közül talán. Meg a sima 4-es, de arra már rég voltam.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#90445) Raymond


Raymond
félisten

A HWSW-t elnezve ez a facelift-ek honapja :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#90446) proci985 válasza Devid_81 (#90442) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

:R

remelem tetszeni fog, ennyiert foleg jo cucc.

----

az 5700X ref szepen birja a just cause 4et 5760x1080ban. epp megy fel a dishonored 2, ha azt is birja, akkor minden szuper.

ja es nagyon feltem a reftol, de a delta venti hangra kb hozza a meregdraga wokrstationgyarto szintet, uresben csendes, tovigterhelni viszont meg huzamosan nem sikerult, igaz a harmadik monitort csak egy oraja tudtam bekotni. viszont a fan curve eleg kulturaltnak tunik gyari allapotban is. a junction ertek kb 11-13 fokokkal van a gpu folott eddig, szoval valszeg normalisan felul a huto a GPUra. azert erosebb terheles alatt mutatja az erejet, de 2400rpm fole meg nem sikerult kuldeni. ott elfogadhato.

bonusz: az 5700X ref pont ugyanolyan hosszu, mint anno a 290X ref volt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#90447) hszilard666 válasza Puma K (#90443) üzenetére


hszilard666
veterán

Szuper játék az már fix! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#90448) akoska07


akoska07
nagyúr

7900X átnevezve :F

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#90449) Puma K válasza keIdor (#90444) üzenetére


Puma K
veterán

Lassan cserés a Sprinter és nézegetjük mi az ami szóba jöhet.

A Sprinter meg a Crafter szerintem hasonlóan közös alapokra építhet mint a Citroën-Renault-Peugeo. Ahogy nézem a Sprinter-Crafter hátulját ugyan az csak az eleje meg gondolom a beltér az ami más.

Ilyen áruszállítós járgánynál vajon van értelme annak, hogy összkerékhajtás?

A kollégák gyakorlatilag egész évben hetente mennek-jönnek mindenféle időjárási körülmények között. Igaz földút meg tereprally nincs terítéken hanem autópályázás :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#90450) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Intel Core i9-9900KS Will Likely Have a 127W TDP

Es annyit fog erte kerni intel amennyit az 'uj' 10 magosert sem...
Plusz ha mar ennyit emeltek a TDP-n akkor szinte biztos, hogy 200W feletti csucsokat fog produlalni.
Mindenesetre kivancsi vagyok ra mennyit fognak menni atlagban, de megtarthatja maganak Intel meg $350-ert is.

...

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.