Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#85256) FollowTheORI válasza keIdor (#85251) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Vagy méginkább ilyen lesz... olyan Ready Player One szinten. Az embernek semmi normál élete nem lesz, hanem egy ilyen virtuális világban fog szórakozni, ott költi a pénzét mindenfélre ilyen vackokra... pontosan így ahogy írod csak még durvábban. :D

Persze nem holnapra lesz így... de 2030-ra... ki tudja. Akár még lehet is. :)

Egyébként nekem már most annyi játékom van, hogy szerintem életem végéig tudnék velük szórakozni.
Sajnos anno túlzásba vittem a hörcsög betegséget. :D
Szóval részemről jöhet mostmár csak online kacat, elleszek.
Csak PC-vel kell betárazni, hogy legyen elég backup hardver. Ha netán ezis megszűnne vagy elérhetetlen drágává válna / kiütné a streaming. :)
Mondjuk ennek egy dolog tenne még be, ha megszűnne a Steam és a többi letöltése lehetőség.
Na akkor nem igaz az állítás. :N

Egy két címet még nagyon akciózva behúzok PC-re, amire régóta vágytam vagy kívánságlistán van és csak PC-re igazi.
Konzolra meg nem veszek már semmit előre tárazva, csak ami épp kell. :)
Mostmár egész jól megállom ezeket a dolgokat. PC hardvert se veszek ész nélkül fejlesztve, csak mert épp jó áron van vagy bütykölhetnékem van, meg játékokat se. :D

Pedig azért az utóbbi hónapokban nagyon köröztem egy 2700X vagy 9900K konfigon, berakom a kosárba mennyibe fájna... mormolok kicsit, de eddig még mindig töröltem őket. :DDD
Most néztem a számláimat amúgy, 2013/14-es a gépem... ráférne a frissítés.
GPU is 2015-ös. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.