Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja

Hozzászólások

(#65251) Anubris válasza Erdei88 (#65245) üzenetére


Anubris
őstag

Én csak a játékteszt részt néztem meg, de hát elég érdekes eredmények születtek.
Van ahol pl a 4790K második, máshol meg utolsó előtti. Szóval ha a tesztben nincs hiba, akkor kb azt tudom leszűrni, hogy a végén lévő összesítő táblázattal semmire sem megyek, mert nincs egy normális valós erősorrend, hanem játékspecifikus az egész.

(#65252) Erdei88 válasza akoska07 (#65250) üzenetére


Erdei88
veterán

Te akkora háborút robbantottál ki a Skylake/Kaby topikban, hogy csak na.
Players még be tudsz szállni :D

(#65253) RazoR válasza Anubris (#65251) üzenetére


RazoR
veterán

PH-s tesztben kizárt dolog, hogy legyen hiba!!! Khm...1080Ti...khm... :DDD

(#65254) akoska07 válasza Erdei88 (#65252) üzenetére


akoska07
nagyúr

Amíg a szemetet akarják hype-olni addig lesz is háború. :DDD

Az a baj,hogy nem látnak a dolgok mögé. ;]

Amúgy ott azt hiszik ők az istenek,és rajtuk kívül mindenki hülye aki nem azt mondja amit ők. :D

Soha senki nem tesztelt semmit.
Senkinek semmilyen fogalma nincs semmiről.

Google tudós ott mindenki,tapasztalat meg jó sok van.

Ha nem sz@rnék bele már jó régen mi folyik alsó kategóriákban akkor mindenki tudná konkrétan hány óra van délben,.és nem csak google keresőből.

[ Szerkesztve ]

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#65255) cyberkind válasza Anubris (#65251) üzenetére


cyberkind
félisten

Bőven elég játékokra, én is így vagyok ezzel aztán majd a sok magos Intel-ből talán veszek egyet, de lehet kihúzom én a 4790K-val a DDR5-ig, az volna a legjobb. :D

Paranormal Cocktivity

(#65256) Habugi válasza akoska07 (#65244) üzenetére


Habugi
addikt

"Inkább olvasok mást."

Na, ne keseríts már el..!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#65257) akoska07 válasza Habugi (#65256) üzenetére


akoska07
nagyúr

WTF ?! :DDD

Látom amit írsz . :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#65258) #35434496 válasza Erdei88 (#65252) üzenetére


#35434496
törölt tag

Mivan mivan mivan???? :DDD Gyorsan bontok is egy rosét! :D

[ Szerkesztve ]

(#65259) keIdor válasza Erdei88 (#65245) üzenetére


keIdor
titán

Valami nagyon nem kerek a grafikonoknál.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#65260) akoska07 válasza #35434496 (#65258) üzenetére


akoska07
nagyúr

:DDD :C

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#65261) Erdei88 válasza keIdor (#65259) üzenetére


Erdei88
veterán

Olyan mintha players rajzolta volna, 2 üveg rozé után :F

(#65262) Devid_81


Devid_81
nagyúr

En h.lye meg mar vettem telot 2 eves szerzodessel, erre ez most jon! :O
;] :DDD

...

(#65263) #35434496 válasza Erdei88 (#65261) üzenetére


#35434496
törölt tag

Ja ja ja....[link] :DDD

(#65264) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Core i7-7800X vs. 7700K, 6 or 4 Cores for Gaming?

Friss ropogós kérdés... :D

Ugyanez YouTube formában.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65265) #35434496


#35434496
törölt tag

A vega megverte a 1080 ti-t. :DDD [link]
Beat It

[ Szerkesztve ]

(#65266) Abu85 válasza #35434496 (#65265) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Na elmész a ... :DDD

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#65267) FLATRONW válasza keIdor (#65259) üzenetére


FLATRONW
őstag

Nem tudom, egy ilyen táblázat után nem lehet komolyan venni az egészet.

(#65268) keIdor válasza FLATRONW (#65267) üzenetére


keIdor
titán

Valami nagyon nem stimmel. Ellentmond mindegyik nagyobb külföldi oldalnak. Főleg a Skylake-Kaby Lake teljesítménye nem stimmel. De az FX-8350 sem stimmel.

Mintha pont fordítva lenne az egész.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#65269) FLATRONW válasza keIdor (#65268) üzenetére


FLATRONW
őstag

Igazából még a saját korábbi tesztjeiknek is ellentmond az egész, ennek így nem lett volna szabad kikerülni.

[ Szerkesztve ]

(#65270) cyberkind válasza keIdor (#65268) üzenetére


cyberkind
félisten

Welcome to the PH! :))

Paranormal Cocktivity

(#65271) Abu85 válasza FLATRONW (#65269) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A korábbi tesztjeinkben is ugyanez volt, csak nem tettük ki sosem a játékokra vonatkozó összesítő grafikont, mert 6%-on belül volt minden eredmény. A sorrend változó volt, de annyira közel volt a legtöbb eredmény, hogy csak nüanszok döntöttek.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#65272) Devid_81 válasza FollowTheORI (#65264) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most nem azert, de ez elegge elszomoritott :U
Latszik, hogy nagyon 4 magra van optimalizalva meg mindig minden. :U
Biztos majd elobb utobb kinovik ezt a programozok, es akkor majd meglatjuk a kulonbseget vegre.

...

(#65273) FollowTheORI válasza Devid_81 (#65272) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Legalább nem kell rohanni cserélni még. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#65274) keIdor válasza FollowTheORI (#65273) üzenetére


keIdor
titán

Én már abban sem vagyok biztos, hogy érdemes-e egyáltalán megvárni a Coffee Lake-et.
i7-3770K, i7-4790K, i7-6700K mindenre elég ha játékokról van szó.
Én meg kétlem, hogy javul az IPC, marad a Skylake/Kaby Lake IPC-je, csak lesz +2 mag.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#65275) RazoR válasza FLATRONW (#65267) üzenetére


RazoR
veterán

Egy FX 8350 jobban teljesít játékokban mint egy 6700K....aha persze.... :))
Megnéznék élőben egy ilyen PH-s tesztet szívesen!
Fura, hogy megint az AMD a best... :U

[ Szerkesztve ]

(#65276) #35434496 válasza FLATRONW (#65267) üzenetére


#35434496
törölt tag

:DDD

(#65277) DeckardCain válasza keIdor (#65274) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Azon gondolkodok ha megjelenik a 4/8as i5, veszek hasznaltan egy 6700k-t ami meg a b150es lapban is elketyeg a 4ghz-en. 2 hete vettem 16gb ramot. Ez igy 1080ti-ig ok lenne 1440p-ben. Remelem hogy a 2070 tudni fog min egy 1080-1080ti szintet. Aztan egy ket evig letudva az egesz.

(#65278) keIdor válasza DeckardCain (#65277) üzenetére


keIdor
titán

Akkor szerintem elég az i7-6700 vagy i7-7700 is. Jó 20-25k-val olcsóbb. Ha már úgyse lesz OC.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#65279) Puma K


Puma K
veterán

[link]

Nézem a hozzászólót és a hozzászólását... hááát :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#65280) cyberkind válasza keIdor (#65278) üzenetére


cyberkind
félisten

És még a hűtéssel se lesz gond ha minden igaz.

Paranormal Cocktivity

(#65281) VTom válasza FLATRONW (#65267) üzenetére


VTom
veterán

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#65282) MiklosSaS válasza Abu85 (#65271) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te sem hiszed amit írsz. Hogy lehetne jobb egy FX 8350 játékra mint egy 7700K ? Ezt a tesztet magyarul elqrtátok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#65283) cyberkind válasza MiklosSaS (#65282) üzenetére


cyberkind
félisten

Vagy csak a fél világ nem elég befogadó és nem elég nyitott az igazságra, pedig az ufók is léteznek! :K

Paranormal Cocktivity

(#65284) h1mpi válasza cyberkind (#65283) üzenetére


h1mpi
nagyúr

UFO-k előbb léteznek, mint hogy ez a teszt a valóságon alapul :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#65285) cyberkind válasza h1mpi (#65284) üzenetére


cyberkind
félisten

[link] :P

Ja és nem vagy befogadó! ;]

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#65286) h1mpi válasza MiklosSaS (#65282) üzenetére


h1mpi
nagyúr

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#65287) proci985 válasza Habugi (#65243) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, hat az kicsit tulzas volt, de ilyen kockulast nem csinalok gyakran:D.

a "Not a mimic" labornal legszivesebben irtam volna a game designer / writer csapatuknak egy levelet, <3 tartalommal, de kb az egesz jatek tele volt ilyen apro otletekkel.

a loszerrel kapcsolatban nem tudom hol jarsz, en vegul ujrafelhasznaltam a materialokat (day0 bug volt) es neha ugy 50 shotgun loszer kellett a bazis egyik felebol atmenni a masikba (es a military robotokat pl vegighaxoltam szoval azok nekem dolgoztak). viszont en nem hasznaltam ennyire az ujrafelhasznalo granatot.

btw, ha a vegen vagy erdemes az elso 15 percet megint letolni, ugy mar erthetobb, hogy az elejen a furcsa fizikai tesztek mirol is szoltak.

---

Dishonored 2: Akkor meg az elejen vagy. A Dishonored2 Utulekje kesobb van, anelkul, hogy tobbet mondanek.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#65288) Mahrenburg válasza Habugi (#65243) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Tényleg, a rege! :DD Már szinte el is feledtem... :D

Nos ha a rege jól bírja a mérsékelt égövi viszonyoknál némileg zordabb körülményeket (eme tulajdonságait illetően sajnos jelenleg a sötétben tapogatózunk, hiszen még mindig nem került kiadásra a regetenyésztésről szóló alapműved 47 kötetének egyike sem), akkor esetleg idetelepíthetünk pár regecsordát az Antarktisz konyhaművészetének alapanyagkészlet-növelése érdekében... :K

Ugyanmárkérem, Asus... :U Van már saját márkanevünk, nem is egy, hanem több (és persze természetesen erről se feledkezzünk meg). Ha esetleg nem hallottál ezekről a márkanevekről, akkor ne magadat hibáztasd, ugyanis elterjedésüket nagyban hátráltatja, hogy Sasss valamilyen általam érthetetlen okból csak és kizárólag működőképes alaplapokat enged piacra dobni... Ha esetleg nem tetszenének ezen nevek, akkor a pingvinek legutóbbi javaslata biztosan elnyeri a tetszésedet, ugyanis Sasss iránti tiszteletből bevezetni tervezik a "Bald Head" márkanevet...

[ Szerkesztve ]

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#65289) deja vu


deja vu
addikt

Napi Vega hír!
"simán el lesz kenve a szája az NVnek, ez nem is kérdés, DX12ben annyival erősebb cuccról beszélhetünk, hogy még a Volta sem fogja, kicsit se befogni..."
Ő is biztos kapott Pepétől ilyen vörös sárkányport :D

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#65290) MiklosSaS válasza cyberkind (#65283) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Inkább bízom az UFO-k létezésében mintsem abban hogy az a 8350-es jobb játékra. Volt i7-920, 2600K, 3770K, 4770K, 4930K, 4790K, 6700K, 5820K, 7700K processzorjaim, meg pár FX-em (6100, 8120, 8350 és most is van egy 6300 ) szóval tudom mi mennyi.

De az elég.meredek hogy kihozni az FX-et a 7700K elé....az eszem megáll... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#65291) Abu85 válasza MiklosSaS (#65282) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egyelőre sejtéseink vannak. Valószínűleg beleestünk az Intel varianciájába. Ez nem egy cherry picked 7700K volt mint a korábbi tesztjeinkben, így könnyen elképzelhető, hogy a kereskedelemben vették. Ott pedig szokatlanul nagy a Kaby Lake varianciája. Ha bemész a boltba két 7700K-ért és az egyik 13%-kal lassabb az erősebb throttling miatt, akkor az az Intel nézőpontjából általános varianciának számít, ezáltal teljesen normális. Rengeteg 7700K furcsán viselkedik, pusztán a böngésző megnyitása kilövi az egekbe a maghőmérsékletet, amit arra vezetnek vissza, hogy nem mindegyik modell kapja ugyanazt a mennyiségű pasztat a kupak alá. Keress rá az Intel community fórumán erre a jelenségre. Van esély rá, hogy ezúttal nekünk is egy gyengébb 7700K jutott most, holott teljesítményben a korábbi cherry picked CPU-nk teljesítményét vártuk, de ezt a procit már vissza kellett adni.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#65292) #Morcosmedve válasza Abu85 (#65291) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Ne bolondítsad már ilyen szinten az embereket kérlek. :R

© asszongya'hogy

(#65293) cyberkind válasza #Morcosmedve (#65292) üzenetére


cyberkind
félisten

De, én hinni akarok! :K (van egy ilyen X-akták film, és elég szar :D )

Paranormal Cocktivity

(#65294) Milka 78 válasza MiklosSaS (#65290) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Pedig jobb és kész!!! :D

Abu : Őőő...csókolom!Érdeklődni szeretnék,hogy a beigért Orbitális Ban,Players részére,amit megbeszéltünk,na az mehetne holnaptól úgy jövő év Márciusáig?Eleve nem akar se Ryzent,se Vegát venni és tegnap amikor elvágta a Rosé-s üveggel két ujját,felváltva kék és zöld vércseppeket hagyott szerteszét.Szerintem nem kár érte :DDD
Elöre is köszönöm! :R

(#65295) Mahrenburg válasza #Morcosmedve (#65292) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Nagyjából milyen szintet tartanál még többé-kevésbé elfogadhatónak? :DD

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#65296) Abu85 válasza #Morcosmedve (#65292) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Attól, hogy nem fogadjátok el a variancia ma a termékcsaládok szerves része. Amióta agresszív a feszültségskálázás, azóta a gyártók belsőleg megszabnak egy elfogadható varianciát a termékekre. Az Intelnél a SpeedShift képességgel szabadult el ez, és nyilván a tartomány meghatározásának nem tesz jót a pasztázás a kupak alatt. Az AMD is ugyanígy járt az FX-nél, ahol paszta ugyan nem volt, de agresszív feszültségskálázás igen, és 7-9%-os varianciák voltak. Erre volt közvetlen reakció az adaptív feszültségskálázás bevezetése, ami jelentősen csökkenti a varianciát. Ehelyett viszont behoz egy másik jelenséget, amit szobahőmérsékleti varianciának neveznek. Ilyen a Ryzen. Ha veszel egyet, akkor ugyanaz a processzor Indiában jó 5-7%-kal lassabb lesz, mint például Finnországban.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#65297) Mahrenburg válasza Abu85 (#65296) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Antarktisz-kontinentális Európa-relációban mekkora különbség figyelhető meg százalékosan?

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#65298) TTomax válasza Abu85 (#65296) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ne kábíts már bennünket,szobahőmérsékleten csak akkor lehet difi,ha az egyik helyen a fűtés a másik helyen meg a klíma nem megy,de ha nem megy akkor máris nem szobahőmérsékletről beszélünk.Azonos hőmérsékleten azonos hűtéssel olyan mindegy hogy hol van egy processzor,akár Indiában akár a Déli sarkon...rögtön már gps is lesz a prociban hogy tudja éppen hol van és a szerint adja le a teljesítményt/órajelet,sőt még igazolnod is kell magad.

Normális hűtést kell rárakni és akkor nincs miről beszélni.Na meg a teszteteket azonos verziószámu játékokkal/OSel egyszerre kell végezni,nem pedig összeollózni,ha nem megy akkor nem kell kiadni,mert csak egy nagy katyvasz lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#65299) #35434496 válasza Milka 78 (#65294) üzenetére


#35434496
törölt tag

Na ezért még kapni fogsz Tee istenátka. :D

(#65300) akoska07 válasza Mahrenburg (#65295) üzenetére


akoska07
nagyúr

Csak próbálna szegény az elithez tartozni,de nem nagyon jön össze. :DDD

A besenyő család jut erről mindig eszembe, "úgy van fiam mondjál még jó nagy hülyeségeket". :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  nVidia tulajok OFF topikja
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.