Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák

Hozzászólások

(#13663) magicnumber válasza Kopasz93 (#13657) üzenetére


magicnumber
csendes tag

nem értem rögtön mindenki miért írja le a dolgot.... :) nah mindegy... nem az én dolgom...

csak elmesélem... egy prohardveren laptop szaki/szervizes (magát annak mondó) emberke... leírtam a gondom hogy nem bootol.... se kép se hang... mi volt a válasz??? "KUKA".... északi híd.... helo... új alaplap....

utána olvastam... megkérdeztem mást... erre kiderült csak hgoy a s*ar windows 10 a driverek miatt összeakadt és túl kellett hevítenem a laptopot hogy letiltson és a bios kilője magát..... lehűlt...és azóta megy a notim... vissza raktam a win7et és semmi baja... :) :))

persze ki is dobhatod... meg vehetsz új alaplapot.. majd valaki meg jól jár a laptopoddal vagy nyer rajta 40-50 ezret... :) nah mindegy... nem is az én dolgom.. :) :R

sok sikert a laptop "leírásában"... mindenesetre ha egyszer működött ....semmit nem csináltál vele és csak úgy hiphop másnap nem kapcsol be... szerintem bőven javítható vagy egy ilyen bios reset-el megoldódik a probléma... (megjegyzem nekem is azt írták hogy ha 15 mp-ig nyomva tartom a bekapcs gombot....majd resetelni fog a bios... nem igazán... :) még így, jó állapotban se resetel akár 1 percig is nyomva tarthatom.... inkább sztem olvass utána hogy tudod újra flash-elni a biost usbről , van -e esetleg valami bill kombináció indítás közben hogy egyből usbről flashelje újra a biost... vagy próbáld meg másképp resetelni a biost!).... de majd a "hozzáértők" megmondják... :) :R

[ Szerkesztve ]

Nem teszek félre senkinek semmit.... Aki jön, fizeti, az viheti.... :)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook hibák
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.