Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39201) Csakénvagyok válasza negyedes (#39189) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Jó cickók, honnan bányásztad?

(#39204) glutamin válasza qestion (#39200) üzenetére


glutamin
őstag

Jöhet! :R

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#39205) qantum válasza DroneZ^ (#39188) üzenetére


qantum
senior tag

szerintem is bárhol lehet, csak meg kell ragadni az alkalmat , nem a helyet kell keresni a lányt ! volt akinek templomban sikerült ! :DDD

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39206) qantum válasza negyedes (#39189) üzenetére


qantum
senior tag

húúúúha :K

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39207) DroneZ^ válasza qantum (#39205) üzenetére


DroneZ^
őstag

lehet van benne igazság. de elég nehezen rögtönzök valami tényleg jó leszólítást.. a leszólítás sosem ment, de ha már beszélünk akkor könnyen eladom magam :D

(#39208) orbano válasza DroneZ^ (#39207) üzenetére


orbano
félisten

bőségesen elég ha nem akarsz "lég jó leszólítást", csak odamész és mondasz valamit amim éppen eszedbe jut. ettől már nem lesznek gátlásaid és nem mondasz erőltetett hülyeséget. nagyon ilyen helyzetben nem is nagyon lehet általános dumát kitalálni, elég elkezdeni beszélgetni vele valami éppen aktuális történésről. pl. megnézed mire figyel épp oda, és azzal kapcsolatban szólítod meg (pl. egy épületet, autót, forgalmi helyztetet bámul, vagy éppen a megálló kövezetét, vagy egy kiragasztott szórólapot a villanypóznán). arra rá van hangolva az ember agya, könnyebben kezd el azzal kapcsolatban kommunikálni, nem érzi magát megzavarva. ez nem csak nőkkel működik, általános kommunikációs törvényszerűség. plus tökéletes témaalap.

A vér nem válik VAZZE!™

(#39209) DroneZ^ válasza orbano (#39208) üzenetére


DroneZ^
őstag

köszönöm a leckét mester :R :D amúgy a telefonszám elkérése is kínos téma egykét csajnál. van akivel simán elnevetgélek, órákat beszélek de mégis olyan furcsa arccal fogadja a kérdést és még én érzem magam kellemetlenül. ez a kedvencem :D

[ Szerkesztve ]

(#39210) Dr.Burn


Dr.Burn
őstag

"Tegnap kerdeztem hogy van valaki sopronbol aki ismeri ott az osszes csinos not?"
Ehhez van egy kis tortenetem.

Tegnap felvette velem a kapcsolatot Sopronbol egy lany. Regen talalkoztunk egy haveri tarsasagon keresztul. Csak buli. :) Par eve ennek. Akkor nem tetszettunk egymasnak. stb.
Nah most megkeresett ez a lany. Kepet csereltunk, leveleztunk par sort es most O teljesen megvan gyozodve arrol hogy nekunk talalkoznunk kellene. WTF? :DDD Szerinte mukodne a dolog. En ebben eleg bizonytalan vagyok. Most ilyenkor mivan? Szep csinos lany, tetszik is nincs is ezzel problema. Csak.... Nem tudom hogyan tovabb. Velemeny?

"Later Nerd!"

(#39211) pH érték válasza DroneZ^ (#39209) üzenetére


pH érték
aktív tag

Mit pazarlod a pénzed nőkre, telefonszámlára. Van akinek fizetsz és megkapod amit akar. Amúgy is minden nő egy K.

(#39212) DroneZ^ válasza pH érték (#39211) üzenetére


DroneZ^
őstag

sztem gusztustalanok azok akiknek fizetni kell érte, de biztos van kivétel.. DE ha belegondolok hogy elöttem és utánnam is tucat más csávóval fekszik le és velük cserélek nyálat.. na ez nem fekszik nekem sehogyem :D

meg nem ártana egy kapcsolat sem :) jólenne szeretve érezni magam, rég volt már velem ilyen :((( :U

[ Szerkesztve ]

(#39213) Ijk válasza Dr.Burn (#39210) üzenetére


Ijk
nagyúr

Dugd meg párszor, majd dobd. Nem sűrűn adódik ilyen alkalom.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39214) Dr.Burn válasza Ijk (#39213) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Szexel nincs gond.
A terve az hogy eljonne hozzam. Ide szeretne koltozni hogy ismerjuk meg egymast jobban, blablabla. Nah ez ami nekem nem igazan tetszik. Nem tudom hova tenni ezt a dolgot.
Bar lehet jobban jarnek tenyleg, ha meg..... aztan szia. :DDD
De mondom nem ez a celom erre van mar kijelolt. :)

"Later Nerd!"

(#39215) Ijk válasza Dr.Burn (#39214) üzenetére


Ijk
nagyúr

Odaköltözni?:F Ez valami vicc? Még nem is ismeritek egymást.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39216) Csuty94 válasza Dr.Burn (#39214) üzenetére


Csuty94
csendes tag

akkor jah..legjobban azzal jársz hogyha idézem "meg......" és aztán annyi és a betervezett csajjal bútorozol össze:DDD

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#39217) Dr.Burn válasza Ijk (#39215) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Hat igen, valoszinuleg ez az en hibambol lett.
Igazabol ezt a koltozz ide baromsagot en nyomtam be poenbol, mert kerdezte hogy hogyan tudnank jobban megismerkedni. En meg viccbol mondtam neki hogy koltozzon ide.
Most ugy latszik akkor ezt marhara nem poennak vette. Na mindegy tisztazom vele a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Later Nerd!"

(#39218) Vladi válasza DroneZ^ (#39209) üzenetére


Vladi
nagyúr

"a telefonszám elkérése is kínos téma egykét csajnál"

Akkor ne kérd el. ;) Van a kommunikációra 1001 technika.

"van akivel simán elnevetgélek, órákat beszélek"
Ez tök jó alap. Ezzel lehet kezdeni valamit. Ha jól elbeszélgetsz vele, akkor biztos kiderül, hogy mi érdekli, hogy hová jár szívesen, kiket ismer, milyen társaságokban fordul elő stb.
Akkor lehet "véletlenül" újra összefutni, lehet randiötletet megbeszélni stb.
Mondjuk:

"Én nagyon szeretem ezt a filmet!
- Tényleg? Én is bírom xy színészt.
- Az akármit láttad?
- Persze hatalmasat alakít... egyszer nézhetnénk közösen ilyen akármi filmet...
- Ah hogyne, jó ötlet"
:C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39219) Vladi válasza Ijk (#39215) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nekem is sánta a sztori. :F
Bár lehet 1-2 (8-10 :DDD ) részletet nem ismerünk és azért. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39220) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Hát társaságban, csajozni biztos nem vennék fel bugyirózsaszínt. Amúgy meg utcán sztem semmi nincs benne egyébként, kinek mi köze hozzá? :U Az már régen rossz ha valaki azon godolkozik, hogy mit gondol a másik, nap mint nap...

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#39221) DroneZ^ válasza Vladi (#39218) üzenetére


DroneZ^
őstag

ez a párbeszéd aranyosan hangzik amit leírtál. de jobban hasonlít egy nyelvvizsgára mint a való életre. a való életben az a csaj ráhazudja h persze jolenne megnézni, másnap azt sem tudja mit ígért, harmadnap meg már azt se tudja ki vagy :D

(#39222) Vladi válasza DroneZ^ (#39221) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ú ne legyünk már ennyire pesszimisták! Nem kell egyből konkrét dátum. Ha 2 nap múlva emlékszik rád, akkor már jó. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39223) Csakénvagyok válasza Dr.Burn (#39210) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ez így túl dúrva. Lehet csaj játszik, így kváziismeretlenül senki sem költözik össze

(#39224) DroneZ^ válasza Vladi (#39222) üzenetére


DroneZ^
őstag

és mit érek vele ha emlékszik?:P valami kontakt kell hogy találkozhassak vele később .. ha nem telószám, akkor mondjuk MSN cím, de azt sem adogatják szeretettel.. szóval egy teljes név hogy megtaláld facebookon mondjuk még érhet valamit.. na de melyik az a csaj aki teljes névvel mutatkozik be?! .. :D nehezen kerülhető ki a telefonszám szerintem :)

(#39225) Vladi válasza DroneZ^ (#39224) üzenetére


Vladi
nagyúr

"és mit érek vele ha emlékszik?"
Onnan tudod, hogy felkeltetted az érdeklődését. Pl.

"na de melyik az a csaj aki teljes névvel mutatkozik be?!"
Szűzanyámazégben. Hát azért alap, ha valakit bemutatnak neked, vagy bemutatkozik akkor a nevét mondja... :U
De keresztnév, város, kb ismerősök, kb életkor bőven elég, hogy megtaláld az iwiwen. :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39226) DroneZ^ válasza Vladi (#39225) üzenetére


DroneZ^
őstag

Egy szórakozóhelyen általában full ismeretlen társaságból fog a csaj kikerülni tehát ismerösök is kilőve. város oké, szerinted pesten hány niki van mondjuk? szüzanyámazégen.. szerintem egy szórakozóhelyen nem gyakori hogy ugymutatkozzon be neked egy csaj hogy: "Szia Kiss Szandi" vagyok :D elmondja a keresztnevét és cső. :))

(#39227) Vladi válasza DroneZ^ (#39226) üzenetére


Vladi
nagyúr

Jah hát hangos szórakozóhelyről eddig nem volt szó. :P
Én a saját életemből indultam ki. Most ha szóba elegyedsz vele, akkor azt biztos elmondja, hogy hol lakik pl. Nem? Vagy hogyvanez? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39228) Dr.Burn válasza Csakénvagyok (#39223) üzenetére


Dr.Burn
őstag

Igen-igen. Tudom mar hogy mire megy ki a jatek vagyis sejtem. Valahogy azert megakarok rola bizonyosodni 100%-ra.

"Later Nerd!"

(#39229) DroneZ^ válasza Vladi (#39227) üzenetére


DroneZ^
őstag

neeemneem. ez nemigy megy. szóbaállsz vele. leszolitod, bemutatkozol mire ilemből ő is elmondja a keresztnevét. és néz bambán. elkezdesz vele beszélgetni, és ha TE megkérdezed hogy hol lakik, csak akkor árulja el :D

egyszerübb 20 perc duma és viccelődés után lehivni táncolni, ott meg már lazán lelehet smárolni. ezek után már könnyebben adja meg a számát :D:D

csak sajna televan olyan papucs csajjal aki hebeg habog leszólitás után. a barátnőjét várja és nemképes szóbaállni veled.. kedvencem: " helyes vagy, de nemtudom mit akarok.." vagy odamész táncolni valakihez és néz rémülten mintha fegyvert fognál rá..pedig szerintem azért ez nem olyan nagy gaztett :D:D:D

[ Szerkesztve ]

(#39230) Vladi válasza DroneZ^ (#39229) üzenetére


Vladi
nagyúr

vazz hát akkor kérdezd meg... mindent a szádba kell rágni... :O :DDD

De ennyire vén f@sz lennék? Nekem ez az ismerkedési mód kicsit idegen. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39231) DroneZ^ válasza Vladi (#39230) üzenetére


DroneZ^
őstag

Hát lehet hogy csak én látom így, de a mai fiatalság komolytalan.. Régebben, vagy még régebben apám idejében máshogy mentek ezek a dolgok.. Valahogy őszintébb volt mindenki :)

(#39232) Csakénvagyok válasza Dr.Burn (#39228) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mennyé' bele. Még ha csak brahiból is :DDD

(#39233) Vladi válasza DroneZ^ (#39231) üzenetére


Vladi
nagyúr

S te komolytalan kapcsolatot akarsz? Vagy mit? :U

Én meg úgy látom, hogy mindig is voltak komolytalan meg komoly emberek. Hát most ilyen az arány. :)

Mondjuk én az egyetem alatt szocializálódtam a csajozásra, ott azért megvoltak az egyértelmű stratégiák, hogy:
"-milyen szakos vagy?
- biológia (ok, kit ismerek biosz szakon? :DD )
- s hanyad éves?
- harmad éves (3. akkor min. 21, ránézésre 24, mit csinált 2-3 évig?)
- s egyből kezdted az egyetemet? ( :C )
- nem tanultam még fodrászatot, de a bioszt jobban szeretem (ok, mit tudok a biológiáról? volt ilyen rendszertan vagy mi, most villantani kéne észt... :DDD )
"
stb. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39234) glutamin válasza zoltanz (#39220) üzenetére


glutamin
őstag

Nincs jelentősége milyen ruhában vagy. (nyilván szakadtan ápolatlanul azért nem kell kimozdulni otthonról) Nekem van olyan ingem, amit konkrétan lebuziztak, mégis aznap gond nélkül ismerkedtem össze egy csinos lánnyal.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#39235) akos3 válasza DroneZ^ (#39207) üzenetére


akos3
addikt

Én múltor a legesleg alapabb legszarabbal álltam elő és bejött. Legalábbis amit akartam elértem és az nem más vt, mint h ne üljek kukán egy szórakozó helyen egyedül amíg meg nem jönnek a haverjaim. Szitu: Ülök, mellettem egy csaj egy bnőjével. Mondom magamban ezek nem is olyan rosszak jók lesznek beszélgetni mindenképp. Kérdezem mennyi az idő. (érted? a legszarabb! Mindenkinek ott a mobil a zsebébe vazze ;] ), de fel se fogta! Válaszolt mire jött egyből a kérdés, h miért vársz vkire? Mire mondom h igen pár barátom jön majd de nem tom pontosan mikor. És te egyedül vagy? sokat jársz ide?blablabla...Innentől már simán ment a beszélgetés.. :)

(#39236) akos3 válasza glutamin (#39234) üzenetére


akos3
addikt

Észrevettem azt, h amit fiú barátaim kicsit "langyinak" tartanak azt a lányok simán elfogadják úgy h nem tartják buzisnak. De olyan is vt, h kérdezte egy csaj tőlem h "hol van az a nyakláncom amit multkor hordtam. Az a kicsit ilyen buzis de irtó jól kinéző.." (mellesleg rohadtul nem buzis de mind1 úgy látszik bejövős még így is ;] ) Szal nem para semmi sztem, csak jól kell viselkedni benne.. :)

(#39237) Vladi válasza akos3 (#39235) üzenetére


Vladi
nagyúr

Képzelem közben a csaj mire gondolt:
Egész jó pasi, legalább dumálni jó lesz. Megszólíthatna azért... mi? hogy az idő? ennél szarabbal nem is kezdhetne... najó hozzunk ki belőle valamit... :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39238) glutamin válasza akos3 (#39235) üzenetére


glutamin
őstag

Erről van szó! Nem kell mindig teljesítményorientáltan odaállítani a csajokhoz. Egyszerűen jól kell érezni magad velük. Sokszor egy ilyen nyitásból alakul ki egy olyan beszélgetés, amiből később "lesz valami".

Olyan is van, hogy a csajok is buzisnak tartanak ezt-azt vagy más okból nem tetszik nekik valamilyen ruhadarab. De ezt is általában ki lehet dumálni gyorsan, ha van rá fogadóképesség. Aki meg nem kíváncsi erre vagy nem hallgat meg, arra meg kár az idő is. Rajtam már fikáztak elegáns nadrágot, cipőt is mert nem farmerben meg Adidasban nyomtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#39239) akos3 válasza Vladi (#39237) üzenetére


akos3
addikt

:DD Hát lehet. De a fő, h kihoztunk belőle egy egész jót :)

(#39240) orbano válasza DroneZ^ (#39221) üzenetére


orbano
félisten

ne abból indulj ki, hogy nem jössz be a csajnak. ellenkező esetben úgy megjegyzik az ilyen álziccereket a csajok, hogy csak lesel ;) nyilván ez egy levágósabb, egyszerűsjtett sztori, de ugyanilyenből egy beszélgetés alatt el lehet sütni többet is, főleg akkor, ha érződik, hogy egy adott témában nagyon egymásra találtatok.

A vér nem válik VAZZE!™

(#39241) #56474624 válasza akos3 (#39239) üzenetére


#56474624
törölt tag

Azaz beszélgettetek, vagy mit? :DDD

Egyébként például dohányosoknak mindig van valami jó indok leszólításra, tüzet kérni. Sajnos aki nem dohányzik (pl. én sem), annak nem árt kreatívabbnak lenni. :))

(#39242) akos3 válasza #56474624 (#39241) üzenetére


akos3
addikt

Neked ez ilyen újszerű, h lányokkal ezt is lehet? :U

(#39243) #56474624 válasza akos3 (#39242) üzenetére


#56474624
törölt tag

Lehet, csak ha jól néz ki, akkor nem érdemes. :DDD

(#39244) zoltanz válasza glutamin (#39234) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Egyértelmű, bár nálam a borosta befigyel néha, persze nagyobb társaságban, munkhelyen más.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#39245) akos3 válasza #56474624 (#39243) üzenetére


akos3
addikt

Mint már írtam most nem a libidóm csökkentése vt az elsődleges cél :DDD

(#39246) negyedes


negyedes
addikt

Bakker, mostnasag csak olyan csajokba botlok akinek mar van pasija vagy mar talalkozgat valakivel. :W

Tegnap meg elmentem egy egynapos kirandulasra mondom ott talalok olyan gondolkodasu csajt aki nekem megfelel, errefel meg kiderul, hogy a 46 utasbol 35 nyugdijas es en vagyok a legfiatalabb ott(22 vagyok), szoval nem ugy alakult ahogy terveztem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39247) Vladi válasza negyedes (#39246) üzenetére


Vladi
nagyúr

Hát a Kossuth utca 42-be kell becsengetni akkor lesz csajod, nem tudtad? :DDD

"ott talalok olyan gondolkodasu csajt aki nekem megfelel"
Most mér? Nőnek nő, lehet a gondolkodása is érett és komoly, lehet senkije sincs éppen... :DD

Majd botlasz olyan csajokba is. ;)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39248) Csakénvagyok válasza Vladi (#39247) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Há' ő meg ki?

(#39249) Rica válasza qantum (#39205) üzenetére


Rica
senior tag

;)
Amugy szerintem nem foldrajzi kerdes, hanem onbizalome, de ezt mar irtam.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#39250) Rica válasza Dr.Burn (#39217) üzenetére


Rica
senior tag

Ezzel azert kell nagyon vigyazni, mert attol a pillanattol kezdve, hogy beengedted a motyojaval egyutt, jogi szempontbol johiszemuen tartozkodik ott, tehat nem tudod kitenni, ha ugy alakul. Nalam (meg az ozonviz elott) 2 honapig lakott egy csaj, aki megetette velem egy idore, hogy felcsinaltam.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.