Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38051) qantum válasza MZsoltee (#38047) üzenetére


qantum
senior tag

teljesen megértelek, még is azt mondom ha szereted a lányt akkor picit legyél türelmes, ne a szülei miatt legyen már vége

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38052) orbano válasza #56474624 (#38050) üzenetére


orbano
félisten

bezony. én rosszul vagyok, ha kérdezgetnek, hogy kinek mit írok, vagy meg akarják nézni. ha valamit el akar mesélni az ember elmeséli, ha nem akkor nem. ne akarjon a nőm a fejembe látni. :N (amúgy meg sok mindent elmesélek a nőmnek, mutogatok levelezéseket, de akkor, amikor én látom azt érdekesnek, nem akkor, amikor nyaggatnak)

A vér nem válik VAZZE!™

(#38053) pussy_cat válasza MZsoltee (#38047) üzenetére


pussy_cat
tag

Azt gondolom, hogy Te nem vagy szerelmes egyáltalán és nagyon kiábrándult vagy. Természetesen megértek mindent, de nem szabad a teli poharat túlcsordítani, hanem szinten kell tartani.
Mondjuk nézzük a saját példámat... Ugyan tegnap és ma is itthon vagyok, de csak azért, mert teljesen leamortizáltam magam... Kedves is és Én is napi 16-18 órát dolgozunk... Van, hogy szombaton is... Szerinted mennyit vagyunk együtt... Igaz mi ketten készülünk ki, ha valamelyik szülő hazarendel minket... van, hogy éjjel is képesek vagyunk elmenni fagyizni. :DDD Nem bántjuk egymást a sok teendő miatt, hanem igyekszünk támogatni a másikat! Itt ezen a ponton úgy látom Ti elakadtatok egy picit. :( Ha szeretnéd Őt légy türelmes és üljetek le beszélgetni a szülőkkel!!!! Vagy hagyj békét neki, mert ha Ő szeret Téged és Te így viselkedsz rettenetesen bántod a lelkét. Nincs borzalmasabb, mint a viszonzatlan szerelem.

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38054) pussy_cat válasza #56474624 (#38050) üzenetére


pussy_cat
tag

Igazat adok Neked!
Én nem túrkálódtam volna a Kedves kacatjaiban sosem, nem érdekel, de még a zsebét sem nézem meg mielőtt mosok... Ha marad benne valami, bizony cafat lesz belőlle, aztán lehet sírni.

De ebben a helyzetben eleve féltékenység volt. Normális, hogy azt a feleknek érezni kell, tisztázni kell, csírájában elfolytani a veszekedést, feszkót!

Azért az igaz, hogy nekem egyszer turizott a telefonomban. Nem volt abban semmi. Mikor harmadjára is észrevettem, hogy turkál az sms-ek között, megkértem, hogy ne tegye többet. Válasz, "sajnálom, tudom, hogy úgy sincs benne semmi". Pár hét múlva megint észrevettem, még az nap megkértem a haveromat, akit Ő is ismer, hogy azonnal küldjön nekem egy igazi bicskaforgató sms-t. Hát had találjon már valamit a felfedező :) Szétröhögtük az agyunkat a végén... Nem az a baj, hogy megnézte a telefonomat, hanem az, hogy elbújt és úgy... :)

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38055) qantum válasza pussy_cat (#38054) üzenetére


qantum
senior tag

szerintem sem kell turkálni, esetleg akkor érdemes ha valami nem stimmel és bizonyítékot keresel, de az már más helyzet :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38056) Lirion válasza Tim82 (#38023) üzenetére


Lirion
addikt

Az én hozzászólásomban az utóbbiról volt szó, a hormonális dolgokat csak orbano keverte bele.

orbano: a gyereknevelés két szülős feladat, de az világos, hogy a te értékrended szerint csak a nő dolga. Ha a leendő gyermekem anyja szülés után el akar menni ledoglozni a felesleget, akkor nagyon szívesen vigyázok a kölyökre addig egyedül is. Voilá, probléma megoldva.

(#38057) Napfénysüti válasza orbano (#38052) üzenetére

Ezzel én is abszolút így vagyok. Atttól hogy kapcsolatban vagyunk még egy kis magánszférának kell lennie. :K

Més que un club!

(#38058) Csakénvagyok válasza MZsoltee (#38039) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Most viszont a kedves anyuka kezdi bemondani az unalmast Ez NEM vicces ;]

(#38059) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Kézcsók!

(#38060) orbano válasza Lirion (#38056) üzenetére


orbano
félisten

nem nagyon volt még munkahelyed, és nem nagyon kellett lakást/kocsit kifizetni ugye?

azt meg nem mondtad hogy miről van szó, te egyértelműen elítélted, hogy terhesség után egy nő meghízik. utólag már hiába szépíted, eszement baromságot írtál egy olyan témában, amihez láthatóan kb. annyi közöd van mint ablakos tótnak Jeruzsálemhez.

de mondom, szívesen megnézem, ahogy közlöd a gyermekeid anyjával, hogy felhízott 5 kilót, te ezt nem tolerálod, szevasz! :DDD

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#38061) D4rkm4n válasza orbano (#38060) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Alkattól függően persze, de nem is feltétlenül látszik meg annyira egy nőn az 5kg plusz. Főleg ha a terhesség előtt sem volt egy Tank Aranka. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#38062) Csakénvagyok


Csakénvagyok
őstag

Munkahelyi kqapcsolatról mi a vleményetek?

Pattintottam egy nőszemélyt, mivel nem akartam egy lánnyal járni, aki egy légtérben dolgozik velem. A helyzett most már megfordulóban van, ő kerül, pedig lett voltna alkalom egy párestét kapcsolatra!Én is egy picit furán veszem, előtte ment a huzakodás flört szinten, de már érdődik a feszültség a levegőben, ha egymás mellé űlünk le.

(#38063) zoltanz válasza tildy (#38015) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nevezzük nevén a gyereket sztem hímtag vagy csecs. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#38064) Lirion válasza orbano (#38060) üzenetére


Lirion
addikt

Nem hát, a holdon születtem és agyagból vagyok, ezért nincs szívem se.

(#38065) orbano válasza Lirion (#38064) üzenetére


orbano
félisten

ez egy nagyon szép, férfias hárítás, az ember ilyet a barátnőjének el-el is tud sütni, de ide azért kevés ;)

A vér nem válik VAZZE!™

(#38067) SzalaiG


SzalaiG
addikt

(#38068) kisboxi válasza Csakénvagyok (#38062) üzenetére


kisboxi
tag

Most komolyan azért pattintottad, mert egy munkahelyen dolgoztok?

Azért itt is visszaütött az a dolog, hogy amikor a nő adná magát akkor nem kell (mert nehogymár...), most meg amikor már nem akkor meg már kellene.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#38069) Csakénvagyok válasza kisboxi (#38068) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Nem egyszeri alkalmat akart. És igen, azért. Hogy jön az ki hogy: Drágám, csináld már meg, de még mára, mert szükségem van rá

(#38070) orbano válasza Csakénvagyok (#38069) üzenetére


orbano
félisten

nekem itthon is teljesen jól működik ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#38071) kisboxi válasza Csakénvagyok (#38069) üzenetére


kisboxi
tag

Mert, miért hogy jönne ki. Szerintem teljesen jól.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#38072) Lirion válasza orbano (#38065) üzenetére


Lirion
addikt

Köszi, de lánypárti vagyok.

(#38073) orbano válasza Lirion (#38072) üzenetére


orbano
félisten

félreolvastad, barátnőt írtam, nem bikát... látom Freud bácsi dolgozik benned keményen ;] (vagy nem csak ő???? :Y :DDD)

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#38074) qantum válasza Csakénvagyok (#38062) üzenetére


qantum
senior tag

a közös munkahely nem lehet akadály

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38075) AMD Power


AMD Power
titán

Újra szabad vagyok.... Egyenlőre azt nem tudom ,hogy ezt most jó vagy rossz nekem... Sokak szerint jobb csak én még ezt nem látom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38076) MarioAna válasza SzalaiG (#38067) üzenetére


MarioAna
senior tag

Gondoltam, hogy itt is feltűnik majd :DDD -

(#38077) pat86 válasza AMD Power (#38075) üzenetére


pat86
tag

Remélhetőleg érzelmileg is szabad vagy...

MarioAna: én is olvastam, vannak benne érdekes dolgok

[ Szerkesztve ]

(#38078) AMD Power válasza pat86 (#38077) üzenetére


AMD Power
titán

Ez látod egy jó kérdés. Egyenlőre nem tudok erre tisztán válaszolni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38079) pat86 válasza AMD Power (#38078) üzenetére


pat86
tag

Néha úgy érzem bele lehet sz@rni ebbe az egészbe...de mégse tudok meg lenni nélküle :(

Önfejlesztés: úgy meghalni, hogy képes voltam egy boldog normális párkapcsolatra.

(#38080) AMD Power válasza pat86 (#38079) üzenetére


AMD Power
titán

Én azért nem érzem azt ,hogy nem tudnék nélküle élni meg ilyenek. Ennyire azért nem rossz a helyzet. Szerelemes voltam vagyok belé de történtek olyan dolgok ami miatt ez így nem mehetett tovább.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38081) pat86 válasza AMD Power (#38080) üzenetére


pat86
tag

Akkor te szakítottál? (jól értem?)
Roppant örülök, ha neked nem ilyen rossz a helyzet. :) És külön felnézek rád, hogy képes vagy elengedni a szerelmedet...felismerted h ez így nem mehet tovább. :R

Bár azt szokták mondani, hogy a józan ész sehol sincs, ha az ember szerelmes.
szerelmes=bolond :F (esetemben)

(#38082) qantum válasza pat86 (#38081) üzenetére


qantum
senior tag

a szív és az ész mindig küzd egymással :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38083) pat86 válasza qantum (#38082) üzenetére


pat86
tag

én pikk-pakk letudom győzni az eszemet :DD vagy ez kevésbé sem vicces :P :F

(#38084) AMD Power válasza pat86 (#38081) üzenetére


AMD Power
titán

A szakítás "közös" volt inkább. Ez a kapcsolat se neki se nekem nem volt már jó. Az elmúlt pár hét már szenvedés volt. Jobb lesz szerintem neki is így. A szerelemtől amúgy tényleg bolond leszel... de néha észbe kell kapni.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38085) Csakénvagyok válasza qantum (#38074) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Ja, mind1. Más véleményen vagyok, de látom abszolút kissebségben vagyok vele.

Ok, akkor elkönyvelem hogy ez a hajó már elúszott, oszt jónapot!

(#38086) D4rkm4n válasza pat86 (#38083) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ez egy női tulajdonság... Nem túl előnyös. :P :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#38087) kisboxi válasza Csakénvagyok (#38085) üzenetére


kisboxi
tag

Nem olyan nagyon biztos az még, hogy elúszott. Ha először a nő akart valamit és Te meg lepattintottad, akkor lehet úgy van vele, hogy fussatok még pár kört. Szal lehet abból még valami. (persze, csak ha te is akarod) Az egy munkahelyen való meló még nem kizáró ok.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#38090) GabN73 válasza lezso6 (#38088) üzenetére


GabN73
addikt

lehet annyira belédesett,vagy tetszel neki hogy össze vissza beszélt ;)

amúgy banyek,1 éve nem volt barátnőm :/ Sőtt lassan közelítek a 2höz :Y

(#38091) kisboxi válasza lezso6 (#38088) üzenetére


kisboxi
tag

Még mindíg ugyan az a nő?

Amúgy meg sztem azért, (bár nem akarlak megsérteni), hogy finoman mondva hülyét csináljon belőled.

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#38092) orbano válasza kisboxi (#38091) üzenetére


orbano
félisten

szerintem meg tökmindegy, hogy miért. lehet akármi az oka, sosem lényeg. így volt kedve. nem kombinál mindenki annyit, mint ez a szerencsétlen lezso6, aki még 80 évesen agglegényként is azon fog kombinálni, van-e jelzésértéke annak, hogy a szomszéd öregasszony a jelenlétében maga alá vizelt :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#38093) kisboxi válasza orbano (#38092) üzenetére


kisboxi
tag

Végeredményben tényleg tök mindegy, de ő kérdezte én pedig válaszoltam.
Az örökös kombinációból pedig nem fog kisülni semmi pozitív dolog.
Van egy mondás: Ne agyalj! Csináld!

hát, annak lehet, hogy van ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

(#38094) Goose-T


Goose-T
veterán

Visszajöttem, szétnyaraltuk magunkat. :D Tibiről továbbra sincs semmi hír? Látom, töröltek pár hozzászólást azóta.

Képek a nyaralásról, ha érdekel valakit. :)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#38095) #56474624 válasza lezso6 (#38088) üzenetére


#56474624
törölt tag

Komám, én nem hiszem el, hogy neked még mindig "A jel" kell, hogy komolyan vedd ezt a lányt, és "biztos" legyél a dolgodba'. Máskor meg azzal dicsekszel, hogy mióta lebuktál itt, azóta még jobban hajt rád. Hát akkor? Vagy szimplán csak nem mersz lépni, vagy nem kelti fel annyira az érdeklődésed, hogy tegyél valamit. Legyen már merszed lépni akár a csaj felé, akár tovább. De ez a tökölés csak időherdálás, senkinek nem jó, és nem változtat semmit, ugyanezt írhattad volna 6-7 hónappal ezelőtt is. :N

[ Szerkesztve ]

(#38096) fordfairlane válasza lezso6 (#38088) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ám miután kinyit, bemegyünk, ott töltünk pár órát, kijövünk; rájövök, hogy valójában Ő teljesen feleslegesen jött oda...

Sztriptízbárba mentetek? :D

x gon' give it to ya

(#38097) qantum válasza Goose-T (#38094) üzenetére


qantum
senior tag

;]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38098) AMD Power válasza AMD Power (#38084) üzenetére


AMD Power
titán

Az este a gáz.. mikor dolgozok nincs szinte semmi bajom.. de az este mikor lefekszek csak jár és jár az agyam... :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38099) pussy_cat válasza AMD Power (#38098) üzenetére


pussy_cat
tag

Van értelme?

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#38100) kisboxi válasza fordfairlane (#38096) üzenetére


kisboxi
tag

hát ezek után, lehet máshova ;]

"Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errare perseverare."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.