Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39651) qantum válasza SzalaiG (#39630) üzenetére


qantum
senior tag

azért nem te vagy a hibás,mert más megcsalja a párját ! neked nincs párod, ha jól érzed magad a csajjal miért ne !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#39652) dragonfx


dragonfx
veterán

maradjunk on.ok szerintema sexet nem érintve igaz most surlos lesz a hsz.em.

mér van az ha van elég és minőségi akcio akkor tök normálisnak érzem a kapcsolatot meg érzem szeretem, de ha nem mindben elbizonytalanodok és nézőlödök, sőt probálkozásig is eljutok?
ez normális pasi viselkedés?
:U :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39653) Rica válasza dragonfx (#39652) üzenetére


Rica
senior tag

Tok normalis. Elertel egy szintet, aminek a fenntartasara a sajat onertekelesed kenyszerit. A kerdes az, hogyha nincs meg amit elvarsz, akkor miert nincs meg. Azert ha egy kapcsolat ilyen mertekben a szexre epul, azzal ne tervezzel hosszu tavra.

SzalaiG: Dugd meg nyugodtan lelkizes nelkul, nem Te leszel az elso es nem is az utolso. Pat86-nak igaza van, sosem tudod meg, hogy otthon mi a valos helyzet. En nem is akarom elkepzelni, hogy az en ribanc felesegem miket hazudhatott rolam hasonlo esetekben, de en mondjuk nagyon ritka madar vagyok (aki nem csalta az asszonyt, mas ilyen hulyet nem is ismerek). O kb 200 korul jar.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#39654) Vladi válasza dragonfx (#39652) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ez gyakori, nem általános de előfordul.

De most azért elég ködös ez a megfogalmazás, így csak találgatni tudnánk.
Vagyis: mivan? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39655) SzalaiG válasza Rica (#39653) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ok. Értem. Meglátjuk.

De neked is szarul esett nem? Nekem is szarul esne, ha velem tennék meg...

(#39656) Rica válasza SzalaiG (#39655) üzenetére


Rica
senior tag

Hat gondolhatod mennyire voltam feldobva 16 ev hibatlan egyuttlet utan. De most a faszik kozul melyikre haragudjak? Nem is ismerem oket. Adva van egy atlagon feluli kulsovel es esszel megaldott, gatlastalan es az agyban is nagyon ugyes ezer arcu 32 eves picsa. Kit nem fog megkapni a pasik kozul?
Mondjuk az egesz tortenetben en is hibas vagyok, lasd itt.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#39657) lorcsi


lorcsi
veterán

(#39658) lorcsi válasza Rica (#39653) üzenetére


lorcsi
veterán

mi?
hogy 200 fickóval csalt már meg ?
vagy mi ez a szám?

(#39659) negyedes


negyedes
addikt

Az eszem megall. :W Tegnap egy 3 oras videobeszelgetes alatt tisztaztuk, hogy ki mit akar(mindketten akarunk valamait a masiktol), csak ott a bokkeno, hogy meg szemelyesen nem talalkoztunk es igy keprol, hat nem epp az en idealom(piciket husi :P ) kulsore, de a szemelyisege teljsen elragadott.Tegnap nagyon szomoru lett amikor kiderultek a ketsegek, nekem meg lelkiismeretfurdalasom lett, mivel a legelejetol tudtam, hogy nem epp az en esetem, de megis hagytam, hogy ebbe az iranyba menjenek a dolgok. Most mar mindketten felunk a talalkozotol, hogy mi lesz. En meg nem tudom, hogy most mit csinaljak. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39660) dragonfx válasza Rica (#39653) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ja elszomorit de ez az igazság.hát ja vannak más vágyaim de nem teljesülnek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39661) Timocicu válasza negyedes (#39659) üzenetére


Timocicu
aktív tag

A külső nem minden szerintem, bár ízlések és pofonok ...
A belső értékek sokkal fontosabbak. Egy találkozóval nem veszíthetsz semmit és majd meglátjátok, hogyan tovább. Nem?

Bár Neked kell tudni, hogy Számodra mennyire mérvadó a külső megjelenés! :K
Ha a személyisége ennyire megfogott, akkor csak képes vagy félretenni a külsőt. Elvégre, még az is lehet, hogy Benne találod meg az igazit, a testi - lelki társadat! ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#39662) tildy válasza Rica (#39468) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát , izéhozé. Szerencse, hogy nemcsak ilyen férfiak vannak ...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39663) sagvary válasza negyedes (#39659) üzenetére


sagvary
aktív tag

Miért tökölsz ennyit a legelső lépés előtt?

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#39664) Ijk válasza negyedes (#39659) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én nem kezdek olyan nővel akiről tudom hogy nem vagyok képes megkívánni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#39665) negyedes válasza sagvary (#39663) üzenetére


negyedes
addikt

nem tokolok, csak az a 180km eleg nagy tavolsag. es cska egy hetmulva tudunk talalkozni csak.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39666) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Sziasztok.

Gondoltam én is benézek ide, mert miért ne (pedig, mág anno, amikor reg-eltem, úgy voltam vele, hogy közösségi fórumokon csak azért se írkálok :) ).

Szerintetek miért lehet az, hogy:
ismerek valakit (nőnemű), találkozunk, elvagyunk. Mondja, hogy mennyire hiányoztam neki (ismerem egy ideje, de friss dolgoknál is ugyanez van), nagyon szeretek veled lenni, stb. és TÉNYLEG úgy is viselkedik (eléggé érzékeny vagyok a testbeszédre/mimikára és figyelek is rá). Jól érezzük magunkat. Tényleg. Szórakoztatom és ő is szórakoztat. Aztán a végén az lesz a dologból, hogy nem keres. :W És ez már nem eggyel volt így. Van ebben valami LOGIKA?

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39667) SzalaiG válasza Rica (#39468) üzenetére


SzalaiG
addikt

Ez lenne az ideális, de egyre kevesebb az ilyen.

(#39668) dnelb válasza Synthwave (#39666) üzenetére


dnelb
veterán

Miért nem kerested te? :)

(#39669) sagvary válasza Synthwave (#39666) üzenetére


sagvary
aktív tag

Lehet, hogy a lány több szóbeli jelzést is vár a találkozókon. Szerintem egy randi után min egy sms-t kell küldeni a lánynak, nagyon jól esik az nekik. Lehet bármilyen emancipacis egy lány, de amíg le nem akar rázni, mindig szereti, ha pozitív jelzéseket kap, ha őt keresik. Ez olyan gavalléros, ennek eredete a múltban is megvolt, amikor egy vendégség után otthonról még felhívták a háziakat....milyen jól érezték magukat náluk! A tali után ennek gesztus értéke van. :K

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#39670) Synthwave válasza sagvary (#39669) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Krisztián: szerinted hülye vagyok? :D:U

Hát kap elég szóbeli JELZÉST :). Közeben is, meg utána is még szoktam keresni, bár SMS helyett az élő telefont preferrálom. Gesztusokból nincs hiány. :)

:F

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39671) kerjani válasza Synthwave (#39666) üzenetére


kerjani
aktív tag

Na erre én is kíváncsi lennék...
:F

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#39672) sagvary


sagvary
aktív tag

Egy csendesebb nagyon jól kereső tanult fickó elvett egy igen egyszerű 5 évvel fiatalabb, akkor kb. 18 éves lányt, majd jött 3 gyerek. A nő otthon, a srác egyedül eltartotta a családját, részletre lakás, kocsi az asszonynak is, láthatóan minden oké volt.

Soha senki se gondolt arra, hogy az általa teremtett körülmények mellett a butuska egyszerű közepes kinézetű csaj uncsizik.

Korábban ment haza a férj, az asszonyt egy fickóval találta félreérthetetlen helyzetben.

A nő indoka klasszikus volt, elhanyagolta a fiú, akinek meg lógott az orra munkától.
Most a 3 gyerek a nőnél van, a srác rengeteget dolgozik, fizetni kell a részleteket.

Nem hitte volna, hogy gond van, semmi se utalt rá, a nő nem panaszkodott ezt megelőzően.
Vajon van itt tanulság? Jó az ha az egyik hajt csak, a másik sokáig 10 évig otthon van? :(((

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#39673) negyedes válasza Synthwave (#39666) üzenetére


negyedes
addikt

noben es viselkedeseikben/cselekedeteikben logikat ne keress. :N

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39674) sagvary válasza Synthwave (#39670) üzenetére


sagvary
aktív tag

Bocs, de arról nem írtál, hogy te mit tettél, csak arról, hogy ő nem keres. Ezért gondoltuk ketten is, azt hogy kereshetnéd.
Mivel te okés voltál vele, akkor lehet, hogy a lány valamit nem tárt fel még, vagy nem tudja milyen kapcsolatot akar.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#39675) Rica válasza tildy (#39662) üzenetére


Rica
senior tag

Szerintem meg meg nincsenek is, mert ha ilyen lettem volna, akkor boldogan eltunk volna, mig meg nem halunk. Ez 45 ev tapasztalatanak a summaja. Igy tervezem iranyitani a kovetkezo kapcsolatomat.
lorcsi: ja, kb, ha egy nimfo ribanc beindul...egyebkent nem viselek ekkora meretu agancsot, mert mar csak papiron a felesegem, meg a gyerekek miatt.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#39676) SzalaiG válasza Rica (#39675) üzenetére


SzalaiG
addikt

Elvileg működik, de sajnos semmire nincs garancia.

(#39677) AMD Power


AMD Power
titán

Voltam tegnap ebben a Morrisons 2-ben. Nem volt olyan nagy szám a felhozatal de nem is volt semmi. Bár tegnap valahogy nem is volt kedvem csajozni. Viszont amit kezdek unni ,hogy pl tegnap este 4x is azt hitték ,hogy ott dolgozok és portázok én is. Szigeten is ez volt. :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39678) dragonfx válasza AMD Power (#39677) üzenetére


dragonfx
veterán

másképp öltözködj fel. ;)
a moro2 jo csajozos hely csak, ki-ki eldönti el a bírja viselni azt íz irdatlan tömeg-cigifüst-piaszag trio együttesét.én nem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39679) AMD Power válasza dragonfx (#39678) üzenetére


AMD Power
titán

Fekete bőr cipő, sötét farmer, és egy elegáns szürke ing.... Meg persze kopasz vagyok és vékonynak se mondanám magam.:)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#39680) akos3 válasza AMD Power (#39679) üzenetére


akos3
addikt

Fehér cipő világos farmer és fehér póló/ing változatban nem eshetsz ebbe bele :P
Am én is bírom a morit, csak kegyetlen sokan tudnak lenni és az egy idő után már idegesítő :U

(#39681) dragonfx válasza AMD Power (#39679) üzenetére


dragonfx
veterán

modern kori biztonsági őr.

sry :B

fehér nadrág, polo.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39682) negyedes válasza dragonfx (#39681) üzenetére


negyedes
addikt

fekete ing sotet farmer fekete cipo. ;)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39683) Vladi válasza negyedes (#39659) üzenetére


Vladi
nagyúr

"hogy meg szemelyesen nem talalkoztunk es igy keprol, hat nem epp az en idealom(piciket husi ) kulsore,"

Én továbbra is azt tanácsolom, ilyen döntéseket ne hozz személyes találkozó előtt. Husi. Naés? :DD Ha ennyire megragad, még az is lehet, hogy személyesen megtetszik, s akkor már értelmetlen azon filozofálni, hogy a zsánered -e. Tetszik, meg megragad akkor ok. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39684) Synthwave válasza sagvary (#39674) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát de döntse már el.

Igen, tényleg kicsit félreérthető volt a fogalmazás.

De MINDEGYIK? Én ezt nem hiszem el... Ez már valami átok lesz. De hogy nem normális, az biztos.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39685) Vladi válasza Synthwave (#39684) üzenetére


Vladi
nagyúr

Lehet, hogy valamiért pont ilyen lányok társaságát keresed.

De hívhatod te is, meg megkérdezheted simán, hogy wtf? :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39686) Synthwave válasza Vladi (#39685) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem vagyok én mazochista.
Hívom én, írok én, de nyista. Megbeszélünk találkozót, utolsó pillanatban lemondja, mondja holnap hív-->nem hív. Hívom én :), hogy mi a bánat má'--->0 értelmes válasz. És még sorolhatnám...:W

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39687) Vladi válasza Synthwave (#39686) üzenetére


Vladi
nagyúr

Érdekes. Azért ha sokáig nem keres, abból levonható a következtetés, hogy nem is érdekeled igazán, illetve nem vesz figyelembe. :U

Én várnék kicsit, aztán tiszta vizet a pohárba és/vagy ban. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#39688) negyedes válasza Vladi (#39683) üzenetére


negyedes
addikt

Husi. Naés?

Azt hiszem igy lesz. 4. re mar be van programalva a tali, kivancsi vagyok.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#39689) tildy válasza sagvary (#39672) üzenetére


tildy
nagyúr

Hülye az a nő, aki eltartatja magát, és hülye az a pasi is, aki ezt hagyja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39690) d_Gabesz007 válasza Synthwave (#39666) üzenetére


d_Gabesz007
csendes tag

Nem tudom mennyi idős vagy, illetve a lányok akikről írsz, de ha nagyjából abba a 18-as korosztályba tartozol, és nem vagy az a "bunkó faxagyerek, mert ki ha én nem" akkor valszeg az a probléma és a nők csak barátkozni akarnak... Sajnos a fiatalabb lányok nagyon nagyrésze az ilyen pasikhoz vonzódik, ez van. Most kíváncsiságból rögtön "végig is néztem" az ilyen korú lány ismerőseimet, ill. a barátaim/haverjaim közül azokat akik nem ezt a bunkó stílust képviselik (nagyrészük egyedülálló) és teljesen igaz az állítás...

(#39691) sagvary válasza tildy (#39689) üzenetére


sagvary
aktív tag

Persze, hogy sokszor nem összehasonlítható és nem egyenlő az amit a két fél bevisz egy közös életbe, és az sem amit ott megtesznek (gyakorlatilag egymásért), de tartós jelentős eltérések már biztosan meglátszanak egy idő után kettejük kapcsolatában. Féloldalas lesz, az egyik úgy érezheti ő a fontos, vagy épp ellenkezőleg.

Három gyerek, nem értem mi volt a leírt esetben a szakítás oka. Nekem ilyen butuska nő sohase lett volna elég semmire se, persze ebben nem vagyok valami toleráns! A jó ég tudja mi járt a fejében, hogyan jutott oda, hogy szeretője lett. Tizenéves korban szült, talán túl fiatal volt a komoly élethez, és később rájöhetett, hogy nem volt fiatal?

Három gyerek! :O

[ Szerkesztve ]

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#39692) lorcsi


lorcsi
veterán

(#39693) Synthwave válasza d_Gabesz007 (#39690) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, nagyjááából ez a korosztály (de amiket eddig írtam, az nem csak egy konkrét eset, hanem úgy általánosítva). "Sajnos" én egy nagyon szelíd Csucsu vagyok. :B
Tehát akkor a következtetés: borotváljam le csudás hosszú fürtjeimet, húzzak neonrózsaszín ENERDZSÍ izompólót, hetyke ajakim közibe penderítsek oda egy rozsdás kapanyelet, és a legközelebbi találkánkat úgy indítsam, hogy pofánb*szom? :DDD :DDD :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39694) Rica válasza tildy (#39689) üzenetére


Rica
senior tag

"és hülye az a pasi is, aki ezt hagyja" :K :W

lorcsi: a telefonos kis csaj eszmeletlen aranyos, a mercis reklam pedig hatalmas poen :C

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#39695) d_Gabesz007 válasza Synthwave (#39693) üzenetére


d_Gabesz007
csendes tag

"(de amiket eddig írtam, az nem csak egy konkrét eset, hanem úgy általánosítva)" Pont ezért írtam azt amit.

Én is hasonló cipőben járok mint te, de volt egy időszak (nagyjából 2-2,5 hónapja) mikor gondoltam hogy nah akkor én is megpróbálom ezt a bunkó macsó stílust, és akkor össze is szedtem egy nőt, ráadásul úgy hogy ő kezdeményezett (meg is lepődtem rendesen). Elkezdtünk járni de mindez nem tartott tovább 1 hétnél :U ,mert 1-2 nap múlva aztán már mikor összejöttünk elkezdtem magamat adni és ott is hagyott... Szóval én úgy vagyok most vele ,hogy ezen nem stresszelem magam, inkább a munkára,karrierépítésre koncentrálok, azt ha mégis jön valami akkor jön, ha meg nem akkor majd idővel. :K

De amúgy ahogy írtam, vannak olyan "szelíd lányok is" akiknek a "szelíd Csucsu-k" (lol :DDD ) jönnek be, csak azok általában az otthonülős fajta, ritkán mozdulnak ki így nehéz velük összefutni, megismerkedni... De ha valaki tud olyan helyet ahova ezek szívesen járkálnak ismerkedni az mondja bátran. :R

(#39696) Csakénvagyok válasza sagvary (#39672) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Más asszonyát saját házában döngetni? Nem egy észlény, ha nem direkt arra ment ki hogy elkapja a férj. Ha nem is egy dősgazdag, egy saját albérlet már csak van.

(#39697) Rica válasza Csakénvagyok (#39696) üzenetére


Rica
senior tag

Kolleganok, akik alberletben laknak neheny ezerert kiadjak egymasnak a lakasukat estere, ezzel is tamogatva a csaladok egyben maradasat. :(((

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#39698) sagvary válasza Rica (#39697) üzenetére


sagvary
aktív tag

Lehet, hogy jobb lett volna, ha így hozzák össze, aztán kis idő múlva a csaj átgondolva rájön neki mi a fontosabb. A srác már másodszor kapta rajta, csak a korábbi nem volt ennyire egyértelmű.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#39699) dragonfx válasza tildy (#39689) üzenetére


dragonfx
veterán

a pasi nem hagyja hogy ő tartsa ela nőt, csak a bomba forma meg a szopos száj teteti ezta pasival.de az a nő értéktelen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#39700) qantum válasza Rica (#39697) üzenetére


qantum
senior tag

bombabiznisz! :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.