Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38701) Rica válasza qantum (#38695) üzenetére


Rica
senior tag

pénteken költözök egy sokkal jobb helyre, ahol most lakom az egy lepra környék, ráadásul k messze van mindentől, így az éjszakai meló után nagyjából csak aludni marad időm

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38702) orbano válasza AMD Power (#38697) üzenetére


orbano
félisten

mert elkezdesz hülyeségeket kombinálni ebbe az egészbe, csak hogy megnyugtasd az egódat valamivel.

A vér nem válik VAZZE!™

(#38703) Goose-T válasza DerDer (#38698) üzenetére


Goose-T
veterán

Hajrá, így kell hozzáállni. Aztán ha mégis melletted ragad hosszabb időre, akkor duplán jól jártál. :) Ha érzel is iránta valami komolyabbat, ki ne mutasd addig, amíg nem rendszeres a kufirc. ;)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#38704) AMD Power válasza orbano (#38702) üzenetére


AMD Power
titán

Ez nem csak az én "véleményem" volt. És van is benne valami...

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38705) talpalavalo válasza DerDer (#38698) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

csak akkor végzed otzt ha bizonyíthatóan ő nem akarta, persze mondani sok mindent lehet...
Az meg hogy mennyi érzelmet viszel bele ,az sajnos nem te szabod meg legalábbis nálam ez nem tudatosan megy pont ezért érzelem, mert nem nagyon tudja az ember ezt kontrollálni...

(#38706) orbano válasza AMD Power (#38704) üzenetére


orbano
félisten

Teljesen mindegy mi az ok. én ezt ilyen gyerekes vergődésnek látom. és nem azért, mert ejj de jó Téged b*xogatni... volt egy csaj, szimpik voltatok egymásnak, nem jött össze. Van ez így. Jön a következő. Még csak gondolkodni sem érdemes rajta.

A vér nem válik VAZZE!™

(#38707) bpogta válasza #56474624 (#38049) üzenetére


bpogta
csendes tag

én szeretem, ha nézik a nőmet, nem tudom, miért zavar ez olyan sok kretént

(#38708) qantum válasza Rica (#38701) üzenetére


qantum
senior tag

mit dolgozol ? és mi van a pakikkal ? :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38709) pat86 válasza talpalavalo (#38705) üzenetére


pat86
tag

"Az meg hogy mennyi érzelmet viszel bele ,az sajnos nem te szabod meg legalábbis nálam ez nem tudatosan megy pont ezért érzelem, mert nem nagyon tudja az ember ezt kontrollálni..."

töredelmesen bevallom, ezért a mondatodért meghajlok előtted :R

(#38710) qantum válasza pat86 (#38709) üzenetére


qantum
senior tag

na van akinek sikerül, ha két ember szereti egymást, de mégis jól összevesznek valami hülyeségen , akkor most mi van ?! :)
pat, te nem ismered ezt ? :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38711) SzalaiG válasza Rica (#38701) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hová költözöl és mivel foglalkozol?

(#38712) Rica válasza qantum (#38708) üzenetére


Rica
senior tag

Nezd meg az iwiwen. A pakik meg vannak, de egyreszt olyan faradt vagyok a napi 3 ora alvastol, hogy mar csak fel szemmel nezelodom, masreszt olyan regen voltam novel, hogy mar minden masodik tetszik, akar honnan is jott a Benetton geppel, kiveve a fekakat.
SzalaiG: Wood Green-bol East Finchley-be

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38713) Lirion válasza Rica (#38700) üzenetére


Lirion
addikt

Tévesek az információid. 14 év alatt büntetendő, 14 fölött nem kaphatsz semmit, max akkor, ha a másik fél ellenkezik, de ez 40 évesen is büntetendő.

(#38714) AMD Power


AMD Power
titán

Azon gondolkoztam ,hogy hétvégén el kéne menni valahova csajozni.... A Morrison's 2-be ismerem az egyik kidobót lehet ,hogy oda le kéne menni egy kicsit körülnézni. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38715) K3NZO válasza AMD Power (#38714) üzenetére


K3NZO
senior tag

Nem is tudom valakinek szórakozóhelyről összejön valami? Nekem egyszer sikerült még anno e-klub-ban összeszednem valakit de mára azt is megbántam. . . Ezer éve nem voltam ilyen szórakozóhelyen, mit ajánlotok van valami preferált hely?

"Per aspera ad astra"

(#38716) AMD Power válasza K3NZO (#38715) üzenetére


AMD Power
titán

Nekem se volt sohasem sok + élményem az ilyen helyekkel... De mit veszthetek...

Hajógyári sziget Sláger terasz. Az is jó hely ha csajozni szeretnél.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38717) Lirion válasza K3NZO (#38715) üzenetére


Lirion
addikt

Én pl. szórakozóhelyen jöttem össze a bnőmmel, igaz, az balatoni nyaraláson volt.

Amúgy ha jól vagy elengedve és a köz megítélése szerint jó pasi vagy, akkor elnézhetsz a hajógyárin a szórakozóhelyekre, romkertbe, rioba meg hasonló elit vagy annak látszó helyekre, ha viszont átlagos anyagi helyzetű vagy, akkor sikeresebb lehetsz a m2-ben, zp-ben, meg ehhez hasonló helyeken. :)

(#38718) glutamin válasza K3NZO (#38715) üzenetére


glutamin
őstag

Lemész Siófokra, nem költesz semmi pénzt, a csajok fürtökben lógnak. Ha kellően határozott vagy lakapsz pár csajt és hajnalig lesz legalább 2-3 telefonszámod:D

(ha vonattal mentek, akkor oda és visszaúton még 1-1 csaj pluszban)

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38719) K3NZO válasza glutamin (#38718) üzenetére


K3NZO
senior tag

Ezen a vonatos bulin jót derültem ez elég biztatóan hangzik :D, ezt ki kell próbálni :DD, pláne így 3 év monogámia után :D.

"Per aspera ad astra"

(#38720) glutamin válasza glutamin (#38718) üzenetére


glutamin
őstag

Még egy kis kiegészítés ehhez. Ma Magyaroországon ott vannak a legjobb lehetőségek. (voltam már én is sok helyen, de ilyen koncentrációval sehol nem találkoztam.) Aug 20 után viszont mintha elvágták volna. Szóval addig érdemes menni. (péntek, szombat elsősorban) Az éjfél előtt érkező esti vonatok közönsége sokat elárul arról mi zajlik ilyenkor ott.

Aki kicsit bátortalanabb annak gyakorlásra is kiváló terep.

Az meg alap, hogy sok pénzt nem szabad ilyen helyen költeni. A drága piákat, belépőket meghagyjuk a szerencsétleneknek/pénzeseknek.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38721) pat86 válasza qantum (#38710) üzenetére


pat86
tag

hogy a fenébe ne ismerném :DDD
ahogy telik múlik az idő egyre több mindenben leszek jártas :D na meg ráncosabb is, de az már más kérdés :P

[ Szerkesztve ]

(#38722) Lirion válasza glutamin (#38720) üzenetére


Lirion
addikt

Az alapból idióta, aki siófokon bulira költ pénzt. Ott a petőfi sétány, hegyekben állnak egymás mellett az ingyenes szórakozóhelyek, ki-be lehet az egész sétányon mindenfelé járkálni. :) Csak kevés a sötét, eldugott, nyugodt hely, szóval kell egy kis exhibíciós hajlam.. :D
Ráadásul az ilyen palace meg flört nevü világhírű discok messze gyengébbek, mint a petőfi sétány.

(#38723) glutamin válasza Lirion (#38722) üzenetére


glutamin
őstag

Látom neked is ismerős a helyszín :C Van azért a sétányon is pár hely, ahol néha bohóckodnak belépővel.

Palace-ba max akkor megyek, ha van valami olyan előadó. De tény hogy csajozni nem ott érdemes. Persze ott is lehet, hamár úgy adódik.

Sajnos a félrevonulós rész az tényleg problémás ott. Bár idén amennyi szúnyog volt, úgysem lehetett kibírni este a parton.

[ Szerkesztve ]

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38724) Rica válasza Lirion (#38713) üzenetére


Rica
senior tag

Mikor legalizaltak a pedofiliat Magyarorszagon? :O Amit irsz, jogilag azt jelentene, hogy a rendorsegnek kizarolag csak akkor kell pedofil ugyekben nyomoznia/eljarnia, ha valaki feljelentest tesz, minden egyeb esetben szabad a palya. :F
#38722: helyesen: exhibicionista

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38725) Rica válasza AMD Power (#38716) üzenetére


Rica
senior tag

Slager Terasz ultra gagyi, ha konnyu kalandra vagysz Mori2 jo valasztas. A szuk folyosokon a surlodas eleve feltuzeli a vagyat. De ne cimbivel menjel, hanem egy jo csajszival (lehet rokon, barattol kolcsonkert, stb.), hogy meg legyen az alfa him effektus. Ez alatalanos szabaly bp-i dizsi vadaszathoz. Nagyon szepre ne menj ra, mert ha el is indul veled hazafele, visszafordul, ha nem luxus bringaval jottel (ezt is lehet kolcsonkerni). Azt mondjak a Jam is jo lett, most, hogy kitagitottak egy kicsit. Ott neha az elo zene is eleg jo felvezetesnek.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38726) AMD Power válasza Rica (#38725) üzenetére


AMD Power
titán

:) Király vagy.... az a baj ,hogy most nincs semmi jó kinéző "barátnőm". :DDD

De amúgy azt tudom ,hogy ilyen helyekre jó csajokkal érdemes menni és akkor jobban felfigyelnek rád a lányok.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38727) Goose-T válasza Rica (#38724) üzenetére


Goose-T
veterán

14 év felett pedofília? Mióta? :F

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#38728) Lirion válasza Rica (#38724) üzenetére


Lirion
addikt

14 év alatt jár a büntetés.
Másrészt a pedofilia nem korhoz kötött, hanem testi fejlettséghez, gyerekekhez való vonzódás. Ha egy 12 év kislány 20nak néz ki, nagy mellekkel, az már nem pedofilia.

(#38729) pat86 válasza Lirion (#38728) üzenetére


pat86
tag

Milyen jártas vagy ez ügyben. :DDD ;]

(#38730) glutamin válasza Rica (#38725) üzenetére


glutamin
őstag

Ez komoly:D

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38731) Csakénvagyok válasza Lirion (#38728) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Aligha így van!

(#38732) dragonfx válasza Rica (#38725) üzenetére


dragonfx
veterán

ja moro2 az ütős hely.

baxus elmult 2 éjszaka azt álmodtam 2 elöző exet s******m. :DDD :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#38733) DerDer válasza Lirion (#38728) üzenetére


DerDer
tag

A pedofília definíciója, lehet így van, de a törvényben biztos nincs ekkora kiskapu, hogy fejlettséghez kötött.. :U

(#38734) AMD Power


AMD Power
titán

Tegnap este "találtam" egy tök aranyos és jól kinéző 33 leányzót itt a neten.. Hajnal 1-ig leveleztünk....

Persze milyen az én formám... elvált gyerekes anyuka. :)) :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38735) K3NZO válasza AMD Power (#38734) üzenetére


K3NZO
senior tag

És pont ezért normális és nyitott mindenre. . . Nem tudom, hogy a nők miért csak 30 fölött és egy gyerek után kezdenek gondolkodni, csak hát addigra meg már késő.

"Per aspera ad astra"

(#38736) bandus válasza AMD Power (#38714) üzenetére


bandus
veterán

sok sikert ;] bár, ahogyan írták 14 felett nem büntetik... viszont szerintem nem sok 20 feletti egyént fogsz ott találni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#38737) glutamin válasza K3NZO (#38735) üzenetére


glutamin
őstag

Pedig logikus. 30 felett a nők lehetőségei elkezdenek konvergálni a 0-hoz. Na ezért lesznek hirtelen olyan megértők, elnézők, alkalmazkodók stb.

Ezzel szemben a pasik csak ekkor kezdenek el igazán értékessé válni. Fizikálisan, egzisztenciálisan ilyenkorra érik meg egy férfi.

Ez van, el van csúsztatva elég rendesen a két nem legértékesebb időszaka.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38738) AMD Power válasza glutamin (#38737) üzenetére


AMD Power
titán

Ahhoz képest a volt párom aki 30+ egy 10 éves gyerekkel... kurvár* nem becsülte meg a jót. :(

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38739) Lirion válasza DerDer (#38733) üzenetére


Lirion
addikt

A törvényben büntetik 14 év alatt bármilyen szexuális jellegű cselekedetet. Ezen nincs vita.
A pedofilizmust pedig azok biztosan korrektül megállapítják, akiknek ez a dolguk és meghozzák a szükséges ítéletet vagy kezelést.

(#38740) orbano válasza glutamin (#38737) üzenetére


orbano
félisten

ez baromság. lehet Te vonzod az elkeseredett nőket, de azért ne általánosítsuk már ebből szerencsétlen 30 éveseket... :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#38741) glutamin válasza orbano (#38740) üzenetére


glutamin
őstag

Nem mondom, hogy egy átlag 30 éves nő szerencsétlen, de maga a tendencia azért ilyen. Ahogy idősödnek, a lehetőségeik is csökkennek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38742) orbano válasza glutamin (#38741) üzenetére


orbano
félisten

az ilyen nők 20 évesen is pont ennyire megalkuvók voltak. legfeljebb nem tudták még annyira hogyan kell egy faszit megtartani.... a normálisabbja pedig pont ugyanúgy válogat 30 és 40 évesen is. Az ilyenek után pedig pont ugyanúgy kapkodnak a pasik.

A vér nem válik VAZZE!™

(#38743) glutamin válasza orbano (#38742) üzenetére


glutamin
őstag

Ebben nagyon sok igazság van. Mégis úgy gondolom, hogy ez a nők csak kisebb részére igaz. A többség inkább a megalkúvóbb fajta.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38744) Rica válasza AMD Power (#38738) üzenetére


Rica
senior tag

Honnan ismeros nekem ez? :(((
A 14+/- tema ott csuszott felre, hogy Lirion jogasz kollega nem figyelt mar megint oda, hogy mire valaszol. A lenyeg itt a ket BTK-ban hasznalt jogi terminuson van:
Uldozendo buncselekmeny: a rendorseg, illetve felettes es tars szerveik hivatalbol kotelesek mindent elkovetni a megelozestol kezdve a konkret vademelesi javaslatig.
Buntetendo buncselekmeny: ugyanezek a gitt egyletek csak akkor kotelesek eljarni, ha valaki bunteto feljelentest tesz egy konkret ugyben. Es bizony, ha apuci ezt megteszi, ha egy 18+ ficko a 14-18 kozotti, tehet fiatalkoru leanyat dugja, abbol bunteto eljaras lesz. Maga az itelkezesi joggyakorlat mas teszta. Azt mindenki tudja, hogy altalonos 8 fkorul ma mar lampassal kell keresni a meg szuzeket

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38745) glutamin válasza Rica (#38744) üzenetére


glutamin
őstag

Nekem is valami ilyesmi rémlik. Ugyanakkor Lirion féle verzió lenne logikusabb.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#38746) Exike válasza glutamin (#38737) üzenetére


Exike
csendes tag

A férfiak tényleg harminc fölött kezdenek változni, fejlődni és kibontakozni. De a nők esetében nem biztos hogy teljes mértékben az általad leírtak szerint kell ítélkezni, nem feltétlenül ez a logikus és az is lehet hogy a látszat néha csal...

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#38747) K3NZO válasza Exike (#38746) üzenetére


K3NZO
senior tag

Senki nem ítélkezett csupán tapasztalatainkat osztottuk meg, és én is csak csatlakozni tudok a glutamin kollega által elmondott gondolatokhoz. Azt se felejtsük el, hogy 30 körül kezd a nőkben dolgozni a gyerek téma és az aktuális partnert majd a gyerekkel akarják magukhoz láncolni ami sajnos nem működik de mire erre ráeszmélnek már késő. Erre több példát is láttam a környezetemben de azért nem általánosítok ezek csupán az én tapasztalataim.

"Per aspera ad astra"

(#38748) orbano válasza glutamin (#38743) üzenetére


orbano
félisten

igen, így van. de ez kortól független. ők ugyanúgy megalkuvók 16, vagy 24 évesen is. de ezzel már csak magamat ismétlem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#38749) orbano válasza Exike (#38746) üzenetére


orbano
félisten

sokan összekeverik egy érett nő rutinját (nem fut felesleges köröket) azzal, hogy "megalkuszik".

A vér nem válik VAZZE!™

(#38750) AMD Power válasza Rica (#38744) üzenetére


AMD Power
titán

Sajnos tudom....

Tegnap Hajógyári szigeten... 4-en voltunk fiúk. Úgy "szedtem" föl egy csajt ,hogy ö ült oda hozzánk tök egyedül. :DDD

Meglepődtem... De nem volt semmi extra mert akkorák voltak a pupillái mint a nap. Nem nekem való.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.