Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39188) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Most hogy végre sikerül lassan lelkileg felépülnöm életem egyik legnagyobb csalódása után, felmerült a kérdés hogy vajon hol érdemes ismerkedni.. Egész nyáron ment a buli-túra és rájöttem hogy nem is olyan egyszerű. Szórakozóhelyen volt sikerélményem, nem arról van szó de valahogy ilyen helyen komolyabban senki nem akar ismerkedni. Valaki csak a buliért/zenéért megy, rosszabb esetben valaki egy kellemes éjszaka reményében.. Lehet hogy rossz helyen keresek, de akkor mégis hol? Annyiszor hallottam hogy búszmegállóban meg ilyesmik, ilyen nekem sosem jött még össze :D Meg a másik jellemző szöveg, hogy majd jön magától amikor nem számítok rá... Nekem sajna magától sosem jött semmi, a sült galamb nem fog magától a számba repülni..
Szóval visszatérve az alap kérdéshez, miket is próbáltam.. Hajógyári sziget: Bed Beach. Nagyon felejtős. Utánna voltam Morrisons 2-ben.. Ott már barátságosabb környezetben találtam magam, el-el beszélgettem lányokkal de még mindíg nem az igazi.. Most az egyetemi bulikra vagyok még kíváncsi..

Kíváncsi vagyok a reakciókra :D Ti merre hol mit hogyan? :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.