Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#38801) MmDorian válasza negyedes (#38800) üzenetére


MmDorian
őstag

a buli, meg a pi(n)a nem is segít igazán.
lehet, hogy csak én vagyok ilyen zenész, de a szakítás utáni 2 buliba fölhívtam a csajt, a többibe már csak szidtam. :DDD

lényeg, hogy tereld el a gondolataid. (tudom, klisé, de ha másra gondolsz, nem gondolsz a nőre.) :DDD

(#38802) negyedes válasza MmDorian (#38801) üzenetére


negyedes
addikt

Soha nem tudnam szidni. :N Probalok nem ra gondolni, de ez az egesz cirka 3 oraja tortent szoval megomlik a ver. ;]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38803) akos3 válasza negyedes (#38800) üzenetére


akos3
addikt

kondi

(#38802) negyedes Mi történt? :U Sajnálom..

[ Szerkesztve ]

(#38804) negyedes válasza akos3 (#38803) üzenetére


negyedes
addikt

Csak a szokasos:pali szerelmes immaron 3 eve, de a csaj rajon, hogy az utobbui 1-2 honapban eltavolodott es mar nem szereti annyira a pasit, szoval szakitas. roviden velosen ennyi.

Meg kellene csinaljam a bringam kereket, mp3ast feltolteni es irany az orszagut. :D

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38805) akos3 válasza negyedes (#38804) üzenetére


akos3
addikt

Oh, szal ilyen hosszú vt már a kapcsolat?! Úgy még rosszabb akkor a szakítás :F

Nekem a kondi tényelg segített. De ha bringázni szeretsz akk tedd azt! Még jobb ha társaságban teszed! Ha nem merülsz el a szakítás dagonyájába hanem éled az életed tovább úgy lesz a legkönyebb Neked is! És még a csaj csőrát is baszni fogja...

(#38806) negyedes válasza akos3 (#38805) üzenetére


negyedes
addikt

ma delutanig huztuk. az a baj, hogy az en barataim kb 40 km vannak. de majd megoldom valahogy.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38807) akos3 válasza negyedes (#38806) üzenetére


akos3
addikt

:F hm.. Az szar ilyenkor. Akk marad az egyedül bringázás, kondizás...Majd csak túléled, nem a világvége egy csaj. Én már csak tom... :B

(#38808) negyedes válasza akos3 (#38807) üzenetére


negyedes
addikt

itt van nekem a ph!, trollkod majd itt jo sokat ;] , tobbet mint eddig. kancsi vagyom mit hoz a kozeljovo. mert meg mindig szeret, erzem, de mar nem az a tuzes szerelem sajnos. nem beszelunk jo sokaig, de egyetemre egy helyre fogunk jarni, szoval meg kitudja. de azert nem ringatom magam tevhitekbe!

mas:sok baratnod volt, hogy ilyen tapasztalt vagy? :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38809) FehérHolló válasza negyedes (#38808) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ha egyszer ki lett mondva, hogy viszlát, akkor semmiképp sem szabad újra felmelegíteni egy kapcsolatot.
Inkább járj nyitott szemmel a világban, és légy nyitott az újra.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#38810) MmDorian válasza negyedes (#38808) üzenetére


MmDorian
őstag

nem kell ehhez sok barátnő, aki túlvan rajta egy jópár hónappal, az tudja, hogy, olyan, mint régen.

(#38809) FehérHolló én is (nagyon) vissza akartam kapni az exem, csak a hülyét csináltam magamból, smemi mást.

[ Szerkesztve ]

(#38811) negyedes válasza FehérHolló (#38809) üzenetére


negyedes
addikt

Ertem. Elgondolkoztato es megfogadando. :)

MmDorian csak jonne mar el az a par honap.

meg az a szerencsem, hogy nem haragban valtunk el. szep emlekek megmaradnak es ez a lenyeg.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38812) akos3 válasza negyedes (#38808) üzenetére


akos3
addikt

Nem. csak én is nyáron szakítottam, úgyh friss még mondhatni nálam is. Írtam anno én is ide akkor, kaptam is pár jó ötletet. Engem a kondi valamelyest helyre rakott, na meg a barái beszélgetések. Sokat gondoltam a lányra, szenvedtem is miatta, részegen volt h fel is hívtam, de mára talán elmúltak ezek az érzések. Nem mondom, h teljensen. Teljesen sztem csak a köv. bnő tudná elfelejtetni velem azt a lányt.
Mindenesetre én szakítás után próbáltam tovább lépni, nem gondolni rá. Nem mondom, h teljesen siekrült, na :P Szal ezért vok én ilyen marha "tapasztalt" ;)

Szerk. Egyet ne kövess el soha: Ne sírd vissza magad! Mert nem csak h megalázó, de még nem is célra vezető. Hiába jönne újra össze a dolog, tuti nem működni most, nem hiába lett vége. Ezt fogadtam meg akkor én is, h nem sírom magam vissza akkor. Persze ez nem azt jelenti h ha esetleg évek múlva összekerülnénk akk eltaszaítanám magamtól. Csak most nem és kész. Így van jól. ;)

[ Szerkesztve ]

(#38813) AMD Power válasza negyedes (#38800) üzenetére


AMD Power
titán

Sok új élmény kell... és kell a buli. Bár rám a pia ilyen szempontból jó hatással van.... nem lesz az az érzésem ,hogy hívjam föl vagy bánkódjak stb.... Átérzem a dolgot ezért is írok neked, bár nálunk nem volt 3 év de love az volt bőven.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38814) MmDorian válasza AMD Power (#38813) üzenetére


MmDorian
őstag

az, hogy az ital kiből mit hoz ki, azt tapasztalni kell, rám az is hatással volt, hogy mit ittam :DDD
egyszer egy "szeretlek, hiányzol" sms, utána "teeeee nem tudod, milyen jó nélküled" éneklés :DDD

[ Szerkesztve ]

(#38815) MmDorian


MmDorian
őstag

apropó, guruk !

vagy egy csaj, 2 haverommal edz, én meg kitaláltam, hogy kell nekem. valami közös programmal, ahova ő is eljön föl lehet szedni ? :DDD
most jött össze egy formával, de 2 napos a dolog.

nem szeretnék olyan csajra rárepülni, akinek van valakie, de mint tudjuk, csak az a nő foglalt, akinek ló fekszik a sírján. :D

[ Szerkesztve ]

(#38816) akos3 válasza MmDorian (#38815) üzenetére


akos3
addikt

2 nap az semmi! De azért húzz bele! Miért nem mész Te is edzeni ;] ?

(#38817) MmDorian válasza akos3 (#38816) üzenetére


MmDorian
őstag

ez olyan, mintha az exhez mennék vissza, nem lenne az igazi, régen bunyóztam, de abbahagytam, már bánom...

(#38818) dragonfx válasza MmDorian (#38815) üzenetére


dragonfx
veterán

menjél edzeni.ksi duma angy duma.szauna.tusi....többit tudod.
amelyik nő szép szavaktol olvad be egy pasi ágyűbva(mert mi másképp lehetett volan 2 napos kapcsolat, alapa pasi meg akarta huzni és el is érte ezt utána lapát) attól sokat ne várj.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#38819) akos3 válasza MmDorian (#38817) üzenetére


akos3
addikt

Most nem értem. Magyarul nincs kedved edzeni egy nőért?

(#38820) MmDorian válasza akos3 (#38819) üzenetére


MmDorian
őstag

tékvandózik, nem egy helyre kerülnénk, ha tudnám, hogy most kezdte, és egy izéba kerülnénk, már edzenék :D

jah, igen, ugye nem voltál a héten mogyoródon, az akvaparkban, nehogymár a te nődet, akarjam lenyúlni :D

[ Szerkesztve ]

(#38821) AMD Power válasza MmDorian (#38814) üzenetére


AMD Power
titán

Régen még mondjuk 5 éve biztos másképp viselkedtem volna piásan ebben a helyzetben... de ma már csak jót tesz velem! :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38822) akos3 válasza MmDorian (#38820) üzenetére


akos3
addikt

jah az más. Akk meg intézd úgy, h az edzése után a barátiaddal sörözni mentek. Te oda mész az edző helyre, így rögtön már el is hívhatod a csajt is. Ha nem akar jönni, akk megvan a köv. beszélgetés elindító témája.. (miért nem ért rá stb..)

szerk: Nem nem vtam :N Az említett szakításom óta msot nincs csajom, szal nem tudnád. Meg amúgy sem! ;]

[ Szerkesztve ]

(#38823) MmDorian válasza akos3 (#38822) üzenetére


MmDorian
őstag

te zseni vagy :Y :R :DDD

direktbe nyomulni nem gáz ? nincs tapasztalat, az exem úgymond az "ölembe pottyant".

(#38824) akos3 válasza MmDorian (#38823) üzenetére


akos3
addikt

Ezt akkor mond, ha be is jött a dolog :P

Attól függ mennyire erős a nyomulás. A túlzásba vittet sem csipázzák a csajok, mert azhiszik, h csak ágyba akarod vinni. Viszont a töketlent se birják. Egy határozott magabiztos srácot alakíts! Azért minden lány oda van ;)
Egyébként az én exem is az öllembe hullot. Jóformán Ő szedett fel engem egy bulin. De megtartani már nehezebb vt. ami nem is sikerült 100%-osan, mindössze 3,5 hónapig.. :F

(#38825) MmDorian válasza akos3 (#38824) üzenetére


MmDorian
őstag

a tervre mondtam, hogy zseni vagy, csak a megvalósítás lesz csöppet érdekes.
jó 20 ember közül kiemelem sünbe, és megkérdezem, magabiztosan, hogy nem innae egy sört ?:DDD

(#38826) akos3 válasza MmDorian (#38825) üzenetére


akos3
addikt

Azért ennyire nem kell túlzásba vinni :P Ha a barátaiddal jön ki ő is akk sima ügy. Ha meg másokkal, akk meg csak elhívod, h mentek páran (gondolom ismeri úgyis a barátaid) és h jöjjön ő is. Itt kitalász vmi nyomós érvet h elmennyen :DD (pl. Mert olyan sexi; mert szimpatikus; mert a barátaid sokat meséltek róla, h jófej; mert meg akarod húzni aznap este; mert el akarod venni, stb...) ;)

(#38827) negyedes válasza akos3 (#38812) üzenetére


negyedes
addikt

Ertem mar miert vagy benne a temaban. Szo sincs visszasirasrol! Minden kozos megegyezes alatt tortenik. Ha O nem akarja akkor nincs eroltetve.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38828) akos3


akos3
addikt

Nah most 10 napig nem leszek valszeg net közelben mert elutazom küldöldre. Majd ha hazaérek elmondom milyenek a montenegrói lyánykák. Vagy legalábbis az arra járó túristák:P

[ Szerkesztve ]

(#38829) SzalaiG válasza Rica (#38797) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hol olvasható a történet?

(#38830) pat86 válasza akos3 (#38826) üzenetére


pat86
tag

valaki nagyon szaki :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#38831) Rica válasza negyedes (#38800) üzenetére


Rica
senior tag

Szerelmi banatot csak egy uj szerelemmel tudsz felulirni, semmi mas nem segit. Csajozas ezerrel, hatha egyikbe beleszeretsz

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38832) Rica válasza SzalaiG (#38829) üzenetére


Rica
senior tag

Mivel AMD Powert is erdekli, es vegul is ez egy no ugy, itt:
27 voltam, mikor mar szogre akasztva logott a vadasz puskam, es teljesen kiegve a sok ertektelen ribanc utan (nem altalonositas, csak azok, akik nekem jutottak) mar nagyon vagytam egy olyan lanyra, aki meg hagyomanyos ertekeket tisztel, es csaladot akartam alapitani. Ezert jartam imahazakba ismerosokkel, mert lelkeszek lanyait akartam becserkeszni (ez nem kis eses volt at a lo tul oldalara). Egy baptista templomban talakoztam a parommal, aki akkor 15 volt, es maganyosan ucsorgott. O meg azert volt ott mert a szociopata szulei elol menekult, es mashova nem engedtek el. Annyira ude es tiszta volt (lelkileg is), hogy bennem egy fel evig meg sem mozdult semmi, meg gondolat szintjen sem, amolyan aranyos kis hugi volt szamomra. Jokat beszelgettunk, fagyiztunk, hazavittem, stb., o meg kajalta a hulye humoromat. Fel ev utan lett belole reszemrol is szerelem. Attol kezdve minden nap egyutt voltunk. Az idiota szulok siman ram biztak, mert akkoriban gazdag csavo voltam. 3 honap telt el, mikor eloszor megcsokoltam, ujabb 3 utan eljegyeztem, es szex pedig csak akkor volt, amikor mar o nem birta tovabb. 16 evesen elhoztam a "szuloi" hazbol, 18 evesen elvettem felesegul. Ezt kovette 14 ev tokeletes boldogsag 3 gyonyoru csemivel. Tavaly ev elejen hulyult meg, de innen mar sokan ismerik a tortenetet.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#38833) orbano válasza MmDorian (#38823) üzenetére


orbano
félisten

de, direktbe nyomulni ebben az esetben gáz: társasággal van, amikor megközelítik, akik tudják, hogy van faszija. gondolod egy direkt közeledésre pozitívan fog reagálni? még ha bejössz neki és védekezni fog, hogy ne tűnjön könnyűvérűnek. Abszolút semlegesen, jófej módn közelíts, haverkodj a csapattal, oltogasd a casjt, a végén meg hívd el a barátaidat valahova, és mellesleg kérdezd meg, vagy említsd meg a jánykának, hogy jöhet ő is nyugodtan, nem tűnik olyan szörnyen unalmasnak, mint az átlag. egy jófej, vicces gyerek, aki le sem szar, nem nyomul, jobban fel fogja kelteni az érdeklődését, mert nem riasztod el.

szerintem.

ha meg elutasítja az ajánlatot, el ne kezdj dumálni vele arról, hogy miért nem. esetleg oltsd le érte, aztán hagy ott, de semmi képpen ne kezdj el tudakolózni, az nagyon gáz, egy jobbérzésű lánynak a hideg futkos az ilyentől a hátán.

A vér nem válik VAZZE!™

(#38834) AMD Power válasza Rica (#38832) üzenetére


AMD Power
titán

Szép történet csak a vége nem tetszik... :(
nem volt belőle probléma ,hogy 12 évvel fiatalabb volt... mármint ami a "közvéleményt" illeti..?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38835) DerDer válasza Rica (#38832) üzenetére


DerDer
tag

köszönöm, hogy megosztottad

(#38836) Möhe


Möhe
addikt

sziasztok

Egy.urva nagy problémám van (najó van több is) és pedig az,hogy minden esetben olyan nővel hoz össze a sors aki tőlem minimum szomszédos megyében lakik/él de inkább a 100+ km-ről beszélhetek. Áruszállító/beszerzőként jövök megyek a nagyfaluba, de hogy pont vele alakuljanak úgy a dolgok,mint ahogy azt egy helybelivel szeretném,az szinte kizárt. Itthon egyszerűen nem tudok egy nekem tetsző nővel sem kialakítani egy ilyen helyzetet.Nincs rossz hírem,nem vagyok az a csajozós típus. Csajok szerint jól is nézek ki( csak egyikük volt meg :DDD ,de a házinyúl az télleg marhaság),és mégsem megy a dolog. Kollégáim 90%-a nő,munkakapcsolatból kifolyólag ugyan ez az arány az árubeszerzési részének is.Ugyan olyan viselkedés mellett a "messzi" lányok kedvesek,érdeklődőek és csak vigyorognak ha beszélgetünk.Ami nem abból áll hogy én "fűzöm a filmet" ,hanem párbeszéd van kettőnk között,magánjellegű dolgokat megbeszélünk egymással,és ha én nem veszem észre őket,akkor ők köszönnek rám a nyüzsgésben.Ebből nekem az jön le hogy nem lehetek olyan bunkó mint az itthoni tükör mutatja.

Eddig 3 távkapcsolatom volt,és mindig rossz volt hogy nincs itt amikor jó lenne. Szar dolog az utazás is,meg hogy reggelente a takarót gyűröm ahelyett hogy páromat szorítanám magamhoz.
Megfogadtam magamnak hogy soha többé "messzi" csajt.
Bakker :W ,3 sort akartam írni és ez lett az eredmény. De nem is tudom hogy ezt miért írtam,mert ziher hogy hülyeséget csinálok majd. De úgy szép az élet ha zajlik.....trallala :DDD

Jah de ,megvan a kérdés amire kíváncsi vagyok: a közelben senkivel nem vagyok egy hullámra hangolva?
u.i.: útálom Murphy-t

(#38837) orbano válasza Möhe (#38836) üzenetére


orbano
félisten

mondd azt a helyi csajoknak hogy pesti vagy :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#38838) Möhe válasza orbano (#38837) üzenetére


Möhe
addikt

ezen már én is filóztam,de gyenge lábon állna az alibim, inkább maradok őszinte,nekem ez fontos :)

(#38839) Csakénvagyok válasza Möhe (#38836) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az megvígasztal hogy nekem is 3 távkapcsolatom ment tönkre?

(#38840) negyedes


negyedes
addikt

az en kapcsolataim meg nembirjak a vakaciokat :W eddig a 90%uk azert ment tonkre mert tul messze voltunk egymastol. :O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38841) orbano válasza Möhe (#38838) üzenetére


orbano
félisten

odamész és megmondod, hogy el tudnád képzelni a barátnődként, de mindenekelőtt irgalmatlanul megbasznád? ezt az őszinteség dumát hagyjuk már, k*rvára senki sem őszinte senkivel.
de hajrá, ne legyen igazam! éljen az őszinteség!

A vér nem válik VAZZE!™

(#38842) AMD Power válasza negyedes (#38840) üzenetére


AMD Power
titán

Én az ilyenbe eleve próbálok nem belemenni,

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38843) Möhe válasza orbano (#38841) üzenetére


Möhe
addikt

az a bunkó viselkedés amit most írtál példának
ami ugyan igaz,de nem ezzel kezdem a mondandómat,pláne nem ezzel a megfogalmazásban,mert minek keresnék női társaságot ha ugyan nem ungabunga és egyéb hozzátartozó dolgok miatt?

(#38844) negyedes válasza AMD Power (#38842) üzenetére


negyedes
addikt

mondjuk nekem egyetlen esely csajozasra ez volt, koleszos voltam 4 evig.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38845) AMD Power válasza Rica (#38831) üzenetére


AMD Power
titán

Szerelmi banatot csak egy uj szerelemmel tudsz felulirni, semmi mas nem segit. Csajozas ezerrel, hatha egyikbe beleszeretsz

Ez nagy igazság... Én is most pont azért próbálok meg ismerkedni hátha találok valami olyan típusú lányt akit haza viszek anyunak bemutatni.. :D Nálam ez barátnőt jelent.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#38846) dragonfx válasza Möhe (#38836) üzenetére


dragonfx
veterán

"Eddig 3 távkapcsolatom volt,és mindig rossz volt hogy nincs itt amikor jó lenne. Szar dolog az utazás is,meg hogy reggelente a takarót gyűröm ahelyett hogy páromat szorítanám magamhoz.
Megfogadtam magamnak hogy soha többé "messzi" csajt."

detto....
nekem is nehéz volt most is az.
megszoksz avgy megszöksz kategória.
probálkozok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#38847) a Római ™ válasza AMD Power (#38845) üzenetére


a Római ™
csendes tag

Nem értek veled eggyet... :o

A viszkilóla es a szódásszifonvodkamálnaszörp csodákra képes ;]

█ ﺪﻖﺼﺭﺺﻄﺐﺘﻤﻟﻅﻅﻼ █

(#38848) negyedes válasza a Római ™ (#38847) üzenetére


negyedes
addikt

de meg milyenekre. ;] kicsit off:tortent egyszer, hogy elmentem bulizni ugy hogy egesz nap nem ettem, lecsuszott par koktel meg sor, aztan mindenki olyan szep volt. :DDD csak masnap tudtam meg h kivel tancoltam at az ejszakat :C (jol nezet ki, de az arca.....)

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#38849) orbano válasza negyedes (#38848) üzenetére


orbano
félisten

en hasonlo, de forditott sztoriba estem egyszer: bejöttem igencsak egy jánynak, de nem tetszett részegen az arca, viszont a barátnőjének, aki szarba se vett igen. naná, hogy rá hajtottam. másnap megnéztem őket iwiwen, mert az első jány felvett ismerősnek. na akkor fogtam erősen a fejemet, hogy bizony azt a(z annyira nem is szörnyű) fejet igencsak kárpótolta volna a testy :W (finoman kell fogalmaznom mert a zasszony is olvas minket és letépi a tökeimet:DDD)
és hát koliban nem világraszóló kapcsoaltok születnek ugye...
no mind1 is, ez csak eszembe jutott erről :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#38850) negyedes válasza orbano (#38849) üzenetére


negyedes
addikt

na azert nalam fontos a fej is. :P altalaban mikor iszok akkor mindenki szep, de masnap.....

en mar akarhogy fogalmazhatok mert nekem mar mindegy, fasz kivan mar szabadulnek de nem birok. :O

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.