Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37201) frame>24


frame>24
addikt

Minden férfi, aki eleget volt egy nővel, rájön arra, hogy a házasság intézménye a legnagyobb baromság, amit valaha kitaláltak (egészséges, vagy balfék kanos férfit értsünk alatta?)
Ezen a ponton maximálisan egyetértek a Nők Lapja egyik újságírójával, miszerint:
"Meg kell tanulnunk vágyakozni azután, ami a miénk."

Ennyi... bűntudatom van azután, amennyi hülyeséget ide leírtam erkölcs címén, de egy remény maradt: Isten családokban gondolkodik.

Szálljunk ellene? Aki hisz, minek?
Aki nem, annak free play, de sose lesz megállás, mindig van szebb, kerekebb és keményebb fenék, nagyobb mell, magasabb sarkú cipő.

Egy biztos:
Bárki, minden nő meg fog sérteni a legrosszabb dologgal, amit csak el tudunk képzelni. Érdemes tehát olyan szép/kedves/aranyos/szexbomba/stb. nőt választani társnak egy életen át, akinek ezt megbocsátjuk.

A hús törvényének időszakában választunk párt, és a hús múlandósága lesz a legutolsó, ami számít a végén.

Szar az élet és szép.

A pia pedig közel hoz.

[ Módosította: I_Am ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37202) frame>24


frame>24
addikt

kösz, hogy javítottad, I am! És bocs! ;)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37203) qantum válasza Rica (#37193) üzenetére


qantum
senior tag

na na azért nem minden csaj büdös k...va, és minden pasi egy szemétláda, majd letisztulnak a dolgok és másképp látod, gondolod aki minden másnap mással bújik ágyba annak jó , a fenét ! Folyton folyvást keres valamit, amit ő maga sem tud hogy mi, 50 évesen egy kiégett ember lesz , és ha végig nézi az életét mire jut ?!
Persze azt én sem mondom, hogy minden vágyunkat fojtsuk el, de csak ésszel, lehet azt úgy is ! :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37204) qantum válasza frame>24 (#37201) üzenetére


qantum
senior tag

nem a házasságon múlik , a többiben van igazság !

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37205) zoltanz válasza sossy (#37183) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én is gyereket szeretnék, de házasodni nem nagyon, max rövid időre. Így meg nehéz a helyzet. :N

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#37206) akos3 válasza zoltanz (#37205) üzenetére


akos3
addikt

max rövid időre

És ha kiderül, h egész elviselhető az asszonyka? :U Akkor is kidobod? Ez elég hülye felfogás. Eleve kezdetekkor már olyat kéne keresni akivel el tod képzelni, h leéled az életed hátra levő részét. szerintem.

(#37207) zoltanz válasza akos3 (#37206) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tudom, sajnos ilyen vagyok. Esetleg elmegyek katonának vagy nemzetközi fuvarozást vállalok akkor talán kibírom. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#37208) PazsitZ válasza PazsitZ (#37200) üzenetére


PazsitZ
addikt

2 és fél óra beszélgetés után különváltunk, másodjára sem jött össze a dolog.
Nem akartam vele bunkó lenni, tehát őszinte voltam. Elismerte, hogy tényleg ő pörögte túl a dolgot, én meg megmondtam, hogy az ilyesmire nincs energiám/szükségem. Most viszont megkaptam, hogy nem is adok neki második esélyt, mikor legutóbb ezt ő megtette (mármint, hogy újra megpróbáltuk a kapcsolatot).
Ez valami kényszer, hogy mindig nekik kell, hogy igazuk legyen? :D

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#37209) qantum válasza PazsitZ (#37208) üzenetére


qantum
senior tag

igen, ha másért nem , csak :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37210) pat86


pat86
tag

mi van itt :F már két napja sehol senki :(

(#37211) tibi666 válasza pat86 (#37210) üzenetére


tibi666
senior tag

meló van ezerrel.

(#37212) I_Am válasza tibi666 (#37211) üzenetére


I_Am
veterán

Hol is és mit is? :U

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#37214) PazsitZ válasza tibi666 (#37211) üzenetére


PazsitZ
addikt

Meló és mellette tanulás vizsgaidőszakra. :( :O
Aztán maradjon az embernek ideje csajozásra, meg alapból magára...

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#37215) akos3 válasza pat86 (#37210) üzenetére


akos3
addikt

hnap egyetemi alkalmassági vizsga :F
amúgy én megvagyok. mármint mi a bnőmmel :K

(#37216) Carpio


Carpio
tag

Hello

Főként női olvasóktól kérdezném:

Milyen hatást vált ki, ha egy pasi becsenget egy, azonos lépcsőházban élő, vadidegen csajhoz és köszönés után azonnal randira hívja?
Vagy érdemesebb előtte valami sóder dumát lenyomni (pl. elfogyott a só, tudnál adni? :DDD ), vagy ez már kiment a divatból? (Már 8 éve nem csajoztam, de most megint muszáj)

Én az első verzió híve vagyok, de ki tudja manapság.
Ja, és 30-on túli felekről van szó, tehát már senki sem gyerek.

Köszi

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#37217) pat86 válasza Carpio (#37216) üzenetére


pat86
tag

:D nekem ez tetszik :D én is a spontán dolgok híve vagyok
amúgy is jobb mint a kreált helyzetek

na már most nem vagyok jártas a 30-on túliak között, de szerintem nem kell a "sós" duma :DDD

(#37218) fordfairlane válasza pat86 (#37210) üzenetére


fordfairlane
veterán

A nők kiszámíthatatlanok. :)

x gon' give it to ya

(#37219) qantum válasza Carpio (#37216) üzenetére


qantum
senior tag

:F inkább eper v jég v tejszínhab :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37220) #56474624 válasza Carpio (#37216) üzenetére


#56474624
törölt tag

Miért kell hozzá becsengetni, liftben mondjuk nem futtok össze? Csináltatni kell akkor egy áramszünetet. :D
Mondjuk ez a só szöveg nem elég jó szerintem, inkább zárd el a vízcsapot magadnál, aztán kérdezd meg, hogy ott is elzárták-e a vizet, illetve lefürödhetnél-e nála, mert este randid lesz vele. :DDD

(#37221) Leeza válasza fordfairlane (#37218) üzenetére


Leeza
tag

Dehogyis, tök egyszerű, ha veszi a lapot, az azért van, mert tetszik neki a pasi és/vagy a helyzet, a rámenősség, simán összejöhet. Ha nem, valószínűleg eleve nem ment volna sehogyan sem. Azért 30-on felül már nem olyan ijedősek az emberek, mint tiniként, szóval no para. :)

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37222) #56474624 válasza #56474624 (#37220) üzenetére


#56474624
törölt tag

Bár ha van némi humorérzéke, a szar sókérős szöveget is elő lehet adni jól. :) Esetleg olyan indokkal is bemehetsz, hogy hozzád dobták be a levelét, és úgy csengetsz be hozzá a levéllel.

(#37223) qantum


qantum
senior tag

talán nem is kell körítés, úgy is tudja mit akar :)
ó a mai tinik sem ijedősek !

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37224) Carpio válasza #56474624 (#37220) üzenetére


Carpio
tag

kérdezd meg, hogy ott is elzárták-e a vizet, illetve lefürödhetnél-e nála, mert este randid lesz vele

Ez a duma odaver barátom! :DDD
Ezt mindig észben fogom tartani, ha ki kell majd vágni valahogy magam. :D

Amúgy nincs lift. Az már túl egyszerű lenne.

[ Szerkesztve ]

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#37225) fordfairlane válasza Leeza (#37221) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én másra válaszoltam, de oké. :D

x gon' give it to ya

(#37226) Leeza válasza fordfairlane (#37225) üzenetére


Leeza
tag

:DD Tééényleg! Bocsi. :D

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37227) dragonfx


dragonfx
veterán

na megfogadtam akkor irok ha pont került az ügy végére.
úgy érzem az került.

Én Timivel akaork lenni itt volt 5 napig hétvégén olyna jol elvoltunk volt cosmo program közös élmény.és most a sex is 5ös volt mint Monival.érdekes nem ír a szőke totál nem érdekel,m Timi nem ír zavar szóval csak van valami. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37228) CséZé válasza dragonfx (#37227) üzenetére


CséZé
őstag

:N

(#37229) K3NZO válasza Carpio (#37224) üzenetére


K3NZO
senior tag

Küldj neki egy virágcsokrot. Nekem eddig bejött :).

"Per aspera ad astra"

(#37230) orbano válasza Carpio (#37216) üzenetére


orbano
félisten

ha már nem vagytok gyerekek, kérj óvszert. aztán hívd el randizni.

A vér nem válik VAZZE!™

(#37231) dragonfx válasza Carpio (#37216) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor ez a verzio nem hiszem járható.kérj ja engedjen be, és dumáltok,és a végén mondod a szívességét szeretnéd viszonyozni....egy....rád van bízva mivel. :DDD
ha egyedülálló és nem frigid és normálisna közeledsz tuti lesz kapás.
;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37232) pat86 válasza fordfairlane (#37218) üzenetére


pat86
tag

nem mindegyik :DDD sajnos engem elég jól kiismertek :(((

(#37233) qantum válasza orbano (#37230) üzenetére


qantum
senior tag

és ha nem szereti gumival :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37234) kangool válasza Carpio (#37216) üzenetére


kangool
tag

Mondd valamelyiket:

- - Bocsáss meg, de valami egész érdekeset vettem észre rajtad!
Úgy vettem észre az a fajta lány vagy, akit érdemes jobban megismerni. - -

vagy ezek kombinációja.

Virágcsokros ötlethez kiegészítés: végy 11 igazi és 1 mű piros rózsát, amit helyezz a csokor közepébe. írj hozzá egy cédulát is: „Addig foglak szeretni, míg el nem hervad az utolsó szál rózsa is.”

Vagy egyszerűen: 20/6-osom van. Kérsz belőle? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37235) fordfairlane válasza kangool (#37234) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha én nő lennék, mint ahogy nem vagyok az, biztos bevágnám az ajtót ilyen szövegre. :DDD

x gon' give it to ya

(#37236) kangool válasza fordfairlane (#37235) üzenetére


kangool
tag

nyálas szövegekre buknak a csajok... :DDD az más kérdés, hogy pasi szemmel ez ultragáz... ;]

(#37237) qantum válasza fordfairlane (#37235) üzenetére


qantum
senior tag

ááááá :N húúúúúha, gyere be drága ! :P

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37238) Lirion válasza Carpio (#37216) üzenetére


Lirion
addikt

Ha becsöngetsz, először csak dumálj vele pár percet és ha még mindig tetszik, úgy hívd el, hogy már tudsz róla vmit és nem csak azért akarsz vele randizni, mert jól néz ki. Ha találsz vmi belső tulajdonságot, amire alapozva hívod el, sokkal nagyobb esélyed lesz az igenre, mintha csak úgy beállítasz a randimeghívással.
De az olyan idióta dumákat hanyagold, mint az "elzárták a vízcsapot", "hozzád dobták be a levelét", vagy a rózsás baromság. Bocsánatot meg pláne ne kérj azért, mert beszélgetést kezdeményezel vele és mert tetszik. Ezek totál átlászó kamu dumák és csak beégsz velük a csaj előtt, akármennyi évesek is vagytok. Egy férfi nem hazugsággal környékezi meg a nőt..

(#37239) qantum válasza Lirion (#37238) üzenetére


qantum
senior tag

becsöngetsz, először csak dumálj vele pár percet - pont ez a kérdés , hogy miről :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37240) dragonfx válasza qantum (#37233) üzenetére


dragonfx
veterán

ha már ezt megtudja akkor eléggé nyerő a helytzete. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37241) #56474624 válasza Lirion (#37238) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem neked kell tetsszen a csap el van zárva szöveg, hanem a nőnek.

Írd már le, konkrétan milyen indokkal csengetnél be. Gondolom azzal, hogy "szia, azért zavarlak, mert szeretnélek megismerni, aztán ha tetszel belsőleg, elég jófejnek talállak, akkor randira is elhívnálak". Mert ugye ez a valós oka, hogy becsenget, minden más csak szöveg, hazugság. Gondolom te mindig ilyen "férfiasan" csinálod, nagy sikereid lehetnek. :DDD

Egyébként a jófej, humoros emberek, akik elég lazák, nem ilyen merev pöcsök, a "kegyes" hazugságot, füllentést jól tálalva tudják díjazni, mert tudják.

[ Szerkesztve ]

(#37242) akos3


akos3
addikt

Kinek mi a tapasztalata azzal, h ha a barátnő azt mondja tartsunk szünetet?
Velem ma ez történt. Mondta, h ő bízik benne, h lesz eredménye, h sikeresen át tudja gondolni, mert szeret. Csak most idő kell. Ez szépen hangzik, csak nem tom van e értelme magam ezzel kecsegtetni. :F Nem szeretem a bizonytalanságot.
Vicces, h pár napja írtam azt, h nálunk minden ok. Semmit nem sejtettem belőle, elég váratlanul jött. Ennyire elvakított volna az a bizonyos rózsaszínű köd? :U

(#37243) bandus válasza akos3 (#37242) üzenetére


bandus
veterán

én nem pártolom ezeket a szünet dolgokat, szerintem semmi értelmük nincsen...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37244) Ijk válasza akos3 (#37242) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mióta vagytok együtt, miért akar szünetet, mi történt?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37245) PazsitZ válasza akos3 (#37242) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem akarlak elkeseríteni, de szvsz ha már szünet kell, az gáz. :(

- http://pazsitz.hu -

(#37246) Ijk válasza Carpio (#37216) üzenetére


Ijk
nagyúr

Becsöngetsz, és leugatod hogy mi a francért nem akar veled randizni:DDD

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37247) Exike válasza akos3 (#37242) üzenetére


Exike
csendes tag

Hello,
én egyszer csináltam ilyet egy tíz éves kapcsolat után....
Jól tudtam hogy nem lesz két hét vagy két év múlva sem visszaút számára... Persze minden szituáció és párkapcsolat más, de nálam a "kis szünet" azt jelentette: kedvellek, szerettelek, de ezután már nem akarok veled élni, keress magadnak valaki mást...
Tehát szerintem ha egy nő ilyet vág a fejedhez, már rég nem szeret és mivel eddig ezt nem vetted észre - bár sok mindent megpróbált, hogy tudomásodra hozza - végszükség esetén ezt a módszert választja... - kíméletesen, hogy az egod ne sérüljön ... annyira.
:F

[ Szerkesztve ]

"Mindig kell valami EXTRA..."

(#37249) akos3 válasza Ijk (#37244) üzenetére


akos3
addikt

3 hónapja.
Furi vt. Ma egy szokásos találkozás volt. Ugyanolyan vidáman mint mindig. Közös fotózkodás is volt, ilyen meg amolyan pózban. Aztán mondta h segitsek az édesapjának felhozni valamit a kocsiból ez különben is jó pont náluk igy bevágódok a szüleinél. Szal én abszolut nem sejtettem semmit. Aztán kilütünk az erkélyre. az elején még itt is happí minden mesélt h miket csinált itt kiskorában...Aztán hireteln jött egy olyan kérdéssel h sztem jó e h együtt vunk. Nézek, h WTF? ez meg h jött ide? de igen sztem jo, én élvezem, de miért szerinte? Mondta h soakt gondolkodott és h sokszor ugy érzi nem vunk 1 hullámhosszon. Mikor kérdeztem h ez mit is jelent nála nem tudott konkrét dolgot felhozna nagyon. De rákérdeztem h ebből az egész beszélgetésből hova akar kijukadni mire kérdezi h hiszek e szünetben? mondtam h fogalmam sincs, nem is nagyon vt még bnőm előtte, szal tapasztalatom sincs. mondta h ő hisz és h most ez kéne..innetől leírtam már..ja meg felhozott egy pár ismerősünket akiknek bejött a szünet és h tényleg érhet vmit, ő igyekszik pozitivan hozzáállni ez idő alatt... :U

[ Szerkesztve ]

(#37250) akos3 válasza Exike (#37247) üzenetére


akos3
addikt

Nem hinném h ez lenne. az igazságbol kimaradt az, h 1x már ugy egy honapja (vagy másfél) szakitott. kimondta h vége. sirt is meg minden. szal látszott, h nem szünet. aztán rá pár napra azon vettük magunkat észre h ugyanugy randizunk meg smárolunk stb...És egy hétre rá megkérdeztem h mi volt ez a szakitok duma akk. Mondta h pillanatnyi zavar volt és h el lehetne e felejteni, mert h már egyátalán nem is igy fondolja. mondtam h el (mível én szerettem/szeretem) és azota minden OK volt. Legalábbis nekem ugy tünt. és tessék itt van a mai nap esete...
ezt csak azért irtam le, h ha szakitani akarna végleg akk lenne hozzá mersze....sztem.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.