Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37951) Rica válasza qantum (#37943) üzenetére


Rica
senior tag

:C
Bocs, kifutottam az időből.
Cici ügyben: arany középút + engem nem zavar, ha kicsit kevésbé dacol a gravitációval, inkább mint amikor egy 600-as műanyagot bepréselnek egy alma alá.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#37952) orbano válasza pussy_cat (#37942) üzenetére


orbano
félisten

nincs mit tenni, a férfiaknak kell a női szépsék. van akinek több, van akinek kevesebb. nyilván mire eljut egy pár a gyerekcsinálásig, nem ez lesz a fő szempont. de tizenhuszonévesen ismerkedéskor had ne vígasztaljon, hogy a csaj okos vagy mittomén, ha közben könnyebb átugrani mint megkerülni. és nyilván mindenkinek más az elfogadott szépség, és a saját "intervallumán" belül már nyilván normális esetben a belső értékek dominálnak. de ahhoz bizony minden férfinél meg kell ütni valamilyen minimum szintet.
szerintem.

A vér nem válik VAZZE!™

(#37953) D4rkm4n válasza orbano (#37952) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A tréfás jelen esetben az, hogy a srác, akit kinézett magának a csaj, mázsa harmincas. Egy ilyen kaliberű hapsi milyen jogon várná el egy nőtől, hogy azon egy deka felesleg ne legyen?

Nem, szerintem nem a külseje miatt nem akarja a csajt. Szerintem egyszerűen azért, mert a csaj egy értelmi fekete lyuk. IQ vákuum. Olyan buta, hogy az már görbíti a teret. :U

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#37954) tildy válasza #56474624 (#37948) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha lehet hanyagold a ilyetén megnevezéseket.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37955) qantum válasza D4rkm4n (#37953) üzenetére


qantum
senior tag

pedig van annak is előnye :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37956) qantum válasza orbano (#37952) üzenetére


qantum
senior tag

a szülés csak egy dolog, az én párom a korábbi testsúlyához képest 1 kg plusszal jött ki a szülőszobából

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37957) akos3


akos3
addikt

Insomnia....
Pedig hnap 5:50kor kelés be a suliba, érettségi elnök köszöntése..még jo hogy én scak másnap érettségizem..

(#37958) orbano válasza D4rkm4n (#37953) üzenetére


orbano
félisten

:DDD na ahhoz viszont már nagyon nagyon nagyon szépnek kell lenni, hogy visszagörbítse... :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#37959) D4rkm4n válasza akos3 (#37957) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Ha nő az elnök, akkor szedd fel! Jól jöhet majd még a későbbiekben! ;]

Ha most fogsz majd egyetemre menni, akkor szerintem fogunk mi még pikáns történeteket olvasni tőled itt a topikban. :DD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#37960) #56474624 válasza tildy (#37954) üzenetére


#56474624
törölt tag

Pedig még a népszótárban is benne van. :D

Egyébként meg a férfiak nemző szervére is vannak elég durva kifejezések, ennyi erővel azon is lehetne "sértődni". :U

(#37961) tildy válasza #56474624 (#37960) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen, es szokta itt valaki mondogatni? :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37962) Xantomas válasza #56474624 (#37960) üzenetére


Xantomas
őstag

Használd így, és nem fog senki problémázni: [link]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#37963) #56474624 válasza tildy (#37961) üzenetére


#56474624
törölt tag

A tök kifejezés minden bizonnyal elhangzik gyakorta. Csak mert sokkal inkább elterjedt, akkor az már szebb, mint a tőgy? Nem hiszem. ;]

(#37962) Xantomas:

Köszi, de nem fogok problémát csinálni ebből már a fentiek miatt sem. ;)

[ Szerkesztve ]

(#37964) akos3 válasza D4rkm4n (#37959) üzenetére


akos3
addikt

Nő az elnök, de egy 50es rondaság...Meg kisebb nagyobb bajom is lesz majd hnap :DD Szurkoljatok majd! :P
Hát ha felvesznek akk igen, szeptembertől egyetemista leszek, szal majd igyekszem feldobni a topicot :))

(#37965) tildy válasza #56474624 (#37963) üzenetére


tildy
nagyúr

MAx olyan kontextusban, hogy tökös legény. Aminek viszont poziív felhangja van. A tőgynek nem, és őszintén szólva hiába nem rólam volt szó, mivel nekem is nagy van, qrva szarul esett , hogy így beszélsz arról, akit esetleg nagyobb méretekkel áldott meg a sors. Tőgye meg a tehénnek van.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#37966) #56474624 válasza tildy (#37965) üzenetére


#56474624
törölt tag

Szerintem nem pozitív, csak már annyira beivódott a hétköznapi nyelvezetbe, hogy természetesnek veszed, erről beszéltem. Aki "tökös" legény, annak sem töke van (se kolbásza, se répája, se dákója, se stb. :DDD ). Ahogy neked sem tőgyed, vagy bögyöd. Ennyi erővel a tőgy is simán pozitív jelentéssel bír, mert a nagy méretű mell van mögötte, amit meg sok férfi nagyonis szeret, ebből kifolyólag pozitív. Ugyanaz a kategória a kettő. Az meg már teljesen szubjektív, ki melyiket érzi sértőbbnek, bántóbbnak, de mind ott van az emberek hétköznapi nyelvezetében.

[ Szerkesztve ]

(#37967) Rica válasza akos3 (#37964) üzenetére


Rica
senior tag

Nem elég, hogy szétoffolod a totyikot, képes vagy 18 évesnek lenni? Vegyenek is fel! Lesz majd ON témád rendesen. Hajrá! :D

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#37968) Lirion válasza pussy_cat (#37942) üzenetére


Lirion
addikt

Ha szül két gyermeket és megnő a feneke, menjen el és dolgozza le. Ha szülés előtt hajlandó volt tenni azért, hogy ne legyen tehén, akkor szülés után is legyen rá hajlandó. Amúgy sem egészséges a túlsúly, még izom formájában sem, nem hogy zsírban..
A kutya meg ott van elásva, hogy a külső a belső kivetülése is. Azok a belső tulajdonságok, amik nekem tetszenek egy nőben együtt járnak azzal is, hogy a nő karcsú lesz és nem szed fel 15 kilót szülés után sem. Ha mégis felszedi, akkor nyilván már nincsenek meg benne azok a tulajdonságok, amiket szeretek/szerettem benne, így esélyes, hogy elhagyom.

(#37969) Lirion válasza tildy (#37965) üzenetére


Lirion
addikt

Farka meg a kutyának. Szóval ha legközelebb azt találod mondani a szerszámra, hogy farok, akkor azzal mélyen megsérted a férfit, mert ő nem egy kutya.. Ilyenen besértődni... :(((

(#37970) qantum válasza akos3 (#37964) üzenetére


qantum
senior tag

Sok sikert a felvételihez ! Melyik egyetem ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37971) akos3 válasza qantum (#37970) üzenetére


akos3
addikt

Corvinus, Tájépítésezti kar. Alkalmassági vizsga már megvan, már csak a pontjaimon múlik :( Nah most megyek is már érettségizni, vmelyik hülye kitalálta h tételhúzás előtt 1,5 órával már be kell menni! :((( !
jah, amúgy köszi :B

(#37967) Rica Neharagudj az off miatt :P jah, és 19 vok bocs ;)

[ Szerkesztve ]

(#37972) #56474624 válasza Lirion (#37969) üzenetére


#56474624
törölt tag

Sőt az embernek volna ám igazi farka is:
[link]
Akinek nem fejlődik vissza, abból lesz a csillagharcos. :D

De amúgy igaz ami igaz, épp a leginkább elterjedt és legjobban ide passzoló szinonimát nem írtam le. :B

(#37973) #56474624 válasza akos3 (#37971) üzenetére


#56474624
törölt tag

Sosem felejtem el az érettségi uccsó napját. De csak mert épp akkor este slayer koncerttel vezettük le a feszkót. :D Most nézem csak, pontosan 5 éve! :Y

Sok sikert a felvételidhez, aztán meg sok jó csajt kívánok a szakodra. :))

(#37975) adequate_cou válasza lezso6 (#37974) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Rájöttél, hogy biológiailag férfi vagy de eddig nem csináltál úgy?

(#37976) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

tiszteletem!

Mit lehetne az ellen tennem, beszélnem a párommal, hogy egy "barátkozási" szándékú (=nyomulós) tagot leakasszon?

Nagyon fontos nekem, és fáj, hogy folyton beszélget vele barátkozás címén, miközben hotdogon, faszbúkon, stb. mindenhol tolja magát az illető, hogy érdeklődési kör nők, randi, kapcsolatépítés.... :U

kötve hiszem, hogy valóban csak barátkozni akarna, mert nem titkolja, hogy bejön neki.... :(((

már arra is gondoltam, hogy keresni kellene egy szingli csajt, és ráuszítani...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37977) pat86 válasza Mr.Csizmás (#37976) üzenetére


pat86
tag

Egyszerű. Megkéred rá. Elmondod a te nézeteidet, remélhetőleg megérti. :DDD És simán megteszi érted, mert hát te vagy a fontosabb neki.
Szerintem ez nem egy olyan nagy dolog, hogy hűha (le kell veled ugorni a kútba ;] ).

Viszont ha nem megy ezzel a módszerrel (a tisztességesebb), akkor megkeresed ezt a nyomulós arcot és ott is tudatod álláspontodat csak más stílusban. :D

(#37978) Mr.Csizmás válasza pat86 (#37977) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

meg...meg b***meg... :(

ha olyan egyszerű lenne. az a baj, hogy eddig nem igazán volt egy szociális lény a párom, értsd nem igazán barátkozott, aztán most meg "szabadság kell neki" és blalbla. várom a hétvégét, hogy meg tudjam beszélni ezt vele.

jelenleg mosolyszünet van, mert féltékeny voltam, és idegesítette, hogy sokszor kerestem őt :(

(#37979) adequate_cou mondasz valamit, csak az a baj, hogy nagyon szeretem :O

mod: a párom csak barátkozni akar, de kicsit naiv. :(

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37979) adequate_cou válasza Mr.Csizmás (#37976) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Miért kéne a párodnak leakasztani? Gondolom felnőtt ember, el tudja dönteni, hogy akar-e beszélni az illetővel vagy sem. Ha nem érdekli akkor a párodat akkor nincs miért izgulni, ha meg lesz valami akkor az annyit is ért. Az ilyen taktikázásoknak nem sok értelme van.

Amennyiben a párodat is zavarja úgy, hogy ennek hangot ad de az illető nem kapcsol, akkor a szájába lehet lépni.

Épp, hogy azért kellene benne megbíznod benne és rábíznod az ilyen dolgok megoldását, mert nagyon szereted.

[ Szerkesztve ]

(#37980) frame>24 válasza Xantomas (#37962) üzenetére


frame>24
addikt

Ezek a reverb effektek... :DDD :DDD

szerk: kiderült már tibi666 valódi Álteregója?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37981) Mr.Csizmás válasza adequate_cou (#37979) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amikor a srác először kereste, mondtam neki, hogy nem igazán helyénvaló, mert férfi-női barátság nincs ( [link] [link]), akkor megígérte, hogy nem fog beszélni vele. erre 1 hét múlva kiderült, hogy iwiwen levelezgetnek....és először azt is letagadta, magyarán hazudott nem is egyszer :( szeretnék bízni benne, de a kétség el nem enged....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37982) pat86 válasza Mr.Csizmás (#37978) üzenetére


pat86
tag

JAJ...

ne essetek bele abba a hibába, amibe mi voltunk :(
Én is csak barátkoztam (inkább mondanám úgy h tartottam a kapcsolatot), mivel férfi és nő között nincs barátság vallom ezt én .
DE
ott van az, hogy kapcsolatban élsz, igenis tekintettel kell lenned a másikra...
ha úgymond neki ez nem a gyerekkori barátja, akkor megérthetné h ne fűzze túl mélyre ezt a dolgot;
másrészt a féltékenység egy nagyon nehezen kezelhető dolog (tapasztaltam).
Vagy megpróbálod a gondolkodásodat megváltoztatni, és úgy nézed ha eltudják vinni tőled hát vigyék, mert annyit is ér vagy jön a bizalom, hogy de téged szeret és nem kell neki más.
De az tuti, hogy tudassátok a párotokkal h mi megy bennetek végbe. Az egyik legérthetetlenebbnek tartom, hogy magában őrlődik az ember. Abból az Atya Úristen se fog tudni kihozni semmit. :DDD

javítanék: ha ő már hazudott, és igenis tartja vele a kapcsolatot (melletted) már nem lehet jó...vond kérdőre! mit akar tőle, ha semmit a válasz akkor marhára ne beszéljen vele; ha meg akar, akkor téged hagyjon békén

[ Szerkesztve ]

(#37983) qantum válasza Mr.Csizmás (#37981) üzenetére


qantum
senior tag

én is azt mondom, nagyjából nem tehetsz semmit, el mondod neki, hogy ez neked nem tetszik, de az ,hogy barátkozik vagy nem , az ő döntése
erőszakkal, zsarolással nem mész semmire
ha a párod tudja kezelni a dolgokat akkor nem lesz baj,kérdés akarja e
ha valami nem jó nem kell csinálni, másik csaj után kell nézned

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37984) qantum válasza pat86 (#37982) üzenetére


qantum
senior tag

lehet barátság, ha nem tetszenek egymásnak

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37985) Mr.Csizmás válasza pat86 (#37982) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha úgymond neki ez nem a gyerekkori barátja, akkor megérthetné h ne fűzze túl mélyre ezt a dolgot;

1x találkoztunk vele, amikor itt a bornapokon voltam kint a bnőmmel...ismerős ismerőse a tag.

bemutatkoztunk, utána egy nappal már ismerősnek is jelölte.

ha ő már hazudott, és igenis tartja vele a kapcsolatot (melletted) már nem lehet jó...vond kérdőre! mit akar tőle, ha semmit a válasz akkor marhára ne beszéljen vele; ha meg akar, akkor téged hagyjon békén

azóta olvastam, hogy mit írtak, nem volt semmi lényeges gyakorlatilag, de nem is szeretném. :(

(#37984) qantum iwiw, képfeltöltés, bnőm van rajta, naná hogy lájkolta rögtön. kommentben írom: "tetszenek a képeim?" válasz... "hát...mi tagadás.... :-)"

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37986) adequate_cou válasza Mr.Csizmás (#37985) üzenetére


adequate_cou
senior tag

Azt mit kerestél te párow iwiw-jébe? :)

Valami nálatok nagyon el van cseszve...

(#37987) pat86 válasza qantum (#37984) üzenetére


pat86
tag

Most nem kezdek el kötekedni, de még nem tapasztaltam. :DDD

(#37988) qantum válasza Mr.Csizmás (#37985) üzenetére


qantum
senior tag

akkor ebből nem barátság lesz

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37989) qantum válasza pat86 (#37987) üzenetére


qantum
senior tag

neked mindenki tetszik :F nahát ! :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37990) pat86 válasza Mr.Csizmás (#37985) üzenetére


pat86
tag

Ismerős lehet, de nem kell attól még vele barátkozni és beszélgetni napi szinten. Hacsak nem akar valamit az ember. én így működök
Tök mindegy mit takart a beszélgetés, de hazudott neked. Nekem egyik alap dolog az őszinteség.

qantum: nem ezt mondtam, hogy nekem mindenki tetszik. Ne forgasd ki a szavaim!
De ha már akarod, hogy kötekedjek. Akkor olyannal mit foglalkozol, aki akár belső tulajdonság vagy akár külső tulajdonság alapján se tetszik neked :F Ha már barátkozásról van szó, akkor azt mondom, hogy tetszik ez + ez a tulajdonsága pl.: vicces; de mondjuk szexuálisan nem vonzódom hozzá (barátnőm ;] ).

[ Szerkesztve ]

(#37991) Mr.Csizmás válasza pat86 (#37990) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

én is így gondolom....

(#37988) qantum ezt kellene megértetni vele, hogy ne legyen semmi zűr ebből...

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37992) qantum válasza pat86 (#37990) üzenetére


qantum
senior tag

kire gondolsz :F
na én is ezt mondom :D van olyan barátnőm, akivel nem létesítek szexuális kapcsolatot

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37993) qantum válasza Mr.Csizmás (#37991) üzenetére


qantum
senior tag

te csak annyit csinálhatsz, hogy felhívod a figyelmét arra , hogy ez neked nem tetszik és vállalja majd a következményeket
azért azt megjegyezném, senkit nem lehet kalitkába zárni, megtiltani hogy senkivel ne érintkezzen
most kiderül mennyire szeret

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37994) Mr.Csizmás válasza qantum (#37993) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem zárnám kalitkába, de nem is vetném oda vadászó szingli f*szoknak.

remélem kiderül, hogy mennyire szeret....

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37995) pat86 válasza qantum (#37992) üzenetére


pat86
tag

Oké :DDD legyen neked. Nekem nincs olyan férfi barátom, akivel ilyen viszonyom lenne. Megjegyezném ismerősöm van, de a barátság azért egy másik fogalom. :) Az hogy nem létesítesz, és hogy nem is akarsz az megint két külön dolog nálam. Ugyanis attól, hogy nem teszed meg (hűség), még kívánhatod. Akkor meg már nem azt fogod nézni, de okos...de ügyes...hanem de megcsókolnád stb. :D Innentől kezdve én már nem hívom barátságnak. :P

(#37996) qantum válasza Mr.Csizmás (#37994) üzenetére


qantum
senior tag

olvasd el az első hozzászólást, nagyjából ma ez a helyzet :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37997) pat86 válasza Mr.Csizmás (#37994) üzenetére


pat86
tag

remélem kiderül, mennyire szeret...

hááát :U hasonló cipőben lehetsz, mint voltam
ha tudnám a megoldást leírnám neked :N ...de csak sorra követem el a saját hibáimat :(((

(#37998) qantum válasza pat86 (#37995) üzenetére


qantum
senior tag

lehet neked is !!! :R (de szerintem egyről beszélünk, csak neked még nem volt, de majd lesz )

akkor minek hívod ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37999) qantum válasza Mr.Csizmás (#37994) üzenetére


qantum
senior tag

talán most nem mérgeskedni, és hisztizni kéne, hanem megmutatni, te mennyire szereted, de azért hülye ne legyél ! (bocs a kissé erős fogalmazásért )

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#38000) orbano válasza Lirion (#37968) üzenetére


orbano
félisten

gondolom az fel sem merül benned, hogy a szülés utáni hízásnak hormonális okai vannak... vagy esetleg az, hogy gyereknevelés és mondjuk meló mellett nincs ideje eleget sportolni? de persze Te tudod, a hatalmas élettapasztalatoddal milyen ez. kíváncsi leszek amikor otthagyod az asszonyt meg a gyerekeket, mert felszedett pár kilót... idióta.

A vér nem válik VAZZE!™

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.