Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37551) #56474624 válasza dragonfx (#37548) üzenetére


#56474624
törölt tag

Hú, b*zd meg, ilyenkor úgy tudlak sajnálni, szegény-szegény kicsi dragon. ;]

(#37552) #56474624 válasza adequate_cou (#37547) üzenetére


#56474624
törölt tag

Épp ez az, ha nem foglalja le magát semmi érdemlegessel, akkor érez ürességet, és akkor még az egyébként kevésbé jó kapcsolat után is képes sírni. Magányosan az ember sokkal jobban sebezhető, gyengébb, és ez tévútra csalhat, téves gondolatokat ültethet el. Élni kell tovább egyszerűen.

(#37553) #56474624


#56474624
törölt tag

Hmm, na összefutottam most este a "frigid" csajjal.
Hát ebből se lesz semmi. Vagy mert tényleg az van, amit mond, hogy komolyan nem kíváncsi rám, és véletlenek az "egybites" jelzései is, ahogy ő ezt állítja (na persze ezt nem vallaná be, nem is ezzel kezdtem, dehát vele nem lehet normálisan beszélgetni, szinte rögtön rátért, hogy én mit képzelek magamról), vagy ha mégsem igaz mindez, akkor enyhén szólva túl van ez esetében bonyolítva, semmi kedvem ilyen cécóhoz, ráadásul ilyen "álarccal" nem is vonzó számomra. Szóval akármi is van, most már lényegtelen. De legalább tisztáztam, és a férfiúi büszkeségem sem sérült nagyon, mert most végre megléptem, amit eddig nem a két lerázás után, de ha nem, hát nem. Sok nő lett volna/lenne a helyében. ;] :DDD

(#37554) akos3 válasza #56474624 (#37553) üzenetére


akos3
addikt

Ez a beszéd, evezz új vizekre! ;)

(#37555) dragonfx válasza #56474624 (#37551) üzenetére


dragonfx
veterán

az volt a vicc 3an voltak.volt egy 90es aki a főkolompos volt.mondom 90+ de irtó jól nézett.a másik egy fekete szintén molett de már annyira nem jól kinéző jogászcsaj volt, elsőre látszott bejövök neki, hát nekem ő nem.mondjuk arra jó lett volna, meg volt egy 3. szöszi szőkésbarna gyakorlatilag ő nézett ki a legjobban ő ült legközelebb hozzám, csak olyna szende csöndben ült ott, olyan "levegő" effektusba. :DD :DD .meg hát piásan már nem is tudom a nevét :D

ez a beszéd hajrá itt a nyár.amelyik nem adja..azt meg hagyjad.
tudod ugy avgyok ezzela sex elsőre témával, akinek még ez is gondot problémát félelmet jelent, az alkalmatlan arra hogy velem éljen együtt. :)) :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37556) #56474624 válasza akos3 (#37554) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ó, nekem van elég elfoglaltságom, semmi új nincs, amibe bele kellene kezdjek. :)

(#37557) akos3 válasza #56474624 (#37556) üzenetére


akos3
addikt

ja, nem is. Én ezt csajokra értettem. :K ;)

Tnap éjszaka olyat buliztam, nem is rossz ez a szingli életmód. Olyan csajok voltak, h nem bírták ki, h ne taperoljanak le amikor elmentem mellettük :Y Persze nem volt ellenemre...Olyannyira visszanyertem az egom, h hazaértem reggel fél6ra és egyből irtam is a volt bnőmnek, h jól vok teljesen, egyátalán nem érzek már semmi fájdalmat a szakitás miatt. És hogy nyáron talizhatnánk dumálni...Rájöttem ezzel a csajjal ugyse lesz már semmi sem a közeljövőben, szal mind1 már (egyébként összefutott egy kocsmában még pénteken az unokatesómmal, kérdezte, h vok, mert ugye már több napja nem beszéltünk akkor. Mondta a srác, h jol vok, csak ne irogasson nekem, mert úgy akk akaratlanul is Rá gondolok. Majf egy hónap múlva beszéljünk Mondta, h ok, akkezt fogja csinálni. Ezekután hazajött és rámírt msn-en mikor nem vtam ott, h miért tiltottam le, nem hiszi h nem vok 4 napja net közelben és hogy ez egyikünkek se megoldás, oldjam fel. Érdekes. mikor le se tiltottam szegényt...

(#37558) Ijk válasza akos3 (#37557) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ahogy elnézem az írásod, kár volt írni az exednek és én semmiképpen nem javaslom neked azt a találkát. Nehogy aztán még fájdalmas legyen utólag, annak a hatalmas egodnak:)
Pedig még elég értelmesen gondolkodtál a szakítás után.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37559) akos3 válasza Ijk (#37558) üzenetére


akos3
addikt

Nem hinném, h egy hónap múlva is fájdalmas lenne a találkozás...Legalábbis remélem, h nem Neked lesz igazad :P Amúgy elhatároztam, h majd fél-1 év múlva újra meghódítom. Akkor még jobb nő lesz belőle, bár most is már egy istennőnek láttam :))

Ahogy elnézem az írásod, kár volt írni az exednek

Ez alatt mire gondolsz?

Pedig még elég értelmesen gondolkodtál a szakítás után

na és ez? :U :B

[ Szerkesztve ]

(#37560) Ijk válasza akos3 (#37559) üzenetére


Ijk
nagyúr

Most vagy a teljesen zavart fázisban, tisztán látszik. Ha túllépsz, akkor nem érdekel az exed, főleg hogy éppen mit mókol msn-en.

"Amúgy elhatároztam, h majd fél-1 év múlva újra meghódítom. "
Natessék. Nehezebb lesz mint gondoltam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37561) akos3 válasza Ijk (#37560) üzenetére


akos3
addikt

ja nem is érdekel. csak furcsállom, és egyre kevésbé tok kiigazodni Rajta, bár már nem nekem kell :B Egyszer azt mondja az unokatesómnak, h ok akk nem keres, nem irogat majd egy hónap múlva kb, és még haza sem ér és rámír..furi. de mind1 tényleg már...Akármennyire is furcsa, most ugy érzem túl léptem már rajta, persze ha találkoznék most Vele akk könnyen lehet h elcsábulnék, és próbálkoznék Nála, ezért írtam az egy hónapot, mert sztem az már elég idő ahhoz.

"Amúgy elhatároztam, h majd fél-1 év múlva újra meghódítom. "
ja azt meg csak úgy írtam, igazából szeretek lányokat hódítani, vissza meg méginkább, és egy év múlva még realitása is lenne egy működö kapcsolatnak akár. Persze lehet, h addigra már röhögni fogok magamon...Annyira nem kell komolyan venned. Azt viszint igen, h nyáron tényleg szeretnék Vele találkozni, csak dumcsizni, h mi van vele, mert pl a lába 5 hétig sínben van és ez is érdekel, h azzal mi van, meg majd elújságolnám, h felvettek e az egyetemre meg ilyenek... :B

Most vagy a teljesen zavart fázisban, tisztán látszik Pont, h most érzem azt, h tudom mit fogok csinálni és nem úgy lesz ahogy Ő keveri a kártyákat... :N Persze sehogy sem lesz,mert én már a szakítás napján megmondtam h nem akarok most Vele újra össezjönni, még ha esetleg Ő akarna mégiscsak. Most semmi értelme nincs már...

(#37562) Ijk válasza akos3 (#37561) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ahhoz képest hogy túltetted magad, folyton vele foglalkozol.
De mindegy, én nem szólok bele, ezt az utat úgyis neked kell kitaposni. Te tudod, mi a jó neked, te hozod a döntéseket.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37563) akos3 válasza Ijk (#37562) üzenetére


akos3
addikt

Igen ez a hetem tényleg körülötte forgott. De tnap (inkább ma volt az már :)) ) lezártam. Ide meg csak leírtam, h vége, ha már ennyit beszéltünk róla.. :)

(#37564) qantum válasza akos3 (#37563) üzenetére


qantum
senior tag

most már előre nézz, ne visszafelé !

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37565) orbano válasza akos3 (#37561) üzenetére


orbano
félisten

az egyik "Vele"-t kisbetűvel írtad, innentől bukta bármiféle próbálkozás nála, megszencségtelenítetted Őt :)
Egyébként tényleg röhögni fogsz magadon. Addig meg röhögök én :D :P

A vér nem válik VAZZE!™

(#37566) #56474624 válasza akos3 (#37557) üzenetére


#56474624
törölt tag

Az automatikus, hogy továbblépek. Még ha a tegnap esti kis műsora izgatólag hatott volna rám, de még az sem. Máskülönben talán megérné "melózni" érte, így viszont dolgozzon ő, ha látja értelmét.
Egyébként is mindig nyitott vagyok, nem szokásom tudatosan megerőszakolni magam, és elzárkózni, mert minek. :N

(#37567) qantum válasza #56474624 (#37566) üzenetére


qantum
senior tag

én ezt azért nem értem, ha tetszik a csaj nem hajtasz rá ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37568) #56474624 válasza qantum (#37567) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ha tetszik, akkor igen, de mivel tegnap este óta nem, így nem. Vagy mit jelent nálad a tetszés? Külsőleg tetszik-e? Annyi erővel sok nőre hajthatnék, aki már megüti a mércét.

(#37569) qantum válasza #56474624 (#37568) üzenetére


qantum
senior tag

aha először külsőre aztán szűkíted a kört, egyetem- szűz- brácsa :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37570) #56474624 válasza qantum (#37569) üzenetére


#56474624
törölt tag

Nem szűkítek semmilyen kört tudatosan, ami jön, az jön. Például ez a tegnap esti csaj nem is zenél, és ezt eddig is tudtam.
Valaki vonz, valaki meg nem, ez ilyen egyszerű, nyilván azért van benne valami rendszer, amit előbb-utóbb feltérképezek valamennyire, így kezdek tudatában lenni dolgoknak, de nem érdemes mereven ragaszkodni sem ezekhez.

[ Szerkesztve ]

(#37571) akos3 válasza orbano (#37565) üzenetére


akos3
addikt

Még egy indok a továbblépésre :P
Örülök, h jól szórakoztatlak, de remélem nem foglak sokáig, le tudom lassan tényleg zárni.

(#37572) qantum válasza orbano (#37565) üzenetére


qantum
senior tag

egyszer fent egyszer lent - ezt csak halkan jegyzem meg :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37573) #56474624 válasza akos3 (#37559) üzenetére


#56474624
törölt tag

Amúgy elhatároztam, h majd fél-1 év múlva újra meghódítom. Akkor még jobb nő lesz belőle, bár most is már egy istennőnek láttam

Szóval csak a szex miatt. :) Miért is ne, ha érzelmileg belül helyén tudod kezelni. ;)

(#37575) CséZé


CséZé
őstag

szombaton láttam egy gyönyörű lányt, állítólag van barátja, de akkor minek nézeget? :DDD
vagy 10x összeakadt a tekintetünk

(#37576) molecula válasza CséZé (#37575) üzenetére


molecula
csendes tag

Nézni, csak szabad nem? ;]

Pályázatok írását, figyelését, vállalom cégek és civil szervezetek számára! sokadik nap

(#37577) qantum válasza #56474624 (#37573) üzenetére


qantum
senior tag

helyén tudod kezelni - ezt komolyan mondod, csak sex érzelem nélkül ?!

csézé - meg kell tudni :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37578) dragonfx válasza CséZé (#37575) üzenetére


dragonfx
veterán

egyértelmű, kielégítetlen. :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37579) frame>24 válasza CséZé (#37575) üzenetére


frame>24
addikt

Nézte, hogy mér bámulod... ;]

Vágyott egy kis szabad flörtre, stb. El tudom képzelni, hogy egy "bejáratott", hosszú kapcsolatban mennyire vágyhat egy nő arra, hogy kicsit kapjon mástól is elismerést, vagy legalább mástól kapjon elismerést, ha a párjától már nem.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37580) frame>24


frame>24
addikt

Közben tisztelettel elnézést kérek, de a magasságos Atyaúristen áldja már meg az összes nőt vizsgaidőszakban! Mindig, mindenkivel, ugyanaz a tapasztalat, totál készen vannak, semmit nem lehet kezdeni velük. Legyél ott mindig, ha épp baja van, de semmi sem jó sehogy. Town Portal scroll kéne lassan.

Nagyon komolyan mondom, nem tudom, bírni fogom-e ezt még 4 (!) éven keresztül.
De az összes ilyen, érted, nincs remény.

Ennek a "mindent érzelmi alapon való felfogásnak" nagyon kemény árnyoldalai vannak.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37581) #56474624 válasza CséZé (#37575) üzenetére


#56474624
törölt tag

Kielégítetlen.

(#37582) #56474624 válasza qantum (#37577) üzenetére


#56474624
törölt tag

(#37577) qantum:

Miután vannak emberek, akik profik ebben a "sportágban", így igen, valószínű nem lehetetlen. :)

(#37574) lezso6:

Nemrég még nagyon sokbites jeleket kaptál, most mi történt, hogy már csak egyetlen bitre futja? :P

[ Szerkesztve ]

(#37583) whitezo88 válasza frame>24 (#37580) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szorgalmi időszakban is, mert akkor meg ZH-k meg suli? ;]

(#37584) qantum válasza #56474624 (#37582) üzenetére


qantum
senior tag

ismeretlennel, de akibe régen szerelmes voltál, érzelem nélkül ?! - ezt nem nagyon hizsem el
milyen az egy bites ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37585) bandus válasza akos3 (#37559) üzenetére


bandus
veterán

fél-egy év múlva le se fogod szarni :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#37586) akos3 válasza bandus (#37585) üzenetére


akos3
addikt

Ez többszörözöten igaz lehet, ha felvesznek arra a nyavajás egyetemre ;]

(#37587) qantum válasza akos3 (#37586) üzenetére


qantum
senior tag

szerintem is így lesz ! melyik egyetem ?
a szakítás, nem igazán tett jót neked pont most a felvételi idején, nem tudom miért, de mi is mindig a vizsgaidőszakban balhézunk :O

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37588) akos3 válasza qantum (#37587) üzenetére


akos3
addikt

Az biztos, h ez a hetem elúszott a sz@rba gyakorlatilag. :U szal most kell behozzam a lemaradást, remélem nem látszik meg majd az eredményemen :U
Corvinus egyetem, tájépitészeti karra adtam be a jelentkezésem, remélem fel is vesznek:) 15-én derül ki, h az alkalmassági vizsgán átmentem e vagy sem...Pesze e mellé kell még egy csomó-csomó pont :B

(#37589) CséZé válasza frame>24 (#37579) üzenetére


CséZé
őstag

nem bámultam, csak feltérképeztem :))
egyébként nem hiszem h olyan régi kapcsolata lenne, meg azt sem h olyan sokat lennének együtt.

dragonfx, Ba cy lus: akkor meg kell dugni? :DDD

(#37590) akos3 válasza CséZé (#37589) üzenetére


akos3
addikt

Akkor meg mire vársz? ;] [link]

(#37591) frame>24 válasza whitezo88 (#37583) üzenetére


frame>24
addikt

Szorgalmi időszakban nyugi van. Ha akkor is ez lenne, már odaveszett volna a dolog.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#37592) #56474624 válasza CséZé (#37589) üzenetére


#56474624
törölt tag

akkor meg kell dugni?

Van más választásod? :))

(#37584) qantum:

Valakinek még azzal is megy, hány ilyet hallani, hogy szétmentek, egyedül vannak, aztán csak a szex miatt újra összefekszenek, nem olyan kirívó eset ez. :N

Egybites milyen? lezso6-tól kérdezd. :D

[ Szerkesztve ]

(#37593) qantum válasza #56474624 (#37592) üzenetére


qantum
senior tag

aha lehet :) jobb híjján

10101010101010 - ez lehet az :D

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37594) #56474624 válasza qantum (#37593) üzenetére


#56474624
törölt tag

bit = binary digit, azaz bináris számjegy. Amit te írtál, az 14 számjegyből áll, tehát 14 bites, 2^14 lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#37595) CséZé válasza #56474624 (#37592) üzenetére


CséZé
őstag

nem az én stílusom rámenni olyan nőkre, akiknek van valakijük :(

(#37596) qantum válasza #56474624 (#37594) üzenetére


qantum
senior tag

számolgatod :) számsort azt csak írtam, de a bit vagy 0 vagy 1 , igazából ezt akartam

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37597) fordfairlane válasza frame>24 (#37580) üzenetére


fordfairlane
veterán

"Town Portal scroll kéne lassan."

Vagy inkább sok mana poti. :D

x gon' give it to ya

(#37598) orbano válasza frame>24 (#37580) üzenetére


orbano
félisten

én ezt még soha nem tapasztaltam :B

A vér nem válik VAZZE!™

(#37599) Tim82 válasza fordfairlane (#37597) üzenetére


Tim82
nagyúr

Szerintem Sanctuary spell. :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37600) SzalaiG válasza CséZé (#37595) üzenetére


SzalaiG
addikt

Szigorúan első hsz!!! :K

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.