Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37301) akos3 válasza akos3 (#37300) üzenetére


akos3
addikt

kékeket=képeket :B Az érthetőség kervéért :K

(#37302) Lengyi válasza akos3 (#37300) üzenetére


Lengyi
aktív tag

Ezzel nem sokat lehet kezdeni, várj majd talán lesz valami. Őszintén szólva nem értem a lányt, bár nem is nekem kell.
bár azért erre a hiányzol dumára lecsaptam volna

[ Szerkesztve ]

(#37303) akos3 válasza Lengyi (#37302) üzenetére


akos3
addikt

Sztem Ő se érti saját magát. Lehet, h ezek az érzelmi kettősségek letisztulása miatt kért egy kis időt... :U

(#37304) Leeza válasza akos3 (#37300) üzenetére


Leeza
tag

Nem ugyanaz ám. hogy 2-3 hét múlva rákérdezel, hogy akkor most nem akar-e már szakítani is Veled, hogy ne lógj tovább a levegőben, vagy megmondod, hogy akkor fejezzük be. Kicsit drasztikusabb, de pont ezért jobb.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37305) akos3


akos3
addikt

Jézusom én megőrülök!!!! :W :W
Most hív hogy van e pendrivem mert lementik a gépet és kéne nagy kapacitásu. Mondom akad.. Kérdezi kölcsön adom e mondom h akár lehet róla szó. Mondja h ok kösz, még úgy is találkozunk! Kérdeztem h igen? :Y Mondta h igen hisz péntek van. (ált minden pénteken talizunk). Mondtam h ez elég érdekes, de ő tudja. Mondta h igen ő tudja este találkozunk! mondtam h felőlem...Abba maradtunk h még hív úgy 4 körül hogy akk lefixáljuk...
Nem tom mi van?!!?!!!! :F :Y Most akk nem merem kiadni az útját ezek után :U
ha tényleg talizunk akk rákérdezek h WTF mert ez így nem jó azért...

(#37306) #56474624 válasza akos3 (#37305) üzenetére


#56474624
törölt tag

Csak nem azért akar találkozni, hogy szakítson veled? :U Mondjuk akkor legalább bátor lány, ha ezt teszi.

Ha meg nem, szerintem ne kérdezz semmit, ne kérj számon semmit, ha valami van, nem azért van, mert megbeszélitek, hogy mi van/lesz. Picit szabadabban, lazábban állj hozzá.
Az emberek többsége erre képtelen, mert csak akkor nyugszik meg, ha "írásba van adva".
Sajnos általánosságban túl sokat adunk a verbális kommunikációra, a kimondott érzésekre, pedig messze nem az a lényeg, ezt csak a félelem követeli meg.

(#37307) qantum válasza akos3 (#37300) üzenetére


qantum
senior tag

egy biztos ha te mondod meg neki, hogy game over, akkor se magadat hibáztasd, te csak döntésre kényszerítetted !
na ha találkoztok, akkor kérdezz rá, hogy ez mi és mond meg ne szórakozzon az érzelmeiddel , csak keményen (most szerintem te vagy nyeregben !!! ) ! :K
na én pont az ellenkezőjét mondom mint Ba cy , tehát döntsd el ! :D

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37308) akos3


akos3
addikt

Nah vagy egy kis fejlemény :)
Ahogy megígérte, felhívott du. Viszont a ma az Neki nem annyira jó ezért kérdezte h hnap mit csinálok. Mire mondtam h holnap találkozok este vkivel. Kérdezte h ki. Mondom semmi izgi csak dumálok egy régi (most ballagtam :P ) oszttársnőmmel. Erre látszott h teljesen oda van... :B Abba maradtunk h mível Neki ma nem jo ezért hnap akk egy hosszabb találkozást iktatunk be még az én esti beszélgetésem előtt. Mikor elköszönt kérdezte h büvösszó? (ez nálunk afféle szokás (volt), mindig kérdezte h bűvosszót nem mondom és akk ilyenkor ált mondtam neki h szeretem :B ) szal mikor kérdezte h bűvösszó? akk mondta Neki, h nem hinném h a szünetelősök ilyen bűvösszavakat mondogatnak egymásnak. Erre mondta h úgyse sokáig fog tartai (mmint a szünet) (de ezt nem úgy mondta sztem mintha szakítás miatt nem tartana sokáig, hanem h újra együtt leszünk, mert hallottam a hangján) mondtam jó ezt majd hnap megbeszéljük. És akkor így nevetett h o-o, erre mondtam h jo akk nem. Erre mondta, h de-de megbeszéljük....
Szal most ez van, hnap leszek okosabb, majd írok :K
Kiváncsi vok h hnap most mire jukad(unk) ki, mindenesetre ha azt mondja h legyünk mégis együtt akkor azért határozotabban megkérdezem, h tuti? ez a végleges, h nem fogja magát meggondolni 1 hét múlva...?..És akk rem kapok egy pozitív választ :B :P

(#37309) Ijk válasza #56474624 (#37295) üzenetére


Ijk
nagyúr

Én a legelső reakcióról beszélek, amikor bekattan az agyadba a szexuális vonzódás, ez egy néhány másodperc alatt lefutó inger. Enélkül garantálom, hogy nem fogsz közeledni. A romantikus fantáziálás csak tejszínhab, azt már a magasabb agyi szintek végzik.
Ettől az alaptól indul el minden, szóval nem is érdemes letagadni, persze a nőknek még a bizalmas kapcsolat elején (akár 1 év járás) erről hazudni kell, az ő kis romantikus lelkivilágukba nem fér ez a természetes dolog bele.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37310) Leeza válasza Ijk (#37309) üzenetére


Leeza
tag

De, belefér. Mivel tudjuk ezt mi is, bármilyen meglepő.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37311) Leeza válasza akos3 (#37308) üzenetére


Leeza
tag

Na, kíváncsi leszek. Mindenesetre, összegezve, bocs, de ez a csaj full bolond. És Téged is hülyére vesz, szóval ne hagyd magad.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37312) Ijk válasza akos3 (#37308) üzenetére


Ijk
nagyúr

Véget ért a zárlat az agyában, és most már hiányzol neki. Van ez így, csak jobb ha minél ritkában, különben tönkremegy a kapcsolat. Valószínűleg holnap már sülve-főlve lesztek együtt, de azért meg kell ezt beszélni vele. Nem kell szarkazmus, vagy bármiféle bosszúból megjátszott dolog, inkább szépen nyugodtan beszéld meg vele, hogy ezek a pauzák nem lesznek jók hosszútávon.
Sajnos el kell viselnünk a nőknek ezt a hangulati szinusz görbéjét, de azért nem árt ha tudják, hogy nekik sem árt kicsit adaptálódni saját magukhoz.

Leeza: No nem minden nő, de hidd el hogy soknál igencsak kivágná a biztosítékot egy ilyen megállapítás.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37313) pat86 válasza Ijk (#37312) üzenetére


pat86
tag

így vélekedtek a csajról... mit szóltok majdnem ugyan ehhez egy pasiban, aki már túl van a 25-ön is (mint életkor) :F

írtam egy hangyányit fentebb egy-két dolgot, de ahhoz nem szólt hozzá senki :(

(#37314) Ijk válasza pat86 (#37313) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát nem vagyok nő, de nehezen képzelem el, hogy olyannal járjanak, akihez nem vonzódnak szexuálisan.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37315) pat86 válasza Ijk (#37314) üzenetére


pat86
tag

kifejezetten egyetértek ezzel, nem is ehhez írtam hsz-t :N

(#37316) Ijk válasza pat86 (#37315) üzenetére


Ijk
nagyúr

Hát férfiban eléggé gázos, szerintem pszichológiai eset.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#37317) qantum válasza Ijk (#37309) üzenetére


qantum
senior tag

:K
Ákos3 - SOK SIKERT ! :)
Pat - Még is csak meg kéne gyomrozni ! :D

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37318) pat86 válasza Ijk (#37316) üzenetére


pat86
tag

köszönöm, most aztán megnyugtattál :DDD ;]

hogy tudok ilyen jól beleválasztani :O

qantum: rugdosni kellene :W de nála már az sem használna, max csak jobban érezném magam ;]

[ Szerkesztve ]

(#37319) qantum válasza pat86 (#37318) üzenetére


qantum
senior tag

vagy mint a hűtőt, fejre állítani, hogy jobban működjön :D
de ne aggódj , nem te vagy az egyetlen ! :)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37320) dragonfx


dragonfx
veterán

kéne valami jo uj csaj :DDD :( :O :C :Y :U :K :B

nem lehet az időt visszaforgatni 5 évvel? :D

ma láttam egy szinte tökéletes szőkét, arcát nézem...áhh ez avgy 35...amugy 25 környékének nézett ki.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37321) akos3 válasza dragonfx (#37320) üzenetére


akos3
addikt

Miért mi volt 5 évvel ezelőtt? Vagy csak szívesen ellenél azokkal a csajokkal most? :)

(#37322) qantum válasza dragonfx (#37320) üzenetére


qantum
senior tag

minek, most írtad milyen jó Timivel v Mónival már nem is tudom :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37323) dragonfx válasza akos3 (#37321) üzenetére


dragonfx
veterán

második.
Timi van.de néha nem ugy érzem biztos jo ez mindig.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37325) qantum válasza dragonfx (#37323) üzenetére


qantum
senior tag

úgy érezzük mi is :)

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37326) dragonfx válasza qantum (#37325) üzenetére


dragonfx
veterán

hogy? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37327) Lirion válasza akos3 (#37292) üzenetére


Lirion
addikt

Azzal, hogy csak ülsz a seggeden és várod, hogy majd nagy kegyesen becsönget, mert hiányzol neki, nagy mértékben rontod az esélyeidet.
Hogy tekintsen rád férfiként, ha nem vagy képes kiállni magadért.. Ha nem akarsz szünetet, közöld vele, hogy ez neked nem fér bele egy kapcsolatba, és ha ő továbbra is erölteti a szünetet, akkor reszedről legyen végleges.
Ne hagyd, hogy dróton rángasson a csaj bakker, ha most ennyire meghunyászkodsz, később is játszani fog az érzelmeiddel és ezt kihasználva fog téged irányítani. Még azt is elérheti, hogy hanyagold a barátaidat, ha ennyire aláveted magad az akaratának, mint most.

(#37328) orbano válasza akos3 (#37276) üzenetére


orbano
félisten

"tényleg vmi ilyesmit kéne csináljak amúgy. de nem most. majd egy-két hét múlva, ha nem jelentkezik akk én adom be a törölközőt neki."
tényleg nem öncélú baszogatásból mondom, de nem érzed, hogy ez mennyire szánalmasan csak egy kibúvó az alól, hogy meg tegyél egy olyan lépést, amitől jelenleg minden testrészed görcsbe rándul, ha belegondolsz, hogy meglépd? Pont a lényegét veszed el egy ilyen lépésnek, és megalkuszol saját magaddal. Ez két hét után csak egy szánalmas kis nyápic vergődése lesz, most viszont még férfi módjára hátrálhatnál vissza, és talán még esélyed is lenne egy értelmes kapcsolatra. De ez a várok még két hetet a sarokban kuporogva és imádkozva, hogy ivsszajöjjön, aztán majd megmutatom én milyen férfi vagyok dolog... lehet, hogy most a parától nem látod ez mennyire nevetséges (a hangnemem ellenére igenis megértem, hogy mit érezhetsz), de ez sajnos az.
Egyébként meg nem nehéz női oldalról érteni a szitut: nem jó neki most a kapcsolat, de egy nő alapjában fél megbántani a szeretteit. Van bennük valami zsigeri óckodás attól, hogy bármi olyat tegyenek, amire rá lehet fogni, hogy ezzel rosszat okoztak valakinek. Ez kb. olyan, mint amikor egy órát táncolsz egy csajjal, hozzád dörgölőzik, felhúz, végisimítva a karod, rádmosolyogva közli, hogy kimegy WC-re, itt várjam meg mindjárt jön, lenyom még egy csábos mosolyt, aztán soha többet nem látod. Kész. Alapjáraton képtelenek egyenesen elküldeni a francba. Ezt szokd meg, és tanulj olvasni a metakommunikációjukból, az általában mindent elárul. Csak túl kell látni a női fortélyokon, amikkel az ujjaik köré csavarnak.

A vér nem válik VAZZE!™

(#37329) dragonfx válasza orbano (#37328) üzenetére


dragonfx
veterán

már akit lehet.nekem azért volt hogy visszajött a wc után. :))

ja és ilynekor jön a duma, időt kérek, legyünk barátok.... :)) ....

Persze tegnap a Móni nekem is megírta ezt, én meg kb lexartam smemit nemr eagáltam rá, meg mondtam megyke csajozni...hűűű egyből hova mész?kivel mész??....nem válaszoltam.most majd mikor eléggé abxxa az ideg írni fog és megkérdem tőle figya állj a tükör elé, azt mondtad te kikéred magadnak nem avgy ribanc...na most akir 4 hét alatt 4 pasival van az micsoda??igen az!!! :DDD .de mind1 végülis ilyne nők is kellenek, ezt szeretjük bennük. :DD .dobok egy üzit egy két képfelpörgető motivációs dumával és ok gyere át a válasz. :D .végülis az ilyenek pont erre valók, szükséglet, ürités.
de ő tudod nekem sír..hogy nem igaz ő tartani fogja magát, nem lesz sex egy ideig, a barátjánál akivel most van...aha a faxa tegnap dobta ki :DDD .még csunyán rekontrázhatnék egy sablon dumával, amivel ő is élt 1x, nálma jobbat és odadóbbat ugysem fogsz kapni...végülis...ő kezdte a szorozgatást. :DDD ....max. még személyesen nagyobb lenne a hangsúly,a igaz akkor én is csak csak 1 köcsög maradok mert akkor tuti megdugom.mind1 végülis amiért szólók Timinek de lexarja az nem megcsalás mert én szoltma változtasson ő nem tesz semmit, én meg beleuntam 35.6xerre is szólni, max látja a következményét.erre jöttem rá. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37330) orbano válasza dragonfx (#37329) üzenetére


orbano
félisten

tessék, így kell csinálni. amelyik csaj szakítani akar, az mehet a p*csába. ez tárgyalási alap kérem szépen, a többi csak vergődés :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#37331) dragonfx válasza orbano (#37330) üzenetére


dragonfx
veterán

lesz még ebbőla szőkéből pár ugrás én tudom. :DDD :DD :D :)) ..de erre való mit cisnáljak, a hiba nem bennem van benne.amugy is olvastam egy tanulmányt a magyarok átlag heti 3x nyomnak..sőt a paisk fele akár mindennap akarna.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37332) akos3


akos3
addikt

Lirion, orbano:
Értem amit mondotok, sok hasznos van benne, annak ellenére, h azért van olyan rész is amivel nem értek egyet, de most ez sztem már lényegtelen mert ha egy kicsit is visszaolvastok tnap elég gyorsan változtak az események. A mostani állapotban meg gondolom Ti sem lépnétek azt meg amit hajtogattok. Legalábbis én most ilyen formában nem fogom. Elmegyek, találkozok vele és megmondom Neki, h jól gondolja meg, h hogyan is legyen tovább mert, ha újra együtt szeretne velem lenni akk nem játszuk el ezt minden második honapban, mert: 1) egy kapcsolatot igy nem lehet hosszútávon fenntartani. 2) ha bármi problémája van velem, vagy velünk vagy a kapcsolatunkkal azt közölje és megpróbáljuk megoldani, de ne szünetet kérjen minden egyes alkalommal. 3) Ne szórakozzon velem, azért nekem is vannak érzelmeim.
Én ezt igy el fogom mondani sztem, de a szakítást a magam részéről nem hozom fel. Ha egyetért akk OK, ha nem akk legyen inkább vége. De biztos nem úgy fogok odamenni, h figyi most szakítsunk jó?!

Egyébként sajna a mai találkozást áttettük hnapra, mert a tesójáék háza el lett öntve vízzel a nagy esőzések miatt és ott kell most segétkezni. Szal majd hnap jelentkezem...

(#37333) orbano válasza akos3 (#37332) üzenetére


orbano
félisten

szerintem ne támadd le ilyen ultimátumokkal, semmi értelme ilyeneket így megbeszélni, meg pontokba szedni. inkább kéresd magad egy kicsit. mondd hogy elbizonytalanodtál, lehet mégis csak jó lenne az a szünet. blöffölj baze, hagyd hogy udvaroljon egy kicsit. ezzel sokkal jobban érzékelteted vele, hogy az ilyen szakítósdi nálad veszélyes, mint azzal, ha ezt szóban közlöd vele tettek nélkül. Párkapcsolatban a kéréseknek soha nincs súlya, mindig a tetteknek és a döntéseknek van. ez nem egy szerződés, hogy ha egyetért a feltételeiddel akkor folytathatjátok meg ilyenek.
szvsz.

A vér nem válik VAZZE!™

(#37334) akos3 válasza orbano (#37333) üzenetére


akos3
addikt

Egyszer azt mondjátok álljak a sarkamra és ne szarozzak, most meg, azt mondod, h inkább mégse állítsam ilyen döntések elé :F Ajj...Mindenek előtt mielőtt bármit is mondanék hnap megkérdezem, h Ő gondolkodott e és h mit is szeretne...A helyzet mostani állása szerint szakítani sztem nem fog. Max azt mondja h szeretné folytatni vagy azt h Neki kell még idő...Az első válasz esetén mondhatom, h ok, de egy kicsit elbizonytalanodtam most, hogy Nála ez így előjött, nem tom van e értelme. Én szeretném, csak félek, h így nem lesz hosszú... (ez így jó, vagy Te/Ti mást mondanál/mondanátok? :U ) A második válasz esetén, ha Neki kell még több szünet (ami nem hinném, h sokáig tartana, mint ahogy Ő is mondta tnap a telefonba) akk mit mondjak? Mennyek bele, vagy mi? Mert ha belemegyek akk ugyanott tartunk mint 2 nappal ezelőtt :F Bakker lassan kezdek tanácstalan lenni...

Még jó hogy ma találkozok este egy bnőmmel így majd lány szemszögéből ki tom kérni a tanácsát :) Csak azért fontos lenne a Tied/Tietek is, mert nem akarom elveszíteni nyilván, de nem akarom, azt se h akkor és úgy vagyunk együtt amikor Ő akarja és Ő mondja...

(#37335) qantum válasza akos3 (#37332) üzenetére


qantum
senior tag

igaza van orbanonak, elmondhatod neki, de cselekedni is kell, nem csak fenyegetni , szövegelni

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#37336) Goose-T válasza akos3 (#37334) üzenetére


Goose-T
veterán

1. Ha megint azzal jön elő, hogy neki még kell idő, akkor már tényleg küldd el a picsába. Zárd le minél hamarabb férfi módjára, csak így kerülheted el, hogy nagyon megsérülj.

2. Ha pedig összeborulás, akkor semmi probléma egészen addig, amíg megint elő nem jön az időkérős dumával, akkor pedig goto 1. Addig pedig sok szexet és egyéb együttlétet ajánlok. ;)

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#37337) akos3 válasza Goose-T (#37336) üzenetére


akos3
addikt

Hehe a 2es vége jól hangzik :P

Szal akk Te ezekszerint azt mondod, h ha Ő fojtatná, akk én ne kezdjek el szorakozni hanem örüljek azt kész? Végülis kényelmes megoldás :P

(#37338) #56474624 válasza akos3 (#37337) üzenetére


#56474624
törölt tag

ha Ő fojtatná, akk én ne kezdjek el szorakozni hanem örüljek azt kész? Végülis kényelmes megoldás

Miért, mit kellene még tenni, jól megfenyegetni? :) Ha folytatni akarod, akkor elfogadod, hogy ebben a kapcsolatban ezek a dolgok benne vannak. Az érzéseket nem lehet erőltetni, sem fenyítés hatására előcsalogatni. Legyél türelemmel, és ha szereted, örülj, hogy ad még egy esélyt kettőtöknek, ne állj le hisztizni. ;)

Újabb szünet esetén meg hagyni kell a fenébe a kapcsolatot, de ez esetben is felesleges akármit mondanod, ami nem megy, az nem megy, és kész, felesleges a szócséplés, na meg a harag is a másik irányába.

[ Szerkesztve ]

(#37339) pat86


pat86
tag

kérdeznék mindenkitől valamit...

szakítás után annak kell jönnie a másik utána, aki szakított?? ha meg nem, akkor ennyi volt...

(#37340) Leeza válasza pat86 (#37339) üzenetére


Leeza
tag

Papírforma szerint igen, de azért szerintem a másik fél is kezdeményezhet beszélgetést... Persze sok függ a hozzáállástól, nehogy olyan szaga legyen a dolognak, hogy aki ki lett dobva, fut tovább a másikért... Nehéz ügy, de annak, aki nem akart volna szakítani, rohadt nehéz megállni, hogy ne jelentkezzen.

"Szerintem az téveszti meg, hogy amikor begépeled a szöveget, akkor lefelé nézel... :)" - elmoraan

(#37341) pat86 válasza Leeza (#37340) üzenetére


pat86
tag

hát én meg tudom állni, és most ezen is ki van akadva...

de a lényeg nagyvonalakban: első szakítás elvileg a féltékenység és bizalomhiány miatt részéről, majd visszajött...májusban szintén szakít, de persze még keres és vitatkozunk... többnyire h miért nem csinálok semmit

hozzáállásom ő szakított, tehát nem kellek neki, ezért megpróbálok továbblépni...ő meg felrója, h miért nem harcolok érte :F (még én fussak utána, mikor én nem kellek neki) csak én érzek ebben furcsaságot??

...miért kellene olyannal lennem, aki nem akar velem lenni :F nekem is kijár, hogy szeressenek - ha szeret, akkor meg minek szakít...

bonyolultabb ez az egész kapcsolatosdi, mint hittem

[ Szerkesztve ]

(#37342) #56474624 válasza pat86 (#37339) üzenetére


#56474624
törölt tag

Senkinek nem kell. Aki annyira akar, az megy a másik után, a nagyközönség véleménye ehhez meg kit érdekel. :)
Bár én úgy gondolom, hogy gyenge, éretlen kapcsolat az, ahol egy-egy hullámvölgy után máris szakítanak, aztán 1-2 nap múlva már meg is gondolják magukat. Van szerencsém látni/ismerni erős, szétrobbanthatatlan párost, hihetetlen tolerancia-szinttel bírnak egymás iránt. Legyenek viták, veszekedések, de odáig eljutni, hogy szakítás, meg szünet, meg próbaidő, az már árulkodó jel. Persze lehet csak nagyon impulzív emberekről van szó, azért ezt is figyelembe kell venni, mennyire gondolhatta komolyan a másik, ehhez nem árt jól ismerni.

(#37343) pat86 válasza #56474624 (#37342) üzenetére


pat86
tag

Az a baj, hogy ő jobban ismer engem, mint én őt.

fogalmam sincs minek csinálja ezt, mi értelme... én is úgy gondoltam h most talán végleg szakított és ennyi volt, ehelyett megint megy a napi szintű beszélgetés/vitatkozás :F

az addig oké, hogy megy az aki nagyon akarja... de ha ő már nem akar velem lenni, akkor mi a fenének várja el, hogy rohanjak utána??? nekem ez a cirkusz nem kell, és csakis úgy látom értelmét esetleg folytatni, ha bizonyítja h nem csak én akarom a kapcsolatot, hanem tesz is érte - annak meg tényleg semmi értelme, ha csak én akarom :(((
Egy kapcsolathoz két ember kell!

(#37344) akos3 válasza #56474624 (#37338) üzenetére


akos3
addikt

Igazad lehet. :K
nah de majd hnap :B

(#37345) akos3 válasza pat86 (#37341) üzenetére


akos3
addikt

Hát eléggé egy cipőben járunk/jártunk ahogy látom :B

Ugye írtam h nálunk is volt ugy 1-1,5 honapja gey szakítás. Ő szakított. Én utána mentem szerenádra, nem nagyon tudtam most ezzel foglalkozni, de nem is akartam, mert akk tuti csak a szívemet marcangoltam volna. Aznap este 2x (!) felhív, h mikor érek haza, mert h Ő beszélni akar velem. Mondtam neki, h nem lehet tudni egy szerenádnál mikor lesz vége...Fél 11kor ír egy sms-t, h úgy érzi h engem meg se viselt a dolog, és hogy lehet h jó döntést hozott mégiscsak. na ezt nem hagyhattam szó nélkül, felhívtam h ácsi azért ne szórakozzunk egymással. Ő szakított nem én. Mondtam neki h ezek után nem fogom magam reklámozni, de nyilván szeretem még. Abba maradtunk h másnap beszélünk....

Ezt csak azért írom, h nálunk is ez volt h Neki esett rosszul h "nem viselt meg", annak ellenére, h Ő szakított....

(#37346) pat86 válasza akos3 (#37345) üzenetére


pat86
tag

Köszönöm, hogy megerősítesz benne h jól látom :R

ha majd akar valamit még tőlem ebben az életben, akkor majd jön és tesz érte...
ha meg nem, akkor viselje el, h a szakítással az jár nem leszek az élete része, nem keresem, nem törődök vele, nem beszélünk, meg semmi se lesz...

ez náluk valami mánia lehet, h így akarnak minket ugráltatni, zsarolni vagy nem is tudom

nekik van bajuk, mert hát ők szakítottak.... de mi hozzuk helyre :W

(#37347) akos3 válasza pat86 (#37346) üzenetére


akos3
addikt

Egyetértek Veled nagyrészt, de azt el kell fogadni, h nyilván volt valami indoka a szakításnak. És azt Neked kell helyre hozni...Ha meg úgy érzed, h nincs igaza ebben, vagy Te nem tudsz változtatni, ill nem akarsz, akkor meg hagyd a fenébe...

(#37348) pat86 válasza akos3 (#37347) üzenetére


pat86
tag

nahát ez érdekes :D most lehet hülyének fogok tűnni, de igazából nem vennék rá mérget arra, hogy tudom a valódi okát a második szakításnak :N

de ha az mint az elsőnél, hogy ő féltékeny... de nincs mire, mert erre bizonyítékot is talált - akkor nagyon nem tudok mit tenni, ezt neki kell rendeznie magában (vagy túl tud rajta lépni, vagy nem)

(#37349) akos3 válasza pat86 (#37348) üzenetére


akos3
addikt

A féltékenység valahol a bizalomhiányból fakad szerintem. ha Te nem adtál erre okot, de ő ilyen marad továbbra is, akkor nincs bizalom a részéről ami egy kapcsolatban elengedhetetlen. Ha tényleg nem tod, akk azért rákérdzhetnél már csak azért is, h a jövőben esetleg egy másik fiúval ne kövesd el ugyanezt a hibát, ha egyátalán Te követtél el bármit is. És hidd el ez tetszeni fog neki, h érdeklődsz, h mi volt az ok. Am érdekes: nem indokolta meg a szakítást? :Y Mert gondolom elfelejteni nem felejtetted el, mert ilyet nem szoktak az emberek elfelejteni csak úgy :B

(#37350) qantum válasza pat86 (#37341) üzenetére


qantum
senior tag

:K

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.