Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32901) HartgeH3-2.8


HartgeH3-2.8
addikt

Na de kérem szépen ha ezt nekem meg tudja válaszolni valaki emelem kalapom..

Kérdezem a leányzót..
Szeretnéd?
Válasz: ..hát nem tudom
Miért nem tudod? Hisz az ember tudja vagy akarja vagy nem akarja..és ennyi.
Válasz: ..hát nem tudom.
Mondom nem tudod azt sem hogy mi az amit nem tudsz?
Érdekes a helyzet.

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#32902) zoltanz válasza HartgeH3-2.8 (#32900) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Akkor maradj meg a beszűkűlt tudatodnál. :) Ez nem úgy működik, hogy szeretnénk vagy sem, én is sokmindent szeretnék pl yachtot a Földközi-tengeren. :D

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32903) Rica válasza HartgeH3-2.8 (#32901) üzenetére


Rica
senior tag

Ne kérdezd meg a nőt, mert összezavarod vele! :W Csókold meg, és megkapod a választ.
A netes társkeresős kérdésedre: iszonyatosan túlzott a keresleti oldal a nők javára. Nagyon ügyesnek kell lenned (vagy sokat kell hazudni), ha így akarsz becsajozni. Én is vadászgatok pár helyen, de eddig csak a retúr kategória mutatott komolyabb érdeklődést. Közben már a második 25 év körüli csajszit cserkésztem be dizsiben, ami az én vén fejemmel szintén challange pálya. Az igazi vadászmező a munkahely, pláne, ha nagy cég.

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#32904) tildy válasza zoltanz (#32899) üzenetére


tildy
nagyúr

Az mondjuk engem is zavarna, ha a párom "agyilag" alattam van. Hogy van-e diplomája vagy nincs, az részletkérdés, volt amikor azt mondtam , az kell, most már megelégszem azzal , ha valamihez nagyon ért:D (szakmai dolgokra gondolok)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32905) zoltanz válasza tildy (#32904) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nemsok értelmes diplomás, többnyelven beszélő nő futkározik pl csak egy kőműves vagy rendőr szakmával rendelkező férjjel, azért tegyük gyorsan hozzá. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32906) CounterBoci


CounterBoci
senior tag

Agyamra mennek a féltékeny nők. Beszarás. Az n+1-edik nő akivel merészeltem beszélgetni, ráadásul csak msn-en. Kaptam is a pofámra.

Másik nagy kedvencem ha egy ismerős széles mosollyal rámköszön az utcán:
-KI VOLT EZ A SZŐKE PICSA ??? :DDD

panaszkodás OFF

Tagnap azt találtam ki féltékenység ellen, hogy menjünk el discoba együtt, de ott különválunk. Ő is jól járt, mert ingyen volt a pia, a sok alfahím alig várta hogy meghívhassa valamire, én meg lehettem nyugodtan a barátaimmal. Ja, és láttam egy kurvajó skint VirtualDJ-re.

[ Szerkesztve ]

(#32907) Lirion válasza HartgeH3-2.8 (#32901) üzenetére


Lirion
addikt

Először is a második nem tudom az első kérdésedre érkezett, nem arra, hogy miért nem tudja.
Másodszor pedig ilyet megkérdezni kb. akkora baklövés, mintha fociban hazaadás helyett kapura rúgnád a labdát..

(#32908) Stalker-2572 válasza HartgeH3-2.8 (#32901) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Minek kérdezel ilyet? :DDD

All Black...

(#32909) tibi666 válasza aesir (#32832) üzenetére


tibi666
senior tag

sejtem, hogy honnan indult ki ez a megfelelési kényszer, de a mai napig nem tudtam megbeszélni ezt apámmal, pedig rengetegszer próbáltam már.

btw, nem válaszolt a nő, most néztem. viszont nekem volt annyi eszem, hogy csütörtök éjjel megérkeztem németországba, jól berúgtam, aztán írtam egy sms-t a havercsajnak, amit nem kellett volna ezzel kapcsolatban... :D

(#32910) kovacsroli válasza HartgeH3-2.8 (#32901) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Véletlenül nem az én barátnőm? :DDD

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32911) Csakénvagyok válasza tildy (#32904) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

most már megelégszem azzal , ha valamihez nagyon ért és nem csak szakmai ;]

Tényleg, rengeteg leányzó állítja hogy nem a sex a fontos, de elképzelem hány járna egy impotensel, főleg ha a fehér merci sincs az udvarra leparkolva :U

(#32912) Csakénvagyok válasza kovacsroli (#32910) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Mé', te is írásbaa nyujtod be a kérvényt? :P

(#32913) dragonfx válasza HartgeH3-2.8 (#32901) üzenetére


dragonfx
veterán

az ilyenek felejtősek aki nem tudja mit akar....nehéz feltörni.bizalmatlan.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32914) kovacsroli válasza Csakénvagyok (#32912) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Hál'Isten nem, csak Ő is hasonlóan magabiztos :)) "Nemtudom, nekem mind1, tőlem" stb.. :W :N

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32915) frame>24


frame>24
addikt

Tehát az történt, hogy egyik barátom kb. 2,5 hónap ismeretség után kitűzte a leányzóval az esküvőt nyárra. (aug.)
Most nemazé' érted, tényleg szépen össze vannak forrva, a fent említett galaktikus nagyságrendű idő óta, csakhát.
Már előre szeretettel várlak titeket ilyesmikkel, hogy "az egyik ismerősömék 3 nap után és azóta is boldogan élnek", és ehhez hasonló sztorikkal, de azért drukkolok nekik. :)

u.i.: nyáron még a schlepp Cyranoban iszogattuk a baxit heves nézelődés közepette...

jah, HartgeH3-2.8 :U

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#32916) elmoraan (r) válasza frame>24 (#32915) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Erre szokták azt mondani, hogy "majd megbánja, mint a kutya, amelyik kilencet kölykezett", vagy azt, hogy "minden kutya a maga bőrét viszi a vásárra", és hogy ne csak kutyás legyen, "the curiosity killed the cat". :] :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#32917) mephi666 válasza frame>24 (#32915) üzenetére


mephi666
nagyúr

exemmel 2hét után költöztünk össze, aztán 1év után eljegyzés... rá félévre szétmenés (de legalább a brillgyűrűt visszakaptam, mert nem kis pénz volt) most barátnőmmel 2hónapja vagyunk együtt, (szinte azonnal összeköltöztünk) és már gondolkozok, hogy be kellene olvasztatni a gyűrűt és készíttetni belőle egy újat :B na, de eljegyzést nem nagyon akarok már, mert eddig 2eljegyzés=2kudarc volt... boldogok vagyunk együtt és más nem számít... hasonlóan gondolkozunk az egészről, hogy: "a házasság szinte csak 1 papír és nem az a lényeg" (hozzáteszem a 2 eljegyzésnél egyáltalán nem voltam biztos benne, hogy jól döntök) exekkel is laktam együtt, de egyiknél sem volt ez az érzés, mint most: reggel elmentem melóba és élveztem a különlétet is... most meg teljesen más... kiteszem a lábam az ajtón és már hiányzik... fura dolog ez a szerelem :B (mellesleg mindenki azt mondja ránk, hogy ebből házasság lesz, mert teljesen összeillünk... ami így is van... minden téren)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#32918) frame>24


frame>24
addikt

Mondjuk, már túléltek közösen egy totálkáros karambolt is (~2 hete volt ez), karcolás nélkül, lehet, hogy ez billentett be?

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#32919) Rica válasza Csakénvagyok (#32911) üzenetére


Rica
senior tag

fehér mercivel a melegek járnak :)

mephi666: exemmel egy év után eljegyzés és összeköltözés, 2 évvel később házasság, 17 év után különválás. Sose tudhatod, ez a szép meg a cselendzs is benne. Mindenesetre nekem elég volt egy házasság, és nem nagyon hiszek benne.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#32920) kovacsroli válasza Rica (#32919) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Fehér merci lesötétített ablakokkal? Hát nem egy homokos dolog szerintem :P

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#32921) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Szerintem a házasság egyfajta biztosíték arra, hogy a párok együtt maradjanak a rosszabb periódusok során. Ez jó a kapcsolatnak hosszútávon ill a gyerekeknek. A másik dolog amiért az emberek házasodnak, hogy mégis hülyén hangzik, hogy a "barátnőmtől van 2 gyerekem" :DDD

All Black...

(#32922) elmoraan (r) válasza kovacsroli (#32920) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

A Lakodalom Lajos járt olyannal a renCerváltás környékén... ;)

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#32923) dragonfx válasza frame>24 (#32915) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y :Y

hátha ilyne kocsija van tényleg akkor ...faxom :DDD
ilyennel nem gond semmi...

ez a sztori ilyne első látásra szerelem téma.

Amugy én idővel rájöttem pár dologra.
4szó...önbizalom, kiállás, temperamentum és fellépés ez kell és bármilyne nőt meg tudsz szerezni.Persze pénzel ezek potolhatok de csak ideig óráig.és karrier és boldogság egymás mellett nem férnek meg dönteni kell melyik fonbtosbab most..1-2-3-5-10..év múlva és azon az uton kell haladni.2 együtt nem megy érzéki romantikus gyengédséggel + 1 kis srámmal a legnagyobb ribvanc nő is megszelídíthető.persze kicsit tartsd vissza magad legyne benned kihívás meg persze a sex.amelyik nem törhető be az beteg lelkileg felejtős.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32924) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Halihó!

Közérdekű:

A kollégámmal indítunk egy 250 órás önismereti csoportot Budapesten, és volna még szabad hely. Ha valakit érdekelne a hatékony és tartós problémakezelés ezen formája, akkor nálam lehet jelentkezni, és részleteket megtudni. A 250 órát havonta 2 hétvégi napon fogjuk blokkokban tartani.
Az első alkalom egy kipróbálási lehetőséget biztosít, és a két nap végén kell csak elköteleződni a többire. Azért aki jelentkezik, úgy induljon neki, hogy inkább szeretné, mint sem a többit is, csak esetleg bizonytalan, hogy a csoport és ez a fajta önismeret-e a nekivaló :D

Bocsánat, ha ez a téma kicsit reklám jellegű! Csak eszembe jutottatok, és hátha ez hasznos volna valakinek!

Üdv!
Orsolya

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#32925) hejesírásó válasza Cs.Orsolya (#32924) üzenetére


hejesírásó
senior tag

ha bp-i lennék mennék, kevés bajom van és nem vészesek, de csoportban az ember megkapja a pártatlan külső bírálói szemet, ami sokra rávilágíthat
és segíthet önnön magunk jobb megismerésében.

hajrá! :)

(#32926) Cs.Orsolya válasza hejesírásó (#32925) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nincs itt senkid, akinél megaludhatnál azon az estéken?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#32927) zoltanz válasza Cs.Orsolya (#32924) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én már épp eleget tudok magamról, mélyebre nem akarok ásni. ;]
Viccet féretéve biztos hasznos, én is olvasok/foglakozok a témával. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32928) tildy válasza Cs.Orsolya (#32924) üzenetére


tildy
nagyúr

Hu , ha otthon lennék...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32929) tildy válasza mephi666 (#32917) üzenetére


tildy
nagyúr

Exszel 2 hónap után költöztünk össze, aztán 9.5 év együttélés , eljegyzés nem volt, szétmenés.Esmmel 1 hónap után összeköltözés,kicsit több mint egy éve együttélés, eljegyzés még nincs :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#32930) hejesírásó válasza Cs.Orsolya (#32926) üzenetére


hejesírásó
senior tag

drága az utazás pécsről :( nincs már diákom.

[ Szerkesztve ]

(#32931) Cs.Orsolya válasza hejesírásó (#32930) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hmm, vannak Pécsen is csoportok. Akkor keress ott valakit, aki tart.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#32932) hejesírásó válasza Cs.Orsolya (#32931) üzenetére


hejesírásó
senior tag

én csak hozzád mennék :)

(#32933) #56474624 válasza hejesírásó (#32932) üzenetére


#56474624
törölt tag

Feleségül? :DDD

(#32934) #56474624 válasza dragonfx (#32923) üzenetére


#56474624
törölt tag

Amugy én idővel rájöttem pár dologra.
4szó...önbizalom, kiállás, temperamentum és fellépés ez kell és bármilyne nőt meg tudsz szerezni.

Egyes nőket akkor sem kapsz meg, ha lesz*pod magad. Nem a pénzre, vagyonra gondolok, egyszerűen nem szerelmes beléd. :P

(#32935) brumesz


brumesz
aktív tag

oké, mindenkinek igaza volt, egy igazi, nagy balfasz vagyok. kibékültünk, talán még jobban megszerettem mint azelőtt valaha. és most MSNEN! szakít velem. már nem próbálok menteni semmit, de annyira iszonyatosan fáj
valentinnap, romantikusan együtt, zsiráfos mackó amiről eszébe juthatok, BEFIZETTEM EGY KIBASZOTT PRÁGAI UTAT ahova el akartam menni haverokkal, de gondoltam őt is elviszem, hiszen szeret, én meg egyenesen imádom. minden jel arra utalt hogy minden oké. láttam

és most...megint ami volt.
kikészültem. nem tudom mit fogok most csinálni

remegek összevissza, de nagyon durván.

[ Szerkesztve ]

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#32936) dragonfx válasza brumesz (#32935) üzenetére


dragonfx
veterán

direkt csinálta egyértelmű mert látta rajtad a ragaszkodást.olvasd el feljebmit írtam anélkül nem emgy.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32937) #56474624 válasza brumesz (#32935) üzenetére


#56474624
törölt tag

16 éves lányoktól nagyátlagban nem is lehet többet várni, mint msn-en szakítás, míg előtte 24 órával még "szeret". :U

(#32938) brumesz válasza #56474624 (#32937) üzenetére


brumesz
aktív tag

tudom, főleg ilyenkor tényleg tökéletesnek tűnik az illet. és nem fogjátok elhinni...
de ő tényleg nem ilyen. vagyis nem ilyen volt. majdnem mindig mellette voltam, és megváltozott. de hirtelen...és nagyon. nem értem. nem fogom fel..

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#32939) tibi666


tibi666
senior tag

na, mi a helyzet lezso6 úr? megvolt már a nagy egymásra találás? :)

(#32940) brumesz válasza #56474624 (#32937) üzenetére


brumesz
aktív tag

eszembejutnak dolgok:

24 órával? mielőtt ez az egész bejött volna megint, hogy nem szeret, ne is keressem, vége. 5 perccel előtt azt tervezgette, hogy milyen jó lesz együtt a 30y koncert pénteken és hogy a születésnapján milyen jó lesz mellettem ébredni reggel...
akkor ez mi a fakk?

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#32941) brumesz válasza brumesz (#32940) üzenetére


brumesz
aktív tag

asszem most betolok egy aszpirint, és mellé kis vodkát. remélem segít elaltatni, illetve hogy bajom nem lesz tőle, mert azt azért nem szeretném.

jóéjt

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#32942) tibi666 válasza brumesz (#32941) üzenetére


tibi666
senior tag

nem lesz, ne aggódj.
én is gyakran tolok szesz+altató párost. sztem az aszpirinnek se árthat...

(#32943) #56474624 válasza brumesz (#32938) üzenetére


#56474624
törölt tag

Persze hogy megváltozott. Ebben a korban ez normális. Nem szabad túlzottan elmélyült kapcsolatról ábrándozni 16 éves lányokkal. Még ha különben komoly, intelligens, illetve "rendes", akkor sem, nekem ez a tapasztalatom, ezt láttam, látom.

(#32939) tibi666:

Egy klasszikust idézve:

Majd ha a p*na kelepel.

Ezt veheted szó szerint. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32944) Cs.Orsolya válasza tibi666 (#32942) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

én is gyakran tolok szesz+altató párost. sztem az aszpirinnek se árthat.

Jézusom! Jézusom! Komolyan teljesen gallyra akarod tenni magadat egy életre? Oké, most fiatal vagy, de ha így folytatod 5 évet adok neked, és szép, hosszú kínokkal teli véget. Ha csak bele nem fordulsz az árokba, és ki nem purcansz a kocsidban nagy hirtelen... Az önpusztítás nem életstílus, és nem divattrend, hanem haláljátszma.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#32945) Cs.Orsolya válasza brumesz (#32941) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ahan, a májad szeretni fogja a cuccot. ha megúszod enyhe mérgezéssel, akkor csak párezer sejtedet nyírod ki. Tudod, hogy a máj nem regenerálódó szerv?

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#32946) Integra válasza tibi666 (#32942) üzenetére


Integra
titán

az a baj, hogy nem zuhantál még elég mélyre, hogy feleszmélj és újraépítsd az életed:(
lesz még pár év önpusztításod

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32947) Stalker-2572 válasza brumesz (#32941) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Legyen inkább 2 feles, az aspirint nem jo semmire :DDD

All Black...

(#32948) Stalker-2572 válasza Cs.Orsolya (#32945) üzenetére


Stalker-2572
addikt

a máj tud új sejteket képezni (ezért működik a májtranszplantáció pl.) :U

All Black...

(#32949) Cs.Orsolya válasza Integra (#32946) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem akarlak elkeseríteni, de ő ha a saját mélységébe zúg, abba belehal. Ezt most nem rémísztgetésből mondom. Ez most a tőlem telhető legkomolyabb szakmai vélemény.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#32950) Cs.Orsolya válasza Stalker-2572 (#32948) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az tudod mit jelent? transzplantáció=átültetés. Mivel nem tud új sejteket képezni, bizonyos százalékos elhalás után új májra van szüksége az illetőnek, és akkor megkapja egy hulláét, akinek már nem kell... Azaz beültetik neki valaki másét.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.