Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32201) tibi666 válasza frame>24 (#32200) üzenetére


tibi666
senior tag

a kapa jelentéssel nem sok értelme lenne. :)

(#32202) frame>24 válasza tibi666 (#32201) üzenetére


frame>24
addikt

jóvan, 'sszátok mostmár meg, akkor hülye vagyok, NA!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#32203) Rica válasza #56474624 (#32184) üzenetére


Rica
senior tag

Ahogy mondod :K 36 éves voltam, amikor kiderült, hogy allergiás vagyok a penicillinre. Szerelem, sok szex, sport, sok folyadék, akkut problémákra pedig fejtől lefelé sör (vesekő), felfelé meg Jéger (munkahelyi stressz). Fogamzásgátlásra és védelemre zsumi.

[ Szerkesztve ]

https://magaduram-hu.cms.webnode.hu/a-magyar-tortenelem-logikusan/

(#32204) dragonfx válasza tibi666 (#32191) üzenetére


dragonfx
veterán

igen ez az esetek angyrészében ígyvan megállja ahelyét.de csak a nem igazi "nők" esetében.
ahol van mind2 oldalról érzelemi vonzódás ott ilyen nem fordulhat elő
ha egy pasi enm tud magának ugymond rangot kiharcolni egy kapcsolatban a nő ugyis idővel nem fog tudni rá "férfiként" nézni és otthagyja.
és itt izom pénz semmit nem ér...

csak az érzés, ami ebben a kapcsolatban nincs meg avgy csak 1 oldalról.
a barátód egy luzer csicska puapaucs ezek szerint.bezsélgessetek el vele. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32205) tibi666 válasza dragonfx (#32204) üzenetére


tibi666
senior tag

én már nem hiszem, hogy ilyen nő létezik.

(#32206) tibi666


tibi666
senior tag

(#32207) Csakénvagyok válasza tibi666 (#32206) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Az arca nem is olyan szép, de a csöcseit megnézném :U

[ Szerkesztve ]

(#32208) Csakénvagyok válasza tibi666 (#32189) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Te a barátodért ;]

(#32209) dragonfx válasza tibi666 (#32206) üzenetére


dragonfx
veterán

szép tényleg nem látszik rajta a kor.
de első én is a szaporodó szervemet képzeltem el az emlői között meg a rágó szájszervébe :DD :DD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32210) Lirion válasza tibi666 (#32205) üzenetére


Lirion
addikt

Hát akkor hidd el, hogy nem is fogsz találni ilyen nőt. A gondolkodásmódodat alapvetően meg kéne változtatnod és az itteni sírással ez nem fog menni.

(#32211) zoltanz válasza tibi666 (#32205) üzenetére


zoltanz
nagyúr

De létezik csak leszbike vagy szingli az. ;) Mondjuk még a leszbikusnak látom valmi értelmét ha őszinte érzéseken alapul...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32212) orbano válasza tibi666 (#32205) üzenetére


orbano
félisten

Jajj ne már, Te is kezded ezt a szar dumát?

A vér nem válik VAZZE!™

(#32213) CséZé válasza dragonfx (#32209) üzenetére


CséZé
őstag

neked szaporodik a tököd? :F

(#32214) zoltanz válasza zoltanz (#32211) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én megelégednék perrpill vele is: :K

[Kayden Kross]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32215) orbano válasza zoltanz (#32214) üzenetére


orbano
félisten

és ha unalmas, buta, agy kibírhatatlanul hisztis, felületes, vagy követelőző és uralkodni akar rajtad? :F persze ha ő pizzává tud változni szex után, akkor nem szóltam :)
amúgy tegnap mit láttam:
karcsú, formás, igazán gyönyörű csaj, nagyon jó öltözködéssel, meseszép (de tényleg, szoborba kéne foglalni) arccal, dús fekete göndör hajjal, olyan váááá, papíron iszonyat jó parti. de valahogy mégis élettelen volt és unalmas, egy hasonló kaliberű unalmas pasival. csak álltak és unatkoztak végig. pedig... meseszép volt, sajnáltam is, hogy nem igazán mozgatott meg bennem semmit.... ...erre észrevettem a sarokban szendén meghúzódni az alteregóját. Szerintem testvérek lehettek, ő lehetett az idősebbik. Fu apám. Lehet kicsit rosszabb volt a testye, vagy csak előnytelenebbül öltözött, nem tudom, de mégis ennek ellenére... ááá. ez az odamennék és elvinném fehér lovon típus (persze csak ha nem lenne kedvesem). kis szende kislánkának nézett ki, de mégis olyan kisugárzása volt, valami mély, elfolytott ösztönös erővel, hogy a hátamon futkosott a hideg.

[ Szerkesztve ]

A vér nem válik VAZZE!™

(#32216) zoltanz válasza orbano (#32215) üzenetére


zoltanz
nagyúr

10 ével ezelött tojtam rá, ma már ha komolyra fordulna biztos jól meggondolnám...

Ui: ki akar forgatni a vagyonodból kimardt.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#32217) tibi666 válasza orbano (#32215) üzenetére


tibi666
senior tag

kit érdekel? ami engem érdekel, megbeszélem mással. reggel ébresszen, teával várjon.
főzzön, tartsa rendben a lakást. ha meg kell jelenni valahol, legyen 110%-os. este játsszon a dákesszel.

aztán, hogy közben mit csinál, nem érdekel. ne kelljen kompromisszumot vállalnom, ne gátoljon semmiben.

(#32218) orbano válasza tibi666 (#32217) üzenetére


orbano
félisten

annyira nem vagy gazdag, hogy egy ilyen csaj sokáig veled maradjon. dolgozz hozzá még két nullát a fizetésedhez és boldog jövő áll előtted :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#32219) tibi666 válasza orbano (#32218) üzenetére


tibi666
senior tag

ja bazzeg. ráadásul most rönót vettem, hát ezzel csajozni..... :DDD

(#32220) orbano válasza tibi666 (#32219) üzenetére


orbano
félisten

a csajozás terén legeredményesebb barátomnak egy sárga f astrája volt, második helyen egy vitara, a harmadikon egy fekete bogár áll :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#32221) Apollyon válasza orbano (#32218) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt most úgy írtad, mintha nem létezne olyan nő, aki nem csak a pénzért cserébe vállalná ezt be :U
Biztos hogy van ilyen, és még dolgozik is mellette ;p

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#32222) orbano válasza Apollyon (#32221) üzenetére


orbano
félisten

miért, van olyan nő, aki egy érzelmileg éretlen, őt nem tisztelő és nem szerető, de legalább nem túl gazdag pasival akarja leélni az életét? úgy hogy még iszonyatosan szép is mellette és válogathat? szerintem 3 mellű lányból több van :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#32223) dragonfx válasza tibi666 (#32217) üzenetére


dragonfx
veterán

neked egy luxus kurva kell egy konzumhölgy.ennyi. :K
ha ügyes vagy egy csinos bejárónőből tudsz ilyet faragni.
de nevetséges eza hozzállás..mi az hogy nem hiszel???
vetté vona 5ös béjemvét...vagy nyemhámat.... ;] .,..hóba keresztbe hajógyárin...aza vagány. :O

orbano::nem a kocsin mulik. a hozzálláson fellépésen.temparamentumon. :K ...lehet astrád és lehet 5ös bmw.d is...tény ez utolso kellőe goval lehet nyom a latba :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32224) Apollyon válasza orbano (#32222) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"miért, van olyan nő, aki egy érzelmileg éretlen, őt nem tisztelő és nem szerető, de legalább nem túl gazdag pasival akarja leélni az életét?"

Ilyen valóban nincs, ha meg igen, kettőt kérek :D

De nem is erre gondoltam hanem hogy van olyan nő aki kitakarít (és egyéb) utánam :U Persze ha megérdemlem..

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#32225) tibi666 válasza dragonfx (#32223) üzenetére


tibi666
senior tag

ha van is, akkor millióból egy az ilyen, az meg foglalt, ha mégsem, akkor meg gyakorlatilag nulla az esélye, hogy megtaláld.

a renault egy logikus eszmefuttatás eredménye. akkor épp egy normálisabb pillanatomban voltam.

[ Szerkesztve ]

(#32226) dragonfx válasza Apollyon (#32224) üzenetére


dragonfx
veterán

van olyna nő aki kitakarít csak azt el kell érni olyna viszonyba légy vele ne nehézségként hanem szívességként fogja ezt fel.

Azért vana nő 1 ilyne pasival mert kihívás neki feltörje ezta viselkedését és magáénak tudhassa.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32227) orbano válasza Apollyon (#32224) üzenetére


orbano
félisten

ebben egyetértünk

A vér nem válik VAZZE!™

(#32228) Kokkantas válasza tibi666 (#32225) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

háát... nem hinném. :U (Semmi pénzért nem vennék francia ótót.)

(#32229) tibi666 válasza Kokkantas (#32228) üzenetére


tibi666
senior tag

a gl-osztályú mercedeshez képest racionális választás. olyat akartam ugyanis, csak a próbaúton kellemetlenségek adódtak, ezért végül nem vettem meg. egy sportkupéhoz képest is annak tűnt, mivel arra gondoltam, hogy nemsokára családot alapítok.

hidd el, elég autóban ültem már, hogy lássam, mekkora minőségi ugráson estek át a renaultok (és egyébként úgy a franciák). így lesz egy 4kerékkormányzású, 2 literes benzines turbós autóm, minden földi jóval. ha meg esetleg mégse válna be, akkor nem tartom meg 9 évig, mint a mercit, hanem eladom és veszek mást helyette.

(#32230) #56474624 válasza tibi666 (#32225) üzenetére


#56474624
törölt tag

ha van is, akkor millióból egy az ilyen, az meg foglalt, ha mégsem, akkor meg gyakorlatilag nulla az esélye, hogy megtaláld.

Ilyen hozzáállással tényleg soha nem is fogsz elérni semmi sikert nőügyben. Már ami az alkalmas partner/társ megtalálását illeti. Észre sem fogod venni szerintem. :U

(#32231) #56474624 válasza Rica (#32203) üzenetére


#56474624
törölt tag

Vagy férfi fogamzásgátló szer. :DDD Aki annyira odáig van érte, hogy szedjék a nők, az próbálja ki magán a cuccot. :P

(#32233) #56474624 válasza lezso6 (#32232) üzenetére


#56474624
törölt tag

Mert? Ne kímélj minket, írd le. :))

Aztán majd eldöntjük, hogy mennyire verünk meg. :DDD

(#32235) #56474624 válasza lezso6 (#32234) üzenetére


#56474624
törölt tag

Ez igazán remek, de ilyen már nem először történik. :P
Csak ne kezeld úgy, mint egy királynőt. :U

(#32237) #56474624 válasza lezso6 (#32236) üzenetére


#56474624
törölt tag

Istennő? Akkor ahelyett hogy őt csókolnád, a lába nyoma lesz számodra a reális cél; de csak ha nem látja, psszt... ;]

(#32238) dragonfx válasza lezso6 (#32234) üzenetére


dragonfx
veterán

és lesz sex?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#32239) qdak


qdak
addikt

utálom ha hazudnak áhh :(((

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#32240) Lirion válasza #56474624 (#32231) üzenetére


Lirion
addikt

Milyen kár, hogy nem kapható még férfi fogamzásgátló szer.. :P

(#32241) orbano válasza dragonfx (#32238) üzenetére


orbano
félisten

persze, iwien :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#32243) #56474624 válasza lezso6 (#32242) üzenetére


#56474624
törölt tag

Elképesztően szerencsétlen fickó vagy. :DDD

(#32244) Integra


Integra
titán

hétvégén megvolt életem első randija egy igazi orosz leányzóval, jeeeee:)
33, gyönyörű arc, szemek, hihetetlen jól öltözik, ciciben nekem kicsit kevés volt, de olyan formás alakkal, popsival és futóművel, hogy áááááá, tanult, keményen dolgozó, és ahogy orosz akcentussal a németet beszéli, nagyon bájos:) de asszem nem találkozom többet vele, nagyon férjet akar már fogni, éreztem rajta.. ez meg így gáz:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32245) hejesírásó válasza Integra (#32244) üzenetére


hejesírásó
senior tag

figy, ha orvos, okos, keményen dolgozó, szép lábakkal...ha mellé szereti a combfixet és szemüveges, esetleg a haját is feltűzi hébe hóba, kit érdekel hogy férjnek akar ):

bevállalom :))

(#32246) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

Úgy döntöttünk a lánnyal, hogy visszavedlünk barátokká, mert 2 hét alatt nem esett szerelembe.

Viszont mivel elég mély benyomást tettem rá bizonyos téren (még egy görbe estét is rendezett barátaival ennek tiszteletére - 18+ a téma ezért nem írom le) és mivel megtart barátnak és mivel eljárós ezért lehetőség lesz megismerni a bnőit.

Ezt közöltem is a korábban kicsit lekoptatott másik love.hu-s jánykával aki ennek nagyon örült :D :DDD

Ezek a nők...

(#32247) Tim82 válasza Integra (#32244) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fotót! Max. fehérneműset!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#32248) Goose-T válasza lezso6 (#32242) üzenetére


Goose-T
veterán

Írhatok egy blogot a kommentjeidből? Legyen a neve mondjuk lezso6balfaszkodasai.blog.hu. Minden napra egy poszt egy kommentedből, van már elég sok ebben a topikban. A reklámbevétel 10%-át megkapod, mit szólsz hozzá? Esetleg szólok valamelyik hazai PUA-nak, hogy hirdessen nálam. :DDD

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.