Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20707) PMT válasza cherilady (#20706) üzenetére


PMT
csendes tag

"Azt meg főleg elitélem ha vki oylan nőre vagy ffira hajt akinek van vkije és ezt az illető ráadásban még tudja is."

Ezt személy szerint kicsit korlátolt gondolkodásnak tartom, vagy merev vagy nem is tudom mi lenne a legmegfelelőbb kifejezés.

Tudok én azzal foglalkozni, hogy kinek van párja és kinek nincs?
Tudok én azzal foglalkozni, hogy ki milyen kapcsolatban van (boldog-e már, még, esetleg kihűlt-e a dolog, vagy hiányzik valami stb.)

Tudnék...ha nagyon akarnék, de nem tudok és nem is akarok. Foglalkozzon vele az, akit ez érdekel / érint / van rá kapacitása stb.

Egy ember (én) nem tud felborítani egy harmónikus kapcsolatot, értelmes, kiegyensúlyozott, boldog szereplőkkel. A döntéseket nem én hozom, hanem azok, akik benne vannak, pl. a lány, aki elvileg foglalt, de én mégis próbálkozom nála.

Úgyis el leszek küldve, ha nem férek be a képbe, de miért ne próbálhatnám ki?

Egy kapcsolatban nem csak két véglet van, hanem végtelen féle állapot.

Honnan tudjam én, hogy a "kiszemeltem" épp hol tart az aktuális párjával, hogyan reagálna-e a közeledésemre, nem lenne-e jobb neki és legfőképp nekem, ha velem lenne stb.
Nem jelent semmit, hogy valakinek épp párja van. Volt már másik, lesz majd másik. (ez persze kicsit sarkítva van :) )

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.