Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11251) Kokkantas válasza edipqe (#11217) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én ismerek olyat aki "buta" és jól néz ki nagyon (lehet, hogy már csak nézett, mert 2 éve nem láttam). Most megismertem egy olyat aki okos és szintén jól néz ki. Az első az tuti foglalt, a másodikat meg én szerettem volna elfoglalni, de a hadművelet nem járt sikerrel. de ez mellékes. Aki okos és jól néz ki az valóban nagyon magas elvárásokkal rendelkezik. Szóval igaz amit írtál. Vagy mi a szösz.

elmoraan (r):Mocsok fransziák. bleh

[ Szerkesztve ]

(#11252) Wolverine válasza edipqe (#11249) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha értik. Miért hiszi mindenki azt, hogy sokan perfekt angolok?

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11253) edipqe válasza elmoraan (r) (#11250) üzenetére


edipqe
senior tag

tu étudier francais? roi!

én szeretem ha értelmesen használják. ha sokat lehet sporolni a rov-el. és 1értelmü a végeredmény én nagyon támogatom.

hogy miért hizi mindenkiazt h mindenki perfekt angol? mert másképpen nem kapsz munkát ami értelmes és jól fizet, kivéve ha nagyon mély speckó tudásod van.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11254) tildy válasza edipqe (#11253) üzenetére


tildy
nagyúr

Azért lehet kapni értelmes munkát....
Az meg mákos, aki tényleg perfekt tud több nyelvet is

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11255) edipqe válasza tildy (#11254) üzenetére


edipqe
senior tag

én már tudom mi a titka a dolognak és a gyerekeimnek továbbadom majd.
én 3 nyelvvel beta version vagyok, a következő generácio meg majd az 1.0->4 nyelv :) remélem szegénykéknek nem lessz annyi baja vele mint nekem, mert nekem elég kellemetlen a mellék6ás.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11256) fordfairlane válasza Integra (#11235) üzenetére


fordfairlane
veterán

hiszen ha valaki felkelti benned a szexuális vágyat, már érzelmileg is kötődsz hozzá..

Legalábbis a hipotalamusz szintjén. :) Szerintem normális dolog ez, nem az okos nőktől való félelem az oka. Az utcán is megnézem a szép nőket, és akár ha olyan lengén öltözik, már el is tudom képzelni magam a nővel együtt mindenféle kellemes helyzetben, miközben még egy szót sem szólt, így gőzöm sem lehet arról, hogy okos vagy sem.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#11257) edipqe válasza fordfairlane (#11256) üzenetére


edipqe
senior tag

nem kell ehhez lengén öltöznie, elég ha tetszik ;]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11258) 7 válasza edipqe (#11253) üzenetére


7
addikt

1: Ez az átlag fórumozónak (kivéve házigazdák) nem munkahely, a fórum nyelve meg különben is magyar, tehát nem evidens, hogy tudna bárki is angolul.

2: Ez egy fórum, nem chat. Ha nem tudsz némi időt rászánni arra, hogy igényes hozzászólást szülj, inkább neki se kezdj (gondolok itt a mindenféle rövidítésekre, nyegleségre a szavak és fogalmazás szempontjából, és az összes járulékos dologra).

Nem, nem azt mondom, hogy virágnyelven fogalmazz. Azt mondom, hogy igényesen írj, ne úgy, mint a sarki tahó.

[ Szerkesztve ]

(#11259) edipqe válasza 7 (#11258) üzenetére


edipqe
senior tag

senoir létemre még sosem hsz-eltem mint a "sarki tahó" és a jövőben sem szándékozom.

örülök h vannak akik szeretik a kéksapkást játszani, nem vagyok 1edül legalább :C

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11260) frame>24


frame>24
addikt

biztos az en bajom, de nekem a nemet nok is teccenek, ajh, csupa mädchen van itt a workshopon, es 3 nap mulva go home :( :DD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11261) edipqe válasza frame>24 (#11260) üzenetére


edipqe
senior tag

hajjjjjjajjj igen értem mire gondolsz vhogy a stilusuk más mint a hazaiaknak.
az osztrákok is ilyenek.

3 nap az 3 éjszaka, az 3 mädchen :C

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11262) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11239) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Az hagyján, hogy angol, meg német, meg francia.
De hogy a "koltsonosen"-t így írtad, attól majdnem nekimentem a falnak.
Legalább, amit magyarul írsz, írd helyesen! Kölcsönösen adjuk meg egymásnak a tiszteletet ezzel. ;)

Az igényeidre visszatérve, és az ürességedre visszatérve:
Az ürességed miatt keresed ezeket a kockázatos dolgokat, mint zsoldoskodás, meg adrenalin sportok, és nem tudsz nyugton maradni egyszerű és konzervatív értékek között.
Csak az a baj ezzel, hogy egy idő után függővé válsz ezektől az élményektől, és belül még üresebbé válhatsz a mélyben...
Biztosan jó parti vagy, és bírom, hogy egészséges önértékeléssel rendelkezel. :)
A szakmai szemeimnek viszont erős ellentmondások lógatják a lólábukat mindabból, amit írsz magadról. Rád férne egy alapos önreflexiós vizsgálódás, és őszinteség. Hmm? ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11263) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11262) üzenetére


edipqe
senior tag

vannak hibáim és az őszinteség az 1ik. :(((
nem bánnám ha kevesebb lenne belőle. Nem szeretik az emberek az igazságot, és a cukormázmentes valóságot hallani.

Tudom, h majd függő leszek, és a hétköznapi dolgokat még annyira se fogom értékelni mint most, és a végén elfogy minden ami érdekes, és értelmet adhat a mindennapoknak, de annyi dolog van a világon, h kitart 1 életig :)
remélem.

a magyar pedig mint mondtam károkat szenvedett anno. És eszem ágában sincs kijavítani azokat. Hamarabb tanulok meg még 1 nyelvet mint a magyart rendesen.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11264) D4rkm4n válasza fokukac (#11197) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Utálom, hogy mindig leérvelsz! :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#11265) Wolverine válasza edipqe (#11259) üzenetére


Wolverine
félisten

Én erre speciel cseppet sem így emlékszem, de ezt hagyjuk :U Se itt, se privátban nem kívánom kifejteni.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11266) edipqe válasza Wolverine (#11265) üzenetére


edipqe
senior tag

pedig privátban érdekelne. de ha nem hát nem.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11267) edipqe


edipqe
senior tag

a pillantas.hu-t ismeri itt vki?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11268) dragonfx válasza Cs.Orsolya (#11230) üzenetére


dragonfx
veterán

De ez a szó olyna amikor lehet egy pasi nem is akar tartós kapcsiba belemni lényegtelen milyne xy indok miatt..megazért egy olyna nővel akivel csak azt akarja valszeg nem is akar.
Mér te lennél a csali? :C fényképes önéletrajz? :DD :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11269) Gambit válasza Cs.Orsolya (#11262) üzenetére


Gambit
őstag

Szia Orsi! Tudom, hogy ennyiből nem igazán lehet megállapítani, de ezen a videón látható ember szerinted szellemi fogyatékos? Köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11270) Cs.Orsolya válasza Gambit (#11269) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem. Ép értelmű. Valószínűleg alacsony/igen alacsony intellektussal. A szellemi fogyatékosság nem ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11271) Gambit válasza Cs.Orsolya (#11270) üzenetére


Gambit
őstag

Okés, köszi!

Szerk: Csak hogy értsd, azért kérdeztem, mert a szégyenfal topikban éppen rajta röhögtek, ami nekem nem tetszett. És épp egy moderátort próbáltam meggyőzni, hogy talán nem kéne hagyni, hogy egy gyagyáson röhögjenek.

[ Szerkesztve ]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11272) Cs.Orsolya válasza Gambit (#11271) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

(Ha ilyen van, írj inkább privátot, ne terheljük a topikot.)
A fickó annyira nem gyagyás, hogy hülyére vegyék, pl. a földet nem csókolta meg. Produkálta magát a kamerának, és tényleg egyszerű lélek, de nem ért. fogy.
Amúgy, egy igazi ért. fogy.-on senki nem nevetne, ha szorult belé emberség. Szívszorító élmény egy ilyen ember. Diagnosztizáltam 2 évig, és voltam ilyen otthonban is. Főleg azért nehéz, mert olyan szeretetmennyiség van bennük, hogy azt elképzelni sem lehet. És ítéletek, kérdések nélkül ömlesztik Rád. Te meg kínodban ott állsz, és azon merengsz, hogyan fogadd ezt, és hogyan viszonozd úgy, hogy ő is értse. Nagy lecke az első élmény egy ilyen emberrel. Rájössz, mennyire abnormális, és degenerált valójában az okosok világa, mert lenevel a szeretetről, és arról, hogyan fejezd ki ezt a legegyszerűbb formában. Csak állsz ostobán, mintha percekre az értelem téged is elhagyott volna. Nagyon durva. Ráférne mindenkire egy-egy ilyen élmény!

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11273) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11272) üzenetére


edipqe
senior tag

Amúgy, egy igazi ért. fogy.-on senki nem nevetne, ha szorult belé emberség.

pedig elég sokan teszik sajnos.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11274) Kidus válasza edipqe (#11263) üzenetére


Kidus
őstag

Azert megprobalkozhatnal kicsit magyarosodni, legalabb irasban, legalabb itt.
Egyreszt tenyleg nagyon zavaroak a neha fel-felbukkano angol szavak, tokeletesen oda nem illoek ( ha egyszeru akarnek lenni, azt mondanam, k*rvaszarul veszi ki magat :U ).
Ha a magyarod csorbat szenvedett, probald legalabb itt kicsit gyakorolni, foleg mivel ezen forum nyelve magyar ( ezt most felig mint mod irom kereskent ).
En is egesz nap angolul dumalok, eloszoban is be-beficcen par szo, ami hamarabb a szankra all angolul, megsem irogatok ilyeneket hogy long hozzaszolas volt meg mittomen.
Szoval kerlek, figyelj oda kicsit, mindenki jobban jarna. :)

Assuming Control

(#11275) 7 válasza Cs.Orsolya (#11272) üzenetére


7
addikt

Kicsit még offkodom: [link]

Egyébként nekem is volt már tapasztalatom egy értelmi fogyatékos kislánnyal felnőtt fejjel (gyerekfejjel is, de ott még inkább csak menekültünk előle), s tényleg nagyon megható tudott lenni, ahogy szinte semmit nem csináltam, s már kacagott. Valamiért az egyik nagy kedvencének fogadott, meghívott születésnapjára, ilyen-olyan alkalmakra, amikor a szomszédjukban vendégeskedtem, sokszor keresett valami ürügyet, hogy odamenjek hozzá, s beszélgessek vele, olvassak neki mesét, vagy bármit, csak legyek a közelében, s foglalkozzam vele. A legszívszorítóbb mégis mindig az a kitörő öröm volt, amivel alkalmasint átölelt, s szorított, el sem akart engedni, mert (azt hiszem) a barátjául fogadott.

A kislány Down-kóros, illetve sokféle fizikai rendellenességgel is küszködik (asztma, szívgondok, meg még pár egyéb kellemetlenség), mégis tökéletesen képes volt arra, hogy érezzen, s ezt ki is akarta nyilvánítani. Még mindig mosolyogva gondolok vissza rá, bár már egy ideje nem adódott lehetőségem találkozni vele, s azt hiszem, már nem is nagyon fogok ebben az életben, mert az a kapcsolatom, amely révén őt megismertem, megromlott. Mikor utoljára jártam azon a környéken, már tudtam, hogy aligha fogok oda visszatérni.
Találkoztam vele, s el akartam mondani neki, hogy többé már nem fogjuk látni egymást, de... egyszerűen nem ment. :(

(#11276) edipqe válasza Kidus (#11274) üzenetére


edipqe
senior tag

üsse kavics, de ha lehet akkor a székely rovásost most még kihagynám ha lehet :)

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11277) 7 válasza edipqe (#11276) üzenetére


7
addikt

Egye fene, belefér :DDD

(#11278) Xantomas válasza Cs.Orsolya (#11272) üzenetére


Xantomas
őstag

Ez pontosan így van hogy mondod, de sokszor nem kell elmenni az értelmi fogyatékosokhoz, vagy a gyagyásokhoz. Ne érts félre, nincsenek előítéleteim, csak a hangsúly miatt írtam ezt. Többnyire elég, ha a másiknak kisebb fokú defektje van, mondjuk egy komolyabb beszédhiba (dadogás, netántán társítva egy kis szájpadhasadékkel), vagy egyéb kommunikációs hiányosság. Ezek az emberek hihetetlenül tudnak ragaszkodni, és szeretni.

Igaz, ilyen emberrel találkozva nem ugyan olyan, mint egy dawn kórossal, de ha az ember időt szán rá, akkor nagyon hasonló tud lenni.
Van is egy ilyen dadogós lányismerősöm, akit a barátja nap mint nap megaláz, állat módjára bánik vele, és érzelmileg kihasználja, de a lány az feltétel nélkül szereti, és nem akar elszakadni tőle, mert nincs más aki foglalkozna vele.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#11279) Cs.Orsolya válasza Xantomas (#11278) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Igen, igazad van egy oldalról. De a dadogáson lehet segíteni, még hosszú évek után is. A Down-kóron, vagy más értelmi fogyatékosságon egy idő után már nem lehet sokat javítani. Az a gond, hogy ezeket a gyerekeket már nagyon korán leírják, és ha nincs mellettük egy olyan anya és/vagy apa, akik beintenek minden tudománynak és véleménynek, akkor hamar leépülnek, és onnan már nem fejlődnek igazából. Nekem volt olyan csoporttársam egyetemen, akinek volt egy fogyatékos testvére, de az anyukája eget-földet megmozgatott, hogy a kislány ne épüljön le, és olyan eredményeket ért el nála az otthoni küzdelmekkel, és hogy szakemberről szakemberre járt, hogy a gyerekről később alig akarták elhinni, hogy milyen súlyos betegsége van, és a leépüléséhez képest hol kellene tartania most.

Gyerekkorban a tested, az agyad olyan regenerativitással rendelkezik, hogy szinte csodákkal ér fel. Nincs veszendőben semmilyen állapot, pusztán hozzáállás kérdése. De a legtöbb helyzetben egy negatív Pygmalion-hatás érvényesül. És általában amiatt, hogy egy ilyen ember teljes odaadást kíván a környezetétől. S vannak olyanok, akik nem képesek erre. Mert nem látják mögötte az ellenkező oldali teljes odaadást... Nem könnyű ez.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11280) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#11279) üzenetére


lorcsi
veterán

bizony a szülőn reneteg múlik
azámék keresztfia is ilyen fogyatékos, csak eszik meg ismétli a szavakat.
az anyja bölcsődében dajka tizen éve, szegény gyereken évekig nem vették észre, hogy valmai baj van vele :(

(#11281) lorcsi válasza Cs.Orsolya (#11279) üzenetére


lorcsi
veterán

2x

[ Szerkesztve ]

(#11282) qwertzz


qwertzz
csendes tag

Hellosztok! én msot ismerkedtem meg egy csajjal aki a 12.dik kerben lakik. és kb 7 tantárgyból bukott és már nem szűz (am 14 éves) és imádja a fradit:) sztetek érdemes lenne összejönnöm vele vagy csak 1szer dugjam meg és hadjam ott?egyp nagyonn aranyos és szexy a csaj,eltudok vele dumálni.elvileg jövöhéten találkozom vele,majd meglátjuk mi lesz :))

(#11283) qwertzz


qwertzz
csendes tag

áh mind1 éppen smot tudtam meg hogy épp ma pasizott be az a ribanc:S szánalmas már rohadt sok nővel jártam igy:S enynit ér az internetes árs keresés:S elkezdi ááh nem nicsn pasim te kelesz a nagy f*szt! csak teszi az agyát hogy aztán nekem legyen szar:S szánalmas már komolyan mondom :W

(#11284) The DJ válasza qwertzz (#11282) üzenetére


The DJ
addikt

No comment :( :W

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11285) Tim82 válasza The DJ (#11284) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább nevess. Bár fájdalmas. :DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11286) qwertzz


qwertzz
csendes tag

[OFF][/OFF] hát de akkor mostmeg minek szórakozik velem :F ? erre tud vki választ?
mert azt megköszönném

(#11287) Kokkantas válasza qwertzz (#11286) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Mert hüle idióta tinipcsa.

(#11288) edipqe válasza qwertzz (#11283) üzenetére


edipqe
senior tag

ez most komoly? :W

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11289) qwertzz


qwertzz
csendes tag

ahham:) szánalom mi? bár már nem is vagyok nem az hogy szomorú hanem csalodott! van még egy csomo csaj! egyp elvileg discoban is jól lehet csajozni egyik ismerösömnek szinte csak onnan van bnője :))

(#11290) Wolverine válasza qwertzz (#11289) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem ez nem a te topikod; majd olyan 6-8 év múlva :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11291) qwertzz


qwertzz
csendes tag

nem hiszem.sztem iylen gondjai egy 15 éves embernek is lehetnek. mert aatol hogy te pl 20 év körüli srác vagy nem biztos hogy teljesen másfajta a problémád.legalábbis én igy látom.

(#11292) Tim82 válasza qwertzz (#11291) üzenetére


Tim82
nagyúr

Wolvi asszem úgy hét-nyolc éve volt húszéves. Persze tévedhetek is. Kilenc? :)

Másrészt meg beteg egy világ, ahol egy 15 fiú éves azon filózik, hogy jól megdug egy 14 éves lányt, akinek egyébként az a legfőbb szexepilje a szemében, hogy már nem szűz és szereti a Fradit. Ja, azt, hogy a XII. kerületben lakik és hét tantárgyból bukott, lefelejtettem. :U

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11293) bandus válasza qwertzz (#11289) üzenetére


bandus
veterán

bazmeg, mi a halált akarsz te egy olyan csajtól, aki már 14 évesen héttárgyból megbukott :W :W

lehet nekem nagyok az igényeim, de eleve szóba nem állnék olyan csajjal, aki egyetem előtt bármikor, bármiből megbukott :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11294) The DJ válasza qwertzz (#11291) üzenetére


The DJ
addikt

Az a 20 év elég merész kijelentés, mert a legtöbben akik ebbe a topikba rendszeresen írnak már jóval túl vannak rajta :)

Gondjaid meg persze lehetnek...de ti még fiatal generáció vagytok, azok a tanácsok, amiket adni tudnánk nem sokat nyomnának a latba, mivel itt még nem nagyon kell taktikázni. Nem az igazit keresed és nem is a leendő feleségedet, csak egy lányt, aki mellett megtapasztalhatod egy párkapcsolat alapjait. Majd csak jóval ezek után lesz szükséged valódi tanácsra. Kezdetnek pedig egy tipp: Ne kezeld így a lányokat, ahogy most teszed, ne azért gyere össze vele hogy jól meg d#gd, hanem azért, mert kedveled és mert szimpatikus. Ha meg nem kellettél neki ne k#rvázd le, hanem fogadd el és keress új kiszemeltet, annyi van mint tengerben a csepp. :)

MOD: Persze megelőztek, de most már hagyom, tripla megerősítés :D

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11295) Integra


Integra
titán

szextopic csak hétköznap van nyitva???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11296) Dylen válasza Integra (#11295) üzenetére


Dylen
aktív tag

:D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#11297) qwertzz


qwertzz
csendes tag

igen ha igy nézzük akor igazatok van sry! csak már kéne egy lány akivel együtt lehetek.msot nem pont a szexre célzok.

(#11298) Wolverine válasza Tim82 (#11292) üzenetére


Wolverine
félisten

8, jó a tipp :DDD

Nagyjából erre utaltam én is... qwertzz, nem tudunk neked semmi olyat mondani, ami beválna a te korosztályodnál; és az is jó kérdés, hogy igazából akarunk-e :U Mindenesetre egy jótanács: 14 éves kiscsaj nem nő. Pubertáló fruska, aki (az esetek 95%-ában) azt se tudja, mit akar.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11299) qwertzz


qwertzz
csendes tag

Hát akkor mind1 ! majd akkor figyelem a tapasztalaitokat és tanulok belölük esetleg ha már egy komolyab lánnyal megismerekedem,lehet kérdezek is vmit :P

(#11300) elmoraan (r)


elmoraan (r)
aktív tag

Még nem ez a színvonal, de már alakul. Wrf. Sőt, ez már nagybetűs ZOH... :(

"Mennyibe kerül egy guminő?"
"Többe, mint egy igazi az E-klubban."

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.