Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11151) Majstor válasza Cs.Orsolya (#11144) üzenetére


Majstor
senior tag

Írásod alapján látszik, hogy ritka értelmes Nő/Ember vagy. :R
De egy valamivel nem értek 1-et:
"Ha elhagytál, gaz, gonosz, szemét vagy, mert nem teszel engem boldoggá..." Szerintem ez nem egészen így van, ill. nem kéne így lennie ... az is lehet, hogy csak az én "készülékem" hibás. :)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#11152) Cs.Orsolya válasza Majstor (#11151) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ezzel én sem értek egyet, de ez nagyon általános... :U :)
Pont nem így kellene lennie. Barátokként kellene elválni egymástól azoknak, akik szeretik egymást, de már nem tud közös lenni az utuk. De ezt elképesztően nehéz meglépni és elfogadni. Az előbbiekben felsorolt okok miatt...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11153) Majstor válasza Cs.Orsolya (#11152) üzenetére


Majstor
senior tag

Pontosan :K

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#11154) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11152) üzenetére


edipqe
senior tag

hát mi azért megpróbáljuk, remélem sikerül, mert nagyon jó barátok lehetnénk.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11155) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11154) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Fontos, hogy tisztázzátok egymással, mit köszönhettek egymásnak, mit adott a másik, és miért vagytok hálásak. Azt is fontos tisztázni, ha maradt sérelem, és legyetek képesek bocsánatot kérni egymástól, és megbocsátani a másiknak. ha minden kérdéses pontot tisztázni tudtok, akkor békében el tudtok válni egymástól. Lehet, ehhez hónapok kellenek, de fontos, hogy erre tudatosan szánjatok időt, mind magatokban, mind egymás felé még. Ezzel letudható a történet, és már nem lesz több hasonlóval dolgotok. Így még olyan terheket is le lehet tenni, amit esetleg belecipelnétek egy másik kapcsolatba, megmérgezve már az alapjaiban azt. Gondolom, ez nem célja senkinek.
(Ez az egyik legnehezebb dolog az életben, de hát, örüljünk, hogy nem éhezéssel, halálos betegségek elleni küzdelemmel, meg állandó rettegéssel kell tölteni azt... )

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11156) tildy válasza Majstor (#11151) üzenetére


tildy
nagyúr

nem így kéne lenne, de ilyenkor ez ösztönösen jön. Ösztönösen előjönnek a sérelmek.
Én is úgy voltam vele, mint te, hogy nem úgy kéne lennie, hogy "Ha elhagytál, gaz, gonosz, szemét vagy, mert nem teszel engem boldoggá...", aztán az emberben ott a kisördög, és a fájdalom és félelem sokmidnenre képes, pl. arra is, hogy dolgokat ne igazán reálisan lássunk, netalántán a másikat kezdjük el hibáztatni. ÉS ezeke nagyon durva szintig elmehetnek.

Idő kell, míg "megnyugodnak" a kedélyek, és a két ember, ki korábban szerette egymást megtud barátként is maradni egymásnak . Amennyiben rögtön tudják ezt, akkor szerintem elég fejlett személyiségük van.
Nem egyszerű az biztos.

edipqe: lehet hogy anő új, de a mentalitás régi maradt, elkövetketők ugyanazoka hibák. Ezért kell jól átgondolni, mielőtt az ember egy régiből kilépve új kapcsolatba kezdene, hogy mik az elvárásai a másikkal és önmagával szemben, mi az amit képes és amit nem képes tolerálni, stb..
Biztos ismeres azt a mondást: cseberből vederbe. Amíg az ember önmagát helyre nem rakja, addig bizony lehetnek ilyen helyzetek.

Amúgy ajánlom olvasgatásra dr.Csernus: A nő könyvét.
Hasznos olvasmány, nem elhinni kell ami benne van, de elgondolkodni nem árt rajta.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11157) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11155) üzenetére


edipqe
senior tag

ezt mondjuk nem értem, mi köze az elmult kapcsolatnak az ujhoz, mikor ott minden más kivéve téged. Hogy ronthatja meg az elozo kapcsolat sérelme a kovetkezot? Mi koze a kovetkezo nonek az elozohoz?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11158) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11157) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

:D Nah, ez már önismereti terápiás kérdéssor. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11159) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11158) üzenetére


edipqe
senior tag

ha elváltatok, akkor akár rossz volt akár nem annak már vége van.
És ennyi. a következőnek semmi köze hozzá. Ez nem az ovoda aHUN az ember kivetíti a következőre az elozovel kapcsolatban felgyulemlett, sérelmeket, félelmeket, aggodalmakat, negatív érzéseket.

Bár most h belegondolok erre sokan nem képesek :U :F

Ebben a kapcsolatban sok mindent megtanultam, amit remélem a következő kiválasztásánál felhasználva egy jobbb kapcsolatot eredményez majd, remélem.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11160) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11159) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Ezt újfent ajánlom a figyelmedbe.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11161) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11160) üzenetére


edipqe
senior tag

huh igy munka közben ezt elolvastam és már elsore is megértettem, mert én is olvasgattam azt a topicot, de mit is kéne most I learn from this? especially in my case?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11162) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11161) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Mint mondtam, ez már négyszemközti, önismereti munka tárgya. Gondolod így a neten keresztül kiolvasom az avatárod borg fejéből? Én is borg vagyok, de leszakadtam a kollektíváról, így nem hallom az egyéni gondolataidat! :P :DDD

U.i.: "Megy dolgoz. Ha gond, hív tel! Kapcs ford, Köbüki!"

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11163) tbs válasza edipqe (#11161) üzenetére


tbs
addikt

IRL kommunikációs kísérlet kell a féligmeddig helyes lökdöséshez. Online pszichológust is kereshetsz. Eliza elég ügyes. :DDD

Orsi: :K :))

[ Szerkesztve ]

(#11164) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11162) üzenetére


edipqe
senior tag

én kiszakadtam a kollektivábol hiába is keresel, és megalapítottam a sajátomat. Én viszont csak azokat vagyok hajlandó asszimilálni akik érdemesek rá. A többi meg vesszen.
A logikám meg vulcáni, akárcsak a fülem :B

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11165) Wolverine válasza edipqe (#11159) üzenetére


Wolverine
félisten

:U Többet nem reagálnék, mert a) én nem vagyok pszichoizé (max. -pata, de az nem lenne neked jó :DDD), b) nem biztos, hogy elfogadható módon le tudnám írni, és flame-elni nagyon nincs kedvem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11166) dragonfx válasza Cs.Orsolya (#11160) üzenetére


dragonfx
veterán

nem rossz írás van bene gazság sok, de azé ettől átfordulhat ám pár dolog, a nő előszeretettel marad otthon csinál semmit, a csávó meg nyomja az ipart 12 órában hogy 1 gurigát mondjuk hazavigyen..cserébe a gyerekeivel enm tud foglalkozni,és a nő törödéshiányába valszeg megcsalja...faxa mi?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11167) D4rkm4n


D4rkm4n
őstag

Mi a manó? Már egyéni szolgáltatásokat reklámozgatunk PH!-n? :)

Fiúk, lányok, tessék máshol strihelni! :DDD ;] :P

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#11168) Majstor válasza tildy (#11156) üzenetére


Majstor
senior tag

Ösztönös dolgok nem mindig helyesek... ember pedig sokszor abba a hibába esik, hogy gondolkodás nélkül cselekszik. A bizonyos "kisördög" sajnos mindenkiben lakozik... másik kérdés az, hogy ki mikor/hányszor engedi át neki gondolatait/cselekedeteit.
Sokan azt vallják, hogy a szeretet/szerelem és az utálat között nagyon vékony a "határ" ... szerintem ez, pont ahogy Te is leírtad, teljesen egyéntől függő dolog... pl.én soha nem tudnék valakit utálni, csupán azért mert valaki mást szeret.

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#11169) fokukac válasza D4rkm4n (#11167) üzenetére


fokukac
nagyúr

hirdetés ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11170) elmoraan (r) válasza fokukac (#11169) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Kukac, vazze, üdv a klubban. Gratulálok, Te sem vagy ép. :DDD

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11171) edipqe válasza Majstor (#11168) üzenetére


edipqe
senior tag

nem értek 1et, én meg tulságosan elméleti, gondolkodo ember vagyok, tul keveset cselekszem szívből, és nem jó hidd el. Egyszerüen nem tudok elszakadni a logikámtól. Nem véletlenül borg az avatarom. Szerelmesnek lenni, logikus cselekedetek sorozatával nem lehet lenni! Csak ha az irracionális utat járod. Egyszer már tapasztaltam, azóta sem votam annyira boldog és irracionális egész életemben, kár hogy csak néhány hétig tartott, mert a hölgy a racionális útra lépett. :(((

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11172) D4rkm4n válasza fokukac (#11169) üzenetére


D4rkm4n
őstag

Büszke vagyok rád. :DDD

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#11173) Majstor válasza edipqe (#11171) üzenetére


Majstor
senior tag

Félreértelmeztél valamit... nem szerelemről írtam, hanem abból kialakuló haragról.
"Szerelem" és a "józan ész" pedig tényleg "ég" és "föld" :D

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#11174) Wolverine válasza elmoraan (r) (#11170) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez közismert :D

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11175) edipqe válasza Majstor (#11173) üzenetére


edipqe
senior tag

oh akkor nem szóltam, szkúzi.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11176) Cs.Orsolya válasza D4rkm4n (#11167) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Azt bezzeg nem kéred ki, hogy ingyen szakmai tanácsadás folyik itt néha... Szép... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11177) Cs.Orsolya válasza dragonfx (#11166) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Én ebben nem hiszek. A nők nem puszta törődéshiányból csalnak meg. Odáig egészen hosszú út vezet, és nagyon sok pontban vissza lehet ezt a folyamatot fordítani. Nekem nem jön be a szegény agyonra gürizem magamat férfi-áldozat meséje. Ne haragudj, de minden helyzetért mindketten felelősek... Hogy mikor, hogyan úszik el a dolog? ....kismillió pillanatban lehetett volna tenni ellene ...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11178) Kidus válasza Cs.Orsolya (#11177) üzenetére


Kidus
őstag

En azon gondolkodtam, hogy tulajdonkepp ez a torodeshiany meg akar meg is allhatja a helyet, ha gyujtofogalomkent kezeljuk.
Marmint torodes az odafigyeles is, ha a ferfi probalja meghallani, mit var a no a kapcsolattol, ha megprobal bizonyos dolgokra jobban kihegyezodni, legyen az egy akarmilyen pitianer de mindennapos problema ( mert hogy az ilyenekbol ha sok van, osszegyulik, es a not hihetetlen mod tudjak ezek zavarni, a ferfi pedig lehet, hogy eszre sem veszi ).
Azon szoktam meglepodni, hogy a ferfiak tobbsege egyszeruen mintha nem figyelne elegge oda az ilyen dolgokra, holott a nok azert ezt le szoktak kommunikalni felejuk, mondom ezt a sajat peldambol kiindulva is, es masok elmondasai alapjan is.
Igazsag szerint lenne is egy kerdesem a pasik fele, miszerint ok azt hiszik, hogy a nok viccelnek, mikor kernek valamit ( gondolok ilyenekre peldaul, hogy "ne hagyd szanaszet a dolgaidat a lakasban" vagy "kerlek, dobd ki magad utan a szemetet" stb. ), vagy esetleg nem a keres hangzik viccesen, hanem maga az egesz problema tunik annak?
Nyilvan a torodes nem abban merul ki, hogy ezekre a ferfi kicsit odafigyel, ha ez az elvaras, sok-sok minden masrol is szo van, amit egy no megtesz es cserebe szeretne ugyanazt kapni, legyen az egy spontan oleles, vagy egy remesen unalmas monolog meghallgatasa arrol, milyen volt egy nap a munkaban ( adott esetben, mert ugye nem mindenkit erdekel tulzottan, mi van a melohelyen, van ilyen is :) ), vagy legyen az egy talpmasszazs, vagy mittudomen... szoval torodes.
Egy kapcsolatban minden a torodesrol szol. Torodni egymassal, egymas erzeseivel, vagyaival, elvarasaival, celjaival, mindket oldalrol egyforman.
Akkor szokott bukni a dolog, ha az egyik fel ugy erzi, joval tobbet ad, mint amit kap, es egy ido utan nem latja ertelmet a dolognak, vagy eppen megunja a hanyagoltsagot ( testi, lelki, barmilyen... ), es mashol probalja meg kielegiteni. Nyilvan ez nem egyik naprol a masikra tortenik egy komolyabb kapcsolatban, ahogy mondtad is, hosszu folyamat, amit egeszen konnyeden meg lehet allitani es visszaforditani, marcsak ezert is nem ertem, miert nem szoktak elni a lehetoseggel nagyon sokan.
Szoval itt egy ujabb kerdes. Miert nem? Attol fugg? Mitol? Lustasag? Erdekutkozes? Utik egymast az elvarasok?
Kotyogok itt..... mostanaban beszedes lettem :D

Assuming Control

(#11179) ladybug válasza Kidus (#11178) üzenetére


ladybug
őstag

hosszu folyamat, amit egeszen konnyeden meg lehet allitani es visszaforditani, marcsak ezert is nem ertem, miert nem szoktak elni a lehetoseggel nagyon sokan.

Ezt kérdezem én is azoktól, akik inkább hátat fordítanak, és esetleges próbálkozások nélkül veszni hagynak egy komoly kapcsolatot. És jön a válasz: nem tudtuk megbeszélni, mert sosem beszélgettünk ilyenekről. Szomorú.
Ha nincs kommunikáció, illetve - mint ahogy te is írtad - csak az egyik fél részéről, akkor előbb-utóbb felőrlődik az egyik, és elmegy.
És hogy ezt gyávaságból, besavanyodásból, elkeseredésből teszi, édes mindegy. A szomorú az, hogy meg sem próbálták megmenteni magukat, mert sajnos könnyebb szó nélkül elmenni, mint tenni egy kapcsolatért.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#11180) tildy válasza Kidus (#11178) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor szokott bukni a dolog, ha az egyik fel ugy erzi, joval tobbet ad, mint amit kap, es egy ido utan nem latja ertelmet a dolognak, vagy eppen megunja a hanyagoltsagot ( testi, lelki, barmilyen... ), es mashol probalja meg kielegiteni

Vagy éppen akkor bukik, ha hiába kap meg párjától sokmindent, hiába törődik az ővele , hiába szereti , ha bizonyos dolgokat , amire ő vágyna nem tud megadni. (MErt fizikai lehetetlenség).
Tudod, hiába az aranykalicka, ha a madár szabad akar lenni és repülni akar.

Orsi: Orsi ez változó. Van úgy, hogy az ember azért csalja meg a párját, mert a kapcsolat eleve hamvába holt, nem is szeretik egymást , és tényleg jobb lenne ha vége lenne blablabla , és van úgy is, amikor igenis puszta törődéshiányból .

És van az, mikor törődésre vágyik az egyik, a másik meg tesz rá nagy ívből (mert ő meg a saját dolgával van elfoglalva ) , és ha a törődésre vágyó az nő, a férfi meg az, aki magára figyel (mert problémái vannak satöbbi ) , akkor még kommunikációs problémák is bejátszhatnak. A férfiak ugyanis -talán ezt a topikot kivéve ;] ;] - nem szívesen beszélnek érzéseikről, problémáikról. És ilyenkor -utólag persze- jön az, hogy mindkettő azt mondja, hogy "de te nem figyeltél rám". No igen, de néma gyereknek anyja se érti a szavát. Sőt még az is lehet, hogy bár próbálták a problémákat megbeszélni, valahol elsiklottak egymás mellett.

Nehéz dolgok ezek.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11181) edipqe válasza ladybug (#11179) üzenetére


edipqe
senior tag

mi 1 évig probáltunk tenni érte, és ugy érzem, h sokat dolgoztunk a "megmentésén", mégse sikerült, mert ugy gondolom, h annyira megváltozott a párom és az igényei (az enyémek pedig nem, és nem követték az övét), hogy nem tudtuk azt nyujtani egymásnak már amit a másik szeretett volna.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11182) Cs.Orsolya válasza Kidus (#11178) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Többek között azért, mert ilyen vélemények vannak, mint ez. (Nem személyeskedés! Ne haragudj, Ford, csak épp ez akadt most kéznél!)

Az első:
Szerintem az, hogy valaki rendben tartja a holmiját, tisztán tartja a környezetét, ápolt, és igényes, ill. nem az, az nem férfi vagy női tulajdonságok, hanem felnőtt, vagy gyerek viselkedési formák. A gyerek számára sokáig nem érték a rend, a tisztaság, hogy elpakolok magam után, vagy rendben tartom a holmikat. S ha nincs erre szoktatva gyerekkora óta, hanem mindig megcsinálják helyette, nem is alakul ki igénye, és nem fedezi fel benne az esztétikum, a szépség, és a harmónia jegyeit, és nem érti mega személyes higiénia értékét. Konkrétan azért, mert ezekkel a legtöbb emberi lény nem azonnali tudatossággal születik meg, hanem egy kognitív fejlődés révén juthat el erre a szintre.
Ennek köszönhetően az a férfi, aki ezért nem tesz, az gyerekként funkcionál. Nem felnőtt. Elvárja, hogy - talán - meglévő szükségleteit kiszolgálja valaki. Ha még igénye sincs erre, az rosszabb...

A második:
A törődés, figyelmesség kétélű dolog. Kölcsönhatások eredménye. Ha valaki nyitott a másikra, akkor képes figyelni rá. Ha zárt, akkor lesz belőle kötelező menet. Nem figyelek oda, hanem rutinból cselekszem. Egyik fülemen be, a másikon ki. Rutinból főzök, mosok, takarítok, rutinból teszem elé a kaját. Ugyanígy ő rutinból levágja magát az ágyra, reflexesen nyúl a tévékapcsolóért, és ad puszti az elé rohanó gyerekeinek. Nincs jelen. nem él, hanem robotként működtetik programok. Megy a robot egész nap, megy a robot este. Nem két emberi eleven lény él együtt, hanem két robot, és szép kis robot gyerekeket nevelnek fel. Csak a gyerek még ösztönösebb, és lázad ez ellen. de előbb-utóbb őt is betörik. Az oktatási rendszer remekül alkamas erre. A gyerek bele fog fáradni, majd azonosul a robotléttel. Már azt sem tudja, milyen létezni igazán.
Hogy miért nem? Mikor igen? Mikor lustaság? Mikor valami más? A jelenlét hiánya. nem vagy abbana dologban, amit éppen csinálsz. Máshol jársz. Teljesen máshol jár az agyad, másra gondolsz, máshol időzik a lelked, nem abban, amit csinálsz. Miért nem? Mert unod? Mert már gyűlölöd? Mert eleged van belőle? Mert már nem nyújt semmi újat? Felsiemered ezt? Elfogadod? Teszel ellene?
A probléma igazi oka a rutin, és az unalom, ami később utálatot szül, ami később konfliktusokat. Nem egymást utálják eredetileg, de ez lesz a vége. És egyszerűbb elkerülni a konfliktust, mert azzal tönkremegy az is, ami maradt. Kényelem, fizikai biztonság, egyéb. Így kerülik egymást, és elkerülő technikákat alkalmaznak, dolgoznak, megcsalnak, elhagynak. Nem oldják meg. Aztán a következő kapcsolatban újra megjelenik a rutin, az unalom, az utálat, a konfliktus, és az elkerülés. Így megy ez szépen körben, újra és újra...

Saját csapdájukban vergődnek.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11183) Romeo23


Romeo23
tag

Hali!

Találkozgatok egy nővel, és érdekes dolgot mondott nekem. A találkozásokról valami nagy akármit vár, ahogy ő fogalmazott: "wáááááááh"-t, az előző próbálkozásom során egy másik nő is hasonló dolgot mondott, csak ő szikrának nevezte. Fingom sincs mi ez, mert ez a kettő nő mondott nekem ilyeneket életemben először. Eddig azt hittem, ha van szipmátia, meg a belsők is úgy néz ki jók, akkor az emberek megpróbálják, és vagy lesz szerelem vagy nem. Ezek ketten meg a találkozások során várnak ilyen wááááh-kat meg szikrákat, de nem igazán értem mi ez. Ha esetleg valaki segítene benne megköszönném. Továbbá ugye jól gondolom hogy miután párszor én kerestem őt, ezekután elvárhatom hogy következő alkalommal Ő keressen engem önállóan.

Project Torque nickem: PeArp80

(#11184) tildy válasza Romeo23 (#11183) üzenetére


tildy
nagyúr

"Mossanak fel a padlóról" érzés. Avagy szerelem első látásra.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11185) Majstor válasza Romeo23 (#11183) üzenetére


Majstor
senior tag

Utána meg jön a duma, hogy: "Túlságosan jó vagy nekem." LOL :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#11186) edipqe válasza Romeo23 (#11183) üzenetére


edipqe
senior tag

igen, szerelm, igazi echte, nem tudod mi az oka szerelem, meglátod és mielott még igazán megismernéd, imádo minden kis pici csontját, semmire se tudsz koncentrálni, csak rá, és hírtelen átváltozol egy logikamentes lénnyé. Ha velevagy beszukul a tér, és belassul az idő. Kiszárad a szemed mert amig Őt nézed nem nagyon pislogsz. Mielott találkozol vele olyan vagy mint a karácsonyi ajándékosztás elott a akisgyerek, felemelo érzés, kinyitja azt ami vagy. Kicsit olyan mint partraszálláskor a kétéltu ajtaja lenyitása elotti pillanat.

ezt várja. és azt kell hogy mondjam h igaza van, minden más csak időpazarlás. Ha nem érzed ezt az első 5-7 óra után, akkor ott szerelem nem lesz csak max mély és erős szeretet, ha szerencsés vagy szeretet sexuális vonzalommal kombinálva.

én eddig (30án voltam 24) ezt életemben 1 azaz 1 alkalommal tapasztaltam, és csodálatos volt.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11187) fordfairlane válasza Romeo23 (#11183) üzenetére


fordfairlane
veterán

A nők egy férfitől többet várnak el egy szimpla szimpátiánál, ha kapcsolatot akarnak, hívjuk egyszerűen vonzerőnek. Ha ez nincs, akkor jön az LCSB.

Továbbá ugye jól gondolom hogy miután párszor én kerestem őt, ezekután elvárhatom hogy következő alkalommal Ő keressen engem önállóan.

Elég rosszak a tapasztalataim ezen a téren, a nők nagyon ritkán teszik ezt meg, főleg nem az elején.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#11188) Romeo23 válasza fordfairlane (#11187) üzenetére


Romeo23
tag

Értem, hát tapasztaltom valóban nincs sok, de ennek az az oka, hogy eddig nem voltak ilyen gondjaim. Mit tudok én tenni akkor?

edipqe: Én nem hiszek ebben a gyorsan kialakuló szerelemben. Sose volt ilyen nekem, mégis volt tartós kapcsolatom szerelemmel együtt. Egyébként éppen beszéltünk a szerelem első látásra dolgoról tegnap, és ő azt állította neki se volt még olyan, és nem is várja el.

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#11189) edipqe válasza fordfairlane (#11187) üzenetére


edipqe
senior tag

sztem a nők aktivitása az lején 2 dologtól függ, amik természetesen pozitív irányba billentik a kommunikációs kezdeményezési hajlandoságukat:

A, nagyon ki vannak éhezve és a korábbi alkalmakkor érezték, h jól mukodne a kémia kettotok kozott, ha lenne vmi, amivel a nő szomját olthatja

B, tapasztalt vmit ami vagy a fellobbanás\szikra elejét indította el benne vagy már teljessé vált benne, ebben az esetben nem fog 2 hétig tartani mire ír vagy hív, de ebben a konkrét esetben ez nem nagyon jöhet képbe mert mint már korábban kijelentette a ahölgy veled ezt nem érezte.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11190) edipqe válasza Romeo23 (#11188) üzenetére


edipqe
senior tag

"ezt várja. és azt kell hogy mondjam h igaza van, minden más csak időpazarlás."

sztem semmit. probálkozni lehet, és még siker is lehet, de hogy nem az lesz amire az emberek 99% igazán vágyik az igen vsznu.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11191) fordfairlane válasza Romeo23 (#11188) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ha nem vonzódik a nő, akkor szerintem semmit nem lehet tenni, pláne ha ezt a tudomásodra is hozta (nincs vááá, nincs szikra etc...)
Azzal kapcsolatban, hogy a nők általában nem kezdeményezők a kapcsolat elején, úgy lehet tenni, hogy te vagy kezdeményező. :)

x gon' give it to ya

(#11192) fordfairlane válasza edipqe (#11189) üzenetére


fordfairlane
veterán

Talán ha már van személyes kontaktus meg szimpátia, akkor talán tényleg van olyan, hogy a nő kezdeményez találkozót, de pl. internetes társkeresés esetében, ha én nem kezdeményezek, nem próbálok egyeztetni találkozót, soha semmi nem lett volna, mert a nők egyszerűen csak "válaszoltak", és ez nagyon jellegzetes vonás volt.

x gon' give it to ya

(#11193) edipqe válasza fordfairlane (#11192) üzenetére


edipqe
senior tag

internetes dolgok sztem érdekes téma, és nem tukrozi az ottani világ a valósat.

Kölcsönös szimpátia lehet sztem az első 1-3 max 4 dik óráig utána már a szikra jön, ha nem jön akkor barátok lesztek, és onnan meg már leves. de ez az én tapasztalatom, lehet csak én tapasztaltam ezt.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11194) Romeo23


Romeo23
tag

Nahát :) Nem fogjátok elhinni, és se hiszem még el, de most hívott fel! Érdeklődött hogy vagyok meg ilyenek, meg hogy hétvégén jó lenne egy strandolás. Ez meglepett... Tegnap találkoztunk, azt hittem ha egyáltalán felhív, az jópár nap múlva lehet csak. Ennek most örülök, de tudom hogy ez akár semmit is jelenthet...

Vagy olvassa a pH-t, és rájött hogy róla írtam :)

[ Szerkesztve ]

Project Torque nickem: PeArp80

(#11195) tildy válasza edipqe (#11186) üzenetére


tildy
nagyúr

Úgy hogy kölcsönös volt? Úgy én is csak 1*. Sóhaj.
Azok a kapcsolataim , amelyekben az volt, hogy "ááá majd úgyis megszeretem idővel " sosem voltak olyan mélyek, sosem szenvedtem meg ha vége lett. (a legelső kapcsolatom iylen volt, próbálkoztam, hogy beleszeressek , de nem ment... Azóta is úgy veszem észre, ha az elején nincs valami ami megfogna, akkor idővel sem változik meg... )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11196) D4rkm4n válasza Cs.Orsolya (#11176) üzenetére


D4rkm4n
őstag

A sör folyékony pszichológus! Amellett még kire lenne szükség? :DDD :P

[ Szerkesztve ]

"If you only do what you can do, you will never be more than you are now."

(#11197) fokukac válasza D4rkm4n (#11196) üzenetére


fokukac
nagyúr

lehet még halmozni az élvezeteket... ;)
1 2 3 4
:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11198) Kokkantas válasza fokukac (#11197) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Túl sok a szabadidőd. :U

(#11199) edipqe válasza fokukac (#11197) üzenetére


edipqe
senior tag

voltak ott szépek is.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11200) edipqe válasza tildy (#11195) üzenetére


edipqe
senior tag

lehet h 1 életben tényleg csak 1 szer van ilyen.............de hogy nem mindennap az biztos, félek h ha a statisztikának elegetteszek az életemmel, akkor nem keveset kell várnom egy olyanra ami után sóhajtozni lehet. :(

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.