Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11051) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11049) üzenetére


edipqe
senior tag

a 'katonásdi' az csak példa volt. arra hogy nem feltétlenul akarok punnyadni, szeretem az uj, és kihívásal teli dolgokat, és ha az az életembe kerül, hát pech. ennyi. Mindenben van kockázat, a kérdés csak az h mennyire értékes a nyereség a lehetséges veszteségekhez képest.
Lásd pl.: hegymászók, lefagynak az ujjaik? le. Érdekli őket? nem nagyon. belehalhatnak? igen. Zavarja ez a kockázat őket? nem.

Azt nem mondom h nem akarok majd családo, és olyan lakást ami csöpög a díszítettségtől, de nem mostanában....a baj az h vele esetleg le tudnám élni az életem. Nagyon szeretem.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11052) tildy válasza Cs.Orsolya (#11049) üzenetére


tildy
nagyúr

Nono Orsi, arra az akadémiára én is akartam menni. Csak egyrészt a fizikumom sem volt oylan, az angolom sem, nomeg a végén rájöttem, én csak repülni akarok, de az hogy valakit lelőjjek, no az nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11053) tildy válasza Cs.Orsolya (#11049) üzenetére


tildy
nagyúr

Nono Orsi, arra az akadémiára én is akartam menni. Csak egyrészt a fizikumom sem volt oylan, az angolom sem, nomeg a végén rájöttem, én csak repülni akarok, de az hogy valakit lelőjjek, no az nem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11054) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11051) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nézd, az, hogy mi a hegymászók lélektana, és ki miért megy oda, ill. kinek fagy le az ujja, lába valóban külön kérdés. én is mászok olykor hegyet, és sok hegymászót ísmerek. De ebbe most ne menjünk bele.
Az, hogy Te miért keresed a kalandot, kihívást, életveszélyt, próbatételek ilyen ősibb formáit, arra volnának tippeim, de maghagyom Neked a lehetőséget, hogy megtaláld erre a saját válaszaidat.
Ugyanakkor, mivel még nem ismered magadat igazán - ezért is keresel ilyen kalandoakt, hogy jobban megtapasztald, ki is vagy valójában -, így nem tudhatod pontosan, hogy valóban le tudnád-e élni az életedet ezzel a lánnyal. Az éns ejtésem az, hogy igen, de kb. 20 év múlva, amikor már beértél, és lenyugodtál. De ez a lány addigra más nő lesz, és Te más férfi leszel, és másra lesz szükségetek majd emiatt. Így jártatok. De ez nem jelenti azt, hogy túl hamar találkoztatok. pont időben találkoztatok ahhoz, hogy mindketten pontosabban lássátok, mire van itt és most szükségetek. Enélkül alaposan eltévednétek az utatokon. váljatok hát el békében, szeretben, és kívánjatok egymásnak sok sikert és boldogságot, és mindketten megleljétek a számításotokat. Eddig tartott a közös utatok. Továbbra is szerethetiktek egymást, de már más viszonyban. Ez igazából nagyon egyszerű dolog. Csak nehéz, mert a jót, amit megosztottatok szeretnétek örökre birtokolni. de mivel a másikat nem lehet birtokolni, így csak az marad, amit magatokkal tudtok vinni ebből...

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11055) edipqe válasza tildy (#11053) üzenetére


edipqe
senior tag

tildy:alap dolog amit mindenkibe belenevelnek az akadémián:
1, nem embert olsz hanem az ellenségedet, aki téged akar megölni.
2, az ellenséged nem ember hanem az ellenséged

ha ez nem lenne akkor sztem a katonák nagy része nem lenne hajlandó harcolni.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11056) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11054) üzenetére


edipqe
senior tag

nem a birtoklás feladása az ami nekem rosszul esik, hanem az az érzés amit akkor érez az ember amikor este átöleli elalvás elött. vagy még ezer más példát mondthatnék. a birtoklásdihoz tul okosak vagyunk.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11057) #56573440 válasza edipqe (#11051) üzenetére


#56573440
törölt tag

az "esetleg le tudnám élni az életem" azért elég karcsúnak tűnik. esetlegre nem alapoznám a köv 30-40-50-60 évemet. ha azt érzed hogy _nélküle_ nem tudnád leélni, az más tészta. egy nő meg stabil hosszabb kapcsolatban 24-25 évesen már igencsak szeretne gyereket két három éves távlatban. én sem akartam amikor felhozta, most kolléga lett friss apa, bementem látogatóba és bevallom iszonyat irigy vagyok... most meg persze már késő, mert én is egyedül vagyok, majd dolgozok a témán még :B

"nem a birtoklás feladása az ami nekem rosszul esik, hanem az az érzés amit akkor érez az ember amikor este átöleli elalvás elött. vagy még ezer más példát mondthatnék. a birtoklásdihoz tul okosak vagyunk."
ejej hányszor formáltam szinte a " picur hoznál egy sört légyszi?" mondatot az EB alatt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11058) Cs.Orsolya válasza tildy (#11052) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

17 évesen én is vadászpilótának készültem. Nincs is ezzel semmi baj. És a mai napig megélem minden nap a Harcos felemet, de békés és spirituális formában.
Én már jártam számtalan életveszélyes helyen, és élveztem. De nem lettem függő tőle, hanem megértettem belőle valami nagyon mélyet, és meditatívat. S megértettem ezen keresztül nagyon sok embert. kitágult előttem a létezés, és a halál közelibb barát lett. De ölni nem vágyok. A pusztítást látni, és mélyen átélni is volt szerencsém. A szükségszerűsűgének felismerése megrendítő, és a vele szembeni tehetetlenség is. Viszont így megtanultam tisztelni a Létezőt, és azt, ami a pusztítás mögötti erőként fennmarad.
Ezek a tapasztalatok szavakon keresztül nem megérthetőek, nem megszerezhető tudást jelentenek. Át kell őket élni, és megtapasztalni, mit is jelentenek valójában. Egy férfinak ezek fontosabbak lehetnek, mert elevenebben élnek bennük a destruktív és teremtő energiák, mint a nőkben. A nőkben ezek sokkal lágyabbak, és kevésbé intenzív, ámde nagy erejű hullámzások. A férfiban ez olyan, mint a villám. Egy nőben ez inkább olyan, mint egy cunami.;o) Ugyanígy, a teremtő energiák is hasonlóan különbözőek, de hatásuk ugyanaz.
A Harcosság fontos lélektani taapsztalat. Itt a földön szinte elkerülhetetlenül szükséges minőség.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11059) elmoraan (r) válasza edipqe (#11055) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem kell azt tanítani, nagyon sok olyan ember is öl embert, akit sosem tanítottak rá.
Amikor eldördül az első lövés, úgysem számít az, hogy ki miért harcol, vagy miért nem.
De ez már igencsak off kezd lenni, úgyhogy inkább menjünk el arrafelé, hogy a nők miért vagy miért nem alkalmasak katonának, hátha sikerül Tildyt kiakasztani. ;] :P

Orsi: Vadászpilóta? Tényleg? Nem is mondtad... Én is gondolkodtam rajta egy időben, de aztán áttértem a földi légvédelmi részére... Az jobban megfelel a defenzív stílusomnak. :K

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11060) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11056) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

A birtoklásdihoz nem lehetsz elég okos. Annak elkerüléséhez maximum bölcs lehetsz, okos nem. Abölcsesség meg nem ész és akart kérdése. A meleg macis ölelés elengedésének nehézsége a birtoklási vágy, ami abból fakad, hogy enélkül nem tudsz olyan állapotba kerülni, mint ennek révén. Te az állapotot nem tudod elengedni, nem a máik embert, aki ehhez kulcs... A kulcsot kellene elengedned, és találni más módszert az állapotra. és akkor nem lennél függő tőle. Ez a függőség szüli a ragaszkodást és a birtoklási vágyat. A z állapottal semmi gond, mert az Jó. A függőség a kulcsoktól a gond.

Na, mára én el. Még dolgoznom is kell, nem csak hivatást gyakorolni. :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11061) tildy válasza edipqe (#11056) üzenetére


tildy
nagyúr

Függőség.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11062) fokukac


fokukac
nagyúr

keziccsókolom, akkor a nő most ellenség?
(le lehet lőni? :P)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11063) tildy válasza elmoraan (r) (#11059) üzenetére


tildy
nagyúr

Látom azon megsem lepődsz , hogy én vadászpilóta (hö, basszus folytatni kéne a repülést, imádtam! jó lenne az a c vizsga ), bezzeg ha Orsi mondja :P

Amúgy szerintem kevés nő alkalmas igazán vadászpilótának, vag ykatonának, túl sokan vagyunk túl emocionálisak. Az meg harcban nem kifizetődő.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11064) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11060) üzenetére


edipqe
senior tag

Krisnás vagy? tökre olyan volt ez a bölcselet.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11065) tbs válasza edipqe (#11064) üzenetére


tbs
addikt

"Csak" józan. (Többnyire. :DDD )

(#11066) edipqe válasza tildy (#11063) üzenetére


edipqe
senior tag

nem igaz, a tökéletes pilota 160nál nem magasabb nő.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11067) elmoraan (r) válasza tildy (#11063) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Orsival kicsit többet tárgyalok, mint Veled... Nálad valahogy egyáltalán nem tűnt meglepőnek. Sőt, inkább az a meglepő, hogy végül mégsem lettél az. :P
Amúgy pedig még a vadászpilótaság a leginkább nőies az összes fegyvernem közül, ha belegondol az emberfia...
edipqe: bizonyos szempontok szerint jobban megfelelnek pilótának a nők, de van néhány túlságosan sérülékeny pont a szervezetükben, ami miatt ugyan nem lesznek rosszabb pilóták, viszont könnyen elveszíthetnek olyan dolgokat, amik egy nőhöz hozzátartoznak... Gondolj csak a katapultálás hatásaira.

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11068) fokukac válasza elmoraan (r) (#11067) üzenetére


fokukac
nagyúr

jaja, a joystick-ot megragadni olyan nőiesch dolog! :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11069) edipqe válasza elmoraan (r) (#11067) üzenetére


edipqe
senior tag

Sztem meg van oldva a noi ruha olyanra hogy ne érjen a kancsó a térdéig, csak azért mert katapultált. De ha nincs akkor még mindig ott van a szálítós haderőnem, vagy a forgószárnyasok.

fokukac: jah, csak az sosem fárad el és nem néz meccset.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11070) Gambit válasza edipqe (#11069) üzenetére


Gambit
őstag

...vagy a konyhaszolgálat. ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#11071) elmoraan (r) válasza edipqe (#11069) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem arra gondoltam, de az most mindegy. A forgószárnyról meg minden pilóta tudja, hogy alapvetően hülyeség, és csak a szükség törvényt bont-elv miatt tűrik meg. :U Különben is vadászpilótaságról volt szó eredetileg.

Kukac: itt szakadjak meg, ha nem vagy majdnem olyan szédült, mint én :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11072) Cs.Orsolya válasza fokukac (#11062) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Lélektani értelemben ellen-pólus. Ha ebből ellen-séget generálsz, sajnos a polaritásokat nem szünteted meg, és a feszültséget nem jó irányban sütöd ki, ha lelövöd. Érdemes másfajta kisütésekkel próbálkozni. ;)

Megváltozott az aláírásod.

S adtál egy jó ötletet arra, hogyan oldjak meg egy alapvető dilemmát magamban... ;) :DDD ;]

Elmo: Hja. Nagy álmom volt az orvosi pályán kívül. De a szemem és a fogaim miatt nem lehettem az. Viszont álmodtam már sokszor, hogy pilóta vagyok. Legtöbbször helikoptereket vezetek. :B

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11073) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11072) üzenetére


edipqe
senior tag

fogak? az nem probléma! apum kiszedette 2 fogát is anno csak azért h desszantos lehessen. :DDD aztán meg mégis légtérellenorzo lett.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11074) elmoraan (r) válasza Cs.Orsolya (#11072) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Szitakötő. :P
Kukac meg lecserélte az ördögöt az LSD-re. Halad. ;]

75-re: Én tudjam? :U

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11075) Cs.Orsolya válasza elmoraan (r) (#11074) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

...csak mi felé...? :U :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11076) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11064) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem emlékszem, hogy az lennék. De lehet, valamelyik előző életemből szivárgott át valami... :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11077) tbs válasza Cs.Orsolya (#11075) üzenetére


tbs
addikt

Legalább lazul egy kicsit. :)

(#11078) Cs.Orsolya válasza tbs (#11077) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

...Erre most nem mondok inkább semmit... :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11079) tbs válasza Cs.Orsolya (#11078) üzenetére


tbs
addikt

...Öööö... Vagy merevedik. Passz. :B

(#11080) fokukac válasza tbs (#11077) üzenetére


fokukac
nagyúr

ó, olyan laza vagyok, szinte már szétesek. ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11081) tildy válasza fokukac (#11068) üzenetére


tildy
nagyúr

Botkormány, vagy kormány, te észlény. :U

elmoraan: ez azért fura, valakivel többet tárgyalsz, de meglepődsz vele kapcsolatban dolgokon, valakivel meg alig beszélsz, mégis rögtön ráhúzol egy "sablont" ? Fura ez.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11082) fokukac válasza tildy (#11081) üzenetére


fokukac
nagyúr

hömm. mi a problémád már megint, te észlény..? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11083) fordfairlane válasza tildy (#11081) üzenetére


fordfairlane
veterán

A joystick jelentése az, hogy botkormány. :)

x gon' give it to ya

(#11084) elmoraan (r) válasza tildy (#11081) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Szerintem az fura, hogy furának találod azt, hogy beleillettél abba a bizonyos sablonba. :U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11085) fokukac válasza fordfairlane (#11083) üzenetére


fokukac
nagyúr

na ne észlénykeggyé' mán'!
inkább a nőügyeidet lökjed. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11086) fordfairlane válasza fokukac (#11085) üzenetére


fordfairlane
veterán

Na tessék, pedig még a szótárban is leellenőriztem, erre ez a hála... :))

Nekem már jó ideje nincsenek nőügyeim, de ahogy elnézem, nem én vagyok az egyetlen, és a téma sem ez már elég régóta, inkább afféle női lélekbúvárkodás. Azt meg inkább kihagyom. :P

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#11087) Cs.Orsolya válasza fordfairlane (#11086) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Most megsértődtem... :P

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11088) Wolverine


Wolverine
félisten

Milyen jól összegyűlt itt hirtelen mindenki... :DDD (mondjuk a gyűlés indokára nem fogok reagálni, a post írója miatt. ezt a kijelentésemet sem fogom részletezni.)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11089) edipqe válasza fordfairlane (#11083) üzenetére


edipqe
senior tag

tévedés:

joy: öröm

stick: bot karó rúd

Ennnnnnyiiii.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11090) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#11087) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez csupán az én véleményem, és van még pár ilyen. ;] Ne sértődj meg rajta, nem személy szerint neked szól. Sokkal jobban szeretem, ha valaki vitatkozik a véleményemmel, mintha megsértődik miatta.

x gon' give it to ya

(#11091) tildy válasza fordfairlane (#11083) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké, akkor gondolom te is behuppansz a carodba, steeringelsz, és viszed a barátnőd shopingolni :DDD Ja hogy barátnő az nincs?:D
Bocsi :DDD
Amúgy igazad van, csak sosem hallottam még itthoni repülősök körében, hogy csűrd jobbra a joystickot.

Kukac: mindig kell valaki aktuális "kiszemelt" akin kitölthetem a problémáim, akibe beleköthetek . Most te lettél megtalálva :P

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11092) fordfairlane válasza tildy (#11091) üzenetére


fordfairlane
veterán

Amúgy igazad van, csak sosem hallottam még itthoni repülősök körében, hogy csűrd jobbra a joystickot.

Sejtettem, hogy nem ez a pontos megfelelője, de egyrészt ez itt nem szakmai fórum, nem szakmai beszélgetés, nem is várható az ittlevőktől, hogy ismerjék a repülős zsargont, másrészt ez egy szóvicc volt.

x gon' give it to ya

(#11093) elmoraan (r) válasza tildy (#11091) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Szerintem a klasszikus angol repülési nyelvben is inkább "aileron and elevator control" a neve, mint ahogy az oldalkormányé is "rudder control"... De mindegy. A régi Boeing-eken pl. nem is a klasszikus botkormány volt, hanem a rúddal vezérelted az emelkedés-süllyedést, és a rajta levő kormánnyal a csűrőket... Mindegy. :P

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11094) Cs.Orsolya válasza fordfairlane (#11090) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Számomra az a furcsa, hogy bánni akartok a nőkkel, azt szeretnétek, hogy boldoguljatok velük, és hogy legyen jó a kapcsolatotok, de a női lelket egy fikarcnyit sem akarjátok sem megismerni, sem megérteni. Pedig lehetséges dolog ez is, mint minden, ami tanulható.

Kérdem én akkor, mit is szeretnétek? Szerintem elemes női robotokat, akik tudnak pár férfi kielégítő funkciót, mint főzni, mosni, vasalni, joystickot ragadni, melegen hozzábújni, néha válaszol pár "igen, Drágám"-mal, és behozza a hideg sörötöket. Aztán ha elég volt belőle, egy gombnyomássla kikapcsolni, és beállítani a sarokba. Ti ilyen kibernetikus nőre vágytok igazából. A hús-vér eleven nőből nem kér egyikőtök sem. Az problémás. :P

És én itt nem lelkizek, és nem női picsogás folyik itt. Még mindig a pasik picsognak itt, ha jól emlékszem még az elmúlt pár hónap történéseire. Picsogtam én itt akár egy szóval is a bajaimról? Pedig nekem is akadhatnak nehézségeim... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11095) tildy válasza fordfairlane (#11092) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom mire gondolt -mostanában nem az első alkalom nála az ilyen téma - de mindenki jobban járna, ha ahelyett , hogy az adott témát emlegeti, inkább csinálná. ;]
(addig sem kéne hallgatni a Kokinak szánt dugd már meg,legalább a mi kedvünkért meg egyéb szexuális jellegű "poénjait"/szóvicceit :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11096) edipqe válasza Cs.Orsolya (#11094) üzenetére


edipqe
senior tag

akarsz rola beszélni?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11097) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#11094) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehet, hogy tanulható, csak szerintem nem így. Nem úgy, hogy valaki egy fórumban leírja, hogy tessék, így működik, és az illető majd ezt jól megtanulja ebből. De ezek az én véleményem, és talán a gyakorlat majd egyszer jól rámcáfol, de most így látom. Ami a többes szám második személyt illeti, én sosem írtam ide olyan dolgokat, hogy ezek az elvárásaim a nőkkel szemben, nekem nincsenek elvárásaim.

És én itt nem lelkizek, és nem női picsogás folyik itt. Még mindig a pasik picsognak itt, ha jól emlékszem még az elmúlt pár hónap történéseire.

Ez egy ilyen műfaj, többnyire a férfiaknak akadnak problémái ezen a téren.

x gon' give it to ya

(#11098) elmoraan (r) válasza tildy (#11095) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Attól, hogy az edző nem focizik, lehet, hogy többet tud a játékról mint a befejező csatár, akit csak arra tartanak, hogy "beverje". :U :P ;]

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11099) edipqe válasza elmoraan (r) (#11098) üzenetére


edipqe
senior tag

igaz, de az edzőket néha cserélgetik mint a zoknit. A csatárokat nem annyira :P

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11100) Cs.Orsolya válasza edipqe (#11096) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Nem. Nekem vannak megoldásaim, ötleteim, és sosem adom fel. ;)

Tildy: Nem hiszem, hogy a gyakorlás és a róla beszélés között van összefüggés, ha csak nem annyi - magamból kiindulva -, minél többet csinálom, annál többet jár is a fejemben, és annál többször futok bele emiatt ilyen témájú beszélgetésekbe, utalgatásokba, poénokba. A szexualitás kinyit, fellazít, spontánná tesz, növeli a humorérzékedet, a kreativitásodat is, ebből fakadóan szívesebben beszélgetsz is róla. Ha hiányod van, akkor általában nem szívesen beszélsz róla, maximum siránkozol, és másokat okolsz. Főleg a másik nemet hibáztatod saját magad nyomoráért. Ezt gyakrabban tapasztalom, mint azt, hogy egy elégedett, kielégült ember ne szívesen poénkodjon a szexualitáson.
Persze, lehet, hogy valaki poénkodással kompenzáljon. De annak igen fejlett személyisége kell, hogy legyen. Vannak olyanok itt, akikről akár még ezt is el tudom képzelni, de nem ismerem őket eléggé ahhoz, hogy bizonyossággal állítsam ezt. Minden esetre, szexre buzdítani még mindig jobb, mint gyilkosságra... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.