Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#10051) orbano válasza rarri (#10049) üzenetére


orbano
félisten

Nnnnna erre van is egy jó koncepcióm ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#10052) ladybug válasza orbano (#10048) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem ez tökéletesen jó indításnak. :D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10053) Majstor válasza orbano (#10048) üzenetére


Majstor
senior tag

Vagy talán: "Szia! Te is itt vagy?" :DDD ;]

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#10054) norbiphu válasza orbano (#10048) üzenetére


norbiphu
senior tag

ugyanez villamoson: Szia! Te is ezen a villamoson utazol? :DDD

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#10055) rarri válasza orbano (#10051) üzenetére


rarri
senior tag

És mi aza jó koncepció? :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10056) ladybug


ladybug
őstag

Fiúk, ez már kezd kissé gyerekes lenni. Ennyire ostobának se nézzetek már egy nőt. Valami egyszerű, de nemtúl láma kérdést tegyetek fel.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10057) orbano válasza rarri (#10055) üzenetére


orbano
félisten

azt így nem tudom elmondani, a stílusomra épül :D ammeg bonyolult.

A vér nem válik VAZZE!™

(#10058) rarri válasza ladybug (#10056) üzenetére


rarri
senior tag

Csak viccelnek szerintem. :)

Orbano: akkor vesd be azt... :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10059) orbano válasza ladybug (#10056) üzenetére


orbano
félisten

csak viccelődnek a srácok. én egyébként szeretem magam egy figyelemfelkeltően szar helyzetből felhozni. az egyszerű, de nem láma kérdéssel nekem pl. az a bajom, hogy hogyan viszem tovább? :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#10060) ladybug válasza rarri (#10058) üzenetére


ladybug
őstag

Tudom. :) Csak nem raktam smileyt, az a baj, ugye? :D

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10061) rarri válasza ladybug (#10060) üzenetére


rarri
senior tag

Tudom, hogy tudod. :) Azért ha belegondolunk, nem olyan bonyolult ez. Nekem legalábbis nem rémlik, hogy bármikor is nagyon hülye szöveggel jöttek volna ismerkedni. A humorérzék és a kedvesség volt a meghatározó, és az udvariasság szerintem :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#10062) ladybug válasza rarri (#10061) üzenetére


ladybug
őstag

Hát ezt mondom én is. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10063) norbiphu válasza orbano (#10059) üzenetére


norbiphu
senior tag

ne rakd offba, másokat is érdekelhet. :K

[ Szerkesztve ]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#10064) Blaise


Blaise
veterán

sziasztok !

Ti hogy közelednétek (pl iwiw-en) egy olyan lány felé, akivel egy középiskolába jártatok, és maximum a folyosón látott, tehát nem ismer személyesen ?

(#10065) fokukac válasza Blaise (#10064) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerenádozd el neki ezt az ablaka alatt ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10066) whitezo88 válasza fokukac (#10065) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez jobb ;] [link]

(#10067) Cs.Orsolya válasza orbano (#10046) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Pl. azzal, hogy nem hadviselésként kezeled a csajozást. Mi ez, háború???

Azzal a szöveggel odamenni egy idegen lányhoz, hogy te is itt bulizol, és erre vevő lesz, akkor nem lehet egy IQ bajnok. Miért van szükséged neked ostoba libákra? Nyemérteménezt, kéremszépen... :(

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#10068) proof88 válasza Blaise (#10064) üzenetére


proof88
addikt

Én két módszerrel próbálkoznék:
1.- írsz neki üzit iwiwen, hogy te ki vagy, egy suliba jártatok, ő most hol van, mi van vele...
Aztán válaszol, vagy nem. Ha válaszol, akkor a többit tudod. :)
2.- ha publikus elérhetősége van, pl msn-cím, akkor szó nélkül felveszed msn-re, és ott mondod el a fentit... ebben az a jó, hogy ha nem akar majd veled beszélni, akkor letilt... a lányok ezt előszeretettel csinálják, hogy szó nélkül tiltanak le úgy, hogy előtte beszélgettetek már... legalább mondanák meg, h bocsi, nem vagy az esetem, etc. Tisztelet persze a kivételnek, durván általánosítottam, azért van több lány ismerősöm, aki nem ilyen. :)

(#10069) whitezo88 válasza proof88 (#10068) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"a lányok ezt előszeretettel csinálják, hogy szó nélkül tiltanak le úgy, hogy előtte beszélgettetek már.."

ismerős...

(#10070) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#10044) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Kiskoromban sosem feleltem meg a szüleimnek. Akármit is csináltam az sosem volt jó. Lehet, hogy ők ezt nem úgy gondolták, hogy rosszul fog hatni a későbbi személyiségemre.
Szóval vegyem le az a k... szemüveget.

(#10071) orbano válasza Cs.Orsolya (#10067) üzenetére


orbano
félisten

IQtól függetlenül működik, egyébként pedig nem szoktam hülyékkel kezdeni :)

Nem kezelem hadviselésként, ne olvass felületesen.

A vér nem válik VAZZE!™

(#10072) orbano válasza Blaise (#10064) üzenetére


orbano
félisten

Hát ez nem egyszerű eset. Semmiképpen sem levágósat, tehát a szerenád és a "nem ismersz, de amúgy mizu?" nem feltétlenül a legjobb. Próbálj valami semleges, de frappáns közös témát kitalálni, és lehetőleg nagyon alapozd meg az alibidet arra, hogy miért írsz neki, hogy még csak véletlenül se legyen az az érzése, azért írsz neki, hogy ismerkedjetek...

A vér nem válik VAZZE!™

(#10073) orbano válasza proof88 (#10068) üzenetére


orbano
félisten

"Tisztelet persze a kivételnek, durván általánosítottam,"

Azzal, hogy leírod, a nők 99,9 százaléka milyen, azzal nem általánosítasz durván. Ennyi erővel az is általánosítás lenne, hogy a nőknek p*ncijuk van :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#10074) fokukac válasza orbano (#10073) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért, van? :Y
:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10075) Cs.Orsolya válasza orbano (#10071) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

megtörni a védelmét

Ez Neked mi?

Elég gáz, ha már egyx ilyen szöveggel is fül lehet szedni valakit... :U Mindegy. Magánvélemény.

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#10076) Cs.Orsolya válasza Kokkantas (#10070) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Azt kellene csinálnod, hogy leülsz, és alaposan végig gondolod, hogy a saját értékítéleteid alapján, szerinted mit csináltál meg jól, milyen eredményeket értél el, mikor álltál helyt bizonyos helyzetekben. Aztán gondold végig, hogy eza szüleid általái értékítélet, vagy tényleg a sajátodé. Aztán azt is gondold végig, hogy a társadalmi normák mit ítélnek meg erről. Majd azt is, hogy a legjobb barátaid, azok, akiket legjobban szeretsz, mert rengeteg szeretetet kaptál tőlük, hogyan értékelnék ezeket a pillanatokat. Legjobb, ha életed legfontosabb, vagy legkritikusabb helyzeteiről írsz egy listát, és aztán 1-100-ig pontozod őket. 50 pont az, amit egy átlagos ember is meg tud tenni. 0 a teljes bukás, és kudarc, ami egyenlő azzal, hogy nem tettél meg semmit a helyzetért. 25 az, amikor megtetted, de az ellenkezője sült ki belőle, mint szerettél volna, 100 az, amikor mindkét fél elégedett volt a dolog kimenetelével, és 75 az, ami vagy neked, vagy a másiknak volt jó csak. 75-nél érdemes azt is kiírni, kinek lett jobb akkor. 25-nél meg azt kiírni, hogy mitől lett az ellenkezője a hatásnak, mint amit szerettél volna. Pl. önmagadnak lett rosszabb, vagy a másiknak.
Utána, ha lepontoztad mind a ssaját, mind a szüleid, mind a normák, mind a szeretett emberek szemszögéből az életed ilyen pillanatait, kapsz egy reálisabb képet arról, hogy milyen értékek mentén mozogsz te bizonyos helyzetekben. Egy aktuális történést tekintve éppen kinek az értékei irányítanak, vagy állnak közel hozzád. Ha ez megvan, akkor elkezdhetsz gondolkozni azon, hogy vajon miért nézel a másik szemén keresztül. Pl. azért, mert ő már volt ebben a helyzetben, és ő tudja jobban. Azért, mert félsz tőle, és nem is gondolkodtál azon, helyes dolgokat tanít. Azért, mert szereted őt, és nem akarsz neki csalódást okozni, és így tovább. Sokféle variáció létezik.
Ez egy hosszú, és sok munkát igényló folyamat. Ezen keresztül viszont, ha kitartóan végigmész mindezen kérdésken keresztül, végre reálisabb képet kapsz majd magadról.

Ha elmennél pszichológushoz, ő ezeken a kérdéseken dolgoztatna, hogy reális énképed legyen. Amint reálisan látod magadat, az önbizalmaddal kapcsolatos kételyeid és problémáid elkezdenek feloldódni. Azért vagy abban a helyzetben, amiben vagy, mert nem annak látod magadat, aki valójában vagy. Nem reálisan ítéled meg önmagadat, és ezért mások ítéletein keresztül, mások véleményén keresztül rángat téged az életed. Ezt megszüntetni, és elvágni a zsinórokat nehéz, és sok munka. A végén viszont a szabadság és a boldogság vár.

Így kell levenni a szemüveget. Mert tudom, hogy már rég levetted volna, ha tudod, hogyan kell. A fenti, csak egy kezdő formája. Viszont nagyon hatékony. Ha így sem változik meg semmi, akkor jöhet a következő fejezet. Ezzel el lehet lenni legalább fél-egy-két évig is. Szóval, itt a lehetőség, most akár el is kezdheted, hogy boldoggá tedd magadat. ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#10077) orbano válasza Cs.Orsolya (#10075) üzenetére


orbano
félisten

ez kérlek szépen szemléletes fogalmazás. azt hiszem allegóriának hívják.

nekem minden nő azt mondja, hogy nem a szöveg a lényeg, hanem a fellépés. eddig akárkinek elmondtam ezt, nevetett rajta. tehát ha "előadom", és mindezt úgy, hogy elveszem a dolog élét, akkor miért ne sülhetne el jól?
és nem, nem lehet vele fölszedni senkit. de egy beszélgetést, vagy táncot kezdeményezni nagyon jól lehet így.

A vér nem válik VAZZE!™

(#10078) mindfreak válasza whitezo88 (#10069) üzenetére


mindfreak
őstag

Mondjuk ez szerintem normális reakció, ha valami ismeretlen ember zaklat MSN-en, akiről azt se tudod, hogy kicsoda... a nők egyáltalán nem szokták megjegyezni azokat, akik elmennek mellettük, főleg, ha nem is tartják őket "érdekesnek". Pár hete futottam össze egy volt osztálytársnőmmel még a gimiből (ő volt a leg-leg csaj az oszátályban szerintem, ennyit elég róla tudni) és megkérdezte a nevem, mert már arra sem emlékezett... nc. Vajon mire emlékezett volna belölem, ha csak évfolyamtásam és néha elmegy mellettem a folyosón?

(#10079) orbano válasza mindfreak (#10078) üzenetére


orbano
félisten

osztálytársnőd nem emlékezett a nevedre? ő ilyen h*lye, veled van valami nagyon nagy baj, az osztályközösség volt rettenetes, vagy egyszerűen csak elmúltatok 60 évesek? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#10080) mindfreak válasza orbano (#10079) üzenetére


mindfreak
őstag

Nem, annyira öreg még nem vagyok, csak négy éve fejeztem be a gimit. :B Az igazság az, hogy nem sokat beszélgettünk egymással, nem nagyon lett volna közös témánk. Ő olyan volt amilyen, én meg megint más világ voltam/vagyok. Annyira nem lehet h*lye, hogy elfelejtsen. Inkább az, hogy észre se vett... :DDD

(#10081) orbano válasza mindfreak (#10080) üzenetére


orbano
félisten

de bazz legalább 4 évig majdnem minden nap több órát töltöttetek ugyanabban a helyiségben... nekem is van olyan volt osztálytársam, akivel nem igazán beszélgettünk soha, de attól még emlékszik rám, hogy ki voltam, sőt, mindenki emlékszik mindenkire. na mindegy ez nekem fura, csak ezt akartam jelezni...

A vér nem válik VAZZE!™

(#10082) mindfreak válasza orbano (#10081) üzenetére


mindfreak
őstag

Persze, nekem is furcsa volt.. én is emlékszek mindenkire ált. iskolából, gimiből, de még az évfolyamtársakra is. De lehet, hogy én vagyok könnyen feledhető... :))

Mindenesetre msn-re tuti nem veszem fel! :DD

[ Szerkesztve ]

(#10083) whitezo88 válasza mindfreak (#10078) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem erre cáloztam, hanem mikor úgy tilt le hogy előző nap nagyon jól elbeszélgettünk.

(#10084) mindfreak válasza whitezo88 (#10083) üzenetére


mindfreak
őstag

Hát igen, ennél az a rosszabb mikor találkozol valakivel, jól elbeszélgettek és mikor fel akarod venni IWIW-en akkor elutasít. Ezek után már lehet gondolni mennyire voltál szimpatikus neki. Képmutatóak...

(#10085) #56573440 válasza whitezo88 (#10083) üzenetére


#56573440
törölt tag

én 5 év után most szembesülök azzal hogy milyenek a csajok :U öt évet húztam le boldog kapcsolatban, ebből egy évet összeköltözve külön kecóban mint boldog vőlegény. aztán ez is véget ért, és most hogy körbenézek... háááát pedig egyetemre járok még, és hasonló nyalánkságok, de egyszerűen kétségbe vagyok esve. vissza azért nem táncolok de a "felhozatal" egyelőre kritikán aluli :(

(#10086) jjanos


jjanos
csendes tag

Sziasztok, egyik haverom beszélt a forumról és azt mondta itt nagyon segítőkészek
Nyáron leszek 17, péntek – szombaton volt osztálykirándulásunk és hát jó páran becsiccsentetünk és hát az egyik csajjal volt ez az. Akivel én nagyon jobba(voltam?) sokat hülyéskedtünk meg ilyenek mindig, de most ez valahogy furcsán jött ki, mintha azóta nem akarna hozzám szólni meg kerülne. Németen előttem ül, ott beszéltünk egy kicsit ma.
Olyan furcsa volt pedig direkt előtte mondtam is neki, hogy én nem szeretnék haragot másnap. Ö is mondta, hogy dehogy lesz meg minden, erre most meg itt van.
És ami a legidegesítőbb hogy azóta csak ezen birok gondolkozni, akármit csinálok, de közbe meg nem tetszik a csaj. Tehát nemtudom mit kéne csinálnom, mert akármit csináltam ma is mindig valahogy újra ezen kezdek el gondolkozni.

Tudom, hogy nagyon hülyén fogalmazok, de azért örülnék, ha adnátok valami választ :R

(#10087) whitezo88 válasza jjanos (#10086) üzenetére


whitezo88
nagyúr

és akkor mi a kérdés? :) mik a szándékaid?

(#10088) jjanos válasza whitezo88 (#10087) üzenetére


jjanos
csendes tag

Hát énse tudom, nem tudok mit kezdeni most ezzel a helyzettel. És kéne valami jó ötlet, hogy tudom kiverni végre ezt a fejemből. Amúgy meg mellékesen a csaj még az eset előtt kb 1 órával összeakart velem jönni, +még ami cinkes, hogy közbe a csajnak meg van barátja aki „álitolag nem szeretni”… hát én nem tudnák nem tudnák megbízni benne
De egyszerűen szinte más nincs is a fejembe, nem tudok semmi másra koncentrálni

(#10089) Bibby válasza jjanos (#10086) üzenetére


Bibby
addikt

"csak ezen birok gondolkozni, akármit csinálok, de közbe meg nem tetszik a csaj"

Már elnézést a kifejezésért, meg nem bántásként mondom de te olyan hülye vagy hogy még magadat is átvered. :)

Ελευθερια η θανατος

(#10090) jjanos válasza Bibby (#10089) üzenetére


jjanos
csendes tag

ugy gondolod beleszeretem volna? :W

(#10091) Bibby válasza jjanos (#10090) üzenetére


Bibby
addikt

Szerelemről beszélni nem sok értelme lenne... de ha egyszer szeretsz vele lenni, meg jó volt együtt, sőt azóta másra sem gondolsz akkor talán vesd fel neki a lehetőséget hogy kicsit jobban összemelegedjetek. De ne a suli folyosóján hanem szépen hívd el valahova ahogy illik.

Ελευθερια η θανατος

(#10092) heihachi válasza #56573440 (#10085) üzenetére


heihachi
addikt

Üdv a klubban!

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10093) mindfreak válasza jjanos (#10090) üzenetére


mindfreak
őstag

Szerintem kár aggódni. A következő "becsiccsentés" alkalmával már más csajjal leszel és ezt el is felejted... :U

(#10094) #56573440 válasza heihachi (#10092) üzenetére


#56573440
törölt tag

:DDD nem hittem volna hogy ide is belépőt nyerek, de a bkv sztrájk okozta ezt is (itthon voltunk suli helyett). evvan. nem bánkódok annyira, szar persze, de a végén feltette a pontot az i re és utána mintha elvágták volna...
most annyi energiám van hogy azt el sem tudom mondani. elkezdtünk gyúrni kollégákkal, vizsga tanulás, meló, és még keresem mit tudnék beszúrni :DDD 5 évig kockultam itthon a gép előtt és a házban, most kinyílt a világ :B

(#10095) heihachi válasza #56573440 (#10094) üzenetére


heihachi
addikt

Én épp ellenkezőleg. Semmi energiám, semmihez. Tudom mit kéne csinálni, de egyszerűen képtelen vok... A cuccom már összeszedtem, hogy vissza megyek kondizni, de nem visz rá a lélek, tanulni sem bírok, a meló is csak alig megy.

Pedig lehet jót tenne, ha a teremben kidühönghetném magam. :W

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10096) jjanos válasza mindfreak (#10093) üzenetére


jjanos
csendes tag

Igen szerintem is :))

(#10097) Kokkantas válasza Cs.Orsolya (#10076) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

"Majd azt is, hogy a legjobb barátaid, azok, akiket legjobban szeretsz, mert rengeteg szeretetet kaptál tőlük, hogyan értékelnék ezeket a pillanatokat."
Nincsenek barátaim, ilyenek tuti nincsenek.

Köszi egyébként.

(#10098) #56573440 válasza heihachi (#10095) üzenetére


#56573440
törölt tag

hát ilyenkor jönnek jól a barátok. a melót is a társaság miatt csinálom (hírportálra irogatok elég sokat), a terembe is ők vittek le, és a tanulás is miattuk megy. én azt éreztem/érzem hogy szétvet az ideg, pörög az agyam mindenen és ezt nem akarom. amikor tanulok/dolgozok akkor legyilkolom az agyam, az edzések alatt meg a tesztemet nullázom le. másképp én aludni sem tudnék... az elején csak ültem de hajnali 4 kor elaludtam és 6 kor keltem...

aztán rájöttem hogy ha minden szinten kinyírom magam akkor valamennyire rendben leszek. persze ez annyiban könnyebb nekem hogy nem engem tettek ki hanem én mondtam hogy akkor lehet költözni, az a vicc hogy még akkor is szerettem, sőt utána is még vagy 3 napig filóztam hogy jogos volt e... aztán jött egy telefon és utána iszonyat felhúztam magam, tomboltam kb 3 órát, utána leültem egy sör mellé (nem iszok egyébként :DDD ) és azt éreztem hogy vége, felszabadultam, egy kicsit sem fáj. most sem Ő hiányzik, hanem maga a szeretet, a kedvesség, stb. nehéz előről kezdeni ennyi idő után, főleg hogy sokan nem azt látják ami vagyok hanem amim van.... és ezt nem nagyon tudom tolerálni...

szerintem keríts egy fanatikust magad mellé, mi is 5-en járunk le, aztán indulhat a durvulás :DDD 198 centi vagyok, 90 kilóval, a cél 110 kiló szálkában, és 50-es kar :DDD nem ma lesz de megcsinálom :K

[ Szerkesztve ]

(#10099) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elmesélek egy kis történetet, a fiú lány barátságról, végén tanácsot kérek.
volt egy lány általános alsóban. neki én mint gyerek csaptam a szelet, persze semmi se lett belőle, szerintem észre se vette :D az a lényeg hogy ő volt a gyermekkori szerelmem. 4. után elköltöztek, és elég hamar elfelejtődött, de utána évekig néha eszembejutott. aztán eljött egy bizonyos este másfél éve, ahova Ő is eljött. órákig beszélgettünk, semmi se volt, de így is fantasztikusan éreztem magam, és megfogott benne valami. Nagyon közvetlen és jól érzem magam a társaságában. Gondoltam itt a lehetőség, utána kicsit elkezdtem több felé terelni a dolgokat, de hamar levágta mi a helyzet és elmesélte hogy ő nem képes komolyabb kapcsolatra, nemrég szakított barátjával (az este folyamán is többször feljött ez, mivel 2-3 hete majdnem megkéselték a cigányok a barátját, és ő is ott volt), és neki ez gyors lenne, sajnálja stb. Nem vagyok harcias ezügyben, tudomásul vettem. Utána nem is beszéltünk sokat és szépen elfelejtettük egymást és túltettem a kosaron. kb 3 hónapra rá iwiwen látom hogy összejött egy sráccal, ez kicsit feltépte a sebeket, de semmo komolyab trauma nem ért :) utána megint semmi. Viszont most másfél év után összefutottunk ismét. Történetesen oda jár aerobozni ahova én gyúrni a vasat. Nagyon kellemes találkozás volt, kicsit zavarba is hozott mert rögtön mondta hogy húúú, mennyire megemberesedtem, meg hogy jó izmos vagyok stb stb :) . rövid hazaút alatt sajnos nem tudtunk beszélgetni sokat.

Most az a gondom, hogy mivel úgy érzem, nem tekint többnek mint jó barát, hogyan tudnék most továbbjutni a dolgokban? Most ismét szingli, olyan 2 hónapja. Soha sem fogott meg úgy lány mint ő, valami van benne amitől teljesen kész vagyok. Arra gondoltam elhívom egy sétára, mert olyan rég beszéltünk stb stb, szerintem bele is menne.

(#10100) rarri válasza whitezo88 (#10099) üzenetére


rarri
senior tag

Ez jó ötlet, tedd meg. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.