Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11601) fordfairlane válasza Cs.Orsolya (#11600) üzenetére


fordfairlane
veterán

:P

x gon' give it to ya

(#11602) Wolverine válasza tildy (#11599) üzenetére


Wolverine
félisten

Látod, kb. ezért nem járok sehová :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11603) Cs.Orsolya válasza tildy (#11599) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Tildy, megint nem a valóságra figyelsz. A múlt héten hány estét töltöttél társaságban? Ebből hány embernek tűnt úgy, hogy ez van a képedre írva?
Realitások, Tildy! Realitások! A negatív tévhitedben élsz, és nem a realitásokban.

Egyébként itt ezt majdnem mindenkirőlel lehetne mondani, ahogyan olvaslak benneteket... :U

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11604) tildy válasza Cs.Orsolya (#11603) üzenetére


tildy
nagyúr

Figy Orsi, ha a jelenben azt csinálnám ami ott és akkor épp jólesik, nem gondolva a jövőre, akkor azt hiszem igen hamar olyan szituban lennék, amit nagyon megbánnék ... (Pl. jólesne a szex, de ha belemgyek... akkor sérülés lesz. Mentálisan... )
Múlt héten? ÖÖÖ, mi számít társaságnak? Egy ember is? szüleim is?

totál egymagam csak 1 este voltam, meg is lett az eredménye...Ezen a héten pedig már ez kb. a 2-3 este , mikor egyedül vayok megint a szobában...
Amúgymeg: a férfiaknak igen soknak. Legalábbis ők ezt hamar leveszik, komoly!

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11605) fordfairlane válasza tildy (#11599) üzenetére


fordfairlane
veterán

Én spec hiszek neki.

Én is elhiszem, hogy egyetlen társaságba jár, ráadásul oda sem szeret menni, mert az ex is ott van, csak azt nem értem, hogy akkor miért megy oda? Illetve hogy miért pont oda?

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#11606) tildy válasza fordfairlane (#11605) üzenetére


tildy
nagyúr

Hova máshova, tökegyedül? komolyan kérdem!
Valahova mennie kell, mert otthon nem jó neki.
Szerintem egyedül kéne nem társaságba mennie. :U Mivel a társasága az meg az ex társasága is.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11607) fordfairlane válasza tildy (#11606) üzenetére


fordfairlane
veterán

Hát ha én nem akarok valahova menni, akkor nem megyek oda, pláne nem hetente. Úgy csinál, mintha nem ő alakítaná a saját életét, hanem egy láthatatlan kéz irányítaná.

x gon' give it to ya

(#11608) fordfairlane válasza tildy (#11606) üzenetére


fordfairlane
veterán

Szerintem egyedül kéne nem társaságba mennie. :U Mivel a társasága az meg az ex társasága is.

Én inkább depressziós vagyok, mint hogy jókedvűnek kelljen tetetnem magam. :)

x gon' give it to ya

(#11609) Wolverine válasza tildy (#11606) üzenetére


Wolverine
félisten

Mindenkinek megvan a lehetősége új brancs kiépítésére :U Kokinak is, neked is, nekem is. Egyikünknek sem igazán megy. (mondjuk én nem is próbálkozom :B)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11610) x_o_n válasza fordfairlane (#11607) üzenetére


x_o_n
veterán

az az igazság hogy az elfojtott vágyai érzelmei irányitják...nem az esze..és ez vhol érthető is..

(#11611) fordfairlane válasza Wolverine (#11609) üzenetére


fordfairlane
veterán

Egy baráti kör valószínűleg nem egy vagy két emberből áll, már persze, ha tényleg "kör". Lehet más alkalmat, helyet is találni, hogy összejöjjenek, szerintem, és gondolom nem kell, hogy mindenki ott legyen. Pláne nem az Ex.
Már ha tényleg barátokról van szó.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#11612) #PeTeY# válasza Kokkantas (#11589) üzenetére


#PeTeY#
tag

Hola!
Ugyan nem sok jogom van beleszólni, nem is ismerem az egész sztorit, nem is nagyon járok ebbe a topicba, mert nincsenek nőügyeim.:D Bár ez inkább szánalmas, mint vigyorogni való.:(
Ha megengedsz egy tanácsot Kokkantas szerintem el kellene menned nyaralni. Egyrészt, mert mi rossz történhet? Másrészt, mert később bánni fogod, hogy nem mentél. Képzeld el, hogy melyik esetben jársz jobban ill. vesztesz többet/kevesebbet:

1. Nyaralni menés. Félés. Asztalnál exeddel kettesben maradás, míg többiek sörért menés, néhány kellemetlen percnek levés. Na és? Strandröplabdázás közben "véletlenül" dögös csajra esés vagy labdától megmentés. Ismerkedés. Parton kézen fogva sétálás, naplemente/napfelkelte nézés, romantikázás. Homokban dugás. Örülés. Haveroknak felvágás (nem illés). Exed irigykedés. Öregkorban unokáknak mesélés. Szeptemberben k..va jó nyárnak mondás.

2. Nyaralni nem menés. Szülők lúzerség miatt szekálás. Unatkozás. Az meg sz.rnak levés. Haverok nyavalygás megunás. Többet szórakozni nem hívás. Egyedül maradás. Szülők még kevesebb kimenés miatt még több szekálás. Szeptemberben k..va sz.r nyárnak mondás.

Eh, bocs. Túl sok ásés brigádot olvasok. Remélem a lényeg azért lejött.

(#11613) lorcsi válasza #PeTeY# (#11612) üzenetére


lorcsi
veterán

szasz főnök :DDD rég láttalak :C
állandóan csak a meló, mi ? csajokra meg semmi idő :( :D
valami kis könyvelő csajnál próbálkozz be, aztán meg a papírköteg tetején ... :DD :Y

[ Szerkesztve ]

(#11614) #PeTeY# válasza lorcsi (#11613) üzenetére


#PeTeY#
tag

Hello! Mizu?:D Suli kész van már?
Ja. Folyton csak a meló. Lassan abba kéne hagyni, de messze még a nyugdíj.
A körülöttem ill. ismeretségi körben lévő könyvelő "csajok" átlag életkora 50 év. Ennyire viszont még nem érzem szükségét a dolgoknak.:) Könyvelő tanfolyam is tele volt 2 gyermekes anyukákkal.

Viszont éppen ma bejött az irodába egy kedves, aranyos, saccra korombeli lány. Egyik ügyfél húga. Próbáltam ott jópofizni, beszélgettünk egy fél órát, aztán spontán megemlíti, hogy már most tiszta ideg a fia tankönyveinek ára miatt, meg még ott van a ballagása is... :Y
Nem kicsit nyeltem félre a kakaót.

[ Szerkesztve ]

(#11615) lorcsi válasza #PeTeY# (#11614) üzenetére


lorcsi
veterán

hú, ne is mondd , végre kész lett tavaszra :)) :DD
pöcsölésnek vége :))
meló keresés van ezerrel

azta..50 :Y annyira sosem lehet szükséges :O

hát jah, van aki annyira korán kezdi..meg van, aki sose nő fel

könyvelő csajjal meg vigyázni kell, bár neked más lesz szakmabelivel talán elbírsz ;)

(#11616) #PeTeY# válasza lorcsi (#11615) üzenetére


#PeTeY#
tag

Nah, gratulálok. :C
Legközelebbi talin amire eljutok meghívlak egy serre.:)

könyvelő csajjal meg vigyázni kell, bár neked más lesz szakmabelivel talán elbírsz
Ezzel csak két baj van. Egyrészt nem szeretném ezt a mostani melót szakmának tekinteni. Ez csak egy ideiglenes mellékvágány, bár már 3 éve tart. Másrészt az összes könyvelő elmebajos.:) Mondjuk rendesen megváltozna mindkét állításom, ha a munkaidőt két huszon éves kolleginával kellene eltöltenem a mostani 47 és 39 éves helyett. Jahaj, de jó lenne akkor könyvelőnek lenni.:D

(#11617) tiv83us válasza tildy (#11582) üzenetére


tiv83us
veterán

tilyd, nekem nincsen kristaly gombom, amiben latom mi fog tortenni, igy azt sem tudom, hogy jol dontok-e, mikor valakivel osszekotom az eletem. Van akinek 50 ev kell, van akinek 5 nap, hogy tudja ki az igazi.
Ha valaki 90 evesen talalja valaki es meg mindig azon morfondirozik. hogy "vajon o-e az igazi", az meg is erdemli.

"Szent es serthetetlen"... Nezd senki nem azert hazasodik meg, hogy utana elvaljon.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#11618) lorcsi válasza #PeTeY# (#11616) üzenetére


lorcsi
veterán

pm ment

(#11619) tildy válasza tiv83us (#11617) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem morfondirozni kell, hanem felelősen dönteni. De onnét nincs visszaút, úgy kell megtenni!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11620) Kidus válasza tildy (#11619) üzenetére


Kidus
őstag

Ezt majd akkor mondd, mikor a sajat boldogsagod utjaban allsz.

Assuming Control

(#11621) orbano válasza tildy (#11582) üzenetére


orbano
félisten

Kicsit más a felfogásunk szerintem. Persze, felelősség a házasság, de a válás is felelősség. Van úgy, hogy nagyobb, és nehezebb döntés, de az a helyes. Ki vagy Te, hogy általánosságban meg tudj ítélni sok sok millió házas ember közötti élethelyzetet? Tudod, Isten útjai kifürkészhetetlenek. Nem a körülmények számítanak, hanem az emberek. A házasság egy körülmény, egy állapot. Semmi több önmagában.

A vér nem válik VAZZE!™

(#11622) #56573440 válasza Wolverine (#11609) üzenetére


#56573440
törölt tag

ezt csak megerősíteni tudom. mellőlem kikopott mindenki exem miatt, amikor elment csak a semmitmondó "ivócimbik" jöttek vissza. tegnap lementem a mellettünk lévő pályára egy kicsit kosarazni, dobálni egyedül. kb fél óra múlva megjöt a helyi "keménymag" és egyből be is vettek játszani, voltak csajok is de még milyenek ;] amíg nem jött a vihar addig pörögtünk egy nagyot, meg dumáltunk sokat, tényleg korrektek voltak és egyből telszámcsere, ha mennek játszani csörögnek egyből.

akkor talál rád a társaság amikor nem is számítasz rá, csak esélyt kell adni neki.

(#11623) tildy válasza orbano (#11621) üzenetére


tildy
nagyúr

Van úgy, hogy nagyobb, és nehezebb döntés, de az a helyes.
Sosem mondtam , hogy ne lehetne olyan , hogy ne az lenne a helyes.
Sőt! Igenis vannak olyan helyzetek, mikro mindenki jobban jár, ha válás van . (Csak erre mondom, hogy akkor miért nem megfontoltababn mentek bele a házasságba, és miért hagyták széthullani zat)

viszont rengeteg ilyet láttam már:
- menekülök a szülői házból, zsupsz bele egy házasságba
- jajj, jön a gyerek, zsupsz bele egy házasságba
- Rózsaszín köd, zsupsz bele egy házasságba
-még együtt sme éltek semennyit , zsupsz bele egy házasságba

A fentiek nagy részéből később vagy válás, vagy egy rossz házasság lett a későbbiekben.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11624) Cs.Orsolya válasza tildy (#11623) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Totál igazad van, hogy az alanti esetekben felelőtlenség, önismerethiány, és a másik megismerésének hiánya vezeti a feleket.
Néha jó az alapos megfontolás, míg máskor ezzel sem vagyunk okosabbak, és jobb, ha a belső megérzések vezetnek.

Az is igaz, hogy válni könnyebb, mert egyszerűbb, mint változni és változtatni. S aki nem próbál meg mindent, hogy rendezze a házasságát/ párkapcsolatát, az valóban illethető egy részről gyengeséggel, más részről gyávasággal e kérdésekben. Viszont nem kérhető számon, sajnos. Majd a sorsa számon kéri rajta...

A harmadik fontos momentum viszont az, amit már korábban is írtam: két ember megváltozhat annyira, hogy nem tudják tovább kísérni egymást az útjukon. És ha ezt belátják, akkor érdemes elválniuk.

[ Szerkesztve ]

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11625) x_o_n válasza tildy (#11623) üzenetére


x_o_n
veterán

azért eme dolgok ellenére lehet hogy tönkre megy egy tökéletesnek hitt házasság....nem általánositható és kétlem hogy csak azok a házasságok mennének tönkre ahol az általad emlitett tényezök szerepelnek...annyi minden van mire nem is gondol az ember....kiszámithatatlan sajnos....

(#11626) x_o_n válasza Cs.Orsolya (#11624) üzenetére


x_o_n
veterán

teljesen igazad van...én több mint két évig próbáltam..de egyedül kevés voltam...pedig mindent megtettem a gyerekeimért...ö meg gyáva volt és csak szivatott....

de válni nem könnyü.. másfél éve próbálok de eccerüen mindig keresztbe tesz..hisz én már nem vagyok egyedül...ö meg már nem kell annak a valakinek aki miatt felrugta a házasságot....

(#11627) tildy válasza x_o_n (#11625) üzenetére


tildy
nagyúr

Igazad van, az Orsi féle 3. variáció nem merült fel bennem. (Amúgy viszont úgy gondolom a megcsalásban is benne vana kapcsolat mindkét fele , egy boldog kapcsolatban nem hinném hogy félrekacsintana/belemenne szitukba bármelyik fél.)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11628) frame>24 válasza Cs.Orsolya (#11624) üzenetére


frame>24
addikt

a 3. bekezdésre:

igazán bocs mindenkitől, hogy már megin párhuzamokat vonok a természettudomány jelenségeivel:

de még a suliban rá kellett döbbennünk, hogy pl. hiába rendelkezne valaki (elméletben) tökéletes génállománnyal (minden génből csak az egészséges, domináns allél; ilyen persze a természetben nincs), még akkor is van egy bizonyos folyamat, ami miatt random megváltozhat az egész cucc, (ehhez nem kell sugárzás, vagy egyéb mutagén dolog sem).
Tehát levontuk a következtetést: mindenképp kiszívsz! ;]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11629) tildy válasza Cs.Orsolya (#11624) üzenetére


tildy
nagyúr

Viszont nem kérhető számon, sajnos. Majd a sorsa számon kéri rajta...

Nem Orsi, nem, az élet nem igazságos. Aki ígyis sokat szenvedett már, aki megérdemelné a jót végre már, azt veri, aki meg netalán szemét másokkal, vagy amúgyis is jól alakult eddig is az élete, annak meg hawaii van. :( :( :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11630) Kokkantas válasza fordfairlane (#11595) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

De mégis hova a fenébe tökegyedül?
#11611:Talán már megemlítettem, hogy haverok és nem barátok. Barátaim vannak összesen ketten kb, ebből az egyik az csaj. Az érdekes az, hogy ez a 2 ember régebben együtt volt.

#PeTeY#: 1. Ezen jót röhögtem.
2. Ablakcsere és festés van folyamatban itthon, amiatt nem mennék.

(#11631) #PeTeY# válasza tildy (#11629) üzenetére


#PeTeY#
tag

Ezzel egyetértek, én is így látom. Viszont szerintem ez is agyban dől el. Aki szenvedni "akar" az fog is, aki meg lesz.rja, az nem. Vagy másképpen, aki szemét másokkal az túl hülye, hogy észrevegye a rosszat és nem is érdekli, aki ígyis sokat szenvedett már, aki megérdemelné a jót végre, az pedig túl sokat kesereg, hogy meglássa a jót. Persze lehet nincs igazam, majd a nálam okosabbak kijavítanak.

Kokkantas:
1. Örülök, hogy tetszett.
2. Ha még nem kezdődött el a projekt, akkor simán el van az még két hétig úgy ahogy van, ha meg már elkezdődött, akkor hidd el megy az nélküled is.:) Szóval én még mindig az egyes verzióra szavazok. Szülők is biztos megértik, hogy nyáron neked inkább tópartra van ingered, ablakcsere helyett.

(#11632) Wolverine válasza Kokkantas (#11630) üzenetére


Wolverine
félisten

Balaton felé félúton megállsz a Velencei-tónál :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11633) Kokkantas válasza #PeTeY# (#11631) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Még az elsőhöz, hogy mindenki inni fog, mint az állat. Én nem iszok, mert nem szeretem azt az állapotot.

2. A festés már folyamatban van.

(#11634) frame>24 válasza Kokkantas (#11633) üzenetére


frame>24
addikt

LoL,
akkor itt az ideje, hogy elkezdd valamivel mérgezni magad! Majd' mind ezt tesszük, hogy az élet elviselhetőbb legyen! (na, erre Orsolya majd mond valami szép zen-dolgot ---> .
A sör pl. jó, mert sok liter lemehet anélkül, hogy nagy bajod lenne. ;]
Komolyan mondom, ki kéne találnod valamit, ami andrenalin/szerotonin szintet növel. (ééés nem PC-s dolog)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#11635) lorcsi


lorcsi
veterán

mostani fhm 2 címlappal jelent meg: Magen Fox és fresh wiki
kíváncsi lennék melyik fogy jobban :D

(#11636) 7 válasza lorcsi (#11635) üzenetére


7
addikt

Nagyon ciki, ha egyikről sem tudom, kiféle-miféle? :DDD

(#11637) bandus válasza 7 (#11636) üzenetére


bandus
veterán

a transformerse csajszi [link]
nagyon-nagyon szép szerintem, top 10-es bőven :)

mod:
fresh viki, pedig hazao #1 fenék :K
[link]
legalábbis a celebek közül, és szerintem :D

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#11638) elmoraan (r) válasza frame>24 (#11634) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

"Griffiths: No Zen for Daddy?
Crews: No Zen for Daddy."

:U

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#11639) Wolverine válasza 7 (#11636) üzenetére


Wolverine
félisten

Az első Megan Fox (el lett írva a neve) színésznő - lásd Transformers; a második Fresh Wiki magyar "celeb" és "énekesnő"; nem vesztettél semmit azzal, hogy nem ismered őket...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11640) Kokkantas válasza frame>24 (#11634) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Mérgezem én saját magam, saját magammal. Az nem elég?
A sört sem szeretem.

(#11641) edipqe


edipqe
senior tag

ahogy közeledik a nap amikor szétköltözünk (aug vége) egyre nehezebb, egyre jobban érezzük, hogy mennyi mindent vesztünk. Nehéz..de ez van.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11642) orbano válasza frame>24 (#11634) üzenetére


orbano
félisten

"ami andrenalin/szerotonin szintet növel. (ééés nem PC-s dolog)"

Látogassuk meg egy láncfűrész társaságában és bilincseljük meg a fürdőszobájában ;]

A vér nem válik VAZZE!™

(#11643) edipqe válasza orbano (#11642) üzenetére


edipqe
senior tag

paintball pucéran?
vagy
Gáza strip-ben Blackwater szerződéssel dolgozni? ;] :P :K

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11644) fokukac


fokukac
nagyúr

tegnap esküvőn voltunk, és képzeljétek, mit ad Isten, a nőm elkapta a csokrot. :Y
de szerencsére ma átalakult egy fúriává, szóval kicsi a valószínűsége, hogy a babona bejön :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#11645) lorcsi válasza fokukac (#11644) üzenetére


lorcsi
veterán

rafináltak a nők, majd mond szépeket és mindent elfelejtesz
vagy tesz, de lényegében mindegy

iszonyatos dolgokat tudnak kitalálni, hogy kicsavarjanak és vezetgesssenek.
hihetetlen boszorkányos rafináltsággal bírnak :(
észenél kell lenni

[ Szerkesztve ]

(#11646) Wolverine válasza fokukac (#11644) üzenetére


Wolverine
félisten

Az esély megvan, arra is, hogy nem te állsz az oldalán ;]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11647) Cs.Orsolya válasza Wolverine (#11646) üzenetére


Cs.Orsolya
aktív tag

Hova lett a borzas fejed???

Hja, én is kaptam már el csokrot. De még sosem akartam férjülni... :P :DDD

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#11648) Wolverine válasza Cs.Orsolya (#11647) üzenetére


Wolverine
félisten

Saját kérésemre törölték.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11649) Integra


Integra
titán

felírom magam, megint lefeküdtem valakivel, miközben valaki teljesen más mozgatja meg a fantáziám és akire komolyan tekintek. csak vele még nem randiztam és úgy gondoltam, hogy ez még belefér addig.. :(
végülis belefért..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#11650) fokukac válasza Integra (#11649) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te, hímringyó, Te!
:DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum XI. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.