Hirdetés
- t72killer: Egy gyors töltőteszt
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Toomy: Majdnem banki adathalász csalás áldozata lettem.
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: Amikor a Samsung Galaxy AI írja meg helyettem a blogot...
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- RIOS Gépház: Frissültek a felhasználói adatlapok, beállítások, fórumos aláírások
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT.hu
-
(rögzített hozzászólás)
-
(rögzített hozzászólás)
Switch 2-vel kapcsolatos megbeszélés a Switch 2 topikban! Köszönjük
+
Nintendo OFF Topik
Új hozzászólás Aktív témák
-
kicsako
őstag
Kipróbáltam a pokémon unite-t... hát amennyit fejlődött ez megjelenés óta, lehet játékot sem kell majd vennem
-
Another Code? - játszott valaki vele wii-n?
-
morfondőr
addikt
válasz
horkovy34 #55496 üzenetére
Össze sem lehet hasonlítani a Paper Mario-t a Yoshi-val, teljesen más játékok, de mindkettő zseniális! A Paper Mario egy nagyon jópofa kalandjáték, kellemes sztorival, változatos helyszínekkel és elképesztően jó zenékkel. A körökre osztott harc nem az erőssége, de túl lehet rajta lendülni, nem az van a játék középpontjában. A Yoshi pedig egy nagyon hangulatos kis platformer szintén változatos helyszínekkel és nagyon jó zenékkel, de én azt inkább a gyerekeknek hagytam, mert nem túl nehéz. Ha klasszikus platformert keresel ami könnyű és hangulatos, akkor jó a Yoshi, de ha szereted a kalandokat és a sztorit a játékban, akkor inkább a Paper Mario.
-
penge111
addikt
50+ óra alatt a végére értem a Fire Emblem: Three Houses srpg játéknak. Ugye ez csak egy töredéke a történetnek, mert még 3× kellene végig vinni, hogy minden szemszögből lássuk, és megértsük. Részemről ez youtube alapján lesz, mert nincs kedvem 3× az első 20 órát ismét végignézni, ugyanis kb a játék feléig bármelyik házat választjuk ugyan az lesz. Megmondom az őszintét el voltam a játékkal, de nekem csalódás volt, mindenütt ódákat zengenek róla nem igazán értem miért, egy FF Tactics, Jeanne d'Arc, Disgaea 1,2, 5 nyomába sem ér. Valahogy számomra a játék nem találta meg az egyensúlyt a harcok és a vizuális novella körítés között. Rengeteg párbeszéd van, amelyből megismerhetjük a karaktereket (40+), de ezek számomra nagyon sekélyesek voltak, ugyanakkor nagyon kevés harc van, ami a legnehezebb fokozaton is elég könnyűnek éreztem. Ha nem harcolunk, akkor az akadémián töltjük a játékidő jelentős részét, aminek a célja, a Persona játékokhoz hasonlóan, hogy a kapcsolatunkat ápoljuk a csaptunk, vagy más házak karaktereivel. Ezáltal képességeik fejlődnek. Az akadémián rengeteg dolgot lehet csinálni, közös főzés, teázás, szauna, kórus, mini bajnokságon indulni, horgászni, oktatni stb. Ez számomra eleinte izgalmas volt, de a végére nagyon untam és inkább rutinná vált. Az akadémián kapunk küldiket is, de ezek mindengyike végtelen unalmas, hozd ide, keresd meg stb. Ha nincs kedvünk az Akadémián ezekkel foglalkozni, akkor az adott napon lehet harcolni, így fejleszteni a csapatunk tagjainak, képességeit. Harcokkal a legnagyobb gondom, hogy a végső pár harcot leszámítva nem igazán jelentet kihívást. Nagyon kevés csatatér van, szinte mindegyiken ugyan azt kell csinálni. A story nagyon lassan indul be, nálam kb. a 20. órától kezdtek beindulni az események, végül egy érzelmes, fordulatos történetet kaptam, ami rengeteg dolgot nem mutatt be, ezért is motivál, hogy minden házzal játszuk végig újra. A zene, hangefektek jók voltak. Személy szerint a story miatt vittem végig a játékot, de mint srpg, mint vizuális novella max egy közepes alkotás nálam... Ahogy olvasom a Fire Emblem Engage lesz majd az én játékom, mert ott a harc, tsktika dominál, majd egyszer sorra kerül
-
horkovy34
junior tag
Üdv srácok!
Gondolkozom két játék között és a véleményeteket kérném! Az egyik a Paper Mario Origami King a másik meg a Yoshi's Crafted World. Nem sürgős a beszerzésük mert jelenleg is tolom a Hogwarts Legacy-t és iszonyat mennyiségű feladat van benne és nem hittem hogy ilyet fogok írni, de talán már egy kicsit túl sok is.
Utána gondoltam egy kis levezető játéknak ami azért összetételében kicsit egyszerűbb és nem ennyire komplex mint a Hogwarts. Videók alapján egyelőre a Crafted World a befutó mert az Origami King-nél ezek a körökre osztott boss fightok nem annyira jönnek be bár a hangulat és a képivilág nagyon ott van. A Red Dead Redemptionnal meg nem is igazán nyomultam azóta.
Úgy vagyok vele hogy majd egyszer nagyon uborka szezonban
Addig el van a polcon. A Hogwarts után biztos nem arra fogok vágyni pláne hogy az is egy viszonylag elég időrabló játék.
-
-
30z.Samu
félisten
válasz
kicsako #55492 üzenetére
Pároméknál a nappaliban volt egy 1X éves TV 720p-s felbontással, az akkoriban jónak számító panellal... ezen toltuk néha közösen a Mario Kartot vagy a Mario Party-t. Na már most én áthoztam a 4K-s TV-met, ami nem egy Oled, de azért ordít a különbség minden téren. Elindítottam a játékot, erre párom benyögte hogy Ő nem lát különbséget...mondom WHAT???
-
-
kicsako
őstag
Megjött a kicsike
Szép hófehér OLED változat. A kijelző nagyon szép, de 55"ös OLED 4k TV-n azért eléggé pixeles a főmenü
Már töltöm a Fire Emblem Three Housest, remélhetőleg egy fokkal jobb lesz játék közben.
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
nylontacsko
senior tag
-
kicsako
őstag
válasz
tboy93 #55479 üzenetére
Semmihez sem használtam soha SD kártyát, szóval nincs itthon elfekvőben
Nekem valószínűleg egy 256gb-os elég lenne.
Ezt néztem ki, ócsó és jónak is tűnik -
g@bo
nagyúr
-
kicsako
őstag
Esetleg még abban tudnátok segíteni, hogy mi most azt ajánlott SD kártya switchez?
-
rakkimcer
tag
válasz
nylontacsko #55476 üzenetére
Attól hogy ilyen "olcsó", nektek bejöhet.
Nekem is van "gagyi" kontrollerem, minden tud, csak az aksi gyenge.
Sőt nintendo gyárit nem is vettem, ráadásul nem is tervezem -
válasz
nylontacsko #55474 üzenetére
Handy Mandy (Store) - régi westernekben hívták így a kurtizán mellékszereplőket... bocs.
Én is vettem valami átlátszó ilyesmit az alzától, de még nem kellett kibontanom
Van ilyen márkájú kisállatetető is (Roffie-röfi?).
Komolyabban: amennyibe kerül, kb. arra számíts. Adatai (?) alapján nehéz róla bármit mondani, értékelései nem segítenek... nehéz véleményezni. Hátha valaki már belefutott ilyenbe. (érdekes, nekem kb. -1000 Ft az ára, Handy Mandy ez is) -
nylontacsko
senior tag
Sziasztok,
Szabad ilyet, vagy inkább felejtős. -
kicsako
őstag
válasz
Balazs_ #55468 üzenetére
Összefoglaló alapján az OLED változaton van fólia, így amiatt nem aggódom. Mint írtam 99%ban dokkolóban lesz, és esténként tv-n fogok játszani ágyból.
Anno volt Switchem még a Pokemon Sword/Shield miatt(3hónapig, pokemon után el is adtam), abból az időszakból maradt egy digitális FE Three houses+DLC-m, és tesómnak is volt Nintendoja, már írtam neki hogy adja meg az accját, volt pár digitális játékaSzóval 2-3 hónapig biztosan megleszek új játékok nélkül, de az épp akciós Mario+rabbid is érdekesnek tűnik, 14eurót biztosan megér látva hogy 30-40óra játékidő van benne.
-
válasz
kicsako #55466 üzenetére
Én mindenképp vennék rá fóliát, nehogy a dokkoló megkarcolja.
Játékkódot én csak hivatalos forrásból (pl. Amazon) vennék.
Azt vedd figyelembe, hogy a kártyás játékokat elég jó áron lehet eladni, Zelda BotW újonnan 20eFt körül van, használatan meg 14eFt. -
morfondőr
addikt
válasz
kicsako #55466 üzenetére
Üdv!
- Nem lesz baja, ha dokkolóban használod.
- Vannak szezonális akciók, de valami mindig akciós, a Dekudeals oldalt érdemes nézni, wishlistre tenni a kívánt játékot és kapsz értesítést, ha akciós lesz.
- Ha jól tudom 8BitDo adapterrel megoldható, de nem biztos, hogy úgy fog működni ahogy kell. Nintendo Pro Controller viszont nagyon jó minőségű és kényelmes is. -
kicsako
őstag
Sziasztok,
Most rendeltem tkomnál egy Nintendo Oled-et, érdeklődnék hogy mire kell odafigyelnem majd? Az összefoglalót átolvastam, bár iszonyat hosszú szóval csak átfutottam a nagy részét
- 99%ban dokkolva lesz használva, esti ágyból játszós programnak vettem. Lesz baja ha 0-24 dokkolón van?
- Milyen gyakran vannak akciók? Érdemes valahonnan játékkódot venni inkább? Nem tervezek fizikálisan játékot venni, csak digitális jöhet szóba.
- Van rá mód esetleg, hogy Xbox kontrollert kössek a gépre? Régen mintha találtam volna róla cikket de most csak külső eszközökről olvastam.Köszönöm!
-
Kazuma989
tag
Sziasztok!
Valaki megvásárolta a The House of the Dead: Remake-t?Tényleg annyira borzalmas mozgás érzékelős irányitás?Tesztek alapján kérdezem, bár azóta már javíthattak rajta.Köszi a segítséget. -
30z.Samu
félisten
válasz
Szabi® #55458 üzenetére
Lehet a korral jár vagy nem tudom, de többször volt olyan játék, aminél én is megbántam hogy eladtam mert szívesen játszanék vele. Illetve mostanában a Steam Deck-re gondolok úgy, hogy bánom hogy eladtam. Megtarthattam volna és gondolkodom is hogy veszek másikat, csak lehet nem Steam Deck-et, hanem Ally-t vagy Go-t.
-
Szabi®
addikt
válasz
morfondőr #55457 üzenetére
Az Origami King nekem is, sztem nagyon kreatív és szép játék volt, egyedi hangulattal/látvánnyal. Már bánom hogy eladtam . . . És most hogy írod, tényleg nem látni hivatalos boltokban, még kb használtan sem. Ha valahol látod sztem vedd meg, mert később majd ezzel fognak üzérkedni.
-
morfondőr
addikt
válasz
Szabi® #55456 üzenetére
Paper Mario: The Thousand-Year Door
Azt mondják rá, hogy az egyik legjobb Paper Mario, nekem az Origami King nagyon tetszett, most azt lehet olvasni, hogy abba hagyták a gyártását, gondolkodom hogy újra megvegyem-e? -
morfondőr
addikt
Minek ide nagykonzol? Inkább vettem egy még kisebbet!
-
válasz
Rigormortiis #55452 üzenetére
Kapott, volt egy DS-re készült rész is.
-
Nincs Expansion előfizetésem, ezért kérdezem, hogy bármelyik Pokémonos GameBoy jàték esetleg elérhető?
-
válasz
koncsik #55448 üzenetére
Two classic Game Boy Advance role-playing games are coming to the Nintendo Switch next week: 2001’s Golden Sun and 2002’s Golden Sun: The Lost Age. The games will either be available on January 17th according to this tweet or the 16th according to this press release (presumably this confusion is timezone-related, and we’ve followed up with Nintendo for clarification). But regardless of the exact date, they’ll be available as part of a Nintendo Switch Online + Expansion Pack subscription.
-
Elvileg emailben mindenki megkapja (link-kekkel):
Here’s how 2024 is shaping up on Nintendo Switch!
Egy 2024 wallpaper is letölthető.
-
-
Norb79
őstag
Na mindenesetre valóban kell az a switch2, mert a gyenge gépen nincs mivel játszani!
-
Xaels
félisten
-
ooooobi
senior tag
válasz
Balazs_ #55437 üzenetére
A kérdést magát annyira nem értem, most az eus accountal váltasz simán régiót uk-ba és ott megveszed a családi onlinet? Vagy az eus accal csatlakozol egy uk, familyba? De egyébként mindegy is, régióváltáskor is meg bármilyen más régiós családba csatlakozva se változik semmi. A megvásárolt játékok ugyan úgy letölthetöek maradnak.
-
-
KOHO
senior tag
válasz
30z.Samu #55394 üzenetére
Novemberben bevásároltam, vettem egy Lenovo Legion Go-t, engem teljesen magával ragadott. Vannak kompromisszumok, leginkább az akkumulátor idő, illetve ügyeskedni kell a grafikai beállításokkal, de engem megvettek kilóra. Azért pedig külön hatalmas pacsi a Lenovo-nak, hogy ajándék hordozó táskát adtak a gép mellé, tehát nem kell külön megvásárolni hozzá.
-
NSO témában kellene tanács, hátha valaki találkozott már ezzel:
Van pár beaktivált játék egy EU accounton. Ha az belekerülne egy UK családi csomagba, akkor a játékokkal lehetne multizni gond nélkül? Illetve nem lenne gond az újra letöltéssel? -
Próbálta más is az új Prince demóját?
Ránézésre sima 60FPS, egy kis antialiasing hiányzik róla, de nincs gond a látvánnyal.
Második nehézségi fokozaton néztem, ez a default, de a harcok nem egyszerűek, viszont elég látványosak.
Gameplay egyébként tiszta Metroid.De így belegondolva, már a legelső, '89-es Prince is hasonló volt.
Plusz "poén", be lehet állítani perzsa nyelvet szinkronnak, át is tettem arra.
-
Norb79
őstag
válasz
Sirandrish #55432 üzenetére
Egy színű piros háttér előtt. Igen, pont így.
/szerk: első switch videó mennyivel a kiadás előtt volt? 5 hónap? nem vagyunk még 5 hónappal szeptember előtt.
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Sirandrish #55429 üzenetére
Nintendo esetében az a megbízható forrás, amikor ők bejelentik az egészet
-
oriic
HÁZIGAZDA
válasz
Sirandrish #55426 üzenetére
Konkrétan a press release-ből van az infó a CES-ről.
-
Norb79
őstag
válasz
Sirandrish #55426 üzenetére
Ettől hemzseg most a net, hogy különböző leakek vannak és istenbizony jön a switch2 2024H2. Meglássuk. Utólag majd tök okosak leszünk ismét.
-
oriic
HÁZIGAZDA
-
Norb79
őstag
válasz
Rigormortiis #55421 üzenetére
Én is kimaxoltam vagy három szezonkarit rajta az egyik karantén alatt, imádtam, nagyon eltalálták a kontrolleres irányítást, és a port is jó minőségű.
-
Rigormortiis
veterán
Mostanában nagyon rákaptam a Diablo 3ra a kis gépen. A maga idejében sokat toltam más platformokon, de ez nagyon adja, szuper port! Kár, hogy nem bneten kommunikál, hanem egy külön, Switch-es hálózaton.
-
30z.Samu
félisten
válasz
Sirandrish #55415 üzenetére
Nekem néha hiányzik a Steam Deck.
-
30z.Samu
félisten
válasz
Sirandrish #55413 üzenetére
Nincs rá Zelda, ne vegyél ilyet.
-
válasz
Ferenczi Áko #55410 üzenetére
-
válasz
30z.Samu #55404 üzenetére
Banki belső hálozaton játszottunk (Duke Nukem, Command and Conquer...) Aztán kirúgták a házigazdát... (Nálunk a cégnél Diablo ment - kirugták az IT-st...)
Kézi PC-k: remélem az áruk is lejjebb megy, ahogy egyre több jelenik meg (majdnem vettem egy telekonyos kamatmentes részletes nagyobbik ROG Ally-t... szerencsére nem engedték)
-
penge111
addikt
válasz
Sirandrish #55400 üzenetére
Istenkém, mi is évente 2-3 alkalommal tartottunk ilyet, nagyon jó volt
-
Szabi®
addikt
válasz
morfondőr #55405 üzenetére
A Nintendo játékaiban ott a lélek, ezért ragadja sokszor úgy meg az embert egy-egy alkotás. Máriók, Donkey Kongok az ember retinájába beleégtek, és nem a ray tracing miatt, meg a széttesszelállt felületek miatt. Ez olyan mint a művészet, vannak igazi művészek, és vannak hétről hétre földből kinövő magukat művésznek nevező kortárs művészek. Csak előbbi munkáit soha nem felejti el az ember, utóbbi meg csinálhat ezer képet/szobrot, ha egyszerűen nincs meg az a plusz.
-
morfondőr
addikt
válasz
Szabi® #55398 üzenetére
Legyen igazatok!
Átérzem, amit írtál, épp most vettem át a lányomnak szülinapjára szánt AC-s Lite-ot. Hát ha lány lennék én is ezt akarnám, tényleg nagyon szép az összeállítás! Ezzel ez lesz a harmadik gép a családban, bár a v2-t eladtam az OLED után. Én nem voltam sosem Nintendo-s, gyerekként a sárgakazis NES klónokkal játszottam, de nem is volt akkor más. Viszont a Switch-el annyira beszippantottak, hogy teljesen fanboy lettem, pedig semmi másban nem voltam az. Van olyan játék amit újra megvettem csak azért hogy a polcomon maradhasson makulátlanul fóliásan, annyira tetszett (pl. Xenoblade 2), de a Zeldákat el sem adnám. Így 40 évesen is örülök az előrendelői ajándékoknak, a különböző kollektor-okról meg folyamatosan próbálom lebeszélni magam pedig nagyon tetszenek.Sirandrish: ejj de jók is voltak ezek, és még a crt monitorok nincsenek is a képen!
-
30z.Samu
félisten
válasz
Sirandrish #55400 üzenetére
Imádtam ezt a korszakot, qrva jó lan partikat toltunk.
-
Szabi®
addikt
válasz
Sirandrish #55400 üzenetére
Ez egy elég mocsok munka volt akkoriban, egy kis lanozás végett.
-
válasz
Sirandrish #55400 üzenetére
Régi szép idők.
Új hozzászólás Aktív témák
A Switch OLED saját, előre telepített védőfóliával érkezett, ne vegyétek le!!!!! - bár jó esély van rá, hogy fel sem tűnik... a funkciója a szilánkos törés elleni védelem, mindenképp javasolt egy vékony üvegfólia a karcok ellen is.
TILOS A WAREZ! (Itt a„Warez” = a szerzői jog (vagy más jogszabály) által védett szoftver, adat, szöveg, kép, hang, mozgókép, stb. jogosulatlan megosztása vagy megosztás kérése. Készülék hálózati/szolgáltatótól függetlenítése.)
Az általános moderálási szabályok érvényesek.
A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler/Off tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!
Az ÁSZF alapján "Tilos...A hardverapro.hu, az Állásbörze és az Üzemeltető által kijelölt topikokon (részletszabályok itt elérhetőek) kívül máshol terméket, szolgáltatást, egyebet hirdetni."
- Kettő együtt: Radeon RX 9070 és 9070 XT tesztje
- Ukrajnai háború
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Horgász topik
- Nintendo Switch 2
- t72killer: Egy gyors töltőteszt
- Kerékpárosok, bringások ide!
- RAM topik
- További aktív témák...
- Nintendo Switch Lite Grey
- Lenovo Legion Go eladó
- BESZÁMÍTÁS! Nintendo Switch Lite 32GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 Pro 1TB fekete játékkonzol extra játékkal garanciával hibátlan
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest