Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Zssom válasza w751230 (#5296) üzenetére


Zssom
tag

Keresd MadMancs-ot nyugodtan, nekem is segített, 3 előfizetésnél is, én is pesti vagyok, nem okozott gondot a távolság.
Ezek aztán igazi kreatív munkatársak lehettek... Még most is mosolygok, illetve egy kicsit bizonytalan is vagyok, hogy ők ennyire jól tájékozottak, vagy a betérő ügyfél-jelöltet nézik ennyire agyilag alultápláltnak...

(#5302) w751230 válasza Zssom (#5301) üzenetére


w751230
tag

Siker, SIM kártya már van, egyik OBI üzeletsoron volt, a bácsi szerint tutira 30 lesz. Oda is a Ferenc körútról küldtek át :)

Nem aktiválom. Tényleg MadMacs marad srácok...

(Honnan tudja a bácsi hogy ez tutira 30 lesz... Bár én is majd 50 vagyok, bocs a bácsi miatt :D )

(#5303) w751230 válasza MadMancs (#5299) üzenetére


w751230
tag

Nem tudok, csak SIM van, szerződés nélkül.

Privát tudok küldeni pár konkrét címet....

Jó mindegy, nekem online is jó lenne, ha nem Vodafone ennyire... Melóban az használhatatlan lesz.
Van Vodafone SIM... Nulla térerő lent.

(#5304) w751230 válasza MadMancs (#5299) üzenetére


w751230
tag

Erre még válaszolni kell.

Azt hittem, csak személyesen lehet.
Ezt én néztem be, bocs.

Igazából kedvesek voltak mindenhol, mind az öt üzlet. De ahogy meghallják hogy Telekom hálózatot szeretnék, ott vége...

Nem tudtam hogy ennyire nagy kérés.

Mindegy, SIM már van. :)

(#5305) dzf007 válasza vence (#5291) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem a samsung A54 energiatakérkos módban nem engedélyezi az 5G-t. Csak ha manuálisan kikapcsolom. [kép]

(#5306) BloodV22


BloodV22
csendes tag

Kezdek kicsit morcos lenni. A múlt hét előtti pénteken adtam le az igényem. Azóta semmi…
Volt már számhordozásom Yettelről Telekomra. Max 2 nap volt, nem két hét…

(#5307) 4Grider válasza BloodV22 (#5306) üzenetére


4Grider
nagyúr

Honnan jössz? Vodától?

(#5308) BloodV22 válasza 4Grider (#5307) üzenetére


BloodV22
csendes tag

Telekom

(#5309) 4Grider válasza BloodV22 (#5308) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az szép.

(#5310) MadMancs válasza w751230 (#5303) üzenetére


MadMancs
veterán

Sim Üzletkötőhöz van kötve, ha már van nálad abban nem tudok segíteni.

Abban tudok hogy nulláról elindultunk neked egy igényt Telekom hálós csomagra. Ha ez neked ok akkor keress meg privátban.

És Telekomos sim továbbra sincs kint senkinél ami volt is vissza kellett már adni. Csak vodás van.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5311) MadMancs válasza BloodV22 (#5306) üzenetére


MadMancs
veterán

Jelezd ütletkötődnek sürgesse kicsit meg a dolgot. El vannak havazva központban, de olyankor előre veszik és pár nap alatt megvan.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5312) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Hátha valakinek segítséget jelent(én örültem volna neki) !
Tatabánya belváros, netfone és vodafone(így sorrendben) apn, 4g és 5g sebességek, 4emeletes tégla épület első emeletén!


(#5313) Bizsu1st válasza BloodV22 (#5306) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Nekem is két hét volt(úgy, hogy Madmancs megsürgette) Yettelről számhordozással!

(#5314) MadMancs válasza Bizsu1st (#5313) üzenetére


MadMancs
veterán

De neked 11 nap után sürgettem meg (mégegyszer bocsi, nem figyeltem hogy elakadt).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5315) Bizsu1st válasza MadMancs (#5314) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Meg is kutyulták :))
Csak nyugtatni akartartam :)

(#5316) dzf007 válasza Bizsu1st (#5313) üzenetére


dzf007
aktív tag

Nekem 4 munkanap volt. Digiről Netfonra hordozással, személyes ügyintézéssel! Türelmetlen voltam, még ezt is sokaltam :DD ...

(#5317) VGNGR válasza Bizsu1st (#5312) üzenetére


VGNGR
senior tag

Mit kell nézni a képeken? Kb. egykutya mind.

(#5318) 4Grider válasza VGNGR (#5317) üzenetére


4Grider
nagyúr

Voda 5G esetén ez annyira nem is meglepő.

(#5319) Bizsu1st válasza VGNGR (#5317) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Pont azt :DD
Azért raktam ki, mert korábban többen írtak 2-3mbps-t, így eléggé paráztam, hogy Yettel után milyen lesz a net sebessége! A másik, hogy nincs nagy különbség 4g/5g sebességben és apn-ben sem, így szerintem nem lesz vele gondom később sem!

(#5320) 4Grider válasza Bizsu1st (#5319) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tatabánya belvárosában több 100 Mbps a 3 szolgáltatónak az átlagsebessége, szóval ott nincs min parázni.

(#5321) dzf007 válasza Bizsu1st (#5319) üzenetére


dzf007
aktív tag

Én előtte vodás kártyával teszteltem. Bár a netfone apn- től tartottam, de eddig jó. A telefon alapból a vodafone apn-t állította be.. [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] [kép] :R

(#5322) libus


libus
őstag

Sziasztok!

Ezzel a Netfone díjcsomaggal szemezgetek. 100 perc + 4GB.
Telekom-os hálózatot választanám.
Működik a Vowifi ebben a hálózatban a Netfone-nál?
Mert a határ közelében lakom, és elég gyenge itt a Telekom térereje.
Vodafoné pedig még rosszabb.
Úgyhogy, kell a Vowifi lehetőség. :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#5323) 4Grider válasza libus (#5322) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kereső használata megy őstagként?

(#5324) Zssom válasza libus (#5322) üzenetére


Zssom
tag

Szia
Működik, igen, de külön be kell kapcsoltatni az ügyfsz-nál telefonon a VoLTE-vel együtt. T-s hálózaton nem automatikus a bekapcsolása egyiknek sem.

(#5325) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Angliába ugyan úgy él a mobilnet ? Nincs semmi plusz költség ? Illetve kell bármit állítani a telefonon hogy működjön a mobil netem ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#5326) 4Grider válasza Directors (#5325) üzenetére


4Grider
nagyúr

Él, az adatroamingot kell engedélyezni a készüléken.
Angliában egyébként elég sok helyütt csiganet van, szóval készülj fel rá, hogy nem feltétlenül fog hasítani.

(#5327) libus válasza 4Grider (#5323) üzenetére


libus
őstag

De megy ám! :D
Ennyit nem is kellett volna írnod, elég lett volna egy "igen" is vagy egy "nem" is. ;]

Zssom - Köszönöm! :R
Jelenleg is be van kapcsoltatva! :K

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#5328) Directors válasza Directors (#5325) üzenetére


Directors
senior tag

Köszi!

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#5329) E300TD válasza Directors (#5325) üzenetére


E300TD
tag

Ha vodás vagy csak netfone apn-nel megy, ha megy ...Az első kapcsolódás rémálom, repülő üzemmód, manuális hálózatválasztás váltogatása és türelem ....hacsak nem mókoltak valamit október óta

Amikor a szeretet hatalma legyőzi a hatalom szeretetét, akkor a világ megismerheti a BÉKÉT. (Jimi Hendrix) A vallás akkor keletkezett, amikor az első csaló találkozott az első ostobával. "Voltaire"

(#5330) zagloba


zagloba
aktív tag

Korlátlan beszédem és 50GB netes előfizetésem van.
15.-én Szlovákiában voltam Magyar számot nem tudtam hívni. A mellettem lévő telefont viszont fel tudtam hívni. Ez így normális? Magyar számot tudnom kellene hívni az EU-ban nem? APN netfone-s volt beállítva.🙄

(#5331) Dluinet válasza zagloba (#5330) üzenetére


Dluinet
nagyúr

Tudom naiv kérdés, de +36-tal kezdted a magyar számot?

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#5332) 8 válasza zagloba (#5330) üzenetére


8
senior tag

két napon belüli hibát tudnak kivizsgálni, legalábbis nekem korábban ezt mondták, abból már kicsúsztál, de azért próbáld meg bejelenteni, pontos híváspróbálkozási időpontokkal

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#5333) MadMancs válasza zagloba (#5330) üzenetére


MadMancs
veterán

Szinte 100% hogy 06 al kezdődött a szám.

Már belföldön is +36 illene használni, külföldön meg nem is működik máshogy, esetleg 0036 még működik.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5334) zagloba válasza Dluinet (#5331) üzenetére


zagloba
aktív tag

Igen! Minden szám így van elmentve :)
+36 -tal kezdődött minden szám

[ Szerkesztve ]

(#5335) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Jó reggelt.

Más se kapott még új számlát?

(#5336) Foose válasza Airedhyal (#5335) üzenetére


Foose
addikt

Nem, még én is várom. Tegnap este volt valakinek gond a volte-val? Este 9 után telefonáltam, nem volt volte. Előtte egész nap nem volt ilyen gondom. (Nyíregyháza)

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#5337) xts válasza Airedhyal (#5335) üzenetére


xts
csendes újonc

De, március 7-én.

(#5338) dzf007 válasza Airedhyal (#5335) üzenetére


dzf007
aktív tag

Én még az első számlát várom, azt írta itt valaki 15-20 között szokott érkezni...

(#5339) 8


8
senior tag

Én sem kaptam még számlát.

Tegnap járt le a hűségem, és eddig nem értesítettek háromszor a határozott idejű szerződés lejáratáról. Az előző két számlán volt csak értesítés.

Feltételezem, hogy az ehavi számlán lesz majd, ami vissza van dátumozva az elérhetőségéhez képest. De ezt ugyebár ma, 19-én még nem kaptam meg, hiába lesz mondjuk 16-i a számla keltezése.

Ez a cég nagyon rugalmasan kezeli a rá vonatkozó előírásokat.
Pedig pont az lenne az egyik nagy előnye az előfizetők szempontjából, hogy nem trükközhet akármivel mint egy flotta, hanem a szolgáltatókra vonatkozó védelmek és biztosítékok érvényesek az előfizetőkre.

2003. évi C. törvény az elektronikus hírközlésről
Az előfizetői szerződés megszűnése
134. § (14) A határozott idő elteltét megelőző 90 napban a szolgáltató három alkalommal az Elnök rendeletében meghatározott tartalommal köteles az előfizetőt egyértelműen tartós adathordozó útján tájékoztatni a határozott idejű szerződés határozatlan időtartamúvá átalakulásáról. A tájékoztatásnak ki kell terjednie a szerződés megszüntetésének lehetséges módjaira, a szolgáltatás tekintetében legkedvezőbb díjszabásra.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#5340) dzf007 válasza Foose (#5336) üzenetére


dzf007
aktív tag

Én is Nyíregyházi vagyok, de nem használtam a VoLte szolgáltatást.. :DD

(#5341) Zuglói


Zuglói
csendes tag

Értesítést nem kaptam, de az ügyfélkapuban már ott van a számla. Letölthető és fizethető.

(#5342) dzf007


dzf007
aktív tag

Nekem is ott volt az appba..Email még nem jött..

(#5343) Airedhyal válasza Zuglói (#5341) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Nálam is.

(#5344) Yura válasza libus (#5322) üzenetére


Yura
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg T- céges flottában vagyok de Netfonhoz mentem volna. Sajnos völgyben lakom, nincs voda térerő. Ezért írtam nekik, melyik csomagok választhatóak a T hálozatán.
[ 2024. március 17., vasárnap 11:23 ] ⁨Juraszik Zoltán⁩: Üdv!Lassan közelegne a váltás ideje...és továbbra is az a kérdés van e T alapu csomag a kinálatban jelenleg, vagy minibázis (amit nekünk a vodafon 10 évig biztosított majd kivezették, ezért ott kellet hagynunk Őket) ha Vodafonos van csak.
[ 2024. március 17., vasárnap 20:58 ] ⁨Netfone Telecom⁩: Telekomos csomagot igényelni már nincs lehetősége, a Vodafone hálózaton értékesítünk

Én igy "jártam"....

(#5345) Zssom válasza Yura (#5344) üzenetére


Zssom
tag

Többször is leírásra került, hogy T-s csomagok (most már csak 1 és 4Gb benne foglalt adattartalommal) március 31.-éig szerződhető, de csak kizárólag üzletkötőnél. Ha fontos Neked, akkor keresd meg pl. itt a fórumon is jelenlévő kollégát, aki szívesen segít az ügy kivitelezésében.

(#5346) MadMancs válasza Yura (#5344) üzenetére


MadMancs
veterán

Szia

Jövő hét vasárnapig 100perc + 1/4Gb és Korlátlan + 1/4Gb köthető Telekom hálózatra, ha elég ez az adat írj rám. Többi Február 29-el kivezetésére került.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#5347) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok!
Milyen előnye van, ha üzletkötőnél kötöm meg a szerződést? Nem kell várni a SIM kártyára?

[ Szerkesztve ]

(#5348) dzf007 válasza Balazs_ (#5347) üzenetére


dzf007
aktív tag

Szerintem gyorsabb, a sim kártya egyből nálad lesz. Ha normális akkor a sim kártya árát nem kéri el..Nekem gyorsan ment.

(#5349) Zssom válasza Balazs_ (#5347) üzenetére


Zssom
tag

Szerintem csak előnye van, azonnali kapcsolatfelvételtől kezdve, a SIM kártya intézésén keresztül, nem utolsó sorban pedig a későbbiekben esetleg felmerülő problémák megoldásában.

Ja és azt kapod, amit valóban szeretnél

[ Szerkesztve ]

(#5350) MadMancs válasza dzf007 (#5348) üzenetére


MadMancs
veterán

Eleve nem is kérhetjük el a sim árát.
Üzletkötő nem jogosult sem készpénz, sem bármilyen elektronikus úton történő ellenérték fogadására.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.